Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyní místnost s kvádry
Výborně už vím co udělat. Tenhle kvádr značí Zemi možná tedy bude stačit když na něj hodím trochu hlíny ze země. Další kvádr značí Vodu bude stačit když ho poleji vodou ze svých zásob. Dál to je Vzduch na ten vydechnu jako předtím a poslední bude Oheň... Ten aktivuju jak? No možná když nastavím svůj meč na největší intenzitu a přiložím ho k tomu kameni. Výborně a mám to!!!
Pomyslím si, vytáhnu věci které potřebuji abych mohl utéct a udělám to co si myslím že mám udělat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Když jsi si vyložil významy jednotlivých kmenů, tak jsi se rozhodl činit. Nabral jsi hrst zeminy, kterou jsi poté poprášil kámen u něhož jsi nyní stál. Tvé tušení se ukázalo jako správné, protože kámen se jasně rozzářil a zůstal zářit. Nabuzený prvním úspěchem jsi přistoupil ke kameni, z něhož jsi vycítil vlastnosti vody. Otevřel jsi svoji láhev a polil vršek kamene vodou, aby i tento kámen začal jasně zářit na znamení toho, že jeho skrytý mechanismus byl aktivován. Jako další byl kámen, který ti pomohl k rozluštění celého rébusu. Postavil jsi se přímo před něj, zhluboka se nadechl a pomalu a pevně jsi vydechl přímo na vrchní část kamene, aby se i tento rozzářil. Natěšený svými dosavadními úspěchy jsi dorazil k poslednímu kameni. Uchopil jsi pevně svůj světelný meč a pokrátké konfiguraci jsi jej zaktivoval a čepel přiložil na vršek kamene, jenže ten se neaktivoval. Přecejenom laserový paprsek, jímž je čepel světelného meče tvořena, je poněkud odlišný od plamenů skutečného ohně a skrytý mechanismus kvádru to rozpoznal, pozoruhodné však bylo i to, že čepel kámen nijak nepoškodila, naopak při trvalejším kontaktu měla tendenci se deaktivovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Hmm no nic rozdělám oheň a přiložím ho k tomu.
Řeknu si pro sebe a rozdělám oheň tak že si utrhnu kus látky z pytle s jídlem,nastavím meč na nejnižší intenzitu a až se oheň rozdoutná tak ho rozsfoukám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Čepelí světelného meče začneš pálit kraj látky, aby jsi následným rozfoukáním vyvolal menší plamen. Takto zapálený kus látky jsi položil na kámen, který se také konečně rozsvítil a začal zářit s ostatními. Po několika vteřinách, se kameny trochu zasunuli do země, aby uprostřed vyjel další kvádr, který se v půlce rozevřel a v jeho středu stála nějaká osoba, držící starší meč. Měla na sobě černou kápi s temně rudými znaky, které jsi někde už mohl zahlédnout, ale nedovedl sis hned vybavit. Vystoupilaz rozevřeného kamene, který se opět sevřel a zajel zpět do země, ale čtyři kameny stále zářili. Temná osoba se porozhlédla po místnosti až spočinula pohledem na tobě a její pozornost upoutal především tvůj světelný meč.
Tak Sith'ari, nez Jeedai ?
pronese osoba jakýmsi starodávným jazykem a čeká na tvoji odpověď stále pevně svírajíc svůj archaický meč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,jeskyně
Ptá se mně jestli jsem Jedi nebo Sith. No pokud nenávidí Sithy... Ale tenhle vypadá staře možná uctívá Sithy. No jsen Jedi no ne?
Jedi.
Řeknu a uchopím Světelný meč pokud by bylo třeba se bránit.
Tak zřejmě bude "Jsi" Sith'ari "Sith" nez "nebo" a "Jeedai" Jedi. Jeedai vyslovuje stejně jako Vongové.
Tak Massasi?
Řeknu a čekám na odpověď.
-------
Technický poznámka, tvůj výcvik probíhá před invazí vongů :-)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Postava jakoby zasyčí a uchopí meč do bojové pozice a ty si vzpomeneš, že se jedná o bojový postoj ve stylu Makashi, který ti ukazoval mistr Solusar, i když se zdá poněkud divný.
Derri Jidai !
vykřikne nakonec rozezleně, strhne ze sebe svůj plášť a vrhne jej po tobě, aby vyrazil v jeho zákrytu proti tobě. Ty jsi se však rozhodl pro jistotu připravit a proto jsi se nenechal tímto laciným trikem zaskočit a ukročil jsi do strany, takže plášť proletěl okolo tebe. Temná osoba si tvé taktiky však stihne všimnout a přizpůsobí tomu svůj útok. Ale tobě se podaří jej výkryt díky základům Soresu, které si osvojil během tréninkových výcviků se svým mistrem. Během chvilky, než jsi muselodrazit další útok, jsi čistě náhodou zkusil prozkoumat tvého soupeře pomocí Síly, ale jakoby byl mimo Sílu, jakoby ji on nikdy nemohl cítit, i když skrz každého tvora v galaxii Síla procházela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Jak to že není cítit v Síle. Že by se uměl nějak blokovat proti vycítění v Síle?
Přemýšlím mezi tím co s obtížemi odvracím útoky. Nakonec okolo sebe na metr vyšlu vlnu Síly a postavu to odhodí. Mezi tím co je na zemi uskočím na druhý konec místnosti a vypnu meč. Snažím se protivíkovi naznačit že nechci bojovat.
--------------
A zase základní chyba v předbíhání souboje ... jak můžeš vědět, že budeš v odhození úspěšný ? Výsledek těchto akcí určuje moderátor, na tobě je to sepsat tak, aby jsi měl co největší šanci na úspěšný útok. Samozřejmě můžeš rozvinou myšlenku, jak chceš i dále pokračovat - např. pokusím se ho od sebe odhodit, abych se mohl překulit na druhou stranu místnosti, kde se mu pokusím naznačit, že nechci bojovat ... na tohle si už dávej pozor, závěrečné hodnocení ti to bude srážet hodně dolů(je to jedna z věcí, které nemám vůbec rád)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
S notnou dávkou štěstí se ti povede tvého soupeře zastavit v útoku a trochu odstrčit jej dozadu, takže se ti povede přesunout se do vzdálenějšího rohu místnosti, kde se osobě snažíš naznačit, že nechceš bojovat.
Derri !
vykřikla osoba, jíž si doposud nemohl vidět do tváře, takže jsi netušil, jestli je to člověk, massassi nebo jaký druh, aby vyrazila prudkým skokem směrem k tobě. Povedlo se ti zaktivovat světelný meč právě včas, aby jsi soupeřovu čepel zadržel jen kousek od tvé hlavy. Dle všeho se tedy zdálo, že rvůj protivník neměl sebemenší zájem o jakékoliv mírumilovné řešení problému a že lačnil po krvi. Nezbývalo ti tedy než přijít na to, jak svého soupeře porazit. Ten trochu ustoupil, aby zaútočil plnou silou zprava, což se ti však povedlo vykrýt, i když jsi cítil, že tvůj soupeř má v rukou velkou sílu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin,jeskyně
Sakra to sem to zvoral.
Snažím se vracet a odvracet útoky. Teď se mi podařilo srazit protivníka na zem ale ten se ihned zved a dal mi pěstí až jsem vzal druhou o zeď.
Sakra... Sílo stůj při mne ať mohu zvítězit a neublížit.
Ucítím v sobě vzpruhu. V návalu nového nadšení si v rychlosti vytáhnu čepel Massassie kterou mám stále u sebe a budu bojovat se dvěma zbraněmi.
------------
Ty souboje pořád nejsou to, co bych si představoval - místo fráze budu bojovat s dvěma zbraněma bych tam radši viděl, zatímco se levou zbraňí budu krýt, tak pravou provedu výpad apod. ... prostě načrtnout svoji taktiku pro útok, protože to je správný postup, jak se můžeš ty co nejvíce zapojit do souboje - ber to jako tahovou strategii - ty se rozhodneš čím a jak zaútočit a já vyhodnotím výsledek na základě útok soupeře apod. ...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Povzbuzený oživením v Síle dravě vyrazíš proti svém soupeři vybavený zbraňí v každé ruce. To však nemá dlouhého trvání, protože soupeři se podaří vyhnout před rychlým švihem tvého světelného meče po jeho hlavě, aby správně načasovaným a dobře umístěným protiútokem vyrazil z tvé druhé ruky čepel, kterou jsi s sebou doposud tahal. Mohl jsi být v konenčém důsledku rád, že na zem odpadla jenom ta massassijská čepel a ne část tvé ruky, což se ti povedlo díky rychlém reflexu. S trochou šťěstí se ti podařilo včas zastavit čepel soupeřova meče tvým světelným mečem ještě před tím, než se ti mohla zatnou do hlavy. Situace se tedy vrátila do podoby, kterou měla před vytažením massassijské čepele, tedy oba jste stáli proti sobě, meče zaklíněné v sobě, přičemž ty jsi zaujímal defenzivnější pozici. Cítil jsi sílu tvého soupeře a rozhodl jsi se pro obranný ústup, aby jsi si mohl na vteřinku vydechnout a promyslet další postup, úskokem zpět a promáchnutím soupeře se ti toho naštěstí dostalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Nedám se odradit tím že mi ten meč vyrazil z ruky. Odskočím a vezmu si ho znova poněvadž mi má Granská mistryně říkala že pokud vše zkusím jednou,dvakrá daleko to nedotáhnu. Vezmu si Massassijskou čepel do levé ruky a obrátím si ji.(příklad SW Force Unleshead) S tou budu útočit a do pravé ruky Světelný meč s nímž se budu krýt.
Snažím se využívat věeho co je v jekyni a pokusím se odhalit nepřítelovu slabinu.
-------
Rozepisuj svoje útoky i do detailů, protože to je to, co rozhoduje ...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Proto, aby jsi se znova dostal k massassijské čepeli, jsi nalákal svého soupeře ke kamenným kvádrům, jež jsi využil kryt a pro získání dostatku času na přitáhnutí si zpět massassijské čepeli. Když jsi pevně držel, tak jsi vyrazil přímo proti tvému soupeři s novou strategií boje. Provedl jsi útok horizontálním sekem ve střední výšce, zatímco jsi světelný mečem kryl horizontálně stranu, kde zrovna nebyla čepel. Tvůj protivník se však tvému seku vyhnul a jeho meč se zastavil na tvém světelném meči. Chtěl jsi toho využít k bodnutí do něj, takže si mečem tnul nazpět a zároveň jsi pozvedl svůj světelný meč, aby jsi se neseknul do ruky. Jenže i tomuhle manévru se tvůj soupeř vyhne, aby využil mezery, kterou jsi vytvořil a kopnul tě nohou do hruďi. Odskočil jsi tak trochu dozadu připravený na další útok, kdy jsi tentokrát chtěl vést sekt vertikálně, ale soupeř prudce přejel nohou po podlaze, aby se z ní zvedla vlna prachu, jež ti zaslepila výhled. Instinktivně jsi couvnul, ale i tak jsi byl zasažen do levé ruky, takže jsi upustil massassijskou čepel. Rychle jsi couval, než jsi narazil na zeď a rychlým mrkáním a slzením očí jsi se zbavil prchu, aby jsi hleděl na oblak prachu před tebou a čekal na soupeře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV. jeskyně
Budu dál útočit jako teď. Poté ci ji seberu se ušklíbnu na protivníka. Dál budu hledat jeho slabiny. Snažím se krýt a střídavě i útočit.
Hmm sakra sakra. Moc mi to nejde. Kde je asi Anakin?
Znovu si vzpomenu na bratra.
A kde je mistr Solusar? Teď by se mi hodila jeho pomoc.
Pokusím se vyslat proud Síly tak aby byl oponentovi vidět obličej.
Pokusím se vykonat klamný pohyb jakože útočím na jeho bok a poté povedu útok nahoru na jeho hlavu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Během čekání jsi se rychlé ohlédl po massassijské čepeli, kterou jsi po chvilce spatřil, snažil jsi se k ní dostat, ale tvůj oupeř byl rychlejší a přesným úderem ji zničil, takže ti teď byla k ničemu. Sice musel vykrýt tvůj útok, kdy jsi chtěl využít momentu, při němž se tvůj soupeř věnoval čepeli, ale tvůj světelný meč narazil jen na čepel protivníka. Trochu jsi couvnul a pomyslel jsi na svého bratra, což tě stálo lehký škrábanec na hruďi, jak jsi polevil ze svého soustředění a tvůj soupeř toho využil. V tomto momentě jsi vytušil, že soupeř není úplně zkoncentrovaný a vyslal jsi proud Síly směrem k jeho hlavě, i když to soupeř vycítil, přesto se ti povedlo mu shrnout jeho kapuci. Tvář, kterou jsi zahlédl se ti vryla do paměti a rychle jsi poznal, kdo je tvým skutečným soupeřem. I když jsi jej prakticky neviděl, tak v hluboko v paměti jsi věděl, jak vypadá, jak vypadá tvář tvého otce. Jediné, co bylo trochu odlišné byla černota v jeho očích, skrz níž jsi cítil temný žár. Pocítil jsi bolest v levé ruce, kde tě předtím zasáhl a vytušil jsi, že zranění bude vážnější než jen obyčejné škrábnutí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
No to snad... Pro Sílu! To není možné...
Udělám posunek že se vzdávám ale stále budu připraven se bránit. A naznačím:
Já Girik Narth-ty De'shra Narth...
Arres říkal že má matka říkala že takhle se jmenuje můj otec.
Pomyslím si a naznačím že je můj otec. Náhle mi projede rukou vlna bolesti a já se na ni podívám.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“