Výcvik pro Luke Merth

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Odrážam ďalší padawankin útok. Odrazila sa od steny a zaútočila fakt tvrdo. Z ničoho nič sa začali steny meniť. Teraz som ju nevidel a nevedel som kde je. Skúsim načúvať. Sústredím sa a zrazu som niečo začul. Boli to dvaja cvičný droidi ,ktorý ma hneď obdarovali spŕškou z blasterov, ktoré som len len vykryl. Utekám prvou voľnou cestou a vbehol som do slepej uličky. Tí dvaja droidi ma prenasledovali a zabarikadovali mi cestu preč. Vrhám sa na nich ale zrazu sa začali meniť všetky steny a znovu stojím proti svojmu hlavnému nepriateľovi. Odrážam sa od stien a snažím sa na ňu zaútočiť čo najtvrdšie môžem. Sila môjho útoku padawanke podlomila kolená. Boli sme meč proti meči. Urobila rýchly kotul do zadu a útočí na mňa veľkými kruhovými útokmi ktoré s ľahkosťou vykryjem. Odrazím sa od steny a znova môj tvrdý útok. Stihla uskočiť. Ale z ničoho nič sa menia steny a ja bežím voľnou cestou ďalej. Zase chvílka oddychu. Sústredím sa na to čo povedal majster. Počúvam. Zrazu sa ako keby odnikiaľ vynorili tí dvaja droidi , bežím k nim a sekám do jednoho. Na zem dopadla len kopa šrotu. Pred druhým radšej utekám. Mal som nevýhodnú pozíciu. Steny sa opat začali meniť. Vidím Valvet. Ona si ma zatiaľ nevšimla. Vyskakujem a snažím sa ju prekvapiť. Ale ona sa otáča a kope ma do brucha vo vzduchu. Dopadám tvrdo na hlavu.

Spamätaj sa, sakra! Hlava ma bolí dosť. Ležím a snažím sa zodvihnúť. Medzitím sa už zmenili steny a ja som opäť v slepej uličke.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Valvet nenechala nic náhodě, a hned ja tebe zaútočila. Ovšem stěny se změnily, teda snížily, takže jsi viděl svůj cíl. Byl to spínač, který aktivoval droidy, co stály při něm. byla by to vítaná pomoc. Valvet se ti psotavyla do cesty, a zbyl poslední souboj, před dosažením cíle, a krůček před porážkou Valvet. Ona udělala nečekané., Použila sílu, a odhodial tě dozadu.

Těď je čas.

Uslyšíš od mistra.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Keď je čas tak je čas. Pomyslel som si a postavil som sa na nohy. Odhodil som silou Valvet na stranu. A silou skok som ju preskočil až ku cieľu. Ona použila tiež silu skok a skočila predomňa. Zapol som svetelný meč ,vyskočil som a najtvrdším možným úderom som útočil na ňu. Vykryla ale bola dosť vyčerpaná ,tak som znova použil silu a odhodil som ju. Použil som silu vysoký skok a doskočil som ku spínaču. Droid na mňa spustil paľbu. Kryl som čo som mohol. Použil som silu odhodenie a odhodil som droida mimo spínač. Pribehol som ku spínaču a stlačil som ho. Droid sa deaktivoval.

Áno, deaktivoval som droida. Mal by som sa isť pozrieť čo je s Valvet. Padawanka ležala na zemi bez známky pohybu. Ale bol to len klam hneď sa na mňa vyrútila so svetelným mečom a sekala hlava nehlava. Náš súboj sa preniesol pred spínač. Rozbehol som sa smerom ku stene a celou silou som sa od nej odrazil smerom ku Valvet . Meč predomnou a sekám na ňu vykrýva a útočí na mňa zboku kruhovým sekom. Uskakujem do zadu a odrážam sa od steny. Sekám na ňu celou svojou silou ,ktorá mi ostáva. Odhodila ma silou do steny. Opäť som si narazil hlavu. Vstávam a používam silu vysoký skok ,ktorou ju preskočím a hneď útočím.

Vidím ,že už je na dne so silami . Tak ako ja ,ale ešte to využijem trochu. Vyskakujem do vzduchu a sekám plnou silou. Stretli sme sa meč proti meči a ja ju tlačím k zemi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Valvez nečekaně vyskočí díky několika odrazy na nejvišší vrchol, kde začne meditova..nabírat nové síly.

Použij hlavu Luku. Nežeň se slepě za ní. Ona je lovec, ne kořist.

Poví ti další moudrá slova tvůj mistr. Taky se opět přemění pozice stěn. Takže máš v cestě další překážku.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Ďalšia múdra rada,ktorá mi nedáva zmysel. Ďakujem majster. Pomyslím si a urobím to čo Valvet, sadnem si a plne sa sústredím na silu a meditáciu.
Pocítim ľahké vibrácie v sile. A v tom začujem ako mi niečo dopadne za chrbát. Počujem ten klasický zvuk zapnutia svetelného meča. Vyskočím a urobím salto dozadu pri ktorom zapnem svoj meč.
Teraz stojím za Valvet, ktorá sa hneď otočí. A seká po mne.

Ach a je to tu zase, stále len útočí. Vykrývam útoky. Pri meditácii som nabral nové sily. A ona tiež. Použijem silu odhodenia ,ale s ňou to ani len nepohne, vyskakujem a dorážam plnou silou. Je ako nová.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Oba jste zase nabraly síly, takže váš soubou teoreticky začal zase od začátku. Váš souboj se z elegantního šermování přeměnil na divokej souboj, kdy jste se snažily získat výhodu nad tím druhým. Když jste se oba dva snažily zautočit ze vzduchu, oba jste se srazily k zemi. Ta se zachvěla. Valvet se zvedla jako první, a rozmáchla se mečem, připravena zaůtočit.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Sakra to bola sila. Pomyslel som si keď som sa zdvíhal zo zeme. Urobím kotúľ v pred čím som sa vyhol Valvetinmu útoku. Uvidím pred sebou plošinku ,rozbieham sa a vyskakujem na plošinku.

Mám teraz lepšiu pozíciu, pretože ku mne nemôže vyskočiť. Vidím ako sa snaží ku mne vyskočiť ,ale ja ju silou odhadzujem na späť.

Aaa toto je nuda. Pri svojim pobyte na plošinke som načepal trochu sily. Zoskakujem dole a plnou silou sekám na Valvet ale tá uskakuje a útočí z boku. Vykrývam jej pomalý útok a odrážam sa od steny a útočím z vrchu. Zase iskry lietajú na všetky strany.

Myslím si ,že je na dne zo silami. Je to vidieť na jej pohyboch. Chodí nejako malátne. Odrážam s ľahkosťou jej útok a prechádzam do rýchleho protiútoku. Sekám z ľava , hneď potom z prava. Trochu ustúpim a čakám čo urobí Valvet.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Valvet se na tebe vyřítí, v tom ale do místostí vtrhne jiný jedi, a tvuj mistr vypne všechny simulační pomůcky. Zavolá vás, a vy k němu doběhnete přes teď už rovnou místnost, bez žádné překážky. Už jste nebyly protivníci, spíš dva kamarádi. Doběhly jste tedy k němu, a poslouchaly co budou říkat.

Mistře, dostal jsme zprávu, že někdo neustále napadá lidi na tatooinu. Prý už se to nedá vydržet, ale nidky nikoho nechytily. Mistr Yoda chtěl, aby jste se toho ujal vy, a váš padawan.

Poví mistr, a ukloní se. Odejde, a mistr se přikloní k tobě.

Běž se najíst a apk se jdi zbalit do svého pokoje. Za dvě hodiny vyrážíme.

Poupraví si roucho, a vyrazí, tobě neznámo kam.
Naposledy upravil(a) Pear dne 11.8.2008 16:00:25, celkem upraveno 1 x.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Vypnem meč a bežím smerom ku majstrovi a neznámemu Jedi.

Mistře, dostal jsme zprávu, že někdo neustále napadá lidi na tatooinu. Prý už se to nedá vydržet, ale nidky nikoho nechytily. Mistr Yoda chtěl, aby jste se toho ujal vy, a váš padawan. Počúvam Jedi čo vraví. A keď dokončí vetu. Usmejem sa.

Jo, konečne akcia. Pozrem na majstra ,ktorý mi povie.

Běž se najíst a apk se jdi zbalit do svého pokoje. Za dvě hodiny vyrážíme.

Áno majster. Odpoviem a sledujem ako majster odchádza.Otočím sa na Valvet.

Poď ideme sa najesť. Zavolám na Valvet a vykračujem smerom na chodbu ,kde je dnes nejako rušno.

Kráčam po chodbe a vbieham do jedálne. Pri pulte si zoberiem svoj klasický proteinový prídel a kašu.

Tu je miesto Valvet. Valvet sa otočí a pribehne so svojim jedlom ku voľnému stolu.

Po pár minútach rozprávania rozoberania tréningu poviem.

Valvet už musím ísť. Zbohom a nech ťa sila sprevádza Vstanem a odchádzam do svojej izby.

Na chodbe vidím mnoho neznámych Jedi. Vchádzam do izby. Vytiahnem svoj batoh a dávam si do neho všetky potrebné veci. Keď som už zbalený idem sa umyť a dám na seba nové čisté rúcho.

Idem nájsť majstra. Pomyslím si a vykračujem na chodbu.
Naposledy upravil(a) Luke Merth dne 11.8.2008 16:00:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková miestnosť, Coruscant:

Trochu improvizuješ, když hledáš mistra, ale napadne tě, že by mohl být v hangáru. Obědem i balením jsi stravil ani ne hodinu, takže jsi měl ještě hodně času. Ty jsi ovšem raději hned šel k mistrovy. Cesta byla delší než js předpokládal, ale i tak jsi tam ani ne za 5 minut. Tam sedí tvůj mistr, a víceméně nic nedělá. Když tě zahlédne, tak k tobě dojde, a obrátí tě ke směru kde stojí vaše loď.

Si tady njěka brzo. No, dobrá, nebudem zbytečně zdržovat, máme soukromej let přímo na tatooine. Následuj mně, a někde v lodi s inajdi místo.

Loď byl docela starej kousek. Ovšem svůj úče -transport, plnila dobře. Nastoupily jste, a mířily na Tatooine, kde jste měli vyšetřovat.

Doporučil bych mediovat, ať nabereš novou sílu. Až budem na místě, tak ti dám vědět.

Přesune se mistr do vnitřních prostor, a ty si najdeš pěknou kajutu.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Transport na Tatooine:

Vojdem do kajuty a zložím si batoh z chrbta. Uložím ho na postel a posadím sa a začnem sa hrať so svetelným mečom.

Mal by som ísť meditovať. posadím sa a začnem meditovať. Naberám nové sily a zároveň oddychujem.

V duchu si prehrávam posledný tréning a zhromaždujem informácie. Vytiahnem svoj datapad a čítam si históriu Rádu Jedi. Našiel som nejaký text o Mandalorianských vojnách. Pustil som sa do čítania.

Niekedy sa opýtam majstra na Revana, ten určite bude vedieť o koho ide. Po pár hodinách čítania znova meditujem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport na Tatooine:

Začetl jsi se tal moc, že jsi si ani nevšiml, že mistr už přišel. Stojí nad tebou, a dívá se, jak si čteš. Mírně ti poklepe na rameno, aby si si ho všiml.

Už jsme na místě. Na Tatooinu. Připrav se.

Vezmeš si batoh, a s mistrem se vydáte do města. Když tam dojdete, tak se domluvíte, že půjdete spolu k jedné z počkozených rodin, a ty budeš pozorně sledovat, a učit se jak vyjednávat. Chytily jste nejbližžší převoz, a nastoupil jsi dovnitř s mistrem. Za chvilku jste byly tam, na místě. Mistr s tbou vystoupil, a oba jste se vydaly do budovy před váma. Tam stála žena, a hne djak vás viděla k vám běžela.

Jsem ráda, že někoho poslaly. Nedá se to vydržet. Mýho manžela zmrzačily, a nejsem jediná. Musíte najít toho, kdo to udělal. Mýho manžela, stejně jako většinu napadyl támhle.

Ukáže překvapivě na střed vesnice.

Většinou utočí v noci. Nebo za písečných bouří. Někteří říkají, že na ně útočí pěstmi, jiní, že po nich střílel.

Dopoví dáma, a k tobě se otočí mistr.

Běž do centra vesnice, a prohledej to tam. Pak si promluv s nějákýma vesničanama. Náhodně si vyber. A buď opatrnej. Já se kouknu kolem.


Mistr odejde.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

Pozerám sa ako majster odchádza nevedno kam. Otočím sa smerom ku strede dediny. Je tam dav ľudí.

Určite si budem mať z koho vyberať, ale najskôr to tu preskúmam.

Pokračujem smerom ku stredu mesta. Na námestí v strede mesta sa zastavím a rozhliadnem sa po niečom čo mi môže pomôcť nájsť vinníka alebo niečo čo mi utvrdí nejakú spojitosť. Zrazu to zazrem. Stopy od striel z blasteru, je tam mnoho zaschnutej krvy. Pozerám daľej a vidím nejaké polámané veci, idem tam.

Aha tam je nejaká žena, popýtam sa jej. Prídem k žene a poviem.

Dobrý deň, vyšetrujem tu tie útoky. Mohli by ste mi ukázať kde sa tie útoky stali? Žena bez toho ,aby na mňa pozrela ukázala smerom k domu kde boli streli od blasterov a smerom ku troskám niečoho drevenného. Čo som si všimol už pred tým. Podídem ku troskám a všimnem si niečo divné, niečo čo mi dáva určitu spojitosť.

Útočia z uličiek, temných uličiek. Všade kde sa útok stal bola nejaká ulička. Nič popýtam sa davu. pomyslím si a vyskočím na nejaké krabice v strede mesta.

Ľudia počúvajte mám tu otázku pre vás ohľadom útokov, ktoré boli spáchané na vás občanoch Tatooinu. Vie niekto niečo o tých útokoch? Potrebujem vedieť informácie, ktoré nám dopomôžu zastaviť útočníkov. Prehlásim ,ale nič sa nedeje.

Chceme vám pomôcť ,aby sa to už viac nestalo. Zrazu z davu vystúpi muž a kývne na mna. Pristúpim k nemu. A čakám čo sa udeje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Ty útoky se vždy ději rychle. Nevíme kdo to je, ale víme že je moc dobrej. Nikdy to netrvá víc než minutu. Odněkud přijde a zaútočí. Ani se nesnaží zabít, snaží se nám znesnadnit život. Určitě ano. Snaží se nás vystrašit. A vždycyk odlítá na východ. Není tam nic, pouze ta velká stará jawovská kraksna. Nepoužívají jí už hodně dlouho. A on to asi využívá jako základnu. Dokonce jsme tam vypravily skupinu ozbrojených lidí, ale nikdo tam nebyl.

Toť vše ti řekne, a dav se zase rozpustí. Když znovu jen tak mimochodem koukneš po centru vesnice, tak ti něco z malé, tmavé a špinavé uličky blískne do očí. Hned tě to zaujme.
Taky ucítíš zvláštní zápach, kterej rozhodně není podobnej ničemu, co je na tatooinu obvyklý.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

Po vypočutí dedinčanov ,len sa tak obzriem po dedine a zrazu to uvidím. Niekto na mňa zabliskol.
Je to blasterová puška alebo ma chce niekto privolať? zoskočím a ukryjem sa za krabice.

Idem sa tam pozrieť. Pomyslím si a rozbehnem sa smerom k zdroju blískania. Svetelný meč mám pripravený pre prípad.

Dobehnem ku uličke a tam stojí malý jawa a jeho protokolárny droid.

Zdravím potrebujete niečo? spýtam sa a čakám čo urobí. On len pískne otočí sa ku droidovi ,kopne do neho a droid začne prehrávať holografický záznam z jednej noci. Je tam vidieť jeden útok a z časti aj útočníka. Po prezretí záznamu sa ešte spýtam:

Ďakujem ,máte niečo pre mňa ešte?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“