Výcvik pro delta johna(RC-3093 'John')

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, moře, propojovací chodba mezi Ponorkou a Dreadnaughtem:
Dobře, zvládnu to.
řeknu a vkročím do tunelu. Naštěstí tu kromě pár kaluží není skoro žádná voda, ale s každým krokem se ozývá vrzaní kovu, doprovázené divným praskáním.
Jsme prostě hluboko, je tu velký tlak, ale silný duraocelový plech to přece musí vydržet.
uklidním se a pokračuju rychlou chůzí dál. Na konci tunelu dojdu ke dveřím. Vyhledám malý ovládací panel, a pustím se do své práce.
Prsty mi automaticky klouzají po panelu. Jak jsem čekal - standartní zámek. Do dvaceti sekund ho rozlousknu.
A pak se konečně na panelu objeví "přístup povolen". Pak mě ale napadne:
Má ale ta loď vůbec energii na otevření dveří?...
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený dreadnaught:
Jako odpověď na tvoji poslední myšlenku se ozvalo otevření dveří, jejichž přístupový kód jsi právě rozluštil. Jakmile se otevřou, tak dovnitř skočí Charger, aby zajistil pozici a ty jej po chvíli následuješ se smysly nastraženými. Na druhé straně vás však nic nepřátelského nečeká a po signálu proběhnou spojovacím tunelem Tick se Zapem.
Johne, zavři ty dveře, a my se zatím rozhodneme kudy vyrazit. Napadají mě dvě možné cesty. Ta první je na můstek, kde můžeme ze systémů získat informace a snad by mělo jít rozpoznat jestli někdo přežil. Ta vede na příď. Ale my jsme blíže záďí a tak můžeme do strojovny, odkud lze zjistit stav jednotlivých sekcí loďí a jsou tam i pokoje pro posádku a taky odtamtud můžeme řídit rozvod energie. Takže kudy ?
navrhne Tick, který jakoby měl plány dreadnaughtu, na nějž jste se nalodili přímo před očima, nebo alespoň na vizoru své helmy. Mezitím Zap a Charger dávají pozor na obě strany chodby v které právě jste. Až doposud se ovzduší zdá v pořádku, jen osvětlení je na varovných světlech, což zhoršuje vidění, tedy alespoň pro běžné smrtelníky, protože pro vás to je otázka změny typu vidění v helmě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Prácička odvedena.
řeknu si a rychým stiskem jednoho z tlačítek na panelu dveře zavřu. Kontaktuju přes komlink zabudovaný v přilbě kaminoánce, že už může ponorku odpojit a vyslechnu si Tickův návrh.
To je těžká otázka.
řeknu, a pak se zamyslím nad naším ůkolem. Nakonec mám, díky svému vojenskému výcviku, jasno:
Prioritní úkol je zajistit případné přeživší. Měli bychom jít na záď, a prohledat pokoje pro posádku. Jen doufám, že se při ztroskotání nepotulovali všichni volně po lodi. Máte někdo jiný názor?
zeptám se a podívám se přitom na ostatní členy komanda.
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Pravda na tom něco jo a navíc je to podložený rozkazy.
podotkne Zap a ostatní jenom přikývnou.
Tak tedy rozhodnuto, půjdeme ve čtverci - John a Zap první linie, já a Charger vás budeme jistit, podle všeho by měl být na konci téhle chodby výtah až do strojovny, což je náš další cíl, takže kupředu.
pronese tedy Tick, který se ujal neurčené role jakého vůdce i díky svým znalostem stavby lodě, a na jeho popud jste tedy vyrazili kupředu. Stěny chodby vypadali v udržovaném stavu, což by svědčilo o nedávno prováděné údržbě, tedy aktivitě v těchto chodbách, což samozřejmě vede k doměnce, že by tu někdo mohl být naživu a udržovat loď v co nejlepším stavu, aby nakonec vodní tlak okolo nepřemohl její tlusté stěny.
Doufám, že tady bude něco k odbouchnutí, když mám všechny kapsy nacpané převážně výbušninama.
pronese Charger, který jde za tebou, zatímco Tick kryje Zapův postup. Než však vyřkneš odpověď, tak dorazíte ke zmíněnému výtahu, jenže podle všeho není v provozuschopném stavu, protože v ovládací konzoli není žádná šťáva.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Chargere, myslím že tady odbouchnutí nepomůže, ale neboj, dočkáš se. Vypadá to že šťávu nemá jenom ovládací panel, takže by to šlo manuálně.
řeknu a přistoupím blíž k panelu ze kterého odpadne pár jisker.
Ticku, říkal jsi něco o svých technických znalostech, dokážeš s tím něco udělat?
řeknu a ještě dodám:
Jinak si budem muset najít jinou cestu. Jestli tady, Ticku, nějaká je...
Řekl bych, že tick se nám tady bude hodně hodit.
---------------
Chybí lokace - doplnit, příště dávat větší pozor, aby se nezapoměla.
Naposledy upravil(a) delta john dne 16.7.2008 08:48:59, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Podívám se na to.
pronese Tick a zamíří ke dveřím, zatímco Zap převezme jeho pozici a společně s Chargerem se nyní starají o krytí zad. Tick se podívá na konzoli, její okolí a poté pažbou pušky vrazí do spoje, který drží konzoli přišroubovanou, takže ta povolí, aby odkryla své neaktivní vnitřnosti na něž se Tick chvilku dívá.
Kdepak s tímhle nic neudělám, vypadá to, že mimo je celá výtahová šachta, takže jestli chceme dolů, tak budeme muset manuálně.
odpoví po chvilce Tick a hodí si pušku přes rameno, aby měl volné ruce.
Johne, pomoz mi, otevřeme ty dveře ručně.
dodá ještě k tobě Tick a postaví se tak, aby mohl pevně uchopit jednu stranu dveří a čeká, až se postavíš proti němu.
To chcete lézt celou cestu dolů po servisním žebříku ? Ne, že bych měl strach z výšek, ale že bych byl nadšený představou, že se budu pěkně dlouho škrábat dolů, abych tam nic nenašel.
podotkne trochu přiotráveným tónem Charger a ty stejně jako ostatní zaslechneš i Zapovo uchechtnutí, jako okamžitou reakci na slova svého kolegy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Dobrá zpráva je, že se dolů dostaneme, špatná je jakým způsobem.
pomyslím si, a přistoupím ke dveřím. Chytím druhou stranu dveří, a podívám se na Ticka. Řeknu:
Na tři. Jedna, dvě, tři!
A začneme tahat. Dveře se se zaskřípáním začnou velmi pomalu otevírat. Zaslechnu ale Chargerovu připomínku. Otočím se a pronesu k němu:
Proč si to myslíš? Máš nějak podložené, že všichni zahynuli? Myslíš, že je to tam zatopené? Snažíme se tady splnit zadání mise, já vím, že ty bys nejraději uviděl loď plnou plecháčů, položil pár náloží, a nashle. Ale od toho nejsou republiková komanda. Musíme se naučit pracovat v týmu, spolupracovat, každý máme jiné dovednosti a když je dáme dohromady, můžeme splnit téměř nesplnitelné mise. Je pravda že na některých misích budeme potřebovat více ostřelování, na některých hackování, ale na některých i odbouchnutí. Nechci ti vyčítat tvůj černý humor, ten se nám bude v těžkých misích hodit, ale tady se snažíme zachránit životy lidí, dost možná i klonů.
Zahledím se do Chargerových očí, nebo spíš přilby. Potichu řeknu:
Bolí mě ruce. Příležitost pro tebe - běž, a odbouchni ty dveře. Nejsi v našem komandu zbytečný. Mě se tam taky nechce, Chargere, ale když nám řekli zachraňte přeživší, tak se je budeme muset pokusit zachránit, i kdybychom měli projít banthími exkrementy.
Užívej si dál svého humoru, ale žertovat bychom měli spíš o plecháčích separatistů, než o přeživších.
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Charger si vyslechl tvůj proslov a pak zatleskal.
Nádherný proslov, ale nemyslíš, že to trochu přeháníš, já neřekl nic o tom, že se chci vykašlat na ty, kteří tam dole můžou být, já jen řekl, že nemám rád dlouhá škrábání se po servisních žebřících. A cením si tvého zaujetí pro misi, ale kdybys ho víc investoval do toho otevření dveří, tak na to nemusím používat výbušniny.
pronese poněkud ironicky Charger a zamíří ke dveřím, aby se je pokusil odbouchnut, ale Tick zabral a jeho půlka dveří povolila a otevřela se. S tím se nejspíš se uvolnila nějaká západka a povolila i tvoje strana dveří, a jak jsi to nečekal, tak jsi ztratil rovnováhu a málem jsi spadl, ale na poslední chvíli jsi se zapřel a udržel ses na nohou.
Nechte toho a půjdeme dolů. Zape běž první, pak půjde John, já a Charger na konec. Udržujte pravidelný pětimetrový rozestupy a hlašte cokoliv podezřelého. A nehádejte se sakra, největší šance,ž e se něco podělá, je právě když takhle diskutujeme,
zarazí vaší diskuzi Tick, zatímco Zap se dopraví ke vchodu, zapne si vidění do tmy a nahmatá servisní žebřík, aby po něm začal sestupovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Najednou se mu nechce nic odbouchnout, před chvílí po tom slintal, ale co, máme tady práci...
pomyslím si vztekle a přinutím se říct:
Dobře Chargere, jdeme, nemá cenu hádat se kvůli hloupostem.
Vyhledám servisní žebřík, a přepnu mód vidění v přilbě na noční.
Snad si na to zvyknu, jsem asi moc háklivý, ale nevím, co budu dělat, když proti nám bude stát armáda droidů a Charger řekne "nezajdem raději na jedno corelianské pivo?"
Mumlám si pro sebe do přilby, zatímco šplhám po žebříku a doufám, že už se s ním nebudu hádat.
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Nahmatáš žebřík, stoupneš si na něj a počkáš, než se mezi tebou a Zapem vytvoří pětimetrový rozestup a pak začneš sestupovat stejnou rychlostí jako on, totéž udělá chvilku po tobě i Tick a naváže na vás.
Tak se na něj samozřejmě půjde. Ale až budeš chtít příště něco podotknout sám pro sebe, tak si nezapomeň vypnout vysílačku. Jinak na tom, že servisní žebříky jsou pomalý si trvám, takže nashle dole kluci.
pronese Charger, který měl sestupovat jako poslední, ale místo toho okolo vás najednou rychle prosvištěl rukajama objímajíc duracelové lano, které drželo výtahovou kabinu.
Vůl, takhle si dole akorát namlátí.
podotkne vepředu lezoucí Zap a lehce přidá na tempu sestupu, aby mohl případně pomoc svému kolegovi z týmu.
Ale má pravdu, že to je rychlejší. Neuvědomil jsem si, že na dreadnaughtech se ještě používalí u výtahů duracelová lana. Na Acclamatorech, které budeme používat už taková lana nejsou.
pokárá sám sebe Tick a společeně tak pokračujete v sestupu stále níž.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Když kolem mě prosviští Charger, zamávám mu s pozdravem:
Natluč si palici šílenče! Je to sebevrah, nebo se mi to jenom zdá?
Když odněkud zespodu uslyším divný zvuk rychle dodám:
Snad se mu vážně nic nestane.
A začnu jsem šplhat rychleji, ale dácám pozor, abych nenarazil do Zapa.
To by nám tak ještě scházelo, mít o jednoho klona míň.
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený Dreadnaught :
Když si Zap všimne, že jsi přidal a rozdíl mezi vámi se zkracuje, takt aky přidal do tempa, aby udržil vzdálenost mezi vámi na pěti metrech. Takhle jste několik minut lezli dolů, než jste dorazili do posledního podlaží, kde byla pevná země. U zavřených dveří tam seděl Charger a prohlížel si svoje spálené boty, kterýma se pokoušel zabrzdit a dle toho, že vypadal v pořádku se mu to nejspíš i povedlo.
Nějak jsem nepromyslel brždění, respektive jsem věřil, že ty boty vydrží líp.
podotkne otráveným tónem Charger, zatímco Zap se postaví vedle něho a kroutíc hlavou v helmě jej pozoruje. Netrvá dlouho a dolů dorazíš i ty a chvilku po tobě i Tick.
Tak se příště zeptej všech, usnadnilo by to práci všem, ale jedna otázka - jsi schopen chodit ? A Johne, Zape otevřete opatrně ty dveře, ať pokročíme.
zeptá se Chargera Tick a zároveň tě a Zapa určí k otevření dveří.
Jo půjde to, není to propálený úplně, jen se bude blbě našlapovat.
odpoví ještě Charger a na důkaz se postaví na nohy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught :
No, Chargere to se ti povedlo... Tak jo Zape otevřem ty dveře, asi to pude stejně, jako ty předchozí.
A zarvu za dveře, které se nechtějí otevřít.
Snad to pude, žádný ovládací panel tu nevidím a zpátky nahoru se mi lozit nechce.
A znova společně se Zapem Zatáhnu.
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Společně s Zapem se zapřete do dveří, které po chvilce vzdorování povolí a otevřou se, ve stejný moment už skrz ně projdou s připraveným zbraněmi Tick a Charger, aby zajistili chodbu před výtahem.
Je to tu čistý. Půjdeme tudy doprava, přímo do strojovny.
pronese Tick, když zajistí chodbu a ty se Zapem jej následujete a opět se uskupíte do čtvercové formace, tentokrát jsou však vpředu Tick s Chargerem, zatímco ty se Zapem jistíte zadek. Takhle postupujete pět minut chodbou, než dorazíte k zavřeným dveřím, který dle všeho vedou na místo vaší destinace - strojovny. Vedle nich najdete aktivní počítačovou konzoli, která se zdá dle všeho plně funkční.
Ty dveře jsou uzavřené na elektronický zámek, takže je bude muset někdo otevřít, Johne. A podívej se ještě jestli v tom počítači nenajdeš nějaký informace o stavu strojovny, nebo nějaký přehledy bezpečnostních zařízení.
zhodnotí situaci Tick a požádá tě o počítačovou prácipro tým, zatímco stojí vedle dveří a vaše jištění převezmou Charger a Zap.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino, potopený Dreadnaught:
Hned jak přijdu ke konzoli, zaraduju se.
Konečně práce pro mě.
Stisknutím několika elektronických kláves na konzoli vyvolám informace o bezpečnostním otevírání dveří.
Standartní zabezpečení, to obejdu za třicet sekund.
Trvá mí to déle než obvykle, zvláštní...
Ale nakonec uslyším cvaknutí, zřejmě otevírání dveří, a tak zadám do konzole příkaz zjištění stavu základních systémů ve strojovně a bezpečnostních systémů po celé lodi..
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“