Trénink pro užvatele Jacen Solo

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Pěkně jsem si odpočinul tak su pujdu projít ven do džungle třeba tam najdu něco zajímavého, prozkoumat to tady od té doby co mě přijali jsem si to tady vubec neprohlídl.Jacen vyjde ven z chrámu a mizí mezi stromy.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Po chvíly cesty junglí se před Jacenem objevylo asi 7 tak 1-2 velkých ještěrek. Vypadali hladově

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Vypadají hladově, co tady asi chtějí?Radši zustanu na místě a vyčkám co udělají, nemá cenu je zbytečně dráždit pohybem.Pokusím se jim přečíst myšlenky pomocí síly.JAcen sahá po síle a snaží se dostat tvorum do mysli.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Ještěrky začnou zničehonic strašně řvát.Ten řev trhá uši takže se nejde na nic soustředit

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Sakra to je řev nemohu se na nic soustředit a trhá mi to uši co to je za řev?Zkusím zapnout svtelný meč třeba se leknou a utečou ale pochybuji že to zabere, ale mužu to vyzkoušet.Jacen zabíná meč, zelené světlo meče dopadá na nejbližší ještěrky.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Ještěrky si s meče nic nedělaly. V tom řevu se ale nedal držet tak ho Jacen musel psutit na zem a zase si chytnou uši.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Co je to sakra za ještěrky, musím honem něco vymyslet nebo ohluchnu.Jacen se snaží přemýšlet, ale kvuli řevu se nemuže na nic soustředit.Jacen se obrací a snaží se utec před tím řevem a zároven zkouší přivolat svuj meč pomocí síly.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Les
Když ses pohnul tak tě jedna ještěrka kousla do nohy a druhá do ruky. ostatní zajím jen přihlížejí.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Jacen se snaží setřást obě ještěrky a pokouší se pomocí síly přivolat meč do nezakousnuté ruky.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Les
meč si sice přivolá ale hned se na něj vrhnou další ještěrky

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
A dost ty ještěrky mě štvou.Jacen začne utočit mečem a seká do ještěrek.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Ještěrky jsou sice mrtvé ale jacen silně krvácí z nohy a ruky.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Konečně jsem se zbavil těch ještěrek, ale krvácím zkusím dojít na bezpečnější místo a pomocí síly se vyléčit.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Kdesi v pralese ses vyléčil ale na nohu pořád kůlháš. Navíc se z dálky zase začal ozývat řev ještěrek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Bolest jde překonat, ale na boj nejsem připraven, jedině pomocí síly.Jacen se pokouší vylézt na strom s velkými obtížemi vylézá na vrcholek stromu.Doufam že je setřásnu a budu se moct vrátit do chrámu, vyléčit pořádně nohu potřeboval bych se uložit do hojivého transu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“