Výcvik pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Mrisst, vědecká kolonie:

Poslechnu si odhad svého mistra o osudu vědců a dále i komentář správce. Při jejich slovech drtím v čelistech svou snídani, která mi docela přišla k chuti. Po chvíli mistr i správce dojedli se oba začali zvedat od stolu a mizet z jídelny. Mistr mě ještě předtím pobídne, abych si nezapomněl zabalit. Po chvíli, kdy dokoušu poslední sousto, taktéž vstanu od stolu, vrátím tác a vypravím se zpět do své ubykace, kde si sbalím své věci, kterých jsem si moc nepřivezl a vyrazím opět ven k hangárům, kde by časem mohla přistát loď, která nás dopraví zpět na Coruscant.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mrisst, vědecká kolonie:
S vědomím, že máš ještě dost času, tak ani příliš nespěcháš a proto se táborem jak cestou do ubikace, tak cestou zpět z ní pohybuješ klidným tempem a vnímáš ruch okolo sebe. Zároveň také cítíš jakési uvolnění u dělníků, jež byli při vašem příjezdu poměrně vypjatí a měli spoustu obav. Změna atmosféry u těchto lidí k lepšímu ti přišla příjemná, což byla i tvá poslední myšlenka, než jsi dorazil k přistávací ploše, kam chvilku před tebou dorazil i tvůj mistr.
Jedi má hned z tohoto místa lepší pocit, když se místní dělníci nemají tolika čeho obávat, že Askeli ?
pronese mistr Kcaj, jakmile přijdeš a ty si uvědomíš, že opět předvádí pevnost vašeho vzájemného pouta, pouta padawana a mistra, které vám o vás obou napovídá hodně, ale zároveň vás jaksi nerozdělitelně provazuje společně se Sílou. Mistrova slova pak následuje stále hlastiější hluk loďi, která se přibližuje, aby vás vyzvedla a odvezla zpět na Coruscant, zatímco od přehrady přispěchá správce kolonie, jež dorazí akorát, když loď přistane.
Jsem velice rád, že jste mohli přiletět a pomoci nám. Jsme vám za to velice vděční. Přeju vám bezpečnou cestu a Síla s váma, nebo jak to vždy říkáte.
pronáší s úsměvem správce, zatímco si s váma oběma podává přátelsky ruku na rozloučenou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Mrisst, vědecká kolonie:

Jistě mistře.

Přikývnu na jeho slova, což však téměř zanikne v hluka právě přistávající lodi, která nás dopraví zpět do chrámu na Coruscantu, odkud jsme před několika dny vyrazili splnit tuto zajímavou misi. Potom co loď konečně přistála a přestala rachotit se k nám přiřítil správce s poděkováním a přáním dobrého letu. Stejně jako mistr jsem se s ním s úsměvem rozloučil a zamířil ke vchodu do lodi, protože i přez to, že se mi na tého planetě, oplývajícíc přírodou a klidem, líbilo, těšil jsem se zpět "domů".

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mrisst, vědecká kolonie:
Netrvalo dlouho a vaše loď, samozřejmě i s vámi na palubě se zvedla a zamířila na orbitu planetu, odkud bude moc bezpečně použít hyperpohon a dostat se tak co nejrychleji na Coruscant. Společně s mistrem jste zamířili do odpočinkové místnosti na tomto křižníku, který byl typu Consular, tedy stejného jako ten, kterým jste dorazili na Mrisst.
Mistr Kcaj se bez rozmýšlení a slov usadil do meditační polohy a ty jsi se rozhodl učinit taktéž, protože mluvit spolu budete moci kdykoliv poté a meditace má až nečekaně uklidňující účinky. Touto meditací jste strávili celou dobu letu, prakticky až do přistání, které jste vlastně ani nepostřehli, takže jste velice brzy stanuli vedle sebe na výstupní rampě.
Takže jsme zpět doma v úžasném Coruscantu.
pronese trochu skepticky mistr Kcaj a sestoupí z výstupní rampy na povrch chrámového hangáru.
Ale přecejenom v Chrámu pobývám rád, což mi připomíná Askeli, za půl hodiny nás očekává rada, takže se spolu setkáme před její místností, aby nás přijali. Věřím, že se do té doby stihneš převléci do čistého hávu, já samozřejmě učiním totéž, protože Jediové by měli jít mimojiné vzorem a to se týká i čistoty.
podotkne mistr Kcaj už s úsměvným výrazem a po lehké úkloně na prozatímní rozloučení zamíří do části budovy, kde má svůj pokoj, stejně jako většina mistrů řádu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi

Potom, co jsme vystoupili z lodi, jsem krátce zalitoval, že zde nemůže být tolik přírody a svěžího vánku jako na Mrisstu, náhle jsem však opět začal vnímat totální klid a uvolnění chrámu a dospěl jsme k myšlence, že tady vlastně taky není až zas tak špatně. Mistr to komentoval dosti skeptickým hlasem a sestoupil z rampy. Okamžitě jsem ho následoval. Hned na to mi oznámil, že se setkáme až před místností Rady a zamířil si to do svého pokoje. Předtím, než zmizel v chodbě jsem mu ještě stačil odsouhlasit jeho pokyny:

Jistě mistře.

Vyrazil jsem tedy taky na svou ubykaci, abych se převlékl a připravil na audienci u Rady. Přitom jsem přemýšlel, co se tam asi bude dít. Brzy jsem dorazil do pokoje, rychle se převlékl do čistého a trochu netrpělivě vyrazil k místnosti Rady.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Mistr už na tebe čekal před místností rady a i on měl čisté oblečení, tedy určitě jiné než v kterém jste přiletěli sem.
Přesně včas, nyní pojďme rada na nás už čeká, ale trochu jinde, než jsi původně očekával.
pronese mistr Kcaj a zamíří pryč z této chodby a míří dolů po schodech z této věže, kde má místnost rada. Jde rychlým tempem, takže nemáš možnost se jej na nic zeptat a jen vnímáš cestu, která brzy opustí věž určenou Nejvyšší radě řádu a zamíří k nejvyšší, chrámové věži, kde posléze vystoupátě výtahem až k vyšším patrům a mistr se zastaví až před dveřmi do místnosti, jež má dle všeho rozměry minimálně stejné jako místnost, kde zasedá rada.
Až po tobě, Askeli.
pronese mistr Kcaj, když otevře dveře a ty trochu nedůvěřivě vstoupíš do temné místnosti, kde nic nezahlédneš. Jakmile uděláš několik kroků, tak se dveře zase hned zavřou a i ta trocha světla je pryč. Přesto vykročíš vpřed, jakoby tě k tomu vedla samotná Síla, než vytušíš, že by jsi si měl zastavit.
My všichni jsme Jedi. Skrz nás mluví Síla. Skrz naše činy, se Síla sama prokazuje a stejně tak co je reálné. Dnes jsme zde proto, abychom potvrdili, co Síla prokázala.
prolne se náhle místností zvučný hlas mistra Windua a ty se snažíš podle sluchu určit, odkud vychází, ale výtečná akustika místnosti ti to neusnadňuje a navíc k tomu nedostaneš čas, protože místnost se konečně ozáří - světlem ze zažehnutých světelných mečů jejichž barvy jsou různé od jednoho uživatele ke druhému. Přímo před sebou však spatříš kratší skloněnou zelenou čepel, jež třímá mistr Yoda stojící na jakémsi podstavci, zatímco zbylých jedenáct přítomných Jedi drží čepele mečů vzpřímené a ty občas můžeš zahlédnout jejich obličeje, jež jsou skryty v kápích tradičních Jediských plášťů.
Blíže přístup, padawane.
vyruší náhle ticho bzučících čepelí mistr Yoda, aby jsi byl svědkem, jak všichni přítomní skloňí své čepele k zemi, zatímco mistr Yoda svůj meč zdvihne. Přistoupíš k němu na vzdálenost jednoho kroku a jakési lehké ťuknutí do ramene ti vnutí myšlenku si pokleknout na pravé koleno, aby jsi tak i učinil.
Askeli Nur Ebione, jménem Vrchní Rady řádu, z vůle Síly, tě tímto prohlašuji, Jedim.
začne mistr Yoda odříkávat pradávnou formuli, jež už vyslechlo mnoho padawanů před tebou a jistě vyslechne i mnoho po tobě, ale přesto ti slova mistra Yoda přišla neuvěřitelně nádherná, protože byla výsledkem dlouhého úsilí a výcviku, jež jsi musel absolvovat a současně s touto formulí přiloží mistr Yoda svůj světelný meč na tvé levé rameno, poté na pravé a zpět na levé.
Rytířem republiky.
dokončí mistr Yoda slavnostní formuli a mečem z pravého ramena ti odsekne tvůj padawanský cop, který spadne na zem vedle tebe, zatímco ty dál úctivě klečíš a neodvažuješ se cokoliv říct a napjatě čekáš dalších událostí.
Pozvedni svůj meč Askeli Nur Ebione, rytíři Jedi. Nechť tě provází Síla.
zakončí oficiální obřad jmenování rytíře tvůj mistr Coleman Kcaj a stejně jako ostatní i on pozvedne svůj meč zpět nahoru, aby jsi i ty následoval příkladu moudrých mistrů řádu. Následná čestná úklona od všech přítomných mistrů už je jenom takzvanou třešničkou na dortu, než se téměř všichni vytratí až na tvého, nyní už bývalého, mistra.
Nuže, jaké jsou tvé první pocity, rytíři Nur Ebione ?
pronese s trochou hrdosti ve svém tónu mistr Kcaj a podá ti cop, který až doteď symbolizoval tvé padawanství.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Obřad mě zprvu dost překvapil, po chvilce jsem se však zorientoval a začal pořádně celý tento okamžik prožívat, protože mi bylo jasné, že něco takového jedi zažije jen jednou za život. Celá ta atmosféra mě naprosto pohltila a tak, když obřad skončil a můj bývalý mistr se mě zeptal, jak se cítím, nebyl jsem nejdřív schopen odpovědět. Až po chvilce jsem se vzpamatoval a krátce odpověděl s trochu překvapeným výrazem a přitom si od něj vezmu svůj cop.

Je to nepopsatelné mistře.

Při těch slovech se znovu podívám kolem sebe.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Mistr Kcaj se jenom usměj a i on pomalým krokem zamíří pryč z místnosti, stejně jako tak učinili mnozí před ním.
Ano, je těžké to popsat a pro každého Jediho to je především velká pocta, stejně jako to tehdy bylo pro mě. Nyní jsme to však zažil i jako mistr, který dokončil výcvik svého padawana a i to je báječný pocit a jsem si jistý, že tě časem taky nemine.
pronese mistr Kcaj, zatímco si lehkým mávnutím své ruky upraví kápi, pod níž si schoval svůj světelný meč, jehož použil při obřadu.
Ale nyní tě čeká celá galaxie, která má mnoho problémů, jež musíme vyřešit. Mnoho problémů pro rytíře Jedi a ty nám nyní pomůžeš v jejich řešení, ale předtím se pojďme najíst, protože nejen cesta sem, ale i ceremoniál je značně vysilující.
pronese závěrem mistr Kcaj a dovolí si široký úsměv, když opoušťíte Halu Rytířů, do níž se ještě jednou ohlednéš, protože v této místnosti došlo k jedné z největších změn v tvém životě.
----------------------------------
... tečka, kones listu, konec stránky, konec kapitoly, aneb výcvik úspěšně uzavřen, máš zde teď prostor na přípomínky komentáře apod., které umísti symbolicky pod čaru(jako je tato), pokud budou, pokud ne, tak v dohledné době udělám hodnocení a vrhneme se na první misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tak tady jsi začal na jedničku, až na háčky a čárky(ja gavirem charašo pa česky), později však napraveno i to, jen na konci byli pár slabších příspěvků.
Chování charakteru: Hezky vystihnutý padawan s pochybami svých schopností, nedostatky, jež ptořebují vypilovat a i občasnou přehnanou sebedůvěrou a samozřejmě s jistou dávkou tvrdohlavosti, ale to jen dobře vykresluje charakter, takže taky dobře.
Postup v příběhu: Ten byl úměrný a i když byl výcvik delší než obvykle dělám, tak musím říct, že se postupovalo vyváženě a zhruba dle představ, takže taky dobré.
Reakce na podněty: Moje oblíbená položka, kde hráčům často vytýkám a i tentokrát jsem našel jednu výtku - u těch krápníků by bylo lepší použít světelný meč, takže tady hodnotím tak průměrně.
Využití Síly: Co se týká boje, tak perfektní a dobře i běžném prostředí, možná jedna z nejsilnějších položek ve výcviku.
Takže když se to celkově shrne, tak šlo o výtečný výcvik, jež se trochu protáhl a závěr nebyl úplně ideální, takže mi vychází hodnocení 93 procent.

Následky výcviku:
+ Jsi schopen pomocí Síly zbystřit své základní smysly nad běžné lidské hranice(nejvíce sluch)
+ Zlepšení ve stylu Soresu a jeho aplikaci na boj beze zbraně
+ Lepší využití Síly v boji
+ Jsi schopen zvedat(s námahou) větší předměty, zhurba do velikosti landspeederu

LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“