Výcvik pro RomanArts(Roman Arad'as)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jediů, Coruscant:
Jedi uskočil do strany a vyhnul se tvému pokusu o odražení, ale po tvém pokusu nechybělo mnoho. Tentokrát do protiútoku přešel tvůj soupeř pro změnu však přešel do postojů a úderů šesté formy Niman. Poznal jsi, že proti tobě stojí zkušený Jedi v boji s mečem a že porazit ho bude složité. Protiútok zahájil úderem k tvému pravému stehnu, který jsi včas vykryl, poté zaútočil křížně na tvé levé rameno, odkud jsi odrazil jeho meč obloukem nad tvou hlavou až k zemi, kde se rozpletli a opět mezi vámi vznikla menší mezera, které útočník využil k technice Jung, kde úděr zamířil na tvoji hruď a ty jsi jej horko těžko odrazil, protože poloviční otočka přidala úderu na síle. Po úderu jsi odskočil na tři metry dozadu a měl jsi znovu možnost přejít do útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Kolik forem souboje ovládá?
Položil jsem otázku sám sobě, nevěděl jsem co protivník čeká a co ne. Rozhodl jsem se. Sáhl jsem po Síle a pokusil se protivníka přitáhnout v kombinaci s útokem mého meče mířeného na oblast hrudníku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jediů, Coruscant:
Protivník tento typ útoku vyloženě nečekal, a tvůj horizontální útok mečem zprava a posléze zleva jen horko těžko odrážel svým mečem a při druhém musel dokonce uskočit, jak jsi dal do svého útoku velkou sílu. Teď se soupeř zapřel a odrazil tvůj další útok, který jsi vedl na jeho levé rameno a vaše meče se zkřížili a místnosti se rozlehl sykot křížících se čepelí. Letmo jsi zahlédl soustředěný pohled mistra Yody, který teď stál na straně, proti které jsi byl čelem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Vrátil jsem svůj pohled na protivníka. Odtrhl jsem svůj meč od jeho a nečekaně znovu zaútočil, tentokrát na hlavu, rychle a tvrdě. Donutil jsem protivníka ustupovat, pod náporem silných útoků. Zastavil jsem útok a meč připravil do útočné polohy, vzpřímený, rukojetí k pravému rameni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jediů, Coruscant:
Protivník se nechal zatlačit blízko kraji vytyčeného prostoru a změnil polohu meče, čepel držel směrem k zemi pouze v pravé ruce a levou ruku si držel volnou. Náhle rychle mrštil pravou rukou, pustil světelný meč, který mířil přímo k tobě. Stihneš však včas vyskočit a tu si uvědomíš, proč si nechal soupeř levou ruku volnou - ve vzduchu tě odhodil Silou. Ve vzduchu jsi se snažil zkorigovat směr letu, takže jsi nejprve dopadl na nohy a až poté na záda z kterých jsi se překulil tak, aby jsi znova stál na nohu. Tvůj soupeř se k tobě však znova blížil s mečem napřaženým nad hlavou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Pokusím se protivníka přesvědčit o tom, že je ve větší výhodě než skutečně je.
Deaktivuji meč a pokusím se protivníka srazit k zemi a v tu chvíli vstát na nohy.
Vyhodím meč do vzduchu a útočníka nakopnu pravou nohou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Soupeř nečeká tvůj úder Silou a na chvilku ho to rozhodí natolik, že stihneš vyskočit a vymrštěním pravé nohy soupeře nekompromisně zasáhneš, ještě než dopadneš, tak si přivoláš do ruky zpět svůj světelný meč, který se okamžitě rozežhne a jakmile se dotkneš nohou země, tak provedeš manévr Jung Ma, tedy otočku o 360° a poloklečící soupeř jen tak tak stihne dát ti do cesty svůj světelný meč. Ale převaha, kterou sis teď vypracoval nese svoje následky a tvůj mohutný úder soupeře odhodí o dva metry dál, tentokráte už dopadne na záda a světelný meč v jeho ruce pohasne, zatímco čepel tvého směřuje na hruď tvého soupeře.
Souboj zakončen tímto je. Padawan Arad'as schopnosti své dostatečně prokázal.
pronese do nastalého ticha mistr Yoda a ty si letmým pohledem všimneš spokojené tváře svého mistra Qui-Gona.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Deaktivuji svůj světelný meč a vrátím ho na své místo, zavěsím na opasek. O dva kroky dostoupím od soupeře a dám si ruce za záda, mírně se pokloním. Souboj mě značně vyčerpal, těšil jsem se na sprchu.
Mistře, když dovolíte, půjdu se umýt.
stále jsem myslel na souboj. Nebyl to zrovna jeden z mých nejslavnějších.
Kdybych ho ... ne to by nepomohlo, ale ...
mé myšlenky byly chaotické, sám jsem se v nich ztrácel. Dokonce jsem přestal vnímat okolí a skoro si nevšiml mistrovi odpovědi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Zkoušky však tímto ještě neskončili, padawane.
zarazí tvůj postup mistr Tywoka.
Je vidět, že padawan mistr Jina to je.
podotkne Yoda směrem k Qui-Gonovi, který se jenom lehce pousměje, jakoby u mistr Yoda lichotil. Zatím se však mistr Yoda otočí směrem k tobě a počká si až mu začneš věnovat pozornost.
Testem schopnosti, prošel jsi. Dostatečný pro prokázání tvé statečnosti, také byl. Dva testy však ještě zbývají ti. Dalším, test bolesti a utrpení bude. Mistr Tywoku, následuj nyní.
shrne dosávadné průběh mistr Yoda a pokyne směrem k vysokému wookijskému mistru, který stojí po tvé levé ruce nedaleko dveří, kterých sis doposud nevšiml.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Dřív než jsem stihl odejít umýt se, mě mistr zarazil. Mistr Tywoka s mistrem Yodou mě zarazili. Zkoušky neskončily. Zastavil jsem tedy svůj odchod a čekal na další instrukce.
Tohle bude dlouhý den.
Mistr Qui-Gon se na mě jen pousmál a pak mistr Yoda pokračoval. Mým dalším úkolem bylo následovat mistra Tywoku do jiné místnosti, tedy alespoň jsem si to myslel. Mistr stál nedaleko dveří, kterých jsem si všiml až teď.
Co mě čeká teď?
Sám jsem si na tuto otázku odpovědět nedokázal, položil jsem ji tedy nahlas. Mezitím mistr Yoda ukázal abych následoval wookieského mistra.
Co to znamená test bolesti a utrpení mistře?
Snažil jsem se ještě získat čas.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Test bolesti a utrpení vyzkouší tvoje pravé já a tvého ducha. Jedi se nesmí vzdávat, protože neexistuje žádné zkusím. To je vše co ti mohu říct.
odpoví ti mistr Tywoka a vyjdete ze dveří, aby jste šli chvilku stejnou chodbou a dorazili k dalším dveřím.
Zde vejdi dovnitř. Na druhé straně jsou dveře za kterými tě bude čekat mistr Yoda.
pronese mistr Tywoka a ukáže na dveře, které otevřeš a uděláš pár kroků dovnitř. Dveře se za tebou zavřou a ocitneš se v černočerné tmě. Nikde není vidět, kromě tmy. Najednou pocítíš, jakoby teplota okolo tebe začala stoupat. A nezdálo se, že nárůst jen tak skončí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Na mistrův příkaz jsem vešel do místnosti, dveře se za mnou zavřeli. Byla tu tma, naprostá tma. Mé pocity byly intenzivnější a silnější než kdykoliv předtím.
Kde to jsem?
Nebylo to vůbec příjemné, snažil jsem se přemýšlet. Jednou jsem v archivu zkoumal historii temné strany, psalo se tam, že i v Chrámu je místo, kde má slovo temná strana.
Je tohle snad ono?
Soustředil jsem se a pomocí Síly zkoumal okolí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Posílal jsi Sílu všude okolo sebe, ale ten divný pocit, který jsi pocítil nebyl vlivem Temné strany Síly, byl podstatou této místnosti, podtatou této zkoušky. Mezitím teplota dále stoupla až se v několika místech objevili plameny. Zkoušel jsi je prozkoumat Sílou, jestli jsou skutečné, ale jakoby se ti nedostávalo odpověďi. Ale ať už byli skutečné nebo ne, tak plameny, které teď byli v kruhu okolo tebe, vydávali narůstající žár, který jsi cítil všude okolo sebe. I když jsi nevěděl, jestli byli reálné, tak tvé tělo reagovalo, jako by skutečné byli, začínal jsi se stále více potit a tvůj tep se zrychlil. V tom se z ničehonic jeden plamen naklonil až k tobě a zasáhnul tě do ruky, pocítil jsi ostrou horkou bolest, která se těžko ztrácela i když jsi rukou ucukl nazpět. Stál jsi tedy obklopen plameny a přémo naproti tobě jsi zahlédl něco jako světlo, něco jako místo, kam by ses měl vydat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Přesvědčit někoho co si má myslet nebyl problém, ale přesvědčit sám sebe to problém byl, hlavně přesvědčit své tělo aby mě plně poslouchalo. Tělo začalo reagovat, potil jsem se a tep se zvyšoval. Na chvíli mě dokonce zaplavila úzkost a pocit bezmoci, vzápětí hned pocit naděje. Před sebou jsem zahlídl světlo, cítil jsem, že je to cíl mé cesty.
Ty plameny nejsou skutečné, jen si myslím že jsou.
Chvilku jsem zaváhal, ale nakonec jsem udělal první krok, druhý a už chůzí směřoval ke světlu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Vykročil skrze plamenou zeď před tebou skrz kterou jsi zahlédl světlo a kráčel jsi stále vpřed. Tělo se snažilo vzdorovat, palčivá bolest tě nutila se vrátit, ale ty jsi překonával své pocity a šel jsi dál. V jeden moment jsi zavřel oči, aby jsi je hned otevřel a pocítil jsi změnu. Plameny byli pryč, stejně jako jejich intenzívní žár. Rozhlédl jsi se okolo a nevěřil jsi vlastním očím, stál jsi uprosted ledových plání a tvé tělo okamžitě ovládl chlad a zima. Chtěl jsi pohlédnout na slunce, ale výhled ti zastínila hustá sněhová vánice s ledovýma krupkama, které začali bombardovat tvé tělo. Byli pichlavé, steřdně velké a vysoká rychlost bouře jim dávala rychlost nepříliš odlišnou projektilům vystřeleným z nějaké zbraně. A k tomu ještě pocit náhleho mrazu, jež jenom umocnil prudký teplotní otřes, které tvoje tělo zažilo. Začínal jsi si připadat jako kostka ledu a ztratil jsi z dohledu světlo, i když jsi stále tušil jeho směr.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“