Výcvik pro Diss Morra(Morsan Mo)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Diss Morra(Morsan Mo)

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Meditovala jsi ve svém pokoji, který byl tvým příbytkem tady na Yavinu už přes rok, kdy jsi sem dorazila a byla Lukem Skywalkerem přijata k výcviku tady v Jediském Praexu. Vzhledem k tvému předchozímu výcviku od Shaak Ti, jsi základy jenom prolétla pod dohledem mistra Skywalkera a individuálně se připravovala s občasnými dalšími lekcemi. Tentokrát však tvoji meditaci někdo vyrušil.
Padawanka Mo ? Mistr Skywalker si s tebou přeje mluvit. Je v tréninkové místnosti.
pronese Jedi Kam Solusar, kterého jsi tu často vídala.
------------------
Aktuální datum je 13ABY - pro přehled - tedy dva roky od vzniku Akademie.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:

Meditovala jsem ve svém pokoji zde na Yavinu 4.
Zatím to je tady velice zajímavé doufám že to tak i zůstane.
Jen je škoda že nejspíš už neuvidím Shaak Ti na Felucii to bylo přece jenom krásné.
Po chvíly meditace však někdo vstoupil do místnosti a řekl mi že se mám dostavit k mistrovi Skywalkerovi.
Jistě už jdu.
Potom vycházím z pokoje a vydávám se směrem k tréninkové místnosti.
Jedno musím uznat Massassiové udělali tenhlé chrám zajímavě.
Jamile přijdu potichu vstoupím do místnosti abych nikoho nevyrušila.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Přišla jsi do tréninkové místnosti, zrovna, když spolu bojovali dva padawani pod přímým dozorem mistra Skywalkera. Byl to vyrovnaný boj, i když oba dělali spousty chyb. Náhle jednoho z padawanů zasáhl předmět, který doposud ležel opodál a druhý toho využil a vyhrál v souboji. Poražený padawan vstal a utrousil několik slov o tom, že to není fér, ale zvednutá paže Luka Skywalkera ho zastavila.
Fér ? Ano nebylo to ode mne fér, ale pokud nebudeš dávat pozor na okolí během souboje, pak jsi slepý. Tato lekce platí pro vás oba, je důležité se soustředit na protivníka, ale zároveň nesmíte zapomínat na své okolí. A nyní běžte meditovat.
odpověděl pouze Luke Skywalker a oba padawani odešli, zatímco Luke dorazil k tobě.
Očekával jsem tě, Morsan. Pověz mi, co vše jste spolu s Shaak Ti cvičili na Felucii ? Vím, že už jsem se jednou ptal, ale rád bych si to poslechl znova, mohl mi ujít nějaký podstatný detail.
zeptá se Luke a gestem tě pobídne ať s ním vykročíš do chodby chrámu, která vedla k jedná z mála zdejších teras.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Jakmile vstopím všimnu si že pod dohledem luka spolu bojují dva padawani.
Souboj byl vyrovnaný ačkoliv velice nerozvážný.
Pak jsem ovšem uviděla jak Luke zvedl nějakyý předmět co ležel nazemi a hodil ho na jednoho padawana.
Ten je ale zákeřný.
Díky tomu ten padawan prohrál souboj jak se sbíral ze země utrousil pár poznámek o tom jak to že to není fér.
Potom co Luke dokončil kázání padaeani odešli ani jsem se nenadála a Luke byl u mě.
Co jsme cvičili a Felucii no učila jsem se téměř všemu co znala Shaak Ti.
Ale protože jsme obě věděli co se stalo rozhodla mistryně že mě bude učit spíše boji jak se světelným mečem tak i bez něj. Učila mě ovšem i lak lečit zranění a později jsme začli velice usilovně posilovat moje schpnosti telekyneze od zvedání předmětů až po telekyneticky boj světelným mečem.
Mimochodem možná jsem vám neřekla že jsem dokázala zvednout dospělého Rancora.

Pak jdu vedle něj směrek k terase.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Velikost nehraje roli.
dodá k tomu jenom Luke a vypadá zamyšleně, zatímco jdete bok po boku až ke vchodu na terasu.
Ale telekynetický boj s mečem, bych také mohl zavést do výcviku, uplatní se, pokud je Jedi zraněný a nemůže jej řádně držet. Ale tím odbočuju od důvodu, proč jsem s tebou chtěl mluvit.
dodá Luke a oba vejdete na terasu, odkud je vidět na tréninkové prostory chrámu.
Jsi tu už přes rok a i při svém příchodu jsi prokázala značné znalosti. Věřím, že by jsi mohla absolvovat zkoušky na plnohodnotného Jedi. Jen si ještě nejsem jistý jejich obsahem, proto jsem se ptal na tvůj výcvik po boku Shaak Ti. Jak o tomto tedy smyšlíš ?
zeptá se Luke a hledí do tréninkových prostor, kde se právě připravuje několik dalších padawanů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:

Ano máte pravdu.
Ale na velikosti záleží! pomyslím si směšně.
Ano ten bych ráda dále zlepšovala.
A o čem tedy se mnou chcete mluvit mistře?
Jakmile dojdem na terasu uvidím tréninkové prostory chámu.
Nechám mistra Skywalkera domluvit a pak odpovím.
Ano jsem tu již rok a myslím si že jestli jste pevně rozhodnut o obsahu zkoušky tak já jsem připravena.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Dobře. Zítra ráno bude zkouška připravena, potkáme se u vchodu do tréninkových prostor. Zatím budu ještě meditovat o přesném složení zkoušky. Ty se zatím osobně připrav.
dodá Luke a otočí se, aby odešel, ale ve dveřích se zastaví.
Doporučuju ti taky chvilku meditovat. Začíná se tu až moc často vyskytovat přehnané sebevědomí a přílišná arogance.
dodá ještě Luke tak trochu výstražným tónem a poté odejde za svými dalšími povinostmi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:

Ano mistře připravím se a zítra ráno tam dorazím.
Potom se Luke otočí k odchodu uvolním se ale vtom se otočí a poví mi svoje doporučení.
Ano mistře budu na to pamatovat.
Pak co Luke odejde vydám se do své ubikace.
Jakmile jsem tam dorazila připravila jsem si své věci a pak meditovala.
Po pár hodinách meditace jsem si řekla že nejlépe se uvolním když se procvičím.
Vydala jsem se tedy do tréninkové místnosti.
Protože už byl večer v trénínkové místnosti nikdo nebyl.
Aspoň budu mít klid.
Potom jsem se trochu protáhla a začala cviky proti imaginárnímu nepřítely nejdříve bez meče a potom mečem.
Zhruba v půlce tréninku někdo vstoupil do místnosti nedala jsem to znát a dokončila sestavu.
Poté jsem odešla s lehkým kývnutím hlavy neznámému.
Potom co jsem došla do své ubikace jsem se umila a šla spát.
Ráno jsem se vzbudila před svítáním najezená a připravená jsem se vydala k trénikové místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Dorazila jsi ke vchodu do venkovních tréninkových prostor, kde už stál připravený Luke, tradičně v černém oblečení.
Zdravím tě Morsan. Vidím, že vypadáš odhodlaně, tak tedy do toho. Test, který jsem ti připravil je složen tak, aby jsi při něm utilizovala všechny své dovednosti a schopnosti, které jako každý Jedi musíš mít. Splníš ho tak, že dorazíš na konec, kde tě budu očekávat. Součástí testu je i to, přijít jak se dostat dál v jednotlivých úsecích, které se od sebe navzájem liší. Máš nějaké dotazy ?
pronese Luke, když k němu dorazíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:

Jamile jsem dorazila Luke už na mě čekal.
Po jeho řeči jsem se jen zamyslela a odpověděla.
Ne mistřě nemám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Dobře, nezapomeň, že během zkoušky je potřeba utilizovat vše, co jsi se tady nebo pod vedením Shaak Ti naučila.
dodá ještě Luke a ukáže na dveře, které se právě otevřou.
Za těmito dveřmi začíná tvoje zkouška. Cesta zpět není, neb se rovná neúspěchu. Jedi nezná žádné možná. A poslední věc ... provázej tě Síla.
dodá ještě Luke než projdeš otevřenými mohutnými dveřmi, které se za tebou zase zavřou. Ocitneš se v užší uličce na jejíž konci je nekativní výcvikový droid, kterého jsi měla možnost už spatřit při několika trénincích. Nyní se zaktivoval, stejně jako jeho cvičný žlutý meč. Byl to právě tenhle droid, který ti stál v cestě k dalším, doposud zavřeným dveřím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Jamile mistr domluví vyjdu vstříc dveřím
Děkuji mistře.
Poté projdu dveřmi auvidím výcvikového droida zatím neaktivního ovšem jen co se za mnou zabouchnou dveře droid se aktivuje a zároveň i jeho žlutý světelný meč.
Vypnout ho asi nesvedu tak co bychom provedli
Vyčkám tedy na reakci droida a pomyslím si
No jestli se na mě rozeběhne mohla bych ho při přeskoku odkopnout směrem kde nyní stojím a schodit na něj ten uvolněný kvádr co vidím na hlavou
potom je čekám v obraném postoji co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Droid udělal několik kroků dopředu, zastavil se a hleděl přímo na tebe. Takhle jste na sebe v úzké uličce mezi kamennými zdmi na jejíž zemi je travnatý povrch se spoustou kamenů. Droid eště chvilku vyčkává, ale pak nohou kopne nejbližší kámen na tebe a vyrazí. Včas zaktivuješ světelný meč a kámen rychlým pohybem vyrazíš, aby jsi pak jen tak, tak zadržela žlutou čepel droidova mečem před sebou. Meče jste měli zkřížené a droid využíval své mechanické síly a tlačil tě dozadu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám Jedi, Yavin 4:

Tak toho teda nepřetlačím!
Udělám krok do strany a nechám droida ať sjede se svím mečem níž a já sjedu rychle po jeho meči směrem k jílcia pokusim se mu přeseknout jílec i s rukou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Rychle ukročíš do strany a povolíš držení světelného meče, takže droidova mechanická síla dosáhne svého využití, ale prosekne do prázdna, zatímco čepel tvého meče je vedena v protisměru přesně k droidově ruce držící meč. Tebou provedené Cho Mai je rychlé a efektivní a světelný meč přestane vydávat své typické bzučení společně se zvukem kovu dopadajícího na zem. Droid zabliká, přejde ke straně a deaktivuje se, takže tato překážka byla úspěšně odstraněna. Ještě se jednou ohlédneš po robotovi, než i čepel tvého meče zmizí, jako poslední paprsky zapadajícího slunce. Projdeš okolo deaktivovaného droida do dveří, které se před tebou bez jakéhokoliv zapřičinění otevřou. Staneš před mostem přes řeku, který je však uprostřed přerušený a oba kraje jsou od sebe vzdáleny okolo deseti metrů. Je jasné, že cesta dál je na druhé straně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“