Výcvik pro hráče StoVosum(Andyn Toylle)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár chrámu Jedi, Yavin 4:
Jedi musí být vždy připraven. A pokud ti pomáhali balit Messi, tak jsi jistě nic nezapoměl.
podotkne pouze mistr Streen a v klidu si zasedne na místo pilota, zatímco se vyškrábeš na druhé sedadlo.
A není složité přijít dřív, jenom jsem se ujišťoval, že je naše stíhačka připravena a byla vybrána správná. Teď nás čeká nějaká doba v letu, takže ji budu věnovat meditaci, než doletíme na Liannu.
pronese mistr Streen a zavře se nad vámi kokpit, aby jste o chvíli později nad orbitou Yavinu 4 aktivovali hyperprostorové motory. Uposlechl jsi doporučení svého mistra a i ty jsi se oddal meditaci, kterou vyrušil až výskok u vašeho cíle - planety Lianna. Když jsi se hlouběji zadíval na planetu pod vámi, tak jsi spatřil, že značná její část jsou velká industriální města, zatímco zbytek jsou převážně suché pláně. Místy jsi zahlédl i nějakou řeku nebo jinou menší vodní plochu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

orbit planety Lianna:
trochu jsem se lekl tím náhlým škubnutím po vyjetí z hyperprostoru, byl jsem tak zabrán do meditace že jsem úplně zapomněl kde že to vlastně jsem....tak tohle je ta Lianna? Četl jsem že je tady spousty továren, ale že to bude a takhle moc patrné jsem nečekal....to by mě zajímalo,jestli při všech těch začouděných továrnách mají taky nějaké zábavní středisko?Corusant taky vypadal z výšky podobně, ale zábavy se tam dalo najít vskutku kopec....hmm, třebas budu mít čas a zjistím to sám na vlastní kůži......podívám se na mistra, který se pomalu probouzí se své meditace a otáčí hlavu ke mě....

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Lianna:
Uklidňující meditace. Meditace samotná je jednou ze součástí Jediho a proto je potřeba se jí pravidelně věnovat.
pronese výukovým tónem mistr Streen, aby poté navázal krátkou komunikaci s povrchem, odkud dorazili koordináty pro přistání na planetě. Podle mistrova očekávání vás nenavedli do hlavního města, ale do jedné z vedlejších industriálních čtvrtí. Přistáli jste spíš v opuštěné továrně než hangáru. A čekala vás tam pouze jedna osoba.
Vítejte na Lianně mistře Jedi včetně, i vy mladý padawane. Jsem Qia Nomie, jedna z asistentek madam Santhe a byla jsem pověřena starat se o vás během vašeho pobytu. Pokud budete mít jakékoliv přání, mám udělat vše pro jeho vyplnění.
představí se Qia a udělá zdvořilou úklonu během pozdravu.
Je nám potěšením slečno Nomie. Mohu se zeptat, kdy se setkáme s lady Santhe ? Nemohu se dočkat našeho setkání.
zeptá se mistr Streen.
Dnes jste zváni k večeři, mistře. Zatím mi dovolte vám ukázat vaše ubytování.
pronese zdvořile Qia a vykročí směrem z hangáru, aby ji zpovzdálí mistr Streen následoval.
Jaký máš zatím pocit z toho co se událo, padawane ?
pronese tichým tónem mistr Streen, tak aby jsi to mohl slyšet pouze ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Přistávací plocha, Lianna:
s mírným odstupem následujeme Santhyninu asistentku....pocit? jaký mám z toho pocit? po takové době vyjdu ven z chrámu rovnou na téměř královskou večeři! jasně že jsem rozrušený, ale taky jsem přeci padawan a dokáži se krotit... ...lehce se nakloním k mistrovi abych zachoval diskrétnost: Mistře, zřejmě si sami nejsou jistí co z tohoto jednání očekávat, soudě podle toho kde nás ubytovali. Tudíž pokud se něco nezdaří tak budou mít stále "čistý stůl" a budou moci vyjednávat s kýmkoliv jiným aniž by kdokoliv věděl o našich snahách....ale jinak jsem nic špatného nevycítil - milá zdvořilá asistentka,pozvání na večeři hned dneska....už jen mě zajímá ta samotná Lady Santhe.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Lianna:
Jakmile domluvíš, tak se mistr Streen nahlas zasměje a ty na něj chvilku překvapeně koukáš. Mezitím jste dorazili do magnetického horizontálního výtahu, který zde využívají k přepravě po městě.
Vesměs máš pravdu, ale ubytováni nebudeme tady. Zde jsme pouze přistáli, aby nikdo nepovolaný nevěděl o naší návštěvě zde.
odpoví jednoduše mistr Streen a ty se o pravdivosti jeho slov přesvědčíš, když se výtah zastaví a otevřou se dveře, aby jste se octli v rezidentální čtvrťi. Qia vystoupí z výtahu a ty společně s mistrem Streenem ji následuješ do hustě obydlené čtvrti plné vysokých obytných budov, jejichž povrch je na první pohled lesklý. Dorazíte k jedné z nich a po chvilce už stojíte za dveřmi v hezky vybaveném prostorném bytě.
Zde budete ubytováni, mělo by tu být vše k vašim potřebám. Doufám, že jste spokojeni ?
zeptá se Qia a mistr Streen jenom souhlasně přikývne.
To mě těší, můžete se porozhlédnout okolo, pokud chcete, ale prosím nezapleťte se do zdejších událostí. Na věčeři vás přijdu vyzvednout zhruba za pět hodin, tak buďte do té doby připraveni.
odpoví s úsměvem Qia a po úkloně odejde, zatímco mistr Streen přijde k oknu.
Takže, jak se ti líbí naše ubytování teď ? Jinak pokud budeš chtít, tak se můžeš vydat na prohlídku okolí, já budu zde.
dodá ještě mistr Streen a pohodlně se usadí do jednoho z křesel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
stojím uprostřed prostorné místnosti s úžasem na tváři, sleduji všechno to vybavení kterým je byt prošpikován a ani si nevšimnu, že Qia odešla
...páááne jo...moc pěkný...to není jako tenkrát na Corusantu.....ne že bych bydlel v nějaký rozpadající se plechovce, ale toto, to je něco úúúplně jiného..a co teprve v chrámu- ta jedna malá ubikace tam osamocená....jeee tady by se vešlo přátel.......zadívám se z okna a zavzpomínám na corusant a na přátele.....Mistře, takovéhle ubytování...na to opravdu nejsem zvyklý, snad mě to nerozmazlý...jestli tedy dovolíte, tak se půjdu trochu projít po okolí, včas se vrátím na večeři. řeknu tichým zasněným tónem a po úklonu odejdu.

Procházím se kolem všech těch velkých budov a stále se mi vracejí vzpomínky na Corusant....no jó, Corusant... povzdechnu si nahlas, aniž bych si všímal lidí okolo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Ale místní lidé ti nevěnují příliš pozornosti a prochází okolo tebe, jak spěchají do práce, schůzky nebo nějaké kulturní vyžití. Po chvilce chůze dorazíš na menší volné prostranství v jehož prostředku je nádherná vodní kašna a okolo ní jsou i stromy. Teprve nyní si uvědomíš, že je to snad první zeleň, co jsi tu zahlédl v takovém množství. Dojdeš k fontáně a v ruce pocítíš její chladnou vodu. V ten moment tě zamrazí a chvilkově pocítíš jakousi temnotu - zlý pocit. Instinktivně se ohlédneš a nespatříš nikoho podezřelého. Poté se ohlédneš po svém chronometru, aby jsi zjistil, že je akorát čas se vrátit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
hej co to bylo?! takový divný pocit...hmm,asi to nic nebylo...jsem evidentně ještě trošku mimo z toho všeho co se děje, navíc ta zeleň tady? určitě jsem jenom vypadnul z koncentrace.... koukám na chronometr ..hmm, koncentrace prej...to abych se už vrátil.... a tak se vydám zpátky...ne že bych tomu zlýmu pocitu přikládal nějakou velkou váhu, ale pro jistotu se dívám kolem více podezřívavěji než předtím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Dorazíš právě akorát, aby jsi viděl, jak si mistrem doupravuje roucho a chystá se na nadcházející večeři. I ty sám jsi se rychle poupravil, když už se ozval signál od dveří, že máte hosta, kterým nebyl nikdo jiný než vaše průvodkyně Qia.
Doufám, že vás nikdo nerušil. A nyní mě prosím následujte.
pronese Qia, aby vás opět zavedla k magnetickému horizontálnímu výtahu, kde však vstrčí do ovládácího panelu přístupovou kartu a povyťukání kódu se výtah rozjede přímo do rezidence lady Santhe.
Měli jste možnost si prohlédnout okolí ? A jestli ano, jak se vám tu zatím líbí ?
pronese nevázaně Qia a mistr Streen jenom vybídne pohledem tebe k odpověďi, protože on sám meditoval na pokoji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
divný výtah tohlencto...z toho všeho kolem mi vyhládlo, snad už tam budem...
koukám na mistra který mě vybízí k odpovědi, nejraději bych se mu svěřil s tím co jsem pocítil u fontány, ale nebyl čas....
Máte to zde velice zajímavé. Na první pohled mi to připomínalo Corusant, ale pak jsem viděl tu krásnou fontánu s veškorou tou zelení okolo a byl jsem vskutku okouzlen.....na konci věty se lehce ukloním na znamení obdivu... u Lady už asi sami nebudeme co? kdy já jen řeknu mistrovi o té vodě?...v dohledné době asi moc možností k soukromému rozhovoru mít nebudeme...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo lady Santhe, Lianna:
To nás těší. Sice je pravda, že tu takovýchto míst nemám hodně, ale mezi lidmi se těší velké oblibě a snažíme se jejich počet zvyšovat a rozšiřovat je. Bohužel je to občas až neuvěřitelně složitý úkol, protože nejvhodnější umístění těchto míst je právě v rezidenčních čtvrtích, které jsou však už většinou postaveny.
rozhovoří se nadšeně Qia a mistr Streen si dovolí úsměv.
Na Yavinu,v Jediském Praexu, se zase přírody nemůžeme nabažit, takže pro někoho může být pobyt zde příjemnou změnou.
pronese, zrovna, když se výtah zastaví. Qia rychle vstane a gestem vás vybídne, aby jste ji oba sledovali. Bez rozmyslu ji následujete a vejdete do větší přivítací haly sídla. Jsou zde dvě lehce zatočená schodiště do vyššího patra a velké dveře rovně na tomto patře. Qia bez váhání zamíří po pravém schodišti do horního patra, kde vejdete do místnosti, kde se zastaví. Místnost má pouze dveře dovnitř a ven a jedná se tedy o jakousi mezimístnost.
Počkejte zde prosím chvilku, půjdu informovat lady Santhe o našem příchodu.
požádá vás zdvořile Qia a zmizí ve druhých dveřích.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Sídlo lady Santhe, Lianna:

zajímavě se rozpovídala, skoro jako kdyby to byl její nápad to zde postavit...hmm,konečně sami s mistrem..
chci říct mistrovi o své "příhodě" u fontány....ale co když je tady někde kamera? Nebo odposlech? ..Andyne ty seš ale paronoidní.... tak třebas jsem, ale beztak se raději přesvědčím a začnu se rozhlížet kolem...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo Lady Santhe, Lianna:
Chvilku se rozhlížíš po místnosti, ale nikde nic nemůžeš nalézt, respektive nic, co by nasvědčovalo odposlechu nebo sledování. Netrvá dlouho a tvého počínání si všimne i mistr Streen, který tě chvilku pozoruje.
Co hledáš ? Skryté tajemství Síly nebo snad nějakou zákeřnou past, kterou by nám mohl náš hostitel, respektive hostitelka, připravit ? zeptá se svým typickým sarkastickým tónem tvůj mistr Streen, ale za tu dobu, co jsi jeho padawanem jsi si už na většinu jeho sarkastických poznámek zvykl a věděl jsi, že je to pouze jeho způsob mluvy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Sídlo Lady Santhe, Lianna:
Mistře.. lehce pokývnu, jako kdybych se s ním zrovna potkal... upřímně řečeno spíš to druhé... stále se lehce dívám kolem, poté přikročím k mistrovi o pár kroků blíž..
Víte totiž...nevím jestli je to důležité...ale Vy sám jste mi vždy říkal abych věřil svým pocitům... mistr zdá se již lehce nedočkavý co mu hodlám říct a tak pokračuji trochu rychleji:
Totiž Mistře, když jsem byl na procházce městem, tak jsem narazil na jednu z těch nádherných fontán o kterých jsme se s Qui bavili...neodolal jsem a musel jsem se té vody dotknout...když v tom jsem něco pocítil...něco...něco zlého, bylo to tak nepříjemné, náhlé...okamžitě jsem ucuknul abych se podíval kolem jestli něco nehrozí..ale kolem nebylo nic podezřelého...prostě...prostě jenom ta voda Mistře...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo Lady Santhe, Lianna:
Mistr se po tvých slovech zamyslel a chvilku vyplnilo místnost ticho, aby se konečně pozměnil výraz na mistrově tváři.
Nemyslím si, že to bylo tou vodou. Ale spíš někdo okolo tebe. Musíme být obzvláště opatrní, protože naše přítomnost může ohrozit pozici Lianny ve vztahu se zbytky impéria. Je možné že nás někdo zkouší sledovat.
pronese zamyšleně mistr Streen, ale než můžete ve vašem rozhovoru pokarčovat, tak se vrátí Qia.
Lady Valles Santhe vás již očekává, prosím následujte mě.
pronese obředně a oba ji následujete do místnosti, která připomíná takový střední salónek zařízením převážně v moderním stylu, přesto však s jistým nádechem klasiky. Uprostřed byl steřdně veliký stůl, ke kterému by se vešlo zhruba deset lidí a v jeho čele seděla lady Valles Santhe.
Je nám velkým potěšením Lady Santhe.
pronese zdvořile mistr Streen a hluboec se ukloní a ty samozřejmeš následuješ jeho příkladu. Poté vás lady Santhe vybídne k posazení.
Jsem ráda, že jste se rozhodli přijet. Vím, že to utajení vám může působit nepříjemnosti a proto se za ně omlouvám.
pronese lady Santhe, zatímco Qia zařídí, aby vám během chvilky na stole ležela večeře složená z místních delikates.
Pokud vám to nebude vadit, tak bychom dnes hovořili nepracovně. Naopak mě hodně zajímá jaké to je být v řádu Jedi ?
pokračuje dál lady Santhe a upře svoji pozornost na mistra Streena.
Na menší nepříjemnosti jsme zvyklí madam. A co se života v řádu týká, jsem si jist, že na to vám může lépe odpovědět můj padawan, který vám určitě poskytně objektivnější názor, než já.
odpoví mistr Streen a přenese pozornost k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“