Výcvik pro Diss Mora

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Paluba republikového Corelliánského transportu:

Zrovna dobíhám k transportu a vidím že tam na mě čekají mistryně Shaak Ti, mistryně Yadlle a její padawanka.
Promiňte ale malinko jsem se zasnil při meditaci
Jakmile nastoupily do transportu hned za nima jsem nastoupil taky.
Otázka Shaak Ti mě docela zaskočila na něco takového jsem se moc nepřipravoval
no mysli mysli určitě si o tom někde četl.
Mno... pokud vím tak s hlavním krystalem nevím jak to říct ale možná ten krystal při meditaci naplnit silou?
Odpovím docela zahanbeně.
Á vzpominám si ještě na něco sice je to trošku mimo ale taky to trochu
zasahuje do vaší otázky.

Krystal je srdce meče.
Srdce je krystal Jedie.
Jedi je krystal síly.
Síla je meč srdce.

krystal, meč, Jedi.
jsou jedno.

pak jen čekám jak na mě bude Shaak Ti nazlobená že nic neumím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Transportní loď, orbita Ilumu:
Shaak Ti jenom pomyšleně přikývne, když si vyslechne rozpačitý projev Disse a pro něj trochu nečekaně se usměje.
Tuhle básničku si pamatuju, když jsem ještě byla padawan.
pronese a na chvilku se zasní, aby potom upřela pohled zpět k tobě.
Krystal, který pro tebe nalezneme budeš muset provázat se Sílou a také se sebou. Trochu by se to dalo přirovnat k poutu, které máš s Eoxem. Je to náročný proces, a než k němu přistoupíme, tak tě poinformuji o detailech. Ale svým způsobem jsi neodpověděl špatně. A k té básničce, i když může někomu přijít zábavná, skrývá se v ní pravda.
odpoví ti Shaak Ti.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.1.2008 11:39:22, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Transportní loď, orbita Ilumu:
Když Shaak Ti domluví pomyslim si:
No tak přece jenom ta moje makovice není až tak prázdná
Jistě mistryně však taky nemůžu všechno vědět najednou.
Pak se jen podívám z okna a vidím Ilum ten bílomodrý nádech mi připoměl že jsem si měl možná vzít teplejší věci ale no co
když mám děravou pamět budu trpět já ne.
Štěstí že jsem nevzal Eoxe v takovéhle zimě by se mu asi nelíbílo.
Potom už jsem sleduji jak pilot neobratně sestupuje atmosférou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Transportní loď, orbita Ilumu:
Možná by se mu tu spíš líbilo.
pousměje se Shaak Ti, když s sebou transport znova mohutně cukne, jak pilot nedbá na pohodlí cestujících. Takovýchto zácuků se během zbytku letu před nepříliš udržovanou zasněženou přistávací plochu před chrámem vyskytne mnoho a vrcholem je tvrdé přistání.
Doufám, že zpátky budeme mít přívtivější transport.
namítne Shaak Ti a rychlejším krokem než je u ní zvyklé se vydá opouštět transport stejně jako mistryně Yaddle se svojí padawankou.
-----------------------
Tady ti dám prostor popsat okolí, venek popřípadě vnitřek chrámu, pokud nebudeš moct nalézt obrázky, tak napiš a já tě odkážu :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Ilum

Jakmile jsem vystoupil z transportéru rychle jsem si přistiskl plášť k tělu.
Taková zima kdo to vůbec vymyslel že se sem bude jezdit hledat krystaly.
Opravdu pochybuji že by se mu v takové zimě líbilo Eox je zvyklý na teplejší teploty a já také. řeknu s drkotáním zubů.
Když jsme šli dál od přistávací plošiny všiml jsem si že aspon tato část Ilumu je jen pustá ,,kostka ledu''
Doufám mistryně že v té jeskyni je vetší telo než tady.
Po odpovědi mistryně jsme se vydali směrem k jeskyni už zdálky to byl impozantní pohled vchod do jeskyně byl ohromný.
Veliká vrata se zdála jako by snad pomalu byla z ledu a po stranách vchodu byly dvě skály které se zde tyčily jako dva strážci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vstupní hala chrámu, Ilum:
Dá se říci, že je tu tepleji. Nejdříve ti ukážeme místo, kde se ubytujeme, poté zajdeme do krystalové jeskyně a začneme hledat.
pronese Shaak Ti, která si ze svého pláště oklepe lehkou vrstvu sněhu, který na ni stihl venku nasněžit. Poté se s tebou v patách vydá velkou hlavní jeskyňí, kde projdete okolo točitých schodů stoupajících nahorů po obvodu jeskyně, kde se leskly spousty různých krystalů. Dojdete do uzké chodby, která už není tolik vysoká a jsi rád, že neškrtáš hlavou o strop, aby jste prošli okolo několika dveří. Po chvilce se Shaak Ti zastaví.
Zatím se ubytuj v tomto pokoji. Je to sice skromné, ale většinou tu stejnak nebudeme. Zhruba za hodinu na mě čekej v hlavní hale, to je ta, kde je to točité schodiště. Já zářidím něco u správce chrámu.
pronese Shaak Ti a pokračuje chodbou dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Chrám, Ilum
To je dobře že aspoň tepleji.
Byl jsem hned v závěsu za Shaak Ti
No teda vo moc tepleji ne no ale alespoň tady není takový vítr
Jamile jsme dorazily do našeho pokoje vybalil jsem si a pomalu se vydal abych stihl včas sraz v hale.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní hala chrámu, Ilum:
I když jsi z počátku cítil chlad, tak jakmile jsi se ocitl přímo v pomyslném středu, okolo něhož stoupalo točité schodiště, tak jsi pocítil jakýsi hřejivý pocit Síly, nedalo se to přesně popsat slovy, ale zavřel jsi oči a nechal se tím skvělým pocitem unášet, hýčkat a snažil jsi se ho poznávat.
Dissi ?
probudila tě z tvé představy tvá mistryně Shaak Ti.
Nemusíš nic říkat, taky jsem cítila něco podobného, když jsem tu byla poprvé. Mistr Yoda to popsal jako rezonance v Síle, místo kde se Síla zachytává, místo aby pouze proudila. A zachytává se do zde všudšpřítomných krystalů, ale nyní pojď, zkusíme najít nějaký vhodný pro tebe.
pronese Shaak Ti, než stačíš cokoliv říct a začne pomalu stoupat po točitém schodišti po obvodu vzhůru stoupající jeskyně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Hlavní hala chrámu, Ilum:
Jakmile jsem dorazil do haly ucědomil jsem si že jsem si to tady ani zas tak moc neprohlédl jeskyni byla převážně tmavá ovšem tu a tam vyčnívaly velké krystalové útvary které zářily vlastním světlem bylo to krásné směrem k jednomu útvaru jsem šel okolo chodiště
Co to tady je nějaký teplo hmmmm to je přijemné
Z mého zasnění mě probudila až mistryně Shaak Ti.
Rezonance síly zajimávý výraz
Jakmile mistryně začne stoupat po schodech jsem ji hned v patách.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Schodiště v krystalové jeskyňi, Ilum:
Shaak Ti během svého stoupání úmyslně nespěchá a jakmile začnete procházet okolo krystalových formací, tak ještě úmyslně zpomalí. Ty si nadšeně prohlížíš krystaly a přemýšlíš, který z těhle nádherných útvarů by se mohl hodit do tvé meče. Procházíš okolo spousty různých barevných uskupení krystalů a i když se ti už některé zalíbili, tak stále následuješ Shaak Ti, která už nějakou chvilku nic neříká. Takhle chvilku stoupáte po obvodu jeskyně, když náhle pocítiš něco nového. Jakoby tě jeden z tmavě modrých krystalů na stěně volal pomocí Síly. Zastavíš se a upřeně na něj se zájmem hledíš, což neujde pozornosti Shaak Ti.
Je jiný než ostatní že ? Jestli ti vyhovuje jeho zbarvení, tak ho můžeme opatrně odříznout. Takže, líbí se ti ? A jaký z něj máš pocit ?
zeptá se Shaak Ti a pousměje se.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Schodiště v krystalové jeskyňi, Ilum:

Pomalu stoupáme společně s Shaak Ti, když už se začínají oběvovat první krystalové útvary jdeme už hodně pomalu dívám se sem a tam a sleduji krystaly.
Tak co kterýpak z vás mi nejlépe padne.
Pořád stoupáme, ikdyž jsem si všiml že pár krystalů už tam pěkných bylo.
Jsem zvědavý co bude dál
Ale po dalších pár krocích ucítím neco zvláštního něco nového jakoby mi v hlavě nevím jak to popsat možná hlas možná zvuk ale jeden krystal upoutal mojí pozornost zastavil jsem se namístě a hypnotizoval ten krystal.
Je jiný než ostatní že ? Jestli ti vyhovuje jeho zbarvení, tak ho můžeme opatrně odříznout. Takže, líbí se ti ? A jaký z něj máš pocit ?
řekla mi Shaak Ti.
Bez toho aniž bych se podíval na mistryni pořád hypnotizuji krystal a odpovím
Ano je jiný jako by mě pomalu volal.
Mě se jeho zbarvení dokonale líbí jen jsem se chtěl zeptat jakou má vašima očima barvu ?
Pocit z něj mám uchvacující jen mě zajimá jestli není nějaká šetrnější možnost vyjmutí přijde mi tak krásný že řezat blízko něj by ho mohlo pomalu zničit.

A pořád sleduji krystal až když Shaak Ti začne mluvit otočím se na ní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Schodiště v krystalové jeskyňi, Ilum:
Je tmavě modrý, jako hluboká vodní laguna.
odpoví ti Shaak Ti, aby si hned uvědomila, že přirovnání k vodní laguně asi nebylo nejvhodnější.
Dobře, nyní ho vyjmu, dávej dobře pozor, protože jednou to možná budeš potřebovat taky.
pronese Shaak Ti a ze záhybu svého roucha vyndá ostrou čepel, nevypadá to jako bžný nůž, nebo něco co jsi viděl, aby jsi si uvědomil, že tenhle předmět takhle vypadá úmyslně. Shaak Ti si krystalovou strukturu nejprve obhlídla, aby našla vhodný bod, kde přiložila čepel ke kraji. Poté lehce zatlačila a ty jsi ucítil jakýsi puls v Síle, aby poté čepel projela až neuvěřitelně lehce a krystal se odlomil. Shaak ti ho překontrolovala a podala ti ho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Schodiště v krystalové jeskyňi, Ilum:

Vodní laguna. při těchto slovech mnou projela vlna stesku po rodném Kaminu.
Jakmile Shaak Ti vytáhne ostrou čepel a jen sleduji jak pomalu a lehce se krystal odlomí.
Jakmile mih o předala projela mnou vlna radosti tak velká že jsem málem až spadl
Děkuji mistryně
a potom jsme se pomalu vydali dolů

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krystalová jeskyně, Ilum:
Nyní ho musíš zapracovat do správného tvaru, aby se ti přesně pasoval do světelného meče.
pronese Shaak Ti a společně dorazíte až na konec schodů, odkud zamíříte do jedné z úzkých chodeb, kterými je to tu protkáno. Po chvilce zabočíte do příjemně osvětlené místnosti v jejímž steřdu je stůl s přesnými řezacími nástroji. Zasedneš za stůl naproti Shaak Ti.
Nejdřív krystal ořežeš do správného tvaru, ale tak aby byl trochu větší. Ale pouze o malinkou vrstvu, kterou poté odstraníš při zbrušování. Dej si pozor toto jsou jemné a účinné nástroje. Ponoř se do Síly a zaměř se na krystal, Síla povede tvou rukou a tvůj řez.
vysvětlí Shaak Ti a ukáže ti jednotlivé nástroje. Tvůj krystal, který si až doposud svíral v ruce nebyl už příliš velký, protože Shaak Ti odřízla vhodnou část, která by měla jít upravit lehce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Krystalová jeskyně, Ilum:

Dobře mistryně
To jsem ale zvědavej jak to provedu nikdy v životě jsem nic takového nedělal
Po chvilce dorázíme do kvalitně osvícené místonsti. Rozjédnu se a uvidím že všude jsou samé nože brusky a jiné jemné nástroje.
No tak začíná to být ještě lepší
Tak to se Síla pekně zapotí jemná práce to nikdy nebylo moje
Odpovíma sednu si k jednomu stolu a vezmu do ruky brusku.
Hlavně pomalu.
Zapnul jsem brusku na nejnižší výkona pomalu jehce začal přejíždět po krystalu který začal mít už konktrétní rysy.
Pánečku jaký já jsem brusič.
takhle pokračuji ještě dlouho dokud jsem si neřekl že to stačí.
Myslím že mám hotovo mistryně Shaak Ti.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“