Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro uživatele Pear

Příspěvek od Jordi Linx »

Padawanův pokoj, Chrám Jedi, Coruscant:
Po zaklepání na dveře, vejde do padawanova pokoje řádově oblečený Jedi věkem okolo 30 let.
Padawan Gerry Akesu ?
zeptá se očividně rytíř Jedi a po padawanově přikývnutí pokračuje ve své řeči:
Přináším ti zprávu od tvého mistra. Za dvě hodiny se máš dostavit do stanoviště letounů, poletíte spolu na planetu Corellia, kde budeš svému mistrovi asistovat při jeho misi. Detaily, nebo případné otázky si ponech pro svého mistra. Nechť tě Síla provází na tvé cestě, mladý padawane.
předá rytíř svoji zprávu a po léhke úkloně opustí pokoj, aby ponechal padawana svému osudu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Padawanův pokoj, Chrám Jedi, Coruscant:

Děkuji ti zakřičel jsem za ním ale on už byl dávno pryč. Rychle sem si zbalil věci navoskoval lekku a běžel jsem do hangárů. Musím rychle abych nezmeškal mistra,ovšem mám spoustu času a tak se můžu zastavit v jídelně a pozdravit několik přátel. Zastavil jsem se v jídelně a začal se bavit s několika dalšími padawany. Byla tam docela zábava tak sem zapoměl na čas a zdržel více než sem mohl. Sakra musím přidat nechci mistra nechat čekat! Přidal jsem na kroku,už začal i jsem běžet. Proběh sem přes několik chodeb než jsem doběh do místnosti která nebyla moc veliká, takže mě tam hned zaujali velké masivní dveře které vedli do hangáru. Zmáčkl jsem tlačítko a dveře se otevřeli. Hned za nima na mě čekal mistr. Mistře omlouvám se že jsem přišel pozdě ale nějak sem se zapovídal. Doufám že jste nemusel dlouho čekat Pověděl jsem mu pravdu a pokračoval. Chtěl jsem se pozdravit pár padawanů. Ale nějak sem nekoukal na čas. O moc sem se nezpozdil mistře. Všiml sem si toho rychle a bežel jsem k vám, doufám že jsem něco nezmeškal. Promiňte mi to mistře už se to nestane

--------------------------------------
Sem ti budu vždy psát nějaké komentáře, pokud mi přijde, že by jsi něco mohl udělat jinak, někde udělat chybu a pod.
Co se délky textu týká, tak je v pořádku, jenom by občas neuškodil lépe oddělit myšlenky, přímou řeč novým řádkem - je to potom přehlednější(toto ber jako doporučení :-)). Jinak si prosím tě hlídej slovo "jsem", nemám v plánu tě moc kritizovat za češtinu, ale tohle mě prostě bije do očí :roll:
Z příběhového hlediska mě zatím nic nenapadá, takže si tady zatím vedeš dobře. JL

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár, chrám Jedi, Coruscant:
Vydechni padawane a zpomal. Není třeba tolika spěchat, každému se stane, že se zapovídá, navíc přílišný spěch vede k opomíjení důležitých věcí.
snaží se uklidnit svého padawana mistr Plo Koon.
Stejnak se náš transport také opozdil. Padawane, zajímá mě zda-li víš něco o Corellianském městě Kor Vella, nebo o samotné Corellii. Nejedná se o žádný test, jenom mě zajímá, jestli víš něco o naší další destinaci.
zeptá se mistr Plo Koon a pokud by se to dalo říci, tak se udělal přátelskou grimasu ke svému padawanovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Hangár, chrám Jedi, Coruscant

Dýchej zhluboka a snaž si vzpomenout na něco o Kor Vella
O Kor Vella vím jedině to mistře, že je to město. O Corellii toho už vím více. Tak zaprvé to bylo součástí Rakatského Impéria, kde Corellianci pomáhali při stavbě Starforge jako otroci. Taky bylo psáno v Jediovských Archívech, že tam nosí Jediové zelené róby proč to jsem už neměl čas si přečíst, později sem se už k tomu nedostal. Jestli ještě pořád nosí ty růby to asi uvidíme dnes. Taky mají dobré lodě, nebo dobré piloty. Nebo oboje. Mistře já moc na Galaxystudii nejsem raději přejděme na jiné téma nebo pojďme čekat na náš transport.
Stejně má svojí loď nevím proč jsme nejeli tou jeho. No Plo Koon je můj mistr a ten ví nejlíp jak se budem přepravovat.
Přešel jsem k lavičce a sednu si. Otočím se k mistrovi.
Mistře, co to bude za misi. Ten rytíř jedi co mi předal zprávu toho moc neřekl. Tak se ptám vás. Prý vám mám pomáhat na nějaké misi. Mohl by jste mi dát nějáké detailnější informace??

-----------------------------------
Jinak se neboj rozepisovat akce postav nebo prostředí okolo sebe, pravda, že jsem se zatím k tomu ani já moc nedostal, ale občasná poznámka, že se například zatvářil chmurně, udělal veselý výraz apod. dávají samotnému příběhu lepší barvu a přiblíží ho případným čtenářům.
A když si to po sobě z hlediska pravopisu jednou pročteš, tak se taky nic nestane ;-) + doporučuji ti si něco zjistit o svém mistrovi, protože Plo Koon je taky známý svýma telepatickýma vlastnostma.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár, Chrám Jedi, Coruscant:
Nepodceňuj znalost galaxii padawane, nikdy nevíš, co si pro tebe Síla přichystá i kdy tyto vědomosti budeš moci využít. A jak už jsem řekl spěchat je netřeba.
odpoví mistr, zatímco se objeví bílý transportní letoun střední velikost pro více osob, na který spolu s padawanem čeká.
Jedná se o pomoc jednomu důležitému členu zdejší populace, který právě žije v Kor Vella. To jest známé jako turistické středisko, jen mě napadlo zda-li jsi o něm neslyšel. A co se mise týká, tak se jedná o únos. Podrobnější informace si projdeme až na místě za přítomnosti otce unesené dívky. Nyní už pojďme, čeká nás sice nepříliš dlouhá cesta, přesto doporučuju si během ní odpočinout.
dodá ještě mistr a s padawanem v patách zamíří k transportu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď, Blízko Corelly

Tiše za mistrem jsme nasedli do lodě a procházely jsme úzké chodby, které lemovaly dveře do kajut. Mistr zamířil úplně dozadu a já ho následoval. Posadil se se mnou úplňe dozadu a já jsem jen obrátil oči ve sloup, proč musíme tak daleko. Mistr vloží přístupovou kartu do dveří a ty se okamžitě rozjeli do stran a tím nám uvolnily cestu.
Sednem si oba k oknu mistře. Naproti sobě.
Sedačky byly na obouch stranách. Otočím hlavu k mistrovy a zazmatkuju.
O...Omlouvám se mistře. Jistě nesmím podceňovat žádné vědomosti. V...Vezmu si z toho ponaučení.
Raději se budu soustředit na naši misi.
Otočím se k mistrovy a lehce se usměji.
Mistře než začnem meditovat, chtěl bych se vás zeptat jakou úlohu budu mít já. Vím že je každá práce potřebná a i ten nejmenší úkol může být rozhodujíci ale raději bych se konečně podíval do akce. Se světelným bičem jste mě toho naučil hodně a tak bych rád taky vyskoušel jak se s ním pracuje proti skutečným nepřátelům, ne jenom proti tréninkovým droidům. Hodněkrát jste mi řikal mistře, že mi chybí trpělivost a že se akce dočkám až budu připraven a já vám věřím, ovšem cítím že ta chvíle je tady. Těď mi nic neříkejte mistře, měli bychom meditovat nad naší misí. Až přistanem vše mi vysvětlíte mistře.
Usedl jsem a začal meditovat. Při meditaci jsem měl sen, nebo spíš vizi.
Velká budova, spousta lidí s vibromeči, POZOR on má detonátor, MISTŘE támhle, zahoď to, co je s tou dívkou, to je její otec támhle?, to on TO vymyslel, velká loď, jsme pod útokem, to je JEDI támhle? Proč má neuro opasek?? AAAGHHH
Najednou jsem se probudil a rychle jsem šel probudit mistra z meditací. Začal jsem mu vše vyprávět jak to bylo a jak jsem to viděl. Co si o tom mistře myslíte?

-----------------------------------
Jako vizi jsem zvolil černou barvu jako neurčité, matné myšlenky. Proto ta černá. A taky jsem to trochu oblepšil ten text. Ne aby jsi nevěděl co dál ale aby ten děj byl zajímavější. Tu vizi si vylož jak chceš a pak mi to napiš do výcviku, abych se měl čeho chytnout. Jo a tady ti budu psát co bych chtěl ve výcviku. Zařiď jak budeš potřebovat nechcu na tebe tlačit. A jestli budem pokračovat po téhle misi tak bych chtěl trochu střídat mistry. ti napíšu jaké. Kit Fisto, Windu, Yoda, Shaak Ti. Jako Revan aby jsem se naučil co nejvíc. A od každýho se něco naučím. Když tak ještě někoho, ale to jak budeš chtít. Na pravopis sem se podíval a nic jsem nenašel. To víš 2 z češtiny. O mystrovy toho vím dost a nějak se mi nic z toho nehodí.
Takže s pravopisem si dovolím nesouhlasit, rptože známka není vypovídající. Už v prvním souvětí jsou dvě chyby v i/y, ale jak jsem řekl příliš to řešit nebudu. Jinak pro svůj komentář využívej jinou barvu než já, nebo ho jenom odděl od příspěvku, aby se nepletli.
A teď k příběhu - vize jsou ožehavé téma, ale já se jim bránit nebudu, pokud nebudou příliš scestné, většinou napiš že hodláš meditovat, a já můžu jakožto Síla(moderátor) k tobě vizí promluvit, ale sám je příliš nepiš nebo pouze záblesky - jsi přecejenom ještě padawan, protože tím akorát narušuješ jisté předpřipravené schéma(není přímo nalinkované, ale jsou jisté hranice).
Co se týká střídání mistrů tak tady nesouhlasím, můžou se občas podílet na tvém výcviku tím že asistují tvému mistrovi nebo jej v jeho nepřítomnosti zastupují, ale každý padawan má jenom jednoho mistra nikdy ne víc(i Revan měl jenom jednoho při obou výcvikách, obdobně Exile jestli hodláš narážet na KoTORy) - jinak výcvik není o tom co by jsi chtěl, ale o tom co by jsi se měl naučit - reakce na podněty moderátora, správná forma příspěvku, vhodné odpověďi vzhledem k tvé postavě a její pozici apod. . To je asi vše pro tentokrát.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Transportní loď na cestě ke Corellii:
Mistr si lehce upraví roucho, které si trochu pocuchal při meditaci a pohlédl na padawana.
Tvá vize se mi zdá dost nejasná a matoucí. Podle toho, co jsi mi doposud říkal jsi doposud žádné vize neměl. Proto i tato první může být scestná, ale i tak je třeba všimnout si detailů v ní, protože i když mohou být nějaké věci scestné nebo zkreslené, tak některé mají jistě své místo.
pronese mistr, jakmile si vyslechne padawanovo rychlé převyprávění vize a sleduje jeho zvědavý napjatý výraz.
Ale ještě jsem chtěl poznamenat něco k tomu, o jsi pronesl, než jsi začal meditovat. Jedi není od toho aby bojoval, ale aby chránil republiku - bojuje až pokud je to nevyhnutelné. A tvá úloha v tomto úkolu je jasná, jakožot můj padawan se máš učit řešit podobné úlohy, abys nepotřeboval moji pomoc, až povýšíš ze svého titulu padawana.
pronese trochu káravým tónem mistr, aby se ponáhle loď otřásla, jak opustila hyperprostor a ocitla se nedaleko Corellie.
A teď se připrav na cestu, za chvíli budeme na msítě.
dodá ještě mistr, aby nahlédl skrz okénko na velký komplex loděnic, který obíhal Corellii.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď na cestě ke Corellii:

Poohlédnu z okna, a vidím to, co jsem již dlouho ze svého pokoje neviděl. S otevřenou pusou si prohlížím loděnici a to, jak se blížíme ke Corellii, ke krásné modro-zelené planetě. Podívám s mistrem opětujem své pohledy a já si dál prohlížím planetu. To už se blížíme k dokům na povrchu. Nervózně si poupravím roucho a lekku. Znovu opětujem své pohledy s mistrem a vystoupíme s lodi do velkého hangáru spolu s dalšími cestujícími a zamíříme si to rovnou do města.
Mistře máte pravdu, nesmím být tak lačný po boji.
Ovšem vy kdyby jste nebojoval taky by jste uměl to co těď? Jedině prakcí se toho může člověk naučit nejvíce. Pouze v pravém boji se z vás může stát opravdovej bojovník, stejně jako pouze létáním v galaxii se toho o ní nejvíce naučíte. Nemyslíte? Nemyslíte že mám taky pravdu mistře
Ovšem, bylo to hloupé, že jsem takhle opravil mistra, ale takhle jsem to cítil.
Budu se muset krotit a přemýšlet co říkám. A taky se mu omluvit.
Omlouvám se mitře, za to co jsem řekl. Bylo to ode mě hloupé ale přece padawan se učí od mistra který se učí od padawana. Řekl jsem co jsem chtěl a raději sem pokračoval v chůzi.
Pojďte mistře raději půjdem k tomu otci té dívky. Ať něco nezmeškáme.
Podíval jsem se na mistra a pokračoval jsem chodbou až k východu z přístavu. Byl jsem trochu zaražený co jsem řekl ale stál jsem si za tím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kosmický přístav v Kor Vella, Corellia:
Není třeba se omlouvat za tvé pocity padawane, jsem tu hlavně od toho, abych tě naučil chápat jaké to je být Jedim, aby ses jím potom mohl stát. Obecnou pravdou je, že se člověk zlepší v činosti, pokud se jí věnuje, proto boj s mečem trénujeme v Chrámu. Ale pokud budeš pouze vyhledávat boj, tak můžeš sejít z cesty světlé strany, což je nebezpečné.
odpoví mistr Koon a vyhlíží příjíždějící landspeeder.
Toto je náš odvoz padawane.
pobídne mistr Gerryho, který ho následuje do landspeederu, kde už kromě řidiče sedí muž okolo 35 let s ustaraným výrazem v obličeji, který byl Gerrymu povědomý z jeho vize.
Mistře Jedi, jsem rád, že jste přiletěli tak rychle. Jsem Malon Gurell.
pronese Malon, ale mistr Koon ho gestem ruky zastaví.
Těší nás pane Gurelle, jsem mistr Jedi Plo Koon a toto je můj padawan Gerry Akesu. Vše podstatné si probereme na místě, kde došlo k únosu.
pronese mistr Koon, aby je landspeeder dovezl až před vysokou budovu, kde zastavil, i tato budova odpovídala té, kterou viděl Gerry ve své vizi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výšková budova, Corellia:

Vše je mi tady povědomé.
Je to divné procházet se po něčem kde jsem nikdy nebyl a přitom instinktivně chodit do správných místností. Je to nepříjemné snad síla mě vede nebo ta má vize, no ano ta má vize už si na ní vzpomínám. Ten muž, ten dům, to vše jsem viděl. Pěknej barák. Zamračil jsem se, protože jsem si vzpoměl jak jsem bydlel já. Tyto myšlenky z mé hlavy opět vyhnala vize.
Doufám že se nenaplní vše.
Mistře, ten člověk se mi nelíbí. Něco je na něm divného.
Raději bych byl někde jinde. Toto místo na mě působí nějak stísněně. Ale musím svojí mysl pročistit a soustředit se na mistra a úkol.

---------------------------
Vize popisuj normálně slovy, když už se vyskytnou - a ty se nevyskytujou tak často - může zopakovat část své vize oč jsi v tomto případě usiloval.
Ale musím ti vytknout přílišná snaha o posunutí příběhu dál a směřování ke katastrofě/konfliktu/akci - označená část je v tomto případě nadbytečná, protože ty se tam opakuješ a směřuješ úplně jinam než máš - bez reakce dalších postav, které tvoří příběh s tebou. Každý příspěvek nemusí být nutně dlouhý, aby se dosáhlo příběhu, naopak pokud je část s častou diskuzí, tak je jistá krátkost příspěvku nevyhnutelná.
Označenou část proto budu ignorovat a navážu na konec neoznačené.
A ještě poznámka, pokud mluvíš o někom, kdo je v blízkosti tak zmiň, že jsi napříkald - naklonil k mistrovi a promluvil šeptem nebo tak aby tě nikdo jiný neslyšel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vysoká budova v Kor Vella, Corellia:
Uklidni se padawane, necháš se příliš ovliňovat svou vizí. Malonovi můžeme věřit. Nyní jej následujme do pokoje jeho dcery.
pronese uklidňujícím hlasem mistr Koon po vystoupení z landspeederu a poté spolu s padawanem mlčky následuje Malona do pokoje jeho dcery.
Toto je pokoj mé pětileté dcerky Salome. Večer jsem ji jako vždy uložili a ráno jsme to našli jak je to teď, pořádková složka nic nezjistila a už jsou to tři dny, co zmizela. Nedostali jsme ani žádnou žádost o výkupné nebo podobně.
pronese zoufalým hlasem Malon, jakmile jsou všichni v pokoji unesené dívenky.
Teď se tu porozhlédneme, padawane využij Síly a hledej cokoliv neobvyklého.
pronese mistr a i on se ponoří do Síly.
Pokoj vypadá jako běžný pokoj pětileté dívky v střední vrstvě obyvatelstva, je tu několik skříňí s panenkami, dětskými knížkami. Jeden větší zavřený šatník. Postel dívky je rozestlaná, jako by rychle vstala sama od sebe. A okno do pokoje je pootevřené s jakousi nepatrnou škvírou v jeho levé tabuli, až neuvěřitelně přesnou na to aby byla vytvořena uměle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pokoj unesené dívky, Kor Vella, Corellia:


Prošel jsem pěkným, dívčím pokojem až k velké zamčené skříni a zalomcoval jsem s ní. Nešla otevřít. Nechal jsem ju být a šel jsem prohledat okolé pokoje. První mě zaujala postel, kterí byla rozestlaná. Prohlíd jsem jí a našel jsem tam několik zajímavých věcí. Byly to: panenka, korálky a medailon s nějakými znaky. Taky jsem našel v podlaze jednu malou škvírku do které jsem zasunul svůj nožík, dárek od rodičů, kterým sem to nadzvedl. Byl tam obrázek. Obrázek nějákých postav viditelně větších než ona sama. a taky nějáké klikyháky.
To vypadá důležitě. To mu musím dát hned jakmile budu mít více důkazů.
Další na řadě byly skříně s panenkama. Bylo tam spoustu panenek a žádná nevybočovala. Všechny byly úplně normální. Pak přišlo na řadu okno. Podíval jsem se na mistra, zatáhl jsem ho za roucho aby si mě všiml a povídám.
Mistře to okno zdá se mi divné a chtěl bych se zeptat co si o tom myslíte vy. A tady máte všechny věci co se mi zdály divné a na co mi síla ukázala.
Panenku, korálky, medailon, malůvku.
Mistře a taky nejde otevřít ta skříňka mohl by jste mi pomoct?
-------------------------------
Jediná malá výtka - škříň by jsi zkoušel otevřít a ne s ní rovnou lomcovat, takhle by to vypadalo, jako by jsi je chtěl vykrást :D
A nezapomínej dodržovat tvar příspěsvku - doplň lokaci !!
Naposledy upravil(a) Pear dne 03.1.2008 13:25:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pokoj unesené dívky, Kor Vella, Corellia:
Mistr se podívá na předměty, které jsi mu podal a po promyšlení podal medailon otci, zatímco prozkoumával díru v okně, které si všiml Gerry.
To je její medailon, který dostala k narozeninám. Sundavala si ho jenom na noc.
Pronesl smutným tónem Malon a stěží zadržoval vzlyk.
Tohle okno bylo prostřeleno nějakým ostrým předmětem, a poté otevřeno zevnitř.
shrne po prozkoumání mistr Koon, zatímco prozkoumal skříň, která byla pouze zaseklá a v ní se nalézali tradiční dětské hračky.
Mistře Jedi, myslíte, že mě kvůli tomu budou vydírat ? Já vím, že se svým postavením v hlavní radě společnosti, která ma na starosti Corellianské loděnice mám velký vliv, ale kdo by na Corellii provedl toto ?

zarazí se Malon a pronese zoufalým tónem.
Určitě se jedná o únos, o tom už není pochyb. Gerry, pořádně přeměř tu škvíru a zkus se poptat u místních prodejců zbraní, co by to mohlo způsobit. Já půjdu s panem Malonem do pracovny a zkusím zjistit, kdo by to mohl chtít udělat. Jsem si jistý, že dostaneš patřičné instrukce od domovního droida.
pronese rozvážně mistr Koon a pověří Gerryho úkolem, který je v rámci tohoto šetření důležitý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pokoj unesené dívky, Kor Vella, Corellia:

Změřil jsem otvor a nahrál jsem ho do svého datapadu.
Tak a těď ten droid. Mistr říkal že mám toho droida vyslechnout. Tak raději tento úkol předám mistrovy.
Droide, půjdeš k mistrovy, nejspíše s tebou bude chtít mluvit. Těď ale počkej tady. Mistr si tě zavolá. Potřebuji si s ním promluvit.
Doběhnu k mistrovy. Je zatím ještě v chodbě a baví se s Malonem. Rychle k němu doběhnu, zatáhnu ho za róbu a popojdu s ním dál od Malona. Mistr se ke mě nakloní a já se k němu natáhnu.
Mistře bežte si s tím droidem promluvit sám. Já droidy nemusím. Prostě jím nevěřím mistře. Ale raději bych vyslechl ty lidi co bydlí v okolí a hned bych se jich zeptal na něco o těch prodejcích zbraní. Ty droidy fakt nemusím. A mistře ten pan Malon se mi fakt nelíbí a není to jen tou vizí. Vy to taky musíte cítit. Mistře, tak jsme domluvení, Vy si pokecáte s tím droidem a Malonem a já se půjdu podívat na ty lidi a zbraně. A taky jim diskrétně ukážu ten otvor. Až zjístím něco nového zavolám vám přes komlink. Vy mi taky zavolejte jestli něco objevíte.
---------------------------------
Nejprve ti vytknu poslání na Coruscant - ze standartních zařízení, které s sebou nosíš nenavážeš mezigalaktické spojení, pouze pokud jsi "přesměrován" - a taky chci podotknout, že to nemá účel(umazáno) a než by dorazila odpověď, tak to chvíli potrvá.
A potom ještě zvaž styl jakým mluvíš s mistrem, nezapomeň, že to není jenom tvůj nějaký obyčejný přítel, ale tvůj učitel, mentor, svým způsobem rodič.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chodba domu Malona Gurella, Kor Vella, Corellia:
Dobře s droidem promluvím, vyčkej tu. A starosti o pana Gurella si nedělej, vím že ta vize tě nutí poddat se jejímu vlivu, ale nesmíš se jí nechat ovládnout, to by tě mohlo svést až k temné straně Síly.
pronese mistr Koon a na chvilku zamíří k droidovi, aby s ním krátce promluvil. Jakmile se tak stalo, tak se vrátil zpět k čekajícímu padawanovi.
Tady je zaznamenaná adresa nejznámějšího obchodníka se zbraněmi v Kor Vella, zkus se poptat u něj. Sousedy nemá cenu obcházet, protože je tu rušno i v nočních hodinách, protože toto město je rušné turistickým ruchem, já se poptám pana Gurella a sejdeme se večer zde.
pronese mistr Koon a zamíří zpět k Malonovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“