Trénink pro Jarmen Kell

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi, arena
Čekal jsem snad cokoliv, jen tohle ne. Najednou mě zvedla nadpřirozená síla a soupěř mnou praštil o zeď. Hééj to je proti pravidlům zařval jsem na něj. Ale on se začal šíleně rozhánět svým mečem, sotva jsem stihl uskakovat a vykrývat údery.

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi, arena
Tvůj protivník útočil dál
že jedná proti pravidlům mu očividně nevadilo.
Mistři také vyčkávali jak to dopadne

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi,arena
Nikomu očividně nevadilo, že už se hraje bez pravidel. Vzduch byl vydýchaný, začala se projevovat únava. Zrovna se mi podařilo vykrýt jeden z jeho táhlých seků na moji hlavu. Tak jsem proti svému agresivnímu sokovi použil sílu a podlomil mu nohy. Vzápětí jsem zaútočil mečem a říznul svého rivala, který se válel po zemi, do ruky.

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi,arena
Váš souboj přerušil mistr Windu.
Jarmene, tvůj soupeř porušil pravidla a použil sílu. Proč jsi ji použil i ty?

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi, arena
Mistr Windu souboj ukončil. Na jeho otázku jsem odpověděl:
Mistře, vím že jsem neměl používat sílu, ale jinak bych vítězství nedosáhl, a když ji použil soupeř, tak mi to přišlo fér

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi, arena
Když podvádí soupeř, nemusíš hned podvádět i ty.
Ale i přesto jsi skouškou prošel.
Zítra brzo rámo se dostav před akademii.
Bude tam na tebe čekat mistr Yoda.
My ted musíme projednat co se stane stvým soupeřem
a gestem ruky ti naznačil at odejdeš

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi
Byl jsem rád že jsem u zkoušky uspěl, i když s odřenýma ušima.
Děkuji Mistře odvětil jsem Mistru Winduovi a šel jsem na do jídelny. Při obědě jsem prohodil pár slov s mými vrstevníky padawany. Když jsem dojedl, rozhodl jsem se ještě zajít si na cvičiště, abych si procvičil Soresu, Juyo a hlavně Jar'Kai, který mi ještě dělá problémy. Do své ubikace jsem přišel za soumraku, dal jsem si sprchu a šel si lehnout neboť ráno musím brzo vstávat. Bude na mě čekat sám Mistr Yoda!. To jsem tedy zvědavý na zítřek.

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi
Ráno jsi se vzbudil a šel jsi před akademii.
Ale mistr Yoda tam na tebe nikde nečekal.

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi
Ráno jsem časně vstal a šel jsem před chrám čekat na Mistru Yodu, a tam jsem čekal a čekal a čekal....Kde jen může být? Rozhodl jsem se na něj ještě chvíli počkat.

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi
Čekal jsi na mistra Yodu ještě asi půl hodiny ale stále nešel.

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi
Čekal jsem ještě asi půl hodiny, ale Mistr Yoda stále nepřicházel a tak jsem vydal hledat ho do útrob chrámu Jediů. Nestává se často, ba prakticky vůbec že by Mistr Yoda na něco zapomněl, tak jsem přemýšlel co by za tím mohlo být.

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi
U vchodu do akademii se objevil mistr Yoda.
I když ty nevědět to, to skouška být. Já testovat trpělivost tvoje, správný jedi by tu měl vydržet aspon den. Nevadí, trpělivost důležitá je , ale ne tak jako síla. Skus mně zvednout pomocí síli.

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi
Síla ať je s vámi Mistře Yodo. Pozdravil jsem Mistra, který se náhle objevil u vchodu na akademii. Jak jsem očekával, byla to zkouška trpělivosti. Ale teď mi hlavně vrtalo hlavou aby se mi podařilo zvednout Mistra pomocí síly.
Lehce jsem pozvedl pravou paži. Soustředil jsem se na jediný cíl. Cítil jsem všude kolem sebe sílu. Ve mě, v Mistru Yodovi, ve stěnách chrámu. Cítil jsem jak mě síla obklopuje. Zavřel jsem oči a šel na věc.

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-Akademie Jedi
Než jsi začal mistr Yoda do tebe štouchl hůlkou
Nezavírej oči, jedi musí mýt za všech okolností oči otevřené.
nechci abych spadl

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Coruscant-Akademie Jedi
Promiňte Mistře odvětil jsem a teď už jsem s otevřenýma očima začal soustředit sílu. Opět jsem se jí nechal obklopit. Cítil jsem jak mnou prostupuje, cítil jsem spojení mezi mnou a Mistrem skrz vesmírnou sílu. Zhluboka jsem se nadechl.

-------------------------------

Hh šťouchl hůlkou :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“