Výcvik pro Zendyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

Z poslesích sil jsem ho odrčil silou zakričel Nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!
Přivolal jsem si svůj meč a zaútočil velice tvrdě se slovy

Nevíš nic o mě a mé rodině! Nikdy bych se nepřidal k temné straně síly rozumíš?? Nikdy!!!

Použi jsem sílu rychlost a zacal jsem pobýhat všute kolem a útočit jeden z mích útoků byl úspěšný... usekl jsem mu ruku s mečem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Nic nechápeš. Už těďka jsi udělal krok k temné straně. Tvoje matka měla pravdu. Nemáš na to být jediem. Ona byla lepší. Ale né víc než já.

Přitáhl si do druhé ruky meč. Nehodal se vzdát. Hodlal bojovat do konce. Meč opět aktivoval, a byl připraven zaůtočit na tvojí nejdůležitější část. Na tvoje svědomí.

Tvoje matka přímo překypovala silou. Dokázala i nemožné. Ty seš ovšem jinej. Ovšem dostala se hodně blízko temné straně, když se snažila tvého otce zastavit, když tě chtěl dovést do řádu. Seš tady vlastně díky mně. Díky mně tě mohl vlastně otec dovést do řádu. Matka byla silná, ale temná strana je silnější. Ona to pocítila. A bojovala do konce. Jak ty. TĚĎ SE ZVDEJ! A budeš ušetřen od smrti.

Namířil proti tobě svůj světelnej meč.

Pouze jeden krok...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

Nikdy se nepřidám k temé straně síly!!

Svým mečem jsem obrazil ten jeho tak silně ze upadl na zem videl jsem jak si ho chtěl přitáhnout.

Tentokrát ne!

Rozsekl jsem mu jeho meč napúl!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Těďka zde vechno skončilo.

Praví muž, a z posledních sil se na tebe vrhne, a pěstí ti jich pár ubalí. Pak tě rubne hlavou, a shodí tě na zem. Otočí se, a uteče pryč. Ty tam pouze ležíš, a přemýšlíš o tom, co se stalo. Chlápek je už daleko, a ty tam stále ležíš, když odněkud slyšíš povědomý hlas. Mistrův hlas.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

Pomalu jsem vstal, utřel z obličeje krev a začal jsem vše vyprávět mistrovy co a jak se tu stalo ale už ze začátku vypravění jsem se zasekl ve chvíli kdy jsem si vspoměl na ... tu ženu kvúli které jsem sem šel běžel jsem tedy k ní.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Doběhl jsi k ženě, která se mezitím doplazila dál. Dál od nebezpečí, které váš souboj představoval. Když jsi přišel blíž k ní, tak se zvedla, a rychle utekla. Ty ses zase smutně otočil k mistrovy, protože tě napadlo něco ve smylsu, že takhle se ti odvděčila.
Mistr ti pokynul, aby jsi šel za ním do vaší lodi.

Hned jak dorazíme na Coruscant, tak tě předvedu radě. Mylsím že už jsi připraven.

Poví, a nasedne do lodi.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Vesmírná loď

Nasedl jsem do lodi, sedl jsem si na židly a pokusil jsem se meditovat. Ale nešlo to... Pořád jsem myslel na to co mi řekl o mé matce.

Má matka že byla lepší než já? A jak to že ji vůbec znal?

V duchu jsem si pokdládal tisíce otázek když zrovna přišel do místosti mistr snažil jsem se myslet na něco jiného aby mistr nic nepoznal ale vypadalo jako by se ... usmíval...

Mistře... já ... právě jsem šel meditovat připojíte se?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmírná loď

Jistě Luku, nikdy nedmítnu dobrou meditaci.

Poví ti mistr, a usměje se na tebe.

Nepřemýšlej nad věcma, které nemůžeš vrátit. Raději přemýšlej nad budoucností.

Uslyšíš další moudrá slova od mistra, který právě usedne, a začne meditovat


Trochu to lodí zatřese, a ty se probudíš z meditace. Mistr stojí nad tebou, a uklidňujícím hlasem ti poví.

Jsme tady. Zvedej se, venku na nás bude čekat odvoz.

Jak pravil, tak se taky stalo. Venku stál speeder, do kterého jste nastoupily, a dovezl vás až k chrámu. Tam jste vystoupily, a mistr ti pokynul, ať jdeš do svého pokoje, odpočineš si, a za hodinu pul hodiny přijdeš před místnost rady. Sám se od tebe oddělil, a šel nejspíše k radě.
Ty jsi šel do svého pokoje.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Můj pokoj

Přišel jsem na svůj na pokoj a na postely seděl Jay.

Ahoj jay tak co,jak jde tvůj výcvik?

Začali jsme si povídat o různých věcech,bavili jsme se tak dobře ze jsem stratil pojem o čase. Podíval jsem se na svůj budík...

Kruci! Promin Jay ale uz musím jít za chvíli se mám dostavit před místnost v radě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-tvůj pokoj

Doběhl jsi před místnost rady, kde právě stál tvůj mistr, čekal na tebe. Když jsi doběhl, on se s tebou kousek od dveří zastavil, a pověděl.

Klid Zendy, vydýchej se, nemáš se čeho bát.

Ty se uklidníš, vydýcháš se po tom sprintu, a vejdeš s mistrem k radě. Tam sedi několik mistru, většinu znáš, když Skywalker ti položí otázku.

Padawane Zendy, dneska může přijít tvůj velký den. Ale než se s tebe stane Jedi, budeš muset podstoupit konečnou zkoušku. Následuj mně.

Pokyne ti mistr, a psolu s tvým mistrem se vydáš do části chrámu, kdes nidky nebyl. Skywalker tě odvedl do místnosti, kde byla pouze tma, a nic víc. Když jsi vstoupil, tak ve středu se orzsvítilo světlo, které osvětlovalo postavu, zahalenou v černé kápi. V té tmě se najednou zažehl červený světelný meč, se kterým an tebe ta postava divoce zaůtočila...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Zapnout svůj meč byc h nestihl tak jsem uskočil ani jsem nevědel kam ve vzduchu jsem zapl svůj meč, narazil jsem do stěny odrazil jsem se od ní a útočným skokem jsem skočil k červené záři meče toho chlápka.

Co mám dělat?Nemůžu ho zabít... nevím kdo to je... budu jen odrážet útoky když tak jsem kopat

Vykryl jsem několik útoků a odkopl jsem svého nepřitele... jeho meč zhasnul... Vypl jsem svůj meč aby mě neviděl a soustředil jsem se pouze na sílu... najednou jsem vyděl obris svého nbepřítele pomocí síly jsem ho odhodil a přitáhnul si jeho meč...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Postava si klekla, aby se hned zvedla, a pomalu došla k tobě. Bylo z ní cítit temnou stranu, ale to co jsi uviděl, tě srazilo na kolena. Byla to tvá matka. Matka, jak si na ní pomatuješ, když jsi jí viděl naposled. Ty jsi stál před ní, a koukal jsi nevěřícně na ní. Ona si přitáhla svůj meč, a jílcem meče tě praštila do obličeje.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Ještě před tím než jsem upadl na zem stačil jsem říct jenom...

Mami?

Po té jsem upadl na zen po několika chvílích jsem opet vstal. Vyděl jsem pouze jak se červenou zář a bzučení měče. Rozsvítil jsem svůj meč abych byl pripraven bránit se utokům.

Není to má matka má matka je mrtvá. Je to jen zkouška. NEzapomen je to jen zkouška!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Tahle "zkouška" ti dávala ale zatím lekce. Dostal jsi jílcem meče už po několikátý, a z nosu ti začala valit krev.

Nikdy jsi se sem neměl dostat Zendy. Já to nedovolím. Pomatuješ, jak jsi byl malej? Jak jsi utekl z domu? Jak jsme tě hledaly, nakonec jsme tě našli v jeskyni? Tvůj otec to bral jako projev síly. Já taky...ale temné.

Mezitím tě několikrát opět praští. A začne útočit i mečem.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi- Temná místnost

Útok byl slabý takže jsem ho v pohodě vykryl. Udělal jsem několik kroků zpět.

Jak o tomhle víš? Ty nejsi má matka! NESJI MÁ MATKA!! Moje matka je mrtvá

Potichu jsem si stále opakoval abych se nenaštval

Je to jen hra!Je to jen trik!Je to jen zkouška

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“