Výcvik pro Khad´Gar

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Khad´Gar

Příspěvek od lexicz »

civilní transport - hyperprostor

Sedíš vedle svého mistra ve druhé třídě transportu na Nar Shadaa. Vraciš se na svou rodnou planetu ( měsíc ). Máte misi, která může trvat i několik týdnů. Vašim úkole je vystopovat možného vůdce pašerácké skupiny. Republika většinou přehlíží malé pašerácké skupinky, ale tahle byla jako pěst na oko. Pašují návykové látky přímo na Nar Shadaa. Vašim úkolem je tedy vystopovat a vypořádat se se zdrojem tohoto obchodu.

.....tvůj mistr se právě vrátil z jídelny a posadil se vedle tebe.

Mistr : Už tam brzy budeme, měl by ses jít také najíst, kdo ví jak dlouho budeme bez jídla.

Loď sebou cukla a opustila hyperprostor.

Mistr : Jdi ! Ještě to stihneš, v přístavu je velký provoz a chvíli to potrvá. A když ne, tak se sejdeme ve výstupní hale.
KLAP-BZZZZZZ

Khad´Gar

Re: Výcvik pro Khad´Gar

Příspěvek od Khad´Gar »

Civilní transport


Poslouchal jsem co mi mistr říká a nakone jsem odpověděl.jistě mkistře ihned es vydám vás znovu hledat jen se trochu najím ..
Poté jsem odešel a v hlavně mi rotovali myšlenky.Zpět na nar Shaada to je zvláštní cítím se jinak...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Uběhlo několik minut a loď sebou silně škubla. Tyhle zastaralé typy nemají dobré inerciální tlumiče. Loď zakotvila v přístavu. Dojedl jsi posledních pár soust a spěchal k východu. V hale už na Tebe čekal mistr, jak slíbil. Vyšli jste z přístavu a ocitli se na nejvyších patrech Nar Shadaa.

mistr : naše mise zde musí být co nejkratší, přes to mám divný pocit, že zde budeme trochu déle. Pojď, než si lidé uvědomí, že jsme Jediové. Jestli se to roznese rycle, mohou nastat komplikace.

mistr naskočil do turbovýtahu a ty hned za ním. Zmáčkl knoflík a výtah začal klesat.

mistr : Tato mise je součást tvého výcviku. Zde se ukáže, jsi li hoden stát se rytířem Jedi.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“