Výcvik pro hráče Der-Ashe Deer

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Byl to vyrovnaný souboj. Chvíly jsme se po sobě válely a mě to strašně pálilo.
Musím něco vymyslet. Hmm naberu trochu síly a až budu ležet na něm, použiji ji a vyskočím trochu nad něj. A koleny mu dosednu na ruce a meče mu přiložím ke krku.
Zrovna jsem se překulil nad něj. Použil jsem sílu a vyskočil...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chrám Jedi

Flint ale nebyl včerejší, ještě pomalu dřív, než jsi vyskočil se překulil a čekal, až dopadneš na zem. Jeden z mistrů, který byl Nautolan vás zastavil.
Mistr: Dost, to stačí. Tohle není souboj, nepoužíváte Sílu, pouze zbraně a triky, které jste se naučili!
Nevypadal unaveně, ale spíše rozzlobeně, pokud se něco takového dalo z jeho výrazu a zeleného obličeje s několika vlasovými výrustky vyčíst. Podíval jsi se na Flinta a přemýšlel, co udělat. Možností moc nebylo, buď se pokusíš nějak mistra přesvědčit o opaku, nebo toho pro dnešek nechat...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Podíval jsem se na Flinta a pak na mistra.
Používat sílu. No dobře začneme hned.
Uchopil jsem sílu a ve vzduchu roztočil prah a kamení které se válelo na zemi a mrštil ho po Flintovy. Pokusil jsem se to nějak rozdělit. Kamení někam do břicha nebo do hrudi a prach a smetí do obličeje.
Předpokládal jsem že něco vykryje silou a tak sem si nachystal meče.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chrám Jediů

Flint to ale nečekal. Poslední, co stihl zaregistrovat byl záblesk varování Síly a pak již ucítil jen tvrdý náraz kamení a prachu, který jej smetl jako úder draka Krayta. Nautolan přistoupil blíže a podíval se na zraněného padawana, kterého zvedali jiní ze země. Byl zraněný, krvácel z obličeje. Mistr se na tebe otočil a díval se ještě zlostněji, avšak přesto tam bylo něco, co zářilo jako malá jiskřička radosti. Řekl jen krátkým syknutím:
Mistr: Tento souboj jsi vyhrál. Vyhrál jsi jej poctivě? Bylo jasné, že ted zkoumá tvé pocity.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Rychle jsem zahodil meče a přiběhl k Flintovy. Uchopil jsem síly co nejvíce jsem mohl. Pokoušel jsem se ho léčit.
Sklonil jsem se nad ním a omluvil se mu.
Flinte promiň nechtěl jsem tě zranit. Moc se omlouvám.
Podíval jsem se na mistra.
Nemyslím že jsem vyhrál příliš čestně.
Opět jsem se sklonil k Flintovy. Pokoušel jsem se ho léčit ale moc mi to nešlo. A tak jsem mu kusem nějaké látky vyčistil ránu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chrám Jediů

Flint chvílema sténal, rány nebyly příliš hluboké, ale bylo jich poměrně dost, takže jejich rozmanitost vynahradila skutečnost, že byly povrchové. Dva padawani, z toho jeden rodián odvedli Flinta na ošetřovnu. Mistr se na tebe opět obrátil.
Mistr: Jdi do své ubykace. Později, až pro tebe pošlou půjdeš za mistrem Yodou.
Jeho slova zněla tajemně, nebylo z nich možné nic rozpoznat. To bylo ještě horší, než kdyby zněly rozzlobeně.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Slova mistra zněla tak divně nebylo poznat jestli jsem podle něj udělal dobře nebo špatně.
Dobře mistře.
Odpověděl jsem na jeho pokyn a vydal se do své ubikace.
Tam sem si sedl a přemýšlel co všechno se během našeho souboje s Flintem stalo. Po chvíly jsem si sedl na postel do meditační polohy. Začal sem meditovat a čekal jsem jen na to až mě mistr Yoda zavolá.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Ahoj, od teď tě mám na starosti já
---------------------------------------------

Chrám Jedi

Zrovna, když jsi končil s meditací, se ti za dveřmi ohlásil nějaký padawan. Otevřel jsi dveře své ubikace a padawan ti sdělil, že se máš hlásit v meditační místnosti pro mistry. Když vyřídil zprávu, otočil se a zmizel za rohem chodby.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Poděkoval jsem padawanovi za vyřízení zprávy a oblékl jsem si svou jedijskou róbu.
Otevřel jsem dveře a vešel na chodbu. Našel jsem meditační místnost celkem rychle. Otevřel jsem dveře a vešel dovnitř.
Na zemi seděly nějací mistři.
Tak jsem tady. Volaly jste mne?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

meditační místnost

Když jsi vešel dovnitř, mistři vstali a odešli. Na zemi zůstal sedět jen jeden. Byl to Yoda.
Poklekl jsi před něj. Yoda vstal a Silou si přivolal svou hůl. Začal popocházet po místnosti a když se ti ztratil ze zorného pole, slyšel jsi jen klapání jeho hole o podlahu. V místnosti bylo dokonalé ticho, však taky proto, že to byla meditační místnost.
Yoda vypadal posmutněle.
Hmmm,proč ty Rytíř Jedi být chceš,hmmm? Odpověz ihned, mladý padawane!
Chvíle ticha a opět klapání hole o podlahu.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Pořád jsem klečel v meditační místnosti. Neotočil jsem se na mistra Yodu když mě obešel. Něco mi prostě říkalo abych se neotáčel.
No toť otázka. Ale odpověď je myslím prostá. Jsem tu protože byl otec rytířem jedi a navíce se nemohu vrátit domů. A také chci pomáhat galaxii.
A tak jsem začal mluvit.
No stát se rytířem jedi. Nikdy jsem po tom nějak strašně netoužil. Ale teď jsem tu protože nemám jinou možnost. Otce jak jistě mistře víte zabily a domů se vrátit nemohu. Ale máte pravdu teď bych se rád stal jediem. Rád bych pomáhal Republice a hlavně galaxii.
Domluvil jsem a čekal co na to mistr Yoda.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

meditační místnost

Yoda se po tvé odpovědi zastavil. Bylo ticho. Občas jsi uslyšel jak Yoda oddychuje.

Tak,tak,tvůj otec zabit byl. Velká Síla v tobě po tvém otci koluje, já cítím ji. Avšak náklonnost k temné straně cítím, touhu po pomstě cítím, hmm?. Ty zranil jsi svého přítele. Obavy z Temné strany já mám.

Yoda ztichnul a chvíli přemýšlel.

Mistra já přidělím ti, padawane, avšak těžké to s tebou bude mít. Kontrolovat svou mysl naučit musíš se.

Yoda došel k polštáři a posadil se, položil hůl vedle sebe a zavřel oči.

A těď jdi, já odpočívat musím,divný pocit já mám.

Odešel jsi bezeslova z místnosti a počkal až se za tebou zavřou dveře od meditační místnosti. Teprve pak jsi se uvolnil.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Došel jsem na svou ubikaci. Posadil jsem se na postel a přemýšlel o Yodových slovech.
No nevím proč to říkal.. Já po pomstě netoužím. Teď jsem se prostě smířil s tím že můj otec je mrtev. Nu ale když to říká mistr Yoda tak to bude pravda. Musím se snažit ovládat svou mysl.
Lehl jsem si na postel a čekal co bude.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

ubikace

Jsi ve své ubikaci, když tě navštíví nějaký mistr. Pohlédl jsi na něj a zjistil, že je to Kel-Dor. Pomluvil k tobě neutrálním hlasem, ale i přes to jsi z něho cítil respekt.

Jsem tvůj nový mistr, Ar-Hakk,vybral jsem si tě při turnaji. Nesu ti také zprávy o tvém příteli. Bude v pořádku a chtěl by s tebou mluvit. Najdeš ho na ošetřovně. Dnes máš volno, ale zítra ihned po snídani chci,aby ses hlásil v hlavní tělocvičně u kruhu č.29.

Mistr domluvil a otočil se a odcházel.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Vstal jsem a šel ke svému mistrovy.
Dobře mistře. Kdyby ste mě hledal budu na ošetřovně nebo ve své ubikaci.
Odpovím mistrovy a rozběhnu se na ošetřovnu ke svému přítely.
Dojdu až k jeh lůžku.
Ahoj Flinte. Jsi v pořádku?
Zeptám se o a stoupnu si vedle něj.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“