Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Budova Saarena Norda, Kor Vella, Corellia:
Muži držící křečovitě vibromeče se k tobě otočili a ostře tě sledovali. Bylo jich dohromady pět a pomalým nenápadným krokem tě obestoupili v půlkruhu, aby jsi neměl kudy uniknout.
Takže ty jsi ta krysa, co nám tu leze do baráku nepozvaná !
pronese rozhořčeně ten uprostřed, očividně asi jejich velitel a výhružně proti tobě natáhne čepel.
Co tu pohledáváš, kryso ?!
pronese ostře a čeká na tvoji odpověď, zatímco jsi se stihl rozhlédnout po místnosti. Aby jsi mohl rychle prokloznout k otvoru do kanálu, tak by jsi musel obejít dva muže vlevo, respektive projít přes ně. Asi dva metry za nimi stálo na sobě několik krabic. Pokud by jsi se chtěl vrátit do budovy a zkusit hledat jinou cestu tak by jsi musel přes dva muže vpravo, kdy těsně u stěny u toho nejvíc vpravo byla další váza. Zatímco jsi se rozmýšlel co dál znova trochu poblikla zářivka, která místnost matně osvětlovala.
------------------------
Tvoje dosavadní hodnocení:(spíš výčet nedostatků, aby jsi viděl, kde zapracovat)
- občas ti trochu ujede tvar příspěvku, ale to se stává každému
- slovní reakce tvé postavy jsou občas trochu agresivní
- několikrát jsi trochu moc předbíhal příběh a nečekal na reakce ostatních postav - tohle si hlídej mnohem víc a taky se občas snažíš příběh víc zdramatizovat nebo zlehčit, pokud nevíš kam až si můžeš dovolit reagovat, klidně se zeptej(líší se to od situace)
- semtam pravopis, ale v posledních příspěvcích jsem si ničeho nevšiml, takže tady už je to ok a jak jsem řekl, nebudu to hrotit
- a taky tvoje občasná vzpurnost - což je sice pro padawany občas běžné, ale vše má své meze :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Budova Saarena Norda, Kor Vella, Corellia:

Byl jsem obestoupen a nevěděl jsem co dělat. Najednou když poblikla zářivka podruhé jsem dostal spásný nápad. Pomocí síly jsem zářivku vyrval ze stěny a udělal jsem si maličko tmu. Díky mému výcviku sem docela dobře viděl ve tmě a tak sem našel velkou mezeru mezi útočníky, kteří zmateně pobíhali k mé staré pozici. Obešel jsem je a rychle vklouzl do kanálu a utekl jsem na ulici. Tam sem se rozhlídl jestli na mě mistr nečeká. Rozmíšlel jsem se jestli si mám stopnout taxi nebo počkat. Najednou jesem uslyšel neco v síle.

-------------------------
Hele shrnu to:
1)snažím se aby neujížděl :lol:
2)ty seš taky agresivní!!!
3)Vést to tady já hned bych byl hotov. nemělo by to ani jednu stránku toto bych taky viřešil hned a ne tak dlouho
4)pravopis je docela good a to to ani nekontroluju 8)
5)a kdo není vzpurněj :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko budovy Sareena Norda, Kor Vella, Corellia:
Ponoříš se hlouběji do Síly a než zjistíš, proč máš ten pocit, tak to i vidíš, pět mužů s vibromeči se vynořili z kanálu za tebou a okamžitě se po tobě rozhlížejí. Netrvá dlouho, aby si tě všimli, a protože se dost stmívá, tak ani ulice nejsou příliš plné. Jeden z nich už mává blasterem v ruce a něco na tebe kříčí.
Stůj kryso, nebo podruhý už nebudeš mít takový štěstí !
A snaží se dát do tónu svého hlasu co nejvíce agresivity.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nedaleko budovy Sareena Norda, Kor Vella, Corellia:

Odhodím svůj plášť, vytáhnu svůj světelnej bič a aktivuju ho. Zakřičím, že jsem utišil i ty muže.
Nechci s váma bojovat! Ale vás je 5 s vybromeči! Já jsem jeden se světelným bičem!!! Byl jsem cvičen několik let. Můžete mě zkusit napadnout. A asi uspějete! Ovšem já vás stihnu také několik vyřadit! Nerní lepší jít zpět domů a říkat si že se nic nestalo?!
Jak jsem povídal, tak jsem si našel únikovou cestu, která by mě v případě, že neuvěří a zautočí, by mě dostala pryč. Také jsem vyslal signál přes sílu mistrovy a doufal jsem že mu to dojde a stihne dojít!
Pak jsem se soutředil jen na ty muže a snažil jsem se je pomocí síly přesvědčit aby odešli. Pomocí přesvědčování a předchozí věty jsem se snažil jim podlomit sebevědomí! Těď jsem jen doufal že to ovládám líp než oni ovládají boj!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko budovy Sareena Norda, Kor Vella, Corellia:
Muži se na sebe nejprve zvědavě podívali, jak vylezli z kanálu a poté se zasmáli, aby se zase zaměřili na tebe. I když jsi se snažil je přesvědčit pomocí Síly, tak se ti to nepodařilo. Mezitím se z ulice vytratili lidi a začala se jevit prázdná. Hlavní ulice se táhla ještě kousek dál a tam se na ni napojovala menší vedlejší ulička.
Muži se neohroženě blížili, ať už to bylo neznalostí světelného biče, nebo sebedůvěrou, že je nebudeš schopen porazit.
Když se vzdáš, tak nebudeš muset bojovat.
pronese ostře ten první a vyčká na tvoji reakci, odhodlaný zaútočit, pokud se mu nebude líbit.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 09.1.2008 11:42:12, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nedaleko budovy Sareena Norda, Kor Vella, Corellia:

Než stihnou cokolic udělat, rychle vyskočím ke stěně která je naproti uličce, odrazím se o ní a skočím do uličky čímž přeskočím všechn! Utíkám uličkou a njednou co nevidím. Ulice končí a já nemám kam jít. Tak ser vecpu do té nejužší části a zapnu si bič. Počítam s tím že oni se nebudou moci napřáhnout a ani dobře sekat! Budou moc jedině píchat a to ještě po jednom protože se tam všichni nevejdou. Počítm také s tím že se můj signál dostal až k mistrovy a stihne ke mě dojít...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Úzká slepá ulička v Kor Vella, Corellia:
Trpělivě jsi čekal připravený a Sílou si se snažil sledovat pohyb blížících se nepřátel, kteří se tentokrát obezřetně blížili k tvé pozici.
Vyšťourávání krys z hnízda mě vždycky bavilo.
zasměje se pobaveně rádoby velitel skupinky pronásledovatelů. Ale k tvé pozici se blíží velice opatrně. Najednou uslyšíš cvaknutí, které je typické pro blasterovou karabinu. Rychle si prohlédneš místo, kam jsi se schoval, úzká ulička, kde je prostor tak akorát pro šířku tvého těla, nikde výš nic, oč by ses mohl zachytit nebo opřít. Ani naproti, jediné co v té uličce bylo, byli asi dvě větší papírové krabice s nějakým haraburdím.
Jakmile dovyhodnotíš své okolí, ucítíš záchvěv v Síle a okolo tvého výklenku proskočí jeden z tvých pronásledovatelů a několikrát vystřelí. Jedním procvičeným švihem bičem vykryješ většinu střel, ale jedna ti škrtne tvoji levou nohou. A je dost pravděpodobné, že tady nemůžeš za současné situace zůstat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Úzká slepá ulička v Kor Vella, Corellia:

Když se blížili k mé pozici, tak jsem nečekaně sekl svým bičem do stěny čímž se ohl a sekl přímo do ulice ze které se blížili. Slyšel jsem nějáký řev a křik o pomoc! Párkrát jsem to zopakoval a pak jsem slyšel rychlý ústup. Nebyl jsem si jist jestli se nevráti. Také jsem slyšel ozvěnu v síle podobnou tomu, když se ke mě připojuje skrze sílu mistr. Vyšel jsem do ulice a pomalu a opatrně šel na ulici.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Úzká slepá ulička v Kor Vella, Corellia:
Vyjdeš opatrně do uličky a podíváš se doleva, aby jsi s úlevou zjistil, že tam nikdo z tvých pronásledovatelů není. Uslyšel jsi nějaký dopad někoho v hlavní ulici. Ale tenhle zvuk přehlušil jiný zvuk a to cvaknutí blasterové karabiny zpoza tebe, rychle jsi se otočil a aktivoval světelný bič, ale to už jsi byl zasažen na levé částí hrudníku, dva zásahy na levé ruce a do levého lýtka, aztímco zbytek palby vykryl světelný bič, který však ztrátou rovnováhy pod dopadem několika zásahů zkreslil svoji dráhu a minul svůj cíl. Upadl jsi zády na zem a deaktivoval světelný bič. Pronásledovatel, který tam zůstal skrytý se triumfálně usmíval a namířil na tebe blasterovou karabinu, která mu však náhle vyskočila z ruky a sám pronásledovatel o chvilku později odletěl o několik metrů na zpět a omdlel do bezvědomí nárazem na zeď.
Jsi v pořádku Gerry ?
ozve se zpoza tebe hlas, který nepatří nikomu jinýmu než tvému mistrovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Úzká slepá ulička v Kor Vella, Corellia:


Chrchly...chrchly...Mistře jsem rád...rád že jste konečn přišel! ...chrchly... Snažil jsem se jak jste říkal nebojovat...ale tito mě nenechali...ovšem získal jsem vše...chrchly...všechno co jste chtěl...a ještě něco navíc...těď bych potřeboval trochu ošetřit...ještě že ta róba má antibalistickou výplň...jediové ví co je potřeba...jinak jsem myslím v pořádku...ale to lítko...to bolí jak...no prostě hrozně mistře...mohli by jsme jet zpět do byto chlápka?
Po tomto jsem se za pomocí mistra zvedl a dopajdal jsem do jeho speedru. Jeli jsme jeho speedrem a mistr se zatváří divně, ale tak že to jde poznat i přes jeho masku!

-----------------------------
A mě říkáš že to dramatizuju :D jinak nemohl by jsi někdy něco udělat tak aby to vyšlo podle plánu?? Jen taková připomínka.
Jedi si nestěžuje a pár zásahu blasterem, ještě většinou škrábnutí nikoho nezabili. Tak příště nemusíš dělat umírácí scénu jako by z tebe byl cedník.
Naposledy upravil(a) Pear dne 12.1.2008 09:50:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní ulice v Kor Vella, Corellia:
Cestou k vozidlu jsi si všiml omráčených mužů, kteří tě pronásledovali, jak se povalovali při stěnách, jako by je tam někdo odhodil. Došlo ti, že to byla práce tvého mistra.
Naštěstí ta zranění nejsou tak zlá. Trocha obvazů a nějakých medikamentů a nic nepoznáš. Jinak sis vedl docela dobře, až na ten konec, ale měl jsi smůlu s tou uličkou.
naruší mistr Koon dopsavadní ticho, jak vozdilo projíždí ulicemi a blíží se ke svému cíli.
Podařilo se mi najít několik vodítek k obchodní federaci Gerry. Není to žádný průkazný materiál, ale je to vodítko. Ale teď si odpočineš u pana Gurella a já zařídím vyřízení těch důkazů, které jsi získal, aby jsme mohli navštívit Gerrena.
pronese mistr, a hned na to zastaví vozidlo u doma pana Gurella, který vás přijde ven přivítat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Před domem Guerella, Kor Vella, Corellia

Dobrý den pane Gurelle. Nezdrželi jsme se dlouho?
Hned jsem na chlápka vybalil, jak jsme vystoupily z auta.
Mistře, tady máte ty dokumenty, a tady je ten "bonus". Viděl jsem jak ten muž co jsem ho měl sledovat, se vykecával s nějákým chlápkem co měl vedle sebe droidy obchodní situace. Mám to nahraný tak si to přehrajte. Myslím že je v tom zapletena obchodní federace víc než si myslíte! Tohle není jen vodítko, to je ten průkazný materiál!!!
Pomylsel jsem si že ten případ konečně vyřešíme, a to krásné děvče mu vrátíme v pořádku. Taky jsem si vzpoměl že se spousta věcí z mé vize vyplnila, taky je tady ale spoustu věcí které se nestaly ale mohli se stát.
Uvidíme co nám ještě síla přinese!

--------------------------
tak za prvé ještě nejsem jedi ale padawan! za druhé jsi napsal že mě zasáhli do nohy, ruky a hrudníku! To si nemylsím že by to bylo škrábnutí. To my připadá jako ten "cedník" a tak sem si vymslel ten kevlar a to nebyla umírací scéna to mělo být akční.
Vidíš jsem přehlédl - kevlar v SW není, zpětně doupravit. Napsal jsem zásah levé strany hrudníku, ne že ti to udělalo díru v břichu. O škrábnutí jsem neřekl ani slovo - řekl jsem zásah to ano, neřekl jsem smrtelný ani škrábnutí ... takže jsi zraněný a bude tě to omezovat v pohybu - medikamenty sice zaberou, ale chci aby jsi ta zranění bral v úvahu. A věř mi, že to má svůj důvod. Cedník by jsi byl, kdybych řekl že do tebe napral plnou dávku z blasteru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dům pana Gurella, Kor Vella, Corellia:
S mistrovo pomocí jsi se dobelhal do domu, kde jsi byl usazen do jednoho z křesel. Aby se do dalších dvou usadil mistr Koon a pan Gurell. Jakmile jste byli usazeni, tak mistr aktivoval záznam, který jsi pořídil.
... takže je vše připraveno Norde ?
pronese muž, který stojí naproti Saleenu Nordovi.
Samozřejmě, kvalitnější zboží než mám já neseženete. A když už tak ne tak levně.
pousměje se Saleen Nord.
V to jenom doufám.
odvětí ten druhý,
Nebojte, mnou prodáváné zbraně a komponenty do bojových loďí a stíhačů jsou špičkové Corelliánské výroby, vaši zaměstnavatele budou spokojeni.
odpoví Saleen Nord, aby si oba muži ještě podali ruce a odešli. Aby se poté záznam deaktivoval.
Prokazuje to pašeráctví Saleena Norda, stejně jako tyto datapady. čímž jsme splnili požadavek Gerrena, ale tvoje doměnka, že to souvisí s únosem je mylná, protože by už jinak dávno žádali o výkupné.
odvětí mistr a shrne záznam z hologramu.
Můžu to zaslat místním úřadům, aby okamžitě zasáhli.
nabídne se pan Gurell.
Pokud budete tak laskav. A ty si teď běž odpočinout padawane, já se ještě podívám na ty rány a doošetřím je. Zítra musíme zjistit co ví Gerren.
dodá ještě mistr a odvede tě, do tvého připraveného pokoje, kde ti začně ošetřovat tvé rány.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dům pana Gurella, Kor Vella, Corellia:

Nechávám se ošetřit od mistra. Když mi ošetřuje nohu povídám mu.
Mistře, děkuji za vaše ošetření. Ale pořád si mylsím že je v tom CIS zapleteno. Ne jenom v tom pašeráctví, ale i v tom únosu. Myslím že s tím děvčetem plánují něco víc než jen výkupné. Vy to musíte cítit taky mistře. Je něco v síle, a má to společného s únosem víc než si oba myslíme!
Zamyslel jsem se nad naším úkolem. Chvilku jsem nechal mistra ošetřovat mé zranění a když skončil:
Jak to spácháme s tím Gerrenem. Měli by jsme tam jít zase oba. Mé zranění není veliké, ale za to co se mi stalo bych mohl od něj získat něco víc. Už za tu nepříjemnost by mohl něco přihodit. No uvidíme na místě. Těď bychom si měli odpočinout. Zítra uvidíme víc.
Pote co můj mistr odešel jsem se vydal do mé velké postele, která byla precizně ustlána. Ulehl jsem a zavřel oči. V tom mě prostoupila síla. Byla to další vize.

-----------------------------
Tak a těď je ta tvá chvíle jak ke mně jako Síla můžeš promluvit. Prosím dodržuj černou jako barvu vizí. (Mám dojem že to po mně udělal i berry.)
BTW všiml sis že po mně se toho docela dost přebralo. Třeba v jedné přihlíšcer je po mně napsáno: Ať mi mistr vybere... No holt jsem korba! A zase by mohlo být pruběžný hodnocení, v číslech ať ví jak víš ne: 16\16 :D

Označení vizí a tvé hodnocení nech na mě. Žádné oficiální není a bodovací systém nebyl adekvátní, protože nepokryl celou komplexitu hodnocení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dům pana Gurella, Kor Vella, Corellia:
Gerrena vyřešíme zítra, teď si odpočiň.
pronese mistr Koon a odejde, než konečně i přes některá bolavá místa usneš. Téměř celou noc spíš klidně, aby tě k ránu ovlinila Síla a přivodila ti část vize, kterou jsi už jednou postřehl.
Znova se ti objevila scéna s granátem. Procházeli jste s mistrem nějakým tunelem a z nějakého výklenku vylétl granát.
Mistře, pozor !
zakřičíš ve vizi, aby jsi už jenom zahlédl výbuch a probudil ses. Byl jsi propocený a unavený. Prohlédl sis svoje rány a vypadali lépe, přesto když jsi se postavil, tak jsi měl nemší problém s chůzí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“