Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Orbita:

Díky, Terrificu.
Poděkuji ze zdvořilosti.
Taky to moh udělatrychleji.
Vzápětí se však usměji nad tím že i Volytar má stejný názor.
Snad nebude nějaký extra papírování ještě v docích.
Zadoufám potichu a navedu loď na sestupovou dráhu k Zehavě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Orbita:
Na Volytarově výrazu je znát, že ho těší pohyb kupředu, zatímco stihne ještě vrhnout jeden nevraživý pohled směrem k Terrific.
To si nemyslím. Řekl, že bude informovat místní autority, tedy je spraví o tom, aby se nám nepletli do cesty, nebo si to s nima bude on muset vyřizovat. Nikdo nemá rád nespokojené IIA a už vůbec ne důstojníci, kteří tu na to mají rozhlížet. Skvělá výhoda naší práce.
zamítne tvůj názor Volytar a na závěr si dokonce dovolí menší pousmání, což u něho nebývá zvykem. Sice je pravda, že se to spíše blížilo výsměšnému úsměvu, ale pořád to byl úsměv. Mezitím se Dark Soul v tvých rukách přiblížila k atmosféře a protli jste její nejsvrchnější vrstvy. Následovala skupina mraků, než jsi mohl zahlédnout povrch pod vámi. Zkontroloval jsi si přistávací vektory, které vám Terrific ve své laskavosti také poskytnul a začal jsi se přibližovat k městu, které připomínalo poloindustriální části Coruscantu, prostě městské čtvrtě, kde se míchaly průmyslové budovy s civilními. A přímo v jeho prostředku byla přistávací plocha, kam jsi směřoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan

Přistál jsem na vyhrazené přistávací ploše.
Tak na místě by jsme byly.
Začnu vypínat motory a další části systému.
Teď ta těžší část.
Tak, hurá na věc.
Zavelím si sám sobě a vyjdu z lodi.
Asi bude nejjednodušší si vzít taxi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Přístav:
Po relativně povedeném přistání ti netrvalo dlouho, aby jsi spočinul na povrchu planety. Jak ti již dříve nepřímo sdělil major Gurkin z Terrificu, tak k tobě nikdo nešel ohledně dokování, jenom se k loďi seběhli dva technici, aby se hned postarali o údržbu a jeden zvedl palec na znamení, že je vše v pořádku. Tvé další kroky tě dovedou až do rušnější ulice před kosmickým přístavem, kde se okamžitě začneš rozhlížet po něčem, co by připomínalo taxík nebo podobný způsob dopravy. Jako na zavolanou se jeden taxi-landspeeder vyřítí z nedaleké zatáčky a zamíří přímo k tobě. A to doslova a do písmene, protože zastaví bokem landspeederu jenom několik decimetrů od tvých nohou.
Jestli hledáte nejrychlejší a nejlepší transport po městě, tak už nemusíte hledat. Stačí říct místo, zacinkat kredity a jsme tam cobydup.
pronese chvástavě řidič transportu, zazubí se, čímž odhalí své nažloutlé zuby a gestem ruky tě pobídne k tomu, že můžeš nastoupit, pokud máš zájem o jeho služby.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Přístav

Spažím ho pohledem po kterém mu jeho úsměv poněkud zplihne. Přesto ale nastoupím.
K administrativní pobočce společnosti Sojourne.
Řeknu mu místo kam chci dovézt.
Taxikáři tu jsou teda zajímaví.
Prolétne mi hlavou zatímco jsem říkal místo určení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Přístav:
Taxikář se pod tvým pohledem podivně zašklebí a pomalu se chystá odjet, když bez váhání nastoupíš. Zaskočený tvým postojem je trochu vyvedený z míry, navíc z tebe přestal mít dobrý pocit.
Hned to bude pane. Doprava je dnes chabá, tak to bude rychlé.
pronese s jistými pocity zmatku a rozjede svůj landspeeder. Rozhodne se taky během jízdy mlčet a věnovat se řízení, takže můžeš nerušeně pozorovat svoje okolí. Město samotné tě nijak nenadchne, protože budovy jsou si podobné jedna druhé a ani na samotných fabrikách v okolí není nic zvláštního. Jedinou, skutečně odlišnou budovou, se tedy ukáže až tvůj cíl. Administrativní budova společnosti Sojourne se mezi ostatními ukáže jako císař mezi poddanými. Nebylo to jenom výškou, ale i konstrukcí, která budila pocit, že je neuvěřitelně lesklá. A vlastně i po samotné architektonické stránce se vyjímala mezi ostatníma budovama. Tvůj taxikář zastavil před budovou, jejíž vchod nešlo přehlédnout.
Budete chtít něco rychle vyřídit a zase odjet ? Jestli ne, tak je to 15 kreditů.
dodá ještě taxikář a trochu neohrabaně naznačí, že by radši už byl pryč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, u pobočky Sojourne

Zaplatil jsem a vystopil ze speedru.
Zdá se že sojourne celkem prosperuje.
Uznale jsem pokýval hlavou nad zrcadlející se budovou.
Tak teď ta kapku složiťeší část.
Vešel jsem do budovy a zamířil k recepci.
Dobrý den. Pracuje tu jistý Rahaan Kulwosk?
Zeptám se recepční.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Recepce:
Po průchodu do vnitřku budovy tě opět osloví rozhazovačnost majitelů budovy, protože se ocitneš v rozlehlé místnosti, jež je vykládaná kvalitním kamenným materiálem a samozřejmostí je tu i nespočet drahých ozdob. Nechybí i nějaké skulptury a další věci, které bys v jiných budovách hledal jen vzácně. Kromě velkého zakulaceného stolu recepce jsi mohl spatřit dveře do výtahů a schodiště, ale to bylo obojí hlídáno čtveřicí strážných, kteří vypadali, že nejsou žádní ubožáci. Když jsi se recepční zeptal na tebou hledanou osobu, tak k tobě zaraženě vzhlédla.
A mohu vědět, kdo jste vy ? A máte s panem Kulwoskem vůbec domluvenou schůzku ? Nevybavuji si, že by dnes někoho čekal.
pronese zvídavým tónem a s očekáváním na tebe hledí doufajíc v uspokojující odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Recepce

Takže pracuje. Výborně.
Vyberu si z jejích slov to důležité.
Byla by jste tak laskava a řekla mi kde má kancelář?
Lehce jsem podbarvil svou žádost Silou doufaje že se prořekne.
Schůzku s ním domluvenou mám. Pouze není zaznamenaná.
Dodám víceméně popravdě.
Schůzku si domluvil ve chvíli kdy zjistil kde je Jedi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Recepce:
Recepční se na tebe divně podívá při tvé hlasité zmínce o tom, že Kulwosk pracuje, aby následně čelila tvému - Sílou podbarvenému dotazu.
Je v 17tém ... co, cože proč bych vám to měla říkat ? Tady žádnou schůzku domluvenou nemáte. Co tu není zapsané, jakoby neexistovalo.
recepční se povedlo ovládnout, takže ti prozradila pouze patro, kde je umsítěná kancelář tvého cíle.
Je možné si však schůzku domluvit, pokud mi sdělíte vaše jméno a důvod, proč se chcete s panem Kulwoskem sejít, tak to mohu předat ke zpracování a zpětně vás informovat, kdy by byl vás ochotný přijmout. Tedy ještě by bylo potřeba uvést kontaktní údaj, právě pro onu odpověd.
pokračovala dál a přešla do oficiálního tónu, který má procvičený jednáním se spoustou různých lidí i nelidí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Recepce

Dojde mi že skrz byrokracii tohoto podniku bych se neprosekal ani mečem.
Hold to vezmu oklikou.
Rozhodnu se.
Ne děkuji. Myslím že to není třeba.
Poděkuji a odejdu od recepce.
Udělám několik prvních kroků ke dveřím aby o mne ztratila zájem a poté zamířím k výtahu a přivolám si ho.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Úvodní hala:
Recepční jenom nenuceně pokrčí rameny a přestane si tě všímat. Tak nenápadně, jak jen to jde, zamíříš přímo ke dveřím výtahu. Jenomže jsi pozapoměl na čtveřici strážných, přičemž dva z nich se ti postavili přímo do cesty a jejich pohled byl jednoznačný. Naznačoval ti, že tudy cesta bez svolení nepovede a jeho gesto mluvilo o tom, že nehodlá jen tak ustoupit. Druzí dva stáli poblíž a i oni byli připraveni okamžitě přiskočit, kdyby bylo zapotřebí.
Mohu vědět, kam máte namířeno ?
pronese menší z dvojice strážných, přičemž je stejnak o půl hlavy vyšší než ty a netrpělivě čeká na tvou odpověď s jednou rukou položenou na svém blasteru, který mu visí u opasku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Úvodní hala:

Povzdechnu si.
Tolik k přátelské společnosti.
Můžete.
Odpovím mu na otázku.
Pusťte mě prosím dovnitř.
Tuto svou žádost podbarvím více Silou než u recepční aby mě skutečně pustili.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Úvodní hala:
Jeden z dvojice strážných sice o dva kroky ustoupil, ale druhý se nepohnul ani o krok, což znamenalo, že je nejspíš proti podobnému přesvědčování v Síle imunní. Trochu praštil svého ucouvnuvšího kolegu, který se taky hned vzpamatoval.
Když můžeme, tak bychom to taky rádi věděli. A opravdu nemáme důvod tě pouštět dovnitř. Takže se tě naposledy ptám - kam máš namířeno ?
pronesl s výhružným tónem strážce a úmyslně zdůraznil slovo naposledy, aby tak vzdvihnul fakt, že to vše opravdu myslí jako výhružku. Pocítil jsi, že i zbylí strážní jsou připraveni tasit blastery, což ti nedávalo nejlepší vyhlídky, co se výchozí pozice pro možný souboj týkalo. Podobně by to vše dopadlo, kdyby jsi se pokusil zamířit i k nedalekému schodišti. Strážní však stáli okolo tebe v kruhu, takže nenásilná cesta vzhůru se stejnak nezdála jako nejsnazší řešení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Úvodní hala:

Do třináctého patra. Ste se měl zeptat rovnou.
Odpovím mu vesele.
Předtím jste se ptal jestli to můžete vědět.
Upřesnil jsem poté co nasadil nepřívětivý obličej.
Poslední pokus na mírové řešení.
Vytáhl jsem svůj průkaz IIA.
Máte něco proti?
Zeptal jsem se s ostřím ve hlase.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“