Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Obchod prodejce zbraňí,Kor Vella, Corellia:

Ihned jsem vyrazil k nejbližšímu obchodníkobvy se zbraněmy. Než Přišel jsem k němu a ukázal jsem mu datapad s parametry z toho okna.
Nevíš jaká zbraň by mohl být tento otvor. Více informací ti těď dát nemůžu. Snaž se to zjistit. Je to důležité. Když to zjištíš tak tím můžeme zachránit život. A věř mi. Vím že tu máš i ilegální zboží. Tím že někomu pomůžeš, tím si odlehčíš svědomí. A tím že pomůžeš mně, si odlehčíš více než si myslíš. Tak se koukni někam, kam chceš a řekni mi co by to mohlo udělat. A když to tam už najdeš tak se snaž zjistit jestli jsi ji někomu neprodal. Snaž se, ať můžeš klidně spát. Klidně že jsi se očistil od svých hříchů. Tak a těď nemluv a dej se do práce ať je to co nejdříve. Až něco najdeš, tak mi dej vědět. Já tady budu čekat.
Odešel jsem do rohu místnosti a začal jsem meditovat
[MEDITACE]
-----------------------------------
Takhle jako tu meditaci budu značit všechny akce které chcu udělat, a budu v nich pokračovat i v tvých násled. výcviku. Samo mě z nich můžeš probudit nebo ji jinak přerušit. ale nechci tam psát normálně pro přehlednost. Jo a těď k těm mistrům jak chci střídat: víš exile měla víc mistrů: nejdřív když měla výcvik, pak po tom odříznutí od síly měla ještě kreiu. a tak sem to myslel jí od jednoho budu přestupovat ke druhýmu. Jo a tky revan: dyť kreia říkala že vy střídal mistry a nakonec až zjistil že se už nemá co naučit tak se vrátil ke kreie
Takže znova chyba v tvaru příspěvku - nepopsal si lokaci - doplnit a dávat si na to pozor. Jinak tvůj projev se může zdát občas příliš sebevědomý, ale tohle nechávám na tobě - je to jenom můj dojem.A jak už jsem zmínil, akce nemusíš speciálně značit, stačí když je popíšeš obyčejným textem - prostě usedl jsem v rohu a začal meditovat postačí - zbytečně to neobarvuj, nejsou to omalovánky
Naposledy upravil(a) Pear dne 04.1.2008 12:20:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Obchod prodejce zbraňí,Kor Vella, Corellia:
Překupník se nejprve zatvářil překvapeně a pak trochu zaskočeně, ale jakmile jsi začal meditovat v rohu místnosti, tak zašel do zadní části svého obchodu a nějakou dobu tam zůstal. Poté vyšel s nějakým záznamem.
Halóó ! Něco jsem našel.
pronese a počká, až se probereš a dojdeš k němu blíže.
Velikost průřežu odpovídá nepříliš používané plnící Corellianské šipce, je tu možná i podobnost s Trikonovým šípem, ale ten je určen pro smrtící účely. Spíše to bude plnící šipka, kteou lze plnit různými omamnými látkami až jedy, ale běžně se neprodává ... pouze na objednávku. Ale možná vím o někom, kdo by vám o tom mohl něco říct. Běžte do kantýny u Cassuse o dvě ulice dále a ptejte se na Gerrena. Ale jednejte s ním opatrně, nemá rád prudkou mluvu ...
odpoví majitel obchodu a vrátí ti datapad s informací o průřezu a odejde se svým záznamem zpět do útrob svého obchodu. Ze Síly vycítíš, že nelhal, nebo ti to tak alespoň připadá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ulice, Kor Vella, Corellia

Protože obchodník zašel dozadu a já jsem mu nemohl nic už říct. Proto jsem vyšel na ulici a z terminálu před obchodem jsem si stáhl mapu.
Proboha, tu mapu jsem si měl stáhnout už dávno!
Podle nově stáhnuté mapy jsem se vydal přes temnou, ale přesto rušnou ulici ke kantýně u Cassuse. Už se stmívalo a tak mě nepřekvapilo, že se kantýna začala plnit. Ztěží jsem se tam dostal a ještě hůř jsem hledal místo. Když jsem žádné nenašel, tak jsem se šel lidí poptat na Gerrena. Přišel jsem k jedné osobě, přiklonil jsem se k němu a zeptal jsem se:
Nevíte kde bych našel Gerrena, potř...
V tom vše utichlo a já jsem viděl v zakouřené a nacpané putice se dělá ulička. Do ní vztoupil muž, ne spíš obr. Vypadal naštvaně. Opatrně jsem na něj promluvil
Prosím vás, mohli by jsme si promluvit?

----------------------------
Jenom jsem chtěl dodat, že jsem tomu obchodníkovy neřek že je ta dívka unesená tak jak mohl vyloučit že to nebyla ta trikonová šipka. Nevím možná sem něco přehlýd a možná se to dalo vičíst z toho co jsem mu říkal ("...můžeš někomu zachránit život..."). Jinak dobrá práce. Chválím :lol: BTW co si myslíš o těch mistrech co jsem ti dole vysvětlil?
Lokace se podtrhává, upravil jsem to, zkus to dodržovat, čím častěji to budeš psát, tak se to pak naučíš psát automaticky. A prosím tě vyvaruj se sprotších slov, ne že by mi zas tolik vadilo, ale čtou to i jiní lidé. Co se příběhu týká, tak nevytknu tentokráte nic - naopak jsi vytušil atmosféru a jak to chodí v takových kantýnách.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:
Wonku, buď k mému hostu milej a laskavě ho ke mě nech projít. A vy ostatní budete tak tupě čumět, nebo bude pokračovat v zábavě ?!
ozve se dominantním hlasem zpoza obrovitého Wonka, který teď chtě nechtě ustoupí a ty můžeš zahlédnout Gerrena, jak sedí u svého stolu, kde má několik lahví alkoholu a hraje si s pistolí, jako pravý Corellian.
A ty si pojď přisednout, docela mě zajímá, copak by jsi potřeboval. Barmane ! Drink pro mého přítele.
pronese přátelsky Gerren, z něhož dobrá nálada jenom číší, a jen těžko se lze domnívat jakou vinu v tom má alkohol.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:


Přijdu blíže ke stlou, a jak se předtím lidé na mně lepili, těď se mi vyhíbali velkým obloukem. Přised jsem si ke Gerrenovy, vypil jsem drink a prones:
Barmane, dones ještě jednu rundu tady pro mého přítele. A taky na jeho účet, barmane!
Otočil jsem se k gerrenovy a řekl:
Protože nemám žádné peníze!
Ale o tom s tebou nechci mluvit Gerrele. Spíš jsem si přišel promluvit o jednom speciálním zboží. Hledám Corellianskou šipku. Potřeboval bych si "vyřídit účty". A o tobě se mi doneslo že by jsi mohl něco takového zařídit. Pry jseš velmi úspěšný a chytrý muž, který by to mohl sehnat.Pro mě nepřicházelo v úvahu mu říct pravdu o tom že vyšetřuju zmizení. To by mě mohl vyprovodit, protože by jsi myslel že jsem polda. A tím že bych mu řekl že jsem jedi by jsem taky moc nevyřešil.
Raději malá lež, než riskovat že se nechám vyhodit mým hlavním vodítkem, který může vést k nalezení toho krásného děvčete.
Tak Gerrele můžeš mi pomoct. Když mi pomůžeš tak nebudeš litovat. Peníze dostaneš obratem. Bude to kšeft výhodný pro tebe, a až to použiju tak i pro mě. Nikdo na tom neprodělá. A takovej silnej a krásnej muž jako ty musí vědět co je schopen muž schopen udělat pro spnění svých cílu.
Zamyslel jsem se.
Nějak musím zjistit jestli to neprodal jseště někomu.
Ale musím si něco zjistit. Když jsem šel domů tak tím na mě někdo vystřelil. Minul mě ale podruhé by se mohl trefit. Mohl by jsi mi povědět jestli jsi to někomu jinému neprodával. Jen tak pro moji bezpečnost. Bylo to před třemi, za chvíly už před čtyřmy dny.
Usmál jsem se, protože jsem zjístil že za chvíly už bude ráno.
Poté jsem zase prones.
Barmane, dones drink na pánův účet. Cheme se napít.
Pomalu zapínám svůj komlink a aktivuji záznam zvuku.
Musím si nahrát tvůj příběh kámo. Budu ho potřebovat.
Také jsem zapl předepsanou zprávu a poslal jsem mistrovy, že se zdržím více než do půlnoci.
Tak a těď jak se dohodnem Geralte.

-------------------
Když já to tam vždy napíšu tu lokaci a ona zmizí. Jak to upravuju tak se to smaže nevím jak lae jo. No a co že to čtou další lidé, někteří mluví hůř než já a Star Wars má být drsný i když je to taková pohádka. Hlavně Ep1. A těď proč říkám to krásný\á\é. protože sem chtěl napodobit chování twi'leků, konkrétně slunečních dvojčat. Ano sem muž ale spojitost to má.
(A jak se vyjádříš k těm Mistrům: exile měla víc mistrů: nejdřív když měla výcvik, pak po tom odříznutí od síly měla ještě kreiu. a tak sem to myslel jí od jednoho budu přestupovat ke druhýmu. Jo a tky revan: dyť kreia říkala že vy střídal mistry a nakonec až zjistil že se už nemá co naučit tak se vrátil ke kreie když už jsi narážel na KOTORY)

Při používání jmén jiných postav je prosím piš správně, občas se můžou vyskytnou podobná jména. Co se týká ukrývání totožnosti, je to jedna z možnosti jak postupovat, tady jenom podotknu, aby jsi byl opatrný. A taky bych ti měl připomenout, že Jediové mají k dispozici pro každou misi určitý obnos kreditů(ne nic extra velkou, ale něco určitě). Jinak k těm mistrům si trvám na svém - Revan po absolvování svého výcviku a hlavně v jiné době ! Anakin měl taky jediného mistra, stejně jako každý ve Staré republice - můžou se občas objevit a naučit nějakou techniku, která je jim vlastní nejvíce, ale jinak ne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:
Gerren se po tvém projevu rozesmál a až po chvilce přestal.
Jsi velice zábavný twi'lek, ale možná bych ti mohl pomoct.
dodá ještě usměvně, aby náhle jeho výraz zvážněl.
Ale kredity nepotřebuju a vím, že nejsi jen tak obyčejný twi'lek.
podotkne hlasem, aby jsi ho slyšel jen ty a ukáže směrem, kde obvykle mívají Jediové svůj meč.
Ale tvoje schopnosti by se mi mohli hodit. Vím, že máte nějaký kodex, nebo tak nějak, ale svým způsobem to proti němu nebude. Je tu jistý člověk, který nejenže porušuje zákony, ale také se mnou nejedná čestně. Nepotřebuji ho zabít, ale jenom bych rád aby bylo spravedlnosti učiněno za dost. Pokud budeš mít zájem, tak se tu můžeš zítra stavit, budu tu i dopoledne. A ještě než půjdeš, tak bych ti trochu objasnil, jak jsem na to došel - únos dcerky pana Gurella je všem známý a já jsem taky zvědavý člověk.
dodá Gerren, dopije svoji sklenku a pokývne ti na rozloučenou, než v doporovodu Wonka odejde.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 06.1.2008 11:20:57, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:

Než stihne odejít tak na něj křiknu.
Nejsem jenom zábavný twi'lek, ale i schopný! A mám bič a to vše dokazuje.
Obrátil jsem se k odchodu. Když jsem vyšel už pomálu prázdnou kantýnou, tak jsem neváhal a kontaktoval jsem mistra.
Mistře, od toho Gerrana jsem dostal úkol. Mám nekoho zabít. Tedy mám udělat něco, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost. Sejdeme se u toho chlápka kterýmu se stratilo to hezké děvče. A jak to že každý ví o tom únosu. To si to ten chlápek nechal vyvěsit že se jeho dcera hledá? No, na dalším postupu se domluvíme u něj.
Ihned jsem si stopl landspeeder a odjel jsem do věžáku k mistrovy.

-------------------
k těm jménům: tak neměj tak složutý místo korr vellla jsi měl dát např. coruscant místo, místo correlia ehm coruscant a místo granna třeba puka. a vo těch kreditech mi nikdo neřek. jak to mám vědět?, jsi mi měl říct: a tady máš kredity padawane
Co se jmen týká, tak se snažím držet realistočni SW Vesmíru, takže toto dál rozebírat nebudu, stačí se podívat o příspěvek výš, kde je to dobře napsaný, kdyžtak. Ty kredity by měli patřit k obecným znalostem, ale teď už to víš, tak to příště ber pls na vědomí, eřkněme že protentokrát sis je jenom zapoměl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dům Malona Gurella, Kor Vella, Corellia:
Mistra jsi našel čekajícího v jakémsi salónku a po úvodním pozdravení jsi mu přehrál záznam rozhovoru, který jsi vedl s Gerrenem. Mistr Plo Koon se poté klidně usadí a po chvilce rozmýšlení naruší ticho slabě osvětlené místnosti.
Zprávy se tu šíří hodně rychle padawane, to bývá na těchto planetách obvyklé. A nabídka toho ... obchodníka vypadá férově. Poslechneš si zítra co požaduje a já budu čekat v pozadí, abych ti pak dal signál, jak zareagovat, ale jestli mluvil pravdu, tak to bude jenom dobře. Když jsem procházel záznamy s panem Gurellem, tak jsme na nic nenarazili, jen několik zmínek a mám podezření,ž e by se v tom mohla angažovat obchodní federace. Jenom mě zaráží, proč ještě nepožádali o výkupné.
Jestli už nemáš nic na srdci, tak si pojďme odpočinout a zítra navštívíme znova pana Gerrena.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dům Malona Gurella, Kor Vella, Corellia:

Po ránu jsme se s mistrem vydaly do kantýny, která nebyla moc dalko a já sem měl spoustu času, tak jsme šli pěšky. Zastavily jsme se ještě na oběd v místním bufetu a tak nám to uteklo a už jsme se pomalu vydávaly do kantýny. Takto, ještě prakticky ráno neblo v kantýně moc lidí a tak jsem se s mistrem vydal hned ke stolu kde jsme se s Gerrenem domluvily. Mistr se usadil o nekolik stolů dál a já jsem jen čekal na Gerrena. Po chvilce čekání a po několika sklenkách drinků se objevil ve dveřích již ne v doprovodu Wonka. Obhlídl kantýnu a hned jak mě objevil tak si ke mě přisedl.
Konečně, snad se to čekání vyplatilo!
Tak jsem se přišel, pane Gerrene, domluvit se na naší malí prácičce.
Doufám že si mistr skryl světelný meč. Aby si Gerren nemyslel že jsem si sem přived celou radu jediů. To by mě asi nepřidalo.

-----------------------
Ty tam máš taky nekolik chyb ve jménech třeba "Wonska". A jak myslíš že je to obecné znalosti. Všiml sis kolik mi vlastně je?? No napiš mi to abych věděl. Ale pod 15 mi určitě není!
Dobře, tak i já jsem se jednou spletl a ty obecné znalosti by se možná taky mohli někde vyvěsit, ale věk není toliko podstatný, protože pokud se o něco opravdu zajímáš, tak na věku nezáleží - jinak ráno bývá většinou snídaně ne oběd 8)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:
Gerren tě úctivě pozdravil a už cestou ke stolu si objednal sklenku. Poté zasedl na místo, kde seděl i včera, zdá se že je to jeho oblíbené místo. Poté letmo přehlédl očima kantýnu, ale na nikoms e nezastavil.
Jsem rád, že jsi přišel, takže očekávám, že tě moje nabídka zaujala. Nebudu tě tedy zbytečně zdržovat. Je tu jistý pašerák jménem Saaren Nord, je to přistěhovalý niktan. Z počátku pašoval pouze zásoby, ale teď si vytvořil i skupinu krajanů, kteří terorizují ostatní lidi, dokonce i výpalné a dovolil si vyhrožovat i mě. Zjistil jsem, že pašují zbraně a nemůžu ani vyloučit spojitost s obchodní federací, respektive spolupráci. Honí se za kredity a pašerácká čest jim nic neříká.
začal se svým požadavkem Gerren, aby se odmlčel a napil se ze své sklenky, zároveň z pod své košile vytáhne pár dokumentů.
Jak jsem říkal, nemusíš ho zabít. Postačí, když mu veřejně prokážeš jeho obchody, tady jsou nějaké důkazy, ale aby jsi mohli jednat okamžitě, tak budeš potřebovat informace z jeho kanceláře, jsou tu i nějaká schémata a informace. Já se tam nedostanu, aniž by mě nezpozorovali a nešli po mě, ale ty bys to zvládnul, proto jsem tě o to požádal. A když se ti to podaří, tak ti nejenom řeknu co potřebuješ vědět o Corelliánských šipkách, ale seženu ti i seznam lidí, kteří si je nedávno obstarali, tak co si myslíš, plácneme si ?
pronese vážně Gerren a nabídne ti ruku na stisk. Pocítíš nutkání se otočit k mistrovi, ale ovládneš jej a uslyšíš jakýsi souhlas v Síle, zatímco mistr Koon zaplatí barmanovi a opustí bar.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:

Jistě Gerrene plácnem si! Od toho jsem přece tady.
Mohlo to být snažší, kdybych si schoval ten bič a on nevěděl že jsem jedi
Odcházel jsem z kantýny a nevěděl co dříve dělat. Říkal jsem si že by nebylo špatné dát ten úkol někomu zkušenějšímu. Třeba mistrovy. Vždyť tady jde o hodně. Ale pak jsem si uvědomil že vlastně mistr nedosahoval nkdy takových maskovacích schopností jako já. Vytáhnu komlink a zavolám mistrovy.
Mistře doufám že jste slyšel vše co jsme si říkaly. Když tak vám posílám záznam.
Stiskl jsem tlačítko a záznam byl poslán.
Já se jdu podívat do těch jeho kanceláří, ale musím se s vámi poradit mistře jak budu postpovat. S takovým úkolem ještě nemám zkušenosti. Jestli chcete tak vám ho můžu přenechat, jestli si myslíte že to potřebuje někoho zkušenějšího. Nic proti tomu nebudu mít. Vždyť vy jste mistr.
Uvolnil jsem tlačítko an komlinku a čekal jsem na odpověď

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ulice nedaleko kantýny u Cassuse, Kor Vella, Corellia:
Nemusíš mě volat, Gerry. Jsem tady.
ozve se zpoza tebe hlas tvého mistra Plo Koona. A po chvilkovém uvědomění jsi mu předal dokumentaci od Gerrena, aby si ji mohl projít, zatímco jste oba kráčeli rušnou ulicí.
Věřím, že tento úkol by jsi měl zvládnout i sám. Schéma budovy je hodně přesné, takže když si jej dobře zapamatuješ, což s pomocí Síly lze jednoduše zvládnout, tak se tam budeš moci pohybovat nespatřen. Možná to bude trochu nepříjemné, ale když tam vnikneš kanalizací a poté se ve spodních patrech dostaneš do výtahové šachty, tak se do daného patra dostaneš nespatřený. Tam už tě povede Síla, kdy budeš dávat pozor, aby tě nikdo nespatřil. V jeho kanceláři se rychle poohlédně po různých datapadech nebo obchodních záznamech. Zbytečně se nezdržuj a zpět se pokus postupovat stejnou cestou. Do budovy by jsi mohl vniknout v čase okolo oběda, kdy by tam nemuselo být tolika lidí.
pronese mistr po chvilce přemýšlení.
Já zatím prověřím jedno vodítko, které jsem si při tvém rozhovoru s Gerrenem uvědomil a mohlo by taky pomoci. A snaž se zbytečně nezabíjet, pamatuj, že jsme Jedi a ne zabijáci. Poté se sejdeme večer v domě pana Gurella, kde se poradíme jak dál. Zde je karta s menším množstvím kreditů, které by ti měli stačit na zakoupení pevného lanka s hákem a dalších věcí, které by jsi mohl upotřebit. Věřím, že to zvládneš, nechť tě síla provází.
dodá ještě mistr Koon k plánu, který usmyslel a po rozloučení se oddělí a zmizí v davu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ulice nedaleko kantýny u Cassuse, Kor Vella, Corellia:

Ano mistře. Budu se snažit mistře!
Ihned jsem si to namířil ke kanalizaci blízko toho domu, abych nemusel jít moc dlouho v kanálech. Dostat se do kanálu bylo snadné, ten pach překonat také, ovšem odemčít poklop do výtahové šachty už tak ne. Použil jsem vše co jsem uměl ale poklop nechtěl povolit. Když nic nepomohlo tak jsem vyndal svůj bič. Aktivoval jsem ho a švihl jsem s ním přes poklop čímž se rozpadl. Prolezl jsem výtahové šachty a rychlo jsem vnikl do kanceláři. Rozhlédl jsem se.
Proboha, špatnej kancl. Ten, do kterýho se chci dostat je vedle.
Byl jsem pomalej a než jsem stihl vijít pryč, tak do místnosi vešel muž který byl hodně podobný, jako ten muž na dokumentech od Gerrena. Byl v doprovodu nějákého muže v kápi, kterého doprovázelo nekolik droidů typu B1 ozbrojených blastery. Schoval jsem se do šachty a zapl jsem znova svůj komlink a začal nahrávat. Okápěnej muž se rozhlíd kolem a začal povídat něco o jejich příštím cili. Taky mluvily neco že je zde i mistr Jedi a že se s ním musí vypořádat. Když se rozhodli odejít tiše jsem je následoval a jak zašli za roh tak jsem vklouzl do jejich kanclu. Zkopíroval jsem všechny ůdaje do mého datapadu. A všechny ostaní soubory jsem si vzal s sebou.
Ještě že jsem neuposlechl mistra a šel jsem tam večer, hned jak mistr domluvil. To bych propás tento rozhovor. A taky musím varovat mistra.

-------------------------
To o čem povídali jsem moc nerozváděl to je na tobě. To mi vysvětlíš příště. A ty B1 mylsím bitevní droidy, ne pracovní! Jinak dobrá práce, píšeš fakt dobře. Máš mou pochvalu.
Moc předbíháš příběh a sám se tím připravuješ o dost podstatných událostí - konec příspěvku ti zamítám - označím jinou barvou písma.
Naposledy upravil(a) Pear dne 07.1.2008 13:48:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Budova Saarena Norda, Kor Vella, Corellia:
Opatrně slezeš výtahovou šachtou zpět k východu z kanálu, když se těsně před dveřmi do místnosti s kanálem zastavíš a prstoupí tě Síla.
Opět se ti zjeví část tvé vize, tentokrát se zvýrázní pasáž, kde jsi zahlédl muže s vibromeči a v útržku rozpoznáš i obrysy místnosti, před dveřmi do níž jsi teď čekal. Obrysy místnosti, kde byl tvůj východ z budovy. Také si vzpomeneš, že tě mistr žádal, aby jsi nikoho zbytečně nezabíjel a b hlavě ti teď vyvstane dilema, co dál.
--------------------------
Protože ten rozhovor je nahraný, tak ho budu replikovat, až se setkáš s mistrem, ale to tě ještě kus cesty čeká.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Budova Saarena Norda, Kor Vella, Corellia:

Vše co jsem viděl ve vizi sem mi těď vrátilo. Věděl jsem co je za dveřma, ale taky co mi říkal mistr. Možná bylo více možností, ale asi síla nechtěla aby se stalo jinak. Pomaličku jsem přistoupil ke dveřím a potichu jsem pootevřel. Vstoupil jsem dovnitř a plížil jsem se kolem stěny, když v tom jsem bouchl do jedné z váz která se převrátila a spadla. Všichni se na mě podívali a já čekal co udělají.
Jedi jsou ochránci míru a dobří diplomaté. Třeba je dokážu přesvědčit.!
----------------------------
No sice ty dveře nebyli tak nenápadné, aby si nevšimli,ž e někdo vstupuje, ale prozradil jsi se zase jinak, takže to nechám být.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“