Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Deederova základna

Nelíbilo se mi příliš jak na mě vyrukoval ale v jeho logice jsem nenalezl skulinu a z nějakého důvodu jsem mu věřil.
Dobrá.
Souhlasil jsem s ním.
Přidám se k vám.
Hodil jsem okem po Malakovi.
O něm se rozhodně nedá říct že by si mě zamiloval.
Raději jsem však veškeré myšlenky vyhnal z hlavy, to že Revan v nich dakáže číst se mi ani trochu nelíbilo.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Deederova základna

Revan věděl, že neodmítneš a proto se pod svou maskou nezatvářil ani trochu překvapeně. Malak to taky tušil, ale víc jej naštvalo, že ti to Revan vůbec nabídl. Tvářil se dosti nerudně, ale nic neříkal, věděl, že být proti svému mistrovi by mu mohlo být osudné. Revan ti podal ruku a pomohl ti zvednout se.

No, vzhledem k tomu, že revoluční armáda, kterou jsem si tu stavěl z obyčejných lidí je úspěšně zlikvidována. Škoda. Jinak, tady jsem byl známý jako Deeder, vůdce tohohle gangu. Zajímalo by mě, kdo na mě vypsal odměnu.Hmm, už vím, co bude tvá první mise. Vystopuješ ho a zabiješ. Potom mi přineseš něco, co dokáže jeho smrt.

Obrátil se na tebe a potom pokynul Malakovi.

Až tu skončíš, na jedné ze spodních plošin na tebe čeká transport na Korriban, tam započneš své učení coby student Sithské Akademie. Ale až zabiješ toho, kdo chtěl zabít mě.

Potom se obrátil a odešel, Malak s ním.Temná a ošuntělá hala Revanova gangu byla prázdná, pouze na zemi se válely kusy mrtvých obránců.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Deederova základna

To bude v porovnání s tímhle hračka.
Usoudil jsem když jsem si vzpoměl na tupé výrazy jeho strážců.
A protože čeká že si tam příjdu vyzvednout odměnu za Deedera tak mě i pustí dovnitř.
Vyrazil jsem zpátky k Huttovi.
Kdo asi vlastě nakukal že Deeder je Twilek?
Puste mě dovnitř jdu si pro odměnu.
Řekl jsem stráži u dveří.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Jen, co jsi odešel, Malak s Revanem se na sebe podívali. Oba měli na tvářích triumfální úsměv a Malak už vůbec nevypadal jako by mu vadilo, že ses stal Sithem. Revan ho poklepal po ramenech.

Plán nám vychází msitře, Deeder nám velmi pomohl. Tušil jsem, že se tady ten padlý Jedi ukáže a nebylo pochyb, že se přidá...

Přerušilo jej žuchnutí, to když pravý Deeder vypadl z nějaké skříně. Twi´lek už naději na přežití neměl. Byl rozsekaný na malé kousíčky, když si jej Malak vychutnával.
...
Tys mezitím došel do kantýny, ze které tě ten Hutt vyslal zabít Deedera a Hutt tě uvítal. Stráže, které tě už znaly ani nezvedly zbraně, ale výraz na Huttově tváři se změnil, když spatřil tvou tvář zkřivenou hněvem, který se nyní stal tvým spojencem. Věděl, že je to jeho konec, pokud ti stráže nezabrání. Ty už si taky všimly, že něco není v pořádku a tak po tobě začaly pálit... blastery tak pomalými, že lehčí byli už snad jen Remoti.

Hutt se proto rozhodl vyjednávat.

Nech mě Jedii, já odměny pouze vyplácím, já nejsem ten, koho hledáš, jsem jen prostředník. Odměnu vypsal zdejší vůdce nějaké větve Centrály, jmenuje se Denis Teeqoo. Prosím, dám ti co budeš chtít, jen mě nezabíjej!

Škemral ten slimák o život.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Ale já již mám přesně to co chci!
Udeři jsem ho Silou do jeho nabubřelého břicha.
Jen trochu pro bolest.
A NEJSEM JEDI!!!!!!!
Zabodl jsem mu meč do oka.
Teď vy!
Po chvíly jsem již odcházel z ,mrtvolami pokryté, huttovi audienční místnosti.
Teď si najdeme Denise Teeqooa! A postup bych mohl použít stejný jako u Deedera.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Hutt ti nevědomky zdělil informaci a zapoměl na to, že už mu potom nebudeš k ničemu. S hrůzným výrazem ve tváři se díval na poslední výjev, jaký kdy viděl - na tvůj meč mířící k němu. Jeho gorily po tobě pálili hlava nehlava a přiběhly i posily, které se ti ale nemohly rovnat. Brzy byli všichni v místnosti a později i v kantýně buď pryč, nebo mrtví.
Posledního žijícího ses ale ještě před jeho smrtí zeptal na to, kde bydlí Denis Teequo a potom jej srazil.
Po nějaké době jsi dorazil ke vratům společnosti centrála, před kterými stál Trandoshanský vyhazovač a při tvém postupu tě zastavil.

Stát! Kdo jste a co zde pohledáváte?!

Řekl a namířil na tebe blasterem
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Chci DOVNITŘ!
Křikl jsem na něj. A protože jsem podbarvil svůj hlas Silou tak se mírně připosrazil.
Otevři mi HNED!
Pokračoval jsem a vytáhl meč.
Jestli neotevřeš, otevřu si sám.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Vyhazovač se zatvářil poměrně ustrašeně, ale potom se zatvářil naprosto klidně, skoro až pobouřeně.

To přece nemusíte vůbec řvát a být neslušný, tady, už otevírám. Mimochodem, sám byste se tam asi nedostal, je to více než dostatečně chráněné.

Řekl ti a potom otevřel. Jenže za dveřmi stála banda rozzuřených Gamorreanů, Trandoshanů, lidí, Twi´leků a Aqualishů, od každého jich bylo aspoň tucet, všichni vyzbrojení vibromeči a těžkými blastery. Mezi ně se vetřel ještě Mandalorian a začal po tobě šít z těžké opakovačky, což byl docela slušný nápor pro meč a bylo těžké to odrážet.

Ták, jak se ti to líbí ty Jedijská k****o?!!

Ječel na tebe trandoshan tasíc meč.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Už me se.. že mi všichni říkaj Jedi.
Začínám zuřit, zatím co odvracím blasterové střely.
Teď budu zlej.
Uchopil jsem mandaloriana Silou a vyrobil jím otvor do dalšího patra.
Teď ty!
Uchopím Silou výřečného tradoshana a hodím na jeho spolubojovníky. V mžiku se přesunu k nepřátelům a začnu je porcovat svím mečem.
To vás nenapadlo že v tomhle množství si budete jen překážet co?
Nechávám se pohltit svím hněvem a prosekávám se zástupem dál.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Začal jsi dělat menší úpravy počtů mezi nepřáteli a srazils nejprve Mandaloriana, ten se ale oklepal a tasil svůj meč a vydal se na pomoc nyní vystrašenému Trandoshanovi, který taktak odolával náporu tvých útoků. Mandalorian tě sekl. Sice jen velmi povrchově, přesto tě vyvedl z míry a žoldáci se začali rozestavovat kolem tebe připraveni začít na tebe pálit ze všech stran, což by pro tebe mohlo být nepříjemné.

Chcípni!!!

Ječeli na tebe. Pouze Mandalorian mlčel.

Hmpf, vždycky moc mluví a málo bojují, to tě musím zabít já?

Kroutil hlavou a pak se na tebe vrhnul s nečekanou obratností.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

To víš amatéři.
Odvětil jsem a vykryl jeho ránu.
Byl jsem poněkud překvapen jeho obratností. Na akademii mi byli mandaloriani popisováni jako neobratní svalovci.
No tak minimálně tenhle je výjimka.
Lehce jsem se přikrčil a naznačil jsem útok zespoda. Zatímco se kryl jsem nás dostal tam kam jsem chtěl.
Uděřil jsem do něj Silou tak že předvedl krásný obloukový let. Já jsem vyskočil hned za ním.
Jestli tenhle trik zase nevyjde tak už asi nikdy. Alespoň že jsem nás dostal takhle z toho kroužku.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Mandalorian se tvému útoku nemohl ubráni, ale byl velmi odolný a tak mu to de facto nic neudělalo, jen se oklepal a zvedl, potom tě srazil za skoku. Se zájmem si tě prohlížel. Nejspíš už dlouho neviděl žádného Jedie ani nepamatoval. A vymluvit mu to nebylo možné, nejspíš pro něj byl Jedi každý, kdo měl meč. Vatáhl blaster a chystal se tě zastřelit.

Byl jsi úctyhodný protivník.

Pronesl a vystřelil... vedle. Okamžitě se otočil a potom hodil svým mečem po nejbližším vojákovi, při čemž se mu zabodl přímo do hlavy. Pak vytáhl opakovačku a začal je kosit. Jenže jich stále bylo moc a on je nemohl pokrýt.

Tak už vztávej! Potřebuju pomoc!!!

Křičel a při tom pálil po nepřátelích. Jeden se k němu dostal a on bleskurychle chytil meč a za mohutného výstřiku krve přesekl nějakého lidského žoldáka vejpůl.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

No to je zase den.
Už jsem nechápal vůbec nic. Přesto jsem jsem se mu vrhl na pomoc a začal likvidovat jednoho žoldáka za druhym.
Tohle mi potom vysvětlíš chlapče.
Odhodil jsem Silou jednoho se snažil dostat mandalorianovi za záda.
Dávej si bacha.
Křikl jsem na něj a sťal příliš přítulného Gamorreana.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Po překvapivé dezerci Mandaloriana se začal stav boje obracet ve váš prospěch a bitva se pomalu chýlila ke konci. Gammorrean se ani nestačil pořádně divit, když jsi na něj zaútočil. První ránu ještě taktak vykryl svou sekerou, ale tvůj koncer se nedal zastavit. Odskočil kousek dál a zaútočil, to jsi jej zabil. Mandalorian si taky vedl jako virtuoz a i když tihle už nebyli žádní zelenáči, Mandalorian je ničil jako nic.
Boj se za chvíli zanesl až do luxusního sídla zdejšího vůdce Centrály.
Zbývalo už asi pět žoldáků a i ti byli vámi, jako smrtícím mlýnkem na maso zabíjeni, až padli všichni.

Ha, hlupáci. Nemohli se nám rovnat. Ty se jmenuješ Xavier, že ano? Jsem Doomo Tallen. Člen jednoho z Mandalorianských klanů, které byly ale Jedii roztříštěny. Tady na Coruscantu jsem byl žoldákem Teeqooa, dokud a byl jsem vyslán zabít Deedera, ale namísto něj jsem našel toho nejúctyhodnějšího soupeře, jakého jsem mohl najít - Revana. Ten mě bez problémů porazil, ale nezabil mě. Pověřil mě, abych lhal Teeqoovi, že unikl, abych u něj dále mohl zůstat. Řekl že příjde nový spojenec a bude vyzbrojený světelným mečem, tak jsem tě poznal a taky jsem poznal, že je čas Teeqooa

Potom se otočil a začal rozestavovat výbošniny po dveřích, které vás dělily od další místnosti.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Jo, tím se to vše vysvětluje. Celý to divadlo, v Deederově doupěti, si Revan připravil aby mě dostal na jeho stranu. A pojistil si to timhle mandalorianem.
Procházeli mi neveselé myšlenky hlavou zatímco jsem sledoval jak Doomo rozestavuje výbušniny.
No co, alespoň někdo, konečně, oceňuje můj talent.
Počkal jsem než byly výbušniny připraveny.
Jsem připraven, můžeš to odpálit.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“