LEGO Star Wars II The original triology

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Wingo

LEGO Star Wars II The original triology

Příspěvek od Wingo »

O hře obecně:
Kostičky z lega zná určitě každý z nás.Dokonce si troufám říct,že je to snad i nejprodávanější hračka současnosti.A stačilo to?Ne.Okolo roku 2001 vychází první hra s alespoň náznakem lego kostiček (hra se jmenuje Bionicle heroes).Ale koho by bavilo hrát za nějakou zrůdičku (která navíc ani nevypadá jako z lega) a ještě prožívat nudný příběh?A tak se v roce 2006 zrodila doopravdická pecka-LEGO Star Wars II The original triology.Pro fanoušky Star Wars je to určitě výzva ke koupi.

Můj názor
Hra je uděláná přesně podle filmu (některé vynechané části se dají odpustit).Tvůrci zřejmě mysleli i na to,aby jste se u hraní nenudily,takže ve hře najdete i komické kousky.Hra je určena hlavně mladším hráčům okolo 12-13 let,ale pokud jste starší,myslm že to vůbec nevadí.Když se bavím s rodiči či jinými lidmi kteří milují star wars,dohodneme se na tom,že všechny pokusy vytvořit hru na téma SW podle filmu byli marné,ale LEGO Star Wars zachovalo původní tvář filmů,a jen ji převedlo do lega.

Co hra nabízí?
Určitě zábavu,skvělou grafiku a mnoho dalšího.Hra je i na konzole (já ji mám pouze na playstation 2) což je výhoda.Navíc ve hře naleznete díly IV,V a VI.Můžete si nasbírané lego kostičky kupovat nové charaktery (můžete později hrát i za droidy,imperiáky,bytosti, a jiné) a když se vám podaří najít takzvané Minikity jako odměnu získáte nějaké vozidlo či raketu z dané kapitoly (např. v Mos Eisley je to vznášedlo).Ale můžete hrát i za známé postavy jako je třeba Luke Skywalker.Můžete se svést ve vznášedle nebo se proletět a zničit Hvězdu smrti v X-wingu nebo pokud se vám podaří rozčtvrtit Stormtroopry na malé lego kousky,můžete si půjčit i AT-ST.Navštivte ewoky na Endoru,bojujte s Palpatinem,dokončete výcvik Luka na Dagobahu nebo zachraňte princeznu Leiu ze spárů Dartha Vadera a můžete si vybrat jestli chcete hrát Free play (můžete si zde navolit jakoukoliv postavu a chodit kam se Vám zachce) nebo Story mode (ucelený příběh).



ZÁKLADNÍ INFO:žánr je akční,multiplayer ano (ale zřejmě jen na jednom počítači),výrobce Traveller's Tales ,cena:1999 Kč,hra vyšla někdy na podzim roku 2006.

Máte více otázek na hru?Pokud ano,napište mi soukomou zprávu nebo otázku napište zde.

Jarmen Kell

Příspěvek od Jarmen Kell »

Mrtě hra na rozptýlení, ještě lepší než jednička. Nejlepší ve škole při nudné hodině IVT a s kámošem drop in drop out mod :D

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Lego star wars je nejvetsi sranda co muze byt.....fakt good.....děj je celkem dobrej.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“