Empire at war

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Empire at war

Příspěvek od Garth Devilman »

Empire at war

Empire at War je strategie na motivy Star Wars. Děj se odehrává po Epizodě III. Kromě hlavní kampaně, ke které dostanu vzápětí, máme možnost vybrat si různé qevsty, které jsou stejně, tak zajímavé, jako kampaň. Dopuručuju si však zahrát nejdříve tutoriál, který pro pařany, kteří mají radši klasické Star Wars akce, je více než dostačující. Projde s vámi, jak Impérium, tak Rebely. Ať už se jedná o záležitosti na orbitě nebo o pozemní mise. Budete mít k dispozici klasické věci to znamená továrny na výrobu vojáku, tanků, křižníků, stíhaček a spoustu jiných Star Wars serepetiček...

Teď, ale k samotné kampani. Máte možnost hrát za dvě strany. (Impérium rebely samozřejmě) K dispozici budete mít mapu orbitu, která obsahuje celou skvadru planet. Od Tarisu počínaje, po Endor konče. Ale pozor, ne vždy se dotyčná planeta poddá tak snadno... Čím se ve hře posouváte dále, tím hůř se posouváte dál tím hůř se jednotlivé systémy získávají. Vinu na tom mají vaši nepřátelé, v mém případě to byli rebelové, kteří mají stejný cíl jako vy. Co nejrychleji ovládnout galaxii. Kampaň se skládá z poviných misí a nepoviných misí. Poviné mise Impérium: Máte za úkol obsadit, systémy, kteří se mohou nějakým způsobem podílet na výrobě Hvězdy Smrti. Poviné Mise za Rebely: Máte za úkol krást Imperiální technologie a zajistit tajné plány...

A nebyli by to Star Wars, kdyby hra neměla své hrdiny. Těšit se můžete na R2-D2 a C3PO, Luka Skywallkera, Darth Vadera a další... Grafika není nijak přelomová, vzhledem k žánru hry. Myslím, že tak i tak by neměla u fanoušků Star Wars tato hra chybět....

Potan

Příspěvek od Potan »

Nechcu ti do toho nějak kecat ale ta grafiak je skvělí nadprůměr :wink: :wink:

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Mna osoben hra velmi chytila(vesmirna boje) drtil som to s kamosami po nete ale jediny vec co ma bozsky Lucasarts strasne *piiiiip* je sprava planet ,diplomacia a malo moznosti ako preberat planety bez boja (nehovorim o force of coruption)
teraz chcem zaspominat na starucicky SW Rebelion .. kto nezna HAMBA TY :Trooper: i ked graficky stal asi tolko co rozok v obchode co sa tyka zabavi z hrania COOOLLLL parba...masove bitvy(realne modeli-lode velke a roje prtavich stihaciek okolo ) a poradna diplomacia a sprava planet tajny agenti,diplomati,zaskodnici a co sa mi najviac pacilo ked ste mali dark vadera ,sithiusa,obiho a Luka mohli ste im prikazat hladat nositelov sily a vycvicit si armadu Jediou..osobne som mal ked som nakopal imperiu prdel asi 25 jediou a impici len 6 dark sracov :Emperor:

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

diky, za kazdou pripominku....

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Ten novej datadisc je stejně nejlepší, žeo! Je tam více hrdinů, vehiklů, jednotek a bitvy jsou masivnější

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

jj ale zase posrali (pardon za to vyjadrenie) spravu planet zase len postavis budovi a nic viac to ze mozes za korporaciu podplacat ok ale co tak sa starat o skolstvo o hospodarenie ,pocasie atd to mi cele na tom vadi kde sa to vsetko hrabe ba deduska REBELION ale vesmirne bitvy COOOOL :Trooper:

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Hrajete někdo EaW po hamachi? Bych s někým rád změřil síly.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

jj je to super pařba. :D mám to kopmletm základní a i datáč. Stejně však pařím pouze základní verzi, do který mám mód kterej hru předělává, tak, že je to jako v KotOR 1 a 2. Jako planety tam jsou třeba Malachore V, či Lehon. Zkrátka je to supr. :D Lze tam hrát za Revanchisty a za Republiku. :D

Jestli někdo odkaz na tento mód, napište na PM. 3)

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Viděl jsem to na filefrontu. Chystam se to stahnout, ale prvni dohraju misi za Rebely. Neví někdo, jak zvládnout tu misi, kde je han a Chewie sam na planete plne impu?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Lukin: já sem chewbacu vždycky posadil do nějakýho vozítka. Jinak ten mod na kotor jsem hrál, a nic moc.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jinak Han taky míval nějakej hodně užitečnej bonus a když to šlo, tak jsem si zabral nějaou turretu na healing :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Jásem si tuhle hru koupil originálně byl sem tak štastnej že to konečně mám a že si to zahraju a jak sem to nainstaloval napsaly že to nefunguje aže je tam error tak sem to dal strycovy ten se vtom vyzná víc než já a říkal že to je pos*aný cd tak sem to šel vrátit a ti ha*zli mně řekli že mám smůlu že sem to už rozbalil tak sem skončil stouto hrou.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hmm. To máš celkem smůlu, já to mam taky orig. a fachá normálně, krásně
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“