Stránka 1 z 1

STAR WARS Republic comando

Napsal: 15.6.2011 17:00:22
od Aggofan-CZ
Je to podle mě vážně dobrá hra.
Hrajete za velitele republikového komanda.
Prolog

Začínáte jako embrio můžete akorát hejbat rukama a postupně sledujete vývoj klona až do doby kdy letíte do Arény na Geonosis.Ze začátku je to vážně lehký na každym rohu jsou baktový nádrže a droidů jen pár,ale postupem času až se dostanete i dál začíná se hra stěžovat,zvlášť ve chvíly kdy potkáte superdroida který se dokáže zaštítit proti granátům a je docela těžký ho dostat,proto ho ve hře jenom v některejch misích uvidíte spolu víc jak 3 superdroidy.Postupně vystřídáte tři oblasti,čtyři když počítáte i Kamino z Epilog.Kamino,Geonosis,Republiková loď zcizená droidama a trandoshana a Kashyyk.

Ve vašem týmu jsou 3 další členi.Scortch-odborník na výbušniny,vtipálek,kamarád se Sevem,Fixer-Vetšinou se stará o hackování atd.,Sev-Mistrný zabiják,má rád sniperky,černý humor který nemá rád Fixer,kamarád se Scortchem.
Ve hře nemůžete zemřít pokud nepobijí všechny členy vašeho tímu.
Hra se mi vážně líbyla,hlavní menu sice není nic moc ale hra samotná i s multiplayerem možnost dávání rozkazů a pohled z 1 osoby s vizorem helmy se mi vážně líbyla.
Nakonec týhle hře dávám aspoň podle mě 95%.

+vizor helmy
+možnost zadávání rozkazů členům týmu
+multiplayer
+velmi dobré zpracování i grafika
-hra se mi v poslední části u endingu sekla a když se spravil počítač tak to už nešlo znova nainstalovat a nejde to do teď :(

Re: STAR WARS Republic comando

Napsal: 15.6.2011 20:23:16
od Jedi Pablo Hol
Tato hra se mi moc libila od začátku do konce (jako každá, kde velím oddílu a taktizuju) 8). Ale občas to bylo docela o hubu.... :D

S chlápkama z oddílu jsem byl spokojenej.
S těma pluskama plně souhlasím, ale multiplayer jsem nehrál ;)