Představte se

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Čau jmenuju se Jan Svoboda jsem z Modřic u Brna je mi 16 let. Star Wars se věnuji už od školky .Nesnáším školu. Mám rád RPG hry hlavně KOTOR 1 a 2 tedka teda hraju nejakou novou hru Mount&Blade je to celkem masakr.Jinak rád hraju Floorball.Tedka asi 2 tydny hraju na kytaru a celi život hraju rodičum na nervi.
Naposledy upravil(a) Freedon Nadd dne 27.5.2009 20:15:49, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Nazdar už jsem tady přes měsíc tak by se asi slušelo se představit. Jmenuji se Ladislav Haintl je mi 18 a jsem z Bartoňova. To jest malá víska kousek od Šumperka. Fanoušek SW jsem tak od 7-8 let. Kdy sem poprvé viděl starou trilogii na RTL. Mezi moje další záliby patří floorball, Chelsea a fotbal všeobecně, pivo a dobré jídlo.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Zdravím všechny, moje jméno je Hanka Tvarohová. Bydlím ve Vlkovicích. To je takovej zapadákov kousek od Českých Budějovic. Krádce po mích 18 narozeninách jsem objevila tuhle skvělou stránku, a teď tu trávím většinu volnýho času. K nelibosti rodičů, kteří by raději viděli hodnotněji ztrávené prázdniny. :D Jinak studuji na Obchodní akademii v Třeboni. Až udělám maturitu chci se vrhnout do výru historie (konkrétně archeologie, lépe egyptologie). Star wars zbožňuju už od útlého dětství. Nepamatuji se, který film jsem viděla první a kdy to bylo, ale možná to byla Skrytá hrozba (bůh ví). Na svém kontě mám hodně krát zkouknutý všechny filmy (osobně dávám přednost 4, 5, 6 - klasika je klasika), star wars her, že bych se jich nedopočítala a zatím jen 3 knížky (literatura je teď dost náročná na kasičku a já jsem jen chudý student) a seriál klonové války. Další zájmy? Obecně scifi a fantasy, rychlá dvoustopá vozidla (tedy motocykly), historie a hudba.

Temnej Revan

Příspěvek od Temnej Revan »

Ach. Asi bych se měl také zapojit, to je tak trapné :D.

Servus frajeři/frajerky. Jsem nějakej Štěpán ale přijmení neřeknu :P :D. na světě sem už 20 let. Zachvilku to bude 21. Bydlím v So(c)kolově, to je taková špinavá díra u Karlových Varů, (kdo neví kde to je tak si vzpomeňte na mistra ligi 2009, Becherovku, Mattonku, Bonaqu apod. :D). Star Wars mám rád přibližně od 14 let, kdy jsem poprvé spatřil tuším IV Epizodu. Poté to přešlo na další díly. Nejvíc mám rád III. Epizodu, hold Stará Republika je Stará Republika. Z her určitě KotOR I, II a Jedi Academy. To jsem dohrál tolikrát že to ani nespočítám. Nesnáším NR, tak o ní předemnou nemluvte, děkuju :D. Můj největší idol jak jde vidět v nicku je Darth Revan. Poté asi Darth Bane, Lord Vader a Darth Nihilus a poté ještě Obi-Wan Kenobi. Ze SW světa mám nejraději období Staré Republiky, většinou Zrod Dartha Banea a MW. Knížky jsem přečetl 2 a to Darth Bane a Darth Maul. Nevím co bych měl dál napsat, snad to bude stačit. Jo a jinak se věnuju BMXku, počítačům, hraju na gramce (beaty, mixuju, remixuju). Poté mám rád basketball a baseball a hlavně se věnuju mému koblížkovi, svojí mladý :D.
//Ještě si nedodal že si hoper :D

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Zdárac,předem tohoto textu se omlouvám adminům, že sem zas něco píšu.Jinak se jmenuju Honza Dufek.Ale lidi mi říkaj:debil,blebec.magor,hajzl,vůl a mínejbližší mi smějí říkaj sráči.Na tejhle planetě bohužel žiju (teď už nejen pro adminy,ale i moderátory a ostatní) a to 14let.Jsem ze Studenej.(vsadim se,že ten zapadákov neznáte)Okolí se jen hemží samejma neznaLucasema (nebo-li neznabohama).Až na mě a Toma,mího nejlepšího kámoše, který bohužel není obyvatelem akademie.Kromě SW mám rád Sens a hokej vůbec,Pána prstenů a sebe.Co se týče hudby,rád poslouchám Green Day,Ac Dc a samozřejmě SW hudbu.Moje nejoblíbenější SW postavy jsou Mace Windu,Ki-Adi-Mundi,možná Darth Malak a Wadge Antilles.

Uživatelský avatar
Assavar Kal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 26.8.2009 18:25:37
Bydliště: Štatl Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Assavar Kal »

Ti, keří mě neznaj, tak se tu představém. :D

takže menuju se Onřej Stehlík (ano pitomý příjmení, já vím. :D ). Je mi 13 let, žiju ve štatlu Brno. V září nastupuju na první ročník 6. letýho gymplu, na španělskou větev. Velmi rád mám RPG a RTS. Jako hudební sty poslouchám metal, power meatal, speed metal, heavy metal a hardrock. :D Star wars mě baví už hodně dlouho, stejně tak jako w40k, lotr a Total Wary. Oblíkám si to, co se mi líbí, kašlu na nějaký styly.

__________________________________________
Poslední věta smazána na žádost admina.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
moc moc prosím, klikejte mi na dráčky a vajíčka každý den, ať se vylíhnou. :D moc děkuju. :-)

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Já jsem Honza-sebastian (sebi) Uruba. Je mi 12 Bydlím v Trojanovicích (malá vesnička v Beskydech u hory Radhošť) kam jsem se přestěhoval z Ostravy. O SW se zajímám dlouho a fakt nevim od kdy přesně ale asi každej kluk chtěl být jednou Jedi, ne? Chodím na gympl ve frenštátě a mezi mé záliby patří aikido, hasiči, PC a moje nintendo Wii. Ze SW her jsem hrál lego SW, od kamaráda mám pučený KOTOR ale ze 4 cd mi tam zapoměl dát cd1 :D a na wii se snažím rozjet SW the force unleashed.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Tož bando, asi bych se měl též malinko uvést, ať víte, s kým máte tu čest hovořit...

Tak tedy: Jméno mé jest Rosťa, je mi letos 24 let ( = jsem starý kmet) a bydlím v jednom z nej měst ČR - Ostravě!!! Pracuji tady už skoro tři roky jako operátor v továrně na plechy k autům - jak prozaicky řečeno, že :D

Dále se sluší uvést, že jsem přes rok šťastně ženat, bydlíme ve vlastním bytě - na hypotéku :? no ale žijeme v pohodě!

Záliby? Tak především asi TV, PC - jsem od přírody lenoch, ale zas zastanu doma i nějakou tu práci... Kromě toho hraju na kytaru, poslouchám rockovou muziku a rád se kouknu na sportovní přenosy (když pominu současnou fotbalovou repre - to je hnus velebosti!). Rád zajdu do hospůdky, na kulečník, šipky, bowling aj. s kamarády a přáteli!

SW: Tak to sleduju od puberty, "první" tři filmy jsme měli na VHS, nyní už vlastním celou hexalogii na DVD. Mimoto jsme s bráškou hrávali karetní hru SW - mám doma a nemám s kým v současnosti hrát... :(

Co dodat?


NIC!!! :-)

Uživatelský avatar
Eldar Draco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 12.10.2009 14:07:43
Bydliště: Ossus,Jedi Temple,24 poschodie č.b 4273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eldar Draco »

Hi Guys,
Moje meno je Lukáš mám 22 rokov a bývam v takom malom bordeli s názvom Boleráz...3km od Trnavy SVK.Po 4 rokoch som sa zbavil závislosti na hre World of Warcraft a opäť sa vraciam k starým úchylkám ako je Star Wars,manga.... no proste kde sa to šustne nejakým tým kúzlom ,lebo blasterom.Momentálne parim CSsko,COD4,Mass Effect,Oblivion a Risen.Na webe som tak povediac staro-nový.Bol som tu ešte ked nikto zvás čo tu ste ešte nevedel čo je to tu za web a pracoval ako pomocní moderátor a archivár.Jediný kto si ma tu može pamätať je Kapitán Solo,RomanArts,Phate,Todrias a snad možno nejaký moderátor tak spred roka .Sem tam som sem prišiel ,ale závislosť bola veľká a dlho som tu neostal.Bol som dokonca na webe ,ktorý predchádzal tomuto.Závislosť na Stár Wars sa u mňa prejavila asi v 8-10 rokoch ked som videl Novú Nádej na ,ktorú ma zobral otec do kina ..tak tiež fanušik Star Wars ..zo serialu klonove vojny ju úplne hotovy :D .Mám prejdené všetky star wars hry čo kedy boli vydané na PC.Je to skoro ako včera čo som paril na 386i Star Wars: Tie Fighter..inak kto ešte nehral Star wars Republic Heroes tak to ani nehrajte väčšiu sprostosť som ešte nehral a hral som už všeličo.Ovládanie na ....,stále len padáte ,kamera na .....,nulová obťiažnosť.... no proste kentus .. no ,ale odbočujem už od témy.Som vyštudovan elektrotechnik a pracujem ako technik plošných spojov a servisný technik LCD v Sony Slovakia Nitra.Snad som na nič nezabudol....

PS:kto by sa nudil a miluje Old Republic tak mám rozbehnutý príbeh podľa ,ktoré píšem poviedku a chýbaju mi hrači.Kto by mal záujem tak

Kód: Vybrat vše

http://www.aragorn.cz/herna/star-wars-the-old-republic/#kom
Každé vojsko vyhlasuje svojich mrtvých automaticky za hrdinov podobne ako církev svojich mrtvých za mučedníkov.
Hrdina umiera raz, zbabelec tisíckrát.
Nejde vždy byť hrdinom, ale vždy sa dá ostať človekom.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

tak pro ty kdo mě neznáte jsme se nepředstavila.
jsem z prahy, 20 let mi už bylo. nejsem ráda že tak rychle "stárnu". Ale kdo by byl?
Mezi moje záliby patří psaní, kreslení, bojové sporty, čtení... mám ale několik chyb a jedna z nich je že to co dělám obvykle nedělám pořádně a nikdy nic nedotáhnu do konce.
Nemyslím si že bych byla nějak extra nepříjemný nebo protivný člověk, ale to záleží na tom, jak se na mě dívají ostatní lidi. Pokud se ovšem nenudím, to jsem pak k nesnesení.

SW mám ráda cca od 14, ale nejvíc jsme si je oblíbila loni na podzim.
MOje nejoblíbenější postavy: Darth Maul, Kit Fisto, Darth Malak
nebudu říkat zda jsem hezká nebo ošklivá to musíte usoudit vy sami.

zde je aktuální foto

a zde asi o rok starší, omluvte to světlo na nose

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

No nejspíš bych se mohl taky představit, když tu už nějakou tu dobu jsem.
Ale stručně...

Takže pro vás budu nejspíš vždycky Wrait (zatím), je mi 14 let a Star Wras mě přitáhlo někdy kolem 8 let. Ale víc jsem se o ně začal zajímat cca před 2 lety.
Ve škole na gymplu jsem považován za Star wars fanatika a už mám 3 učně zajímající se o Star wars.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Tak ja som Juraj...ale hovoria mi aj Yuriy, Joe, nemehlo, trúba, magor, vred na zadku života atď. Pochádzam z najslovenskejších končatín Slovenska, čiže zo stredu. Mám rád žrádlo a riadne...ale riadne tvrdú muziku. SW vidím ako alternatívnu realitu, ktorá môže niekde existovať. Kódex jedi ovládam, ale už som sivý jedi. Moje obľúbené obdobia sú Občianska vojna Jediov, Klonové vojny a Legacy. Moja obľúbená postava je Qui-Gon Jin. Občas sa cítim ako on hehe. A okrem iného aj anime a mangu. Som študentom na vysokej, ale moje vyhliadky sú mizerné. Toď včul dosť. Obraz o mne si urobte sami.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Já se jmenuju Tomáš a bydlím v Plzni. Jak jistě víte že se stoho města kde se děla to suproví pivko Pilsner Urquell :). Ale bohužel Pilsen Urquell už nepatří České Republice, ale to je jedno zpátky k tématu. Je mi 16 let a chodím na Střední Průmyslovou školu Dopravní obor automechanik 2.ročník.
Moje zájmy tak samozřejmě auta, tuning, posezení s kámošema, chlastáni.
Poslouchám Hip Hop (Snad se zase někdo nenaštve znam ty kecy :D), ale nevadí ať si lidi říkaj co chtěj.
A vysněná kára je Mitsubishi Eclipse GSX nebo GS-T 2. generace..

Tak toť asi vše co bych tak o sobě řek zatim lidíííí... :) :)

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Tak mňa už niektorý poznajú ale aj tak slušnosť to káže...moje meno je Stano. Kamoši mi hovoria Stanko alebo Stanley. Chodím do gymnázia. Narodil som sa 7.6.1996 čiže mám 14 rokov. Som z mesta Dunajská Streda.
Počúvam Hip-Hop, RnB, Pop, Rock, Punk, trocha techno.
Medzi moje záujmi patria:
Kulturistika, hranie PC hier, trocha gitara, otravovanie ľudí a strašne ma baví herectvo. Neznášam matiku a čísla!
Star Wars som pozerával už ako bábo(podotýkam ešte na kazete ktoré mám uložené ako artefakty vo vitríne :D ). No najviac ma zaujalo, keď som začal hrať hru Star Wars KOTOR 1. Úprimne povedane keď som ju začal hrať tak sa mi nepáčila. Nebol som zvyknutý na staršie grafiku. Ale dal som na kamošovú radua hral som ďalej. Keď som sa dozvedel o Revanovi som spadol skoro zo stoličky a od vtedy Star Wars prirástlo do môjho každodenneho života. :)

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Tak tady máte něco o mně.

Jméno: Pavel
Příjmení: Bělohoubek
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 18

O mně: Učím se pouze na Truhláře, už letím na závěrečky a pak asi makat nebo na nástavbu. Mám bráchu. Nechlastám, nikdo mně ještě nenakazil, zato kafe do sebe leju furt. :-).Z SW mám nejraději Jawy
.
Hudba: Michael Jackson
Filmy: SW a proto jsem tady :D, žeru francouzské komedie a filmy (všechny Taxi, Wasabi, Korsický případ....hlavně Luc Besson.), Push, Mizerové 1,2, Ukradené Vánoce Tima Burtona a další od něj, líbila se mi nová alenka v říši divů :D
Nejlepší Herec: Jim Parsons alias Sheldon Cooper.
Seriály: Clone Wars, Teorie velkého třesku, Simpsonovi, Jmenuju se Earl, Dům loutek, NCIS, Futurama, Dokonalý podraz.
Zájmy: SW knihy, komixy, Digital paint.

E-mail: belohoubek28@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“