Představte se

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

A já myslela, že jsem tady jedinej řemeslník, ještě že ne, celkem jsem se začala cítit mezi "intelektuální" gympláckou společností utlačována 3)
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neboj, já jsem taky jenom ekonom :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Představte se

Příspěvek od Miki »

Ahoj já se jmenuju Mikuláš Svoboda, ale řikejte mi Miki... Je mi 13 let... SW mi poprvé ukázal starší brácha už když mi byli čtyři roky... Nejradši poslouchám Red Hot Chili Peppers a Foo Fighters... Mám obecně rád sci-fi, kromě SW třeba vetřelec atp... Hraju na kytaru, chodim na lezeckou stěnu a trochu hraju golf...

Skype: miki.svoboda1
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Floda
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 21.11.2013 19:59:37
Bydliště: Plzeň

Re: Představte se

Příspěvek od Floda »

Nazdar, já jsem Floda, reálným jménem Tomášek :D je mi 18 let a jsem z města, kde se dělá to nejlepší pivo na světě :twisted:
Plzeň :D
„Bůh existuje pro toho, kdo v něj věří.“
Albert Einstein

Artie

Re: Představte se

Příspěvek od Artie »

Pardon, psal jsem tu sra*ky.
Naposledy upravil(a) Artie dne 28.8.2015 21:37:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Představte se

Příspěvek od Jibo_CZ »

Zdravím, jmenuju se Jirka, mám 16 let a bydlím v Chebu v Karlovarském kraji, více mě bere hudba, gming a hlavně gaučing, Star Wars znám od nějákých 7 nebo 8 let, v těchto letech jsem viděl všechny SW filmy ale nejvíce mě baval film Klony Útočí, na tem jsem kokal furt, respektive na část na Geonosis.
Pro slečny, jsem free a ne nejsem jenom pako, které si chce vrznout, ale o tomhle tahle stránka není, taky bych měl kámoše/ku, kerý/á se zabívá SW světem.
Toť ke mně asi vše, jo a nezbívá než dodat, že HK-47 si v mém srdci našel své místo.
Statement: I´ve got nothing more to tell, logging out.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Představte se

Příspěvek od Kazma »

Jmenuji se Kazma, ale občanku vám neukážu, ta mi lže do očí každý den. Je mi dvacet a od příštího týdne mě najdete někde ve Zlíně. Mezi moje zájmy patří Larp, jak hraní tak i organizace (kdo neví si vygooglí), dračáky, šerm, psaní, fantastika, historie, stavění malých modýlků letadel a vyšívání. Mimo jiné také občasné týrání hráčů a jejich samovolná kolaborace na temnou stranu Síly, protože někdo ji tady zastupovat musí.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“