Představte se

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Jmenuju se Martin Prachař a jsem ze Štatlu :D (Brno, kdyby někdo nevěděl). Je mi 18. O SW se zajímam od..no už to nějákej ten pátek bude :D..
Moje záliby jsou Irské tance, PC, World of Warcraft, a samozřejmě SW.... a taky píšu knihu, která bude nepřímo navazovat na SW: Ruka Thrawnova - Pouť pozůstalého(název to zatím nemá a víc vám k tomu ted neřeknu)....Dost mě štve, že LucasArts něják zapoměli na hráče co maj počítače :( ..

tady jsou moje stránky o WoW: http://www.glaide-page.ic.cz/index.html
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Lord Reborn Master
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 27.11.2007 07:25:15
Bydliště: Akademie Sithu na Korribanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Reborn Master »

Já se jmenuju Michal Macinka a je mi 14.
O Star Wars jsem se začal zajímat od 5.Bydlím v Žamberku(to je u Ústí nad Orlicí,jenom asi 15 km).Moje zájmy jsou Star Wars,PC hry,
Pc-informatika (a další věci okolo PC, které by trvalo docela dlouho
vyjmenovat),karate a tato Akademie.Až výjdu základku tak bych chtěl studovat Informatiku,protože mě to :P mrtě baví :P .Na tuto Akademii jsem se dostal,když jsem hledal nějaký phorum o Star Wars.

Uživatelský avatar
Count Roland
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 29.1.2008 14:53:13
Bydliště: Coruscant, Chrám Jedi, ubikace č. 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Count Roland »

Tak jsem tu jeden z novějších, tak by se asi slušelo se představit. Takže jmenuju se David Tondl z Prahy. Je mi 21 a SW mě baví snad od narození :) jinak momentálně studuju ČVUT FS už druhým rokem, a ještě nějaký pátek mi to bude trvat :) Jinak mezi zájmi SW pak SW, pak klasický DrD (několikrát jsem se účastnil conů tady i v zahraničí) pak Sci-fi filmy a knižky, psaní Sci-fi povídek atd atd byl bych tu dlouho.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Ja jsem Martin Jansa, je mi necelejch 17, bydlim ve Velkych Svatonovicich nedaloko Trutnova ve vychodnich Cechach, je to tady kousek do Krkonos.:-P O SW se nejak extreme nezajimam, jako vetsina z vas tady, takze urcite nemam tolik znalosti o svete SW jako vy, ale patri mezi ma oblibena temata. zajimam se o orp, online hry, florbal, ktery hraju na nejnizsi ligove urovni za muze za nas vesnicky klub. No a jinak chodim na stredni skolu. Tak to by miohlo bejt tak vsechno, snad, kdyz vam to nebude stacit, tak se ozvete na icq.;)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

:D:D Ja jsem Dominik Gorecki,, je my 14 let a bydlím v Karviné což je kousek od Ostravy :D tož snad to stačí ne ?:D:D

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Tak Zdravím.
Jmenuji se Pavel Němec. Bydlím ve Františkovských Lázních.
Je mi 17 let. dojíždím na Varskej gympl.
to je o mě zhruba vše.. 8)

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Jméno: Jakub Šámal

Věk: 15

Rasa: Člověk

Bydliště: Nová Paka Čelakovskýho a dál už to nemusíte vědět ;)

Kraj: Královehradeckej

O mně: Chodím do devítky na zdejší škole. Nejsem z toho zrovna nadšenej. Zajímám se o knihy fantasy a sci-fi o hry na pc a filmy.
Taky jezdim na kole a hraju šachy teď´už jenom jen tak ale chodil jsem na trénink. SW mám rád od 4 let ale téměř fanatik na SW jsem od 9 let(snažim se tim nakazit všechny okolo :D ). O Akademii jsem se dozvěděl na Star Wars Games. Jo a taky se zajímám o historii.
No a to je o mě vše.

Datum narození: 16.2.1993

E-mail: jakubsamal@seznam.cz

Toť vše!!! 8)

Uživatelský avatar
Syntax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 20.10.2008 20:09:22
Bydliště: Dvůr Králové n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syntax »

Tak já se jmenuju Jirka, jsem ze Dvora Králové nad Labem ( u Trutnova, Královehradecký kraj), je mi 19, a jsem v posledním ročníku všeob. gymnázia v našem městě a zajimám se o fantasy a sci-fi. Ke hvězdným válkám mám vztah už od dětství. Táta mi vyprávěl, že když jsme se vraceli z bruslení z rybníka, tak jsem ho pořád popoháněl, abych neprošvih Hvězdný války (tehdy na nově dávali Epizodu IV). To mi mohlo být tak 6. A o Hvězdné války se vlastně zajímám pořád. Kromě všech filmů mám ještě načteno Trilogii Thrawn ( Dědic Impéria, Temná síla na vzestupu, Poslední povel) od Timothyho Zahna a Trilogii Han Solo (Léčka v ráji, Huttský gambit, Úsvit rebelů) od A.C.Crispinové, krom toho rád píšu poezii :-). Taky mám rád PC hry s fantasy nebo sci-fi tématikou, hlavně SW Jedi Academy a Lego SW. Byl jsem taky vášnivým hráčem Battle for Middle-Earth II a Lineage II. A jednou bych se taky chtěl podívat na fantasy festival. Teď se hlavně věnuju přípravám k maturitě. Ve volném čase si rád zajdu na pivko (Krakonoš 12°:-D) a zahraju s kámošema fotbálek nebo nohec. To bude asi tak všechno. Pod nickem Syntax mě můžete najít v různých hrách a forách.

P.S. Jestli je tu někdo z Trutnovska, tak se ozvěte a někdy zajdem na Krakonoše :-)
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Já jsem Ondřej Stehlík a jsem z Brna. O SW se zajímám od nějakých těch 6-7 let, ale jinak mně baví strategie a RPG hry. Chodím do 7. třídy a je to děsná nuda(teda až na vyjímky, tedy pořád 3) :D 3) ). A věk je 13 let.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nazdar, váš Pear, neboli blbá hruška, neboli Pavel se hlásí, je mi krásných patnáct, bydlím ve vesnici blízko Žďáru nad Sázavou (okres Vysočina, takový to dole) SW byl můj život, to ale asi tak před cca pěti lety, těďka o něj nemám naprosto zájem, vyjmaje samozřejmě obouch kotorů. Zajímám se o wrestling (taky je to jedinej sport, kterej aktivně sleduju), PC, grafika a metal..
Tohle forum sem objevil těžko říct jak, ale rozhodně to byl na tu dobu zajímavej objev.
Tak sem si odbyl svůj debut, a platí dál pro všechny, koho vedu, že když nepíšu nebo provedete edit, tak mi dejte vědět přes PM, ať mám přehled...!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Mé jméno jest Tomáš Čejka (moje vlastní jméno které jsem si dal je Tomáš theodore Thadeus Charles Henry Nathaniel Tyml Čejka). Nedávno jsem překročil hranici šestnácti let. Bydlím v Praze, chodím na gympl. A jsem redaktorem a adminem jistého velmi nenáviděného SW webu a fora.

Star Wars jsem poprvé objevil, no vlastně ted pořádně nevím, ale tipuji to na dobu kdy mi bylo 5-6 let? Znal jsem jenom původní trilogii a byl to pro mě jen zajímavej film. Časem jsem objevil Expanded Universe a začal se do tohoto fantastického světa více nořit. Postupem času jsem se začal s ostatními lidmi loučit tak, že jim přeju at je provází Síla atd.

Na slovní RPG hry jsem poprvé narazil na Starém Chrámu Jedi, kam jsem se dostal v jeho temných hodinkách. Tam jsem se dozvěděl o Akademii Sithů a vyzkoušel jsem to. No a tady jsem se dozvěděl o OSW, tehda s ještě starou stránkou atd. A přešel jsem tam. No konec s historií.

Zajímá mě četba, kreslení, malování, psaní povídek. Krom Sw se zabývám i mnohými nenáviděným Star Trekem, Hvězdnou bránou. Mimoto se snažím vymyslet vlastní scifi. No to o mě asi stačí.
Obrázek

rGAG Vivat

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tak se tedy také představím.

Normálním jménem se jmenuji Jana Poláčková, je mi 21 (podle čínského horoskopu zajíc :D, konkrétněji zajíc+drak).

V současnosti studuji v Brně první ročník mediteránních studií na filozofické fakultě, uvidíme, jak dlouho mě tam vydrží. :D

K StarWars jsem se dostala... no, je to celkem dlouho.

Co se zájmů týká... literatura (čímž myslím čtení i vlastní tvorbu, píšu hlavně věci zavánějící sci-fi či fantasy, ale ráda si půjčuji jednotlivé prvky z dějin a baví mě je různě mixovat), historie (zejména antika, středověk + v poslední době vývoj toho na východě, konkrétně v Japonsku a na Arabském poloostrově... ty odlišné kontexty jsou hodně zajímavé), většina společenských věd popisujících fungování věcí jako je třeba společnost a lidské uvažování; celkem mě baví různé záležitosti popsatelné jako tábory+výpravy; před maturitním ročníkem jsem zkoušela dělat šerm, ale na ten nemám moc čas a naposled jsem držela zbraň v ruce... no, ani nepamatuju (bylo to tedy někdy letos v srpnu).

Povahou jsem strašný detailista schopný pro efekt zkusit zkřížit ježka s užovkou, baví mě pitvat naprosto nepodstatné záležitosti do detailu a snažit se na ně koukat z různých úhlů, což si mnohdy okolí vysvětluje (dle mého názoru mylně) jako intelektuální přístup ke světu kolem - což jste už patrně dle mých projevů na fóru zjistili sami. :D


E.

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

tyjo...jsem to ale nevychovany...uz tu brouzdam pomalu cele odpoledne a jeste jsem se nepredstavil...takze Mara jmeno me...je mi 23 a zaliby? No sci-fi samozrejme...krom nej taky bourlive vikendy, letni freeparties plne zivota a svobody a hlavne hudba...driv to byl punkrock v garazi a hra na kytaru...asi pred rokem jsem zacal aktivne s DJingem...kdo si chce poslechnout par ukazek, necht navstivi me stranky a sekci "Exit Sound System" najdete me tam pod stejnym jmenem jako tady, stejne jako ve vsech moznych onlinovkach :D K tematice SW me dostala originalni ceska on-line gamesa z tohoto prostredi...nechci vnaset reklamy, tak jen napovim, ze byla v provozu zatim jako beta a az ted se chysta prvni ostry provoz...pokud chcete vedet vic, napiste mi PM... V realu jsem studoval stavebni ucnak jako tesar a mam za sebou i uspesnou maturitu na stavebni prumce...v praci pak funguju zaroven jako projektant, planovac praci i realizator drobnych drevenych konstrukci (opet me stranky) ...potkat bychom se mohli asi maximalne v Ostrave, nebo v Roznove pod Radhostem, kde bydlim uz rok na byte s dalsima dvema kumpanama a svji zenskou :)

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

mý jméno je Ondra Diviš, je mi 13 let a bydlím v Ratibořicích u Jaroměřic n/Rokytnou. Chodím na školu v Třebíči ZŠ kpt. Jaroše. O SW se zajmám od tý doby, co jsem viděl 1.epizodu v TV. Moje zajmy jsou Sw, neboli se o něm dozvědět co nejvíc. Pak taky PC, CW, a moje "star wars realita", kterou jsme vytvořili s kámošema ze třídy. Jinak chodím do 7.A a na světě mně nejvíc štve, že bych si nemohl třeba vzít oblečení Jediů aniž bych vypadal jako blázen. Na světě mě nejvíc baví SW a všechno k němu. Tak to bude asi všechno.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Zkus jít do USA, tam na tebe nebudou koukat jako na blízna v róbě, spíš si tě v brzké době vyhledá SW komunita, v USA je běžné chodit jako debil ehm :D
Mimochodem, jaké máš universum? Já mám taky, není to sice hlavně ze SW, ani z galaxie, kde se SW odehrává, ale právě díky SW sem to vymyslel a ucelil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“