Diskuze - Projekt Lucas to měl špatně, aneb jak to mělo být

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže nyní hlasujeme o tom, co bude s Anakinem - jsou tu pouze tři možnosti tentokrát, tak hlasujte rychle, ať je brzy rozhodnuto a přejdeme k dalšímu bodu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... máme rozřešenou další otázku a to co se stalo s Anakinem, těsně vyhrála volba:
Stane se z něj známý závodník, závodí po galaxii, zatímco jeho matka vykoupena a má další dítě - Kinu. (Jordiho varianta).

Pokračujeme hned otázkou č.6: Qui-Gon Jinn, psychicky zničený - co bude s ním ?
- odpověděli jsme de facto při řešení Maula - kdy se Jinn dal přecejenom dohromady.
Přicházíme tedy s další otázkou - Jak bude pokračovat ve svých plánech Palpatine aka Darth Sidious, když se mu od Naboo nedařilo ? (dle dosavadního průběhu víme, že - opustil Maula, kancléřem není, protože byl zvolen Bail Organa, máme dáno, že Palpatine zůstal senátorem)

Můj názor: Po ztrátě Maula a neúspěchu s povýšením se musel poohlédnout po novém učedníkovi a spojenci, protože Obchodní Federace selhala. Rozhodne se k rázné akci a unese jedno z dítek v Jediských jeslích - Whieho Malreaux, jenž má dobré předpoklady(temná planeta narození - Vjun), na tuto práci si najme Jango Fetta a několik dalších žoldáků. Zároveň zahájí program pro výcvik tři vojenských vojevůdců, kteří dostanou k dispozici klonové armády, jejímiž vzorovými vojáky bude hrstka nejlepších žoldáků galaxie. Tyto klonové armády budou placeny rebelujícími senátory a jinou nelegální činností.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Řekl bych, že Palpatine coby senátor za Naboo mohl pokračovat v budování svého politického vlivu (jako v Lucasově originálu), akorát musel zvolit ráznější způsob, než doposud - zosnuje atentát na Organu a na jeho místo doporučí korupcí prolezlého politika (např. Orn Free Taa).

Ze svého postu může směle podporovat nového kancléře a rozvracet tím nenápadně dál Republiku, přičemž navenek je to stále ten demokrat, jako doposud.

Vojenskou stránku bych zatím nechal v pozadí, žádná armáda, žádní Separatisté... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Navrhuji upravený model Easta:

Palpatine zosnovuje bombový útok na Baila Organu, jež se mu nepovede, viník je odhalen a sám Obi-Wan Kenobi s asi 30 senátními strážemi se ho vydá zatknout. Palpatine je nucen pro únik ukázat své Silové schopnosti, zabije všechny vojáky a Obi-Wan se taktak brání, ale to už Palpatine uvidí přibíhající posily a odletí. Usadí se na neznámé planetě a hledá svého učedníka.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže tu máme další bod hlasování - aneb jak bude postupovat Palpatine, kterému blokáda Naboo vůbec nevyšla.

Zároveň můžete předkládat návrhy, co by bylo ještě potřeba rozřešit, než budeme pokračovat 'druhou' epizodou ?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak uzavírám další kolo, kde byla zvolena má varianta a to, že Palpatine si jako svého učedníka unese Whieho Malreaux a začne s budováním klonové armády, jejímiž vzory bude Jango Fett a několik dalších elitních žoldáků - tudíž nebude jednotný vzor.

Je třeba uvážit ještě několik dalších faktorů:
- Obi-Wan a jeho případný padawan
- Dooku a co s ním
- Mezigalaktická výprava ? Jak proběhne - jak do ní zasáhne Palpatine ?

To jsou asi takové ty nejzákladnější body, které ještě zbývá rozřešit, plus jak zahájíme epizodu II. Nyní bych rád slyšel vyjádření k těmto bodům, jestli si myslíte, že je máme brát jako relevantní (třeba Obi-Wana) či irrelevantní(Mezigalaktická výprava).

A protože Obi-Wan bude potřeba rozřešit, tak uvažme, kdo by mohl být jeho padawanem místo původního Anakina. Moje návrhy - Tohno, Barriss Offee(původně Luminara Unduli), Ferus Olin(původně Siri Tachi), Kar Vastor (bez mistra, původně ani nenalezen na Haruun Kalu, než bylo pozdě) ... kdy jsem se držel přibližného data narození jako u Anakina :)

Nuže diskutujme, navrhujme, ať přejdeme k posledním návrhům, hlasováním a budeme moc začít druhou epizodu.

Pozn: Irrelevantní - nemá pro nás význam, relevantní naopak ano :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

- Obi-Wan a jeho padawan: Návrhy Jordiho jsou dobré, osobně bych to viděl na Olina, ale proč brát jeho přítelkyni nadějného Jedie, že? :) no ale zapomněli jsme na jednu velmi žádanou, oblíbenou, skvělou, sympatickou, hodnou a milou younglingku, která ve výčtu schází... tipněte si, kdo to je! ;) (navíc by mne jen tak ze zajímavosti zajímalo, jak by si Obi poradil s dívčí padawankou...)

- hrabě Dooku: Takže stejně, jako u Lucase, tak i v naší epizodě 1 není o něm ani zmínka, čili se dá začít mnoha způsoby... Ovšem nenapadá mne vhodnější adept na vůdce Separatistů (tedy za předpokladu, že je ve dvojce vůbec chceme) a tak bych jeho charakter asi ponechal beze změn. ;)

- Mezigalaktickou výpravu bych neřešil, stejně jako ve filmové dvojce...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

- Obi-Wan a padawan- doufám, že East myslí mou lásku, Ahsoku Tano. Je totiž o šest let mladší než Anakin, tudíž relevantní padawan, ale osobně bych jí ponechal stejnou nekodexnost, jakou má v seriálu Clone Wars.

- Dooku- souhlas s Eastem (ona je Síla aji na čtení myšlenek?)

Na mezigalacticu bych se asi vykašlal.
Je to boj - Unknown

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ad. Obiho padawan(ka)
- pánové, je vám jasné, když bude mít Obi Ashoku, tak ji v rámci dílu za padawanku teprve dostane (kvůli tomu věkovému rozdílu)? Tzn. nebudou nijak synchronizovaní, nic - a bude to i tak de fakto malé děcko, kterému bude dělat Obík chůvu.
- takže bych to viděla spíš tak, že bude mít na starost FO (a to od začátku), zatímco Siri předtím cvičila někoho jiného, ten se stal rytířem a teď dostane Ashoku na starost ona

ad. Dooku
- souhlasím s Eastem, otázkou je, jaká bude jeho role a celková role separatistů nyní

ad. mezigalaktika
- tu bych cíleně nechala stranou, resp. dozorovala by tam Siri s novou padawankou 3) a výprava by byla kompletně zničena

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Eli. Ale v tom rozdílu je síla a taky Síla! protože:

a) tipl bych, že Ahsoka bude předčasně v pubertě.
b) Obi-Wan s ní bude ztrácet nervy a ,,snad" ho to přiblíží k temnotě.
c) mě je 13. A mě bys za padawana nevzala? Už teď jsem moder, tedy normal rytíř Jedi.
d) Ahsoka se přiučí rozvaze a Obi unáhlenosti atd.
A tak dál... Navíc je docela slušná šance, že z Obi-Wana se ztana pedofil! No dobře tak 0,008.... Nicméně stále jsem Jednoznačně pro Ahsoku.
Je to boj - Unknown

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

pedroidon17 píše:Eli. Ale v tom rozdílu je síla a taky Síla! protože:

a) tipl bych, že Ahsoka bude předčasně v pubertě.
b) Obi-Wan s ní bude ztrácet nervy a ,,snad" ho to přiblíží k temnotě.
c) mě je 13. A mě bys za padawana nevzala? Už teď jsem moder, tedy normal rytíř Jedi.
d) Ahsoka se přiučí rozvaze a Obi unáhlenosti atd.
A tak dál... Navíc je docela slušná šance, že z Obi-Wana se ztana pedofil! No dobře tak 0,008.... Nicméně stále jsem Jednoznačně pro Ahsoku.
a) koukla jsem se na informace na wookii, a Ashoka se narodila 36 BBY - tedy to vypadá tak, že by už nějakou dobu mohla Obiho padawankou být a asi by to nikomu na škodu nebylo (v době bitvy o Geonosis by jí bylo 14)
b) tak cílem je z Obiho udělat Vadera, že :P
c) jestli chceš, abych tě brala jako padawana, máš to mít :D 3)
d) nevšimla jsem si, že by naše verze Obiho byla nějak rozvážná
ad. Obi a pedofil - tak na Obiho si může líčit Padmé, Siri, Satine... a vlastně většina pohledných ženských postav, co se v ději objeví :D 3)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Elinor píše: a) koukla jsem se na informace na wookii, a Ashoka se narodila 36 BBY - tedy to vypadá tak, že by už nějakou dobu mohla Obiho padawankou být a asi by to nikomu na škodu nebylo (v době bitvy o Geonosis by jí bylo 14)
b) tak cílem je z Obiho udělat Vadera, že :P
c) jestli chceš, abych tě brala jako padawana, máš to mít :D 3)
d) nevšimla jsem si, že by naše verze Obiho byla nějak rozvážná
ad. Obi a pedofil - tak na Obiho si může líčit Padmé, Siri, Satine... a vlastně většina pohledných ženských postav, co se v ději objeví :D 3)
a) no vidíš
b) samozřejmě
c) může mít poměr padawan a Mistr?
d) no, máte pravdu Mistryně
ad. Obi a pedrofil ...ee pedofil.... zase máte pravdu + kdyby byl Obi a Satine, myslím, že by geny udělaly něco podobnýho jak Anakin a Padmé...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

-Obi-Wan a jeho případný padawan:
Seděl by mi tam ten Kar Vastor, objevený Mace Winduem o dost dříve než v knize (Vastor je asi o dva roky starší než Anakin Skywalker). Obi-Wana bych sblížil se Satine, se kterou by měl později dvojčata. Vastor by zemřel v bitvě o Geonosis, což by byla další rána pro Obi-Wana a další krok blíž k propasti temnoty. Jeho druhý padawan by byla Ashoka Tano.

-Hrabě Dooku:
Naprostý souhlas s East Woodem


-Mezigalaktická výprava:
Ve filmech se neřeší, tak bych se na ni vybodnul
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak, měli bychom se zase pohnout dále, takže jak si stojíme -

* Mezigalaktická výprava - řešit ji nebudeme, tudíž uzavřeno

* Hrabě Dooku - Necháme beze změn, později pouze dořešíme jeho roli mezi Separatisty, až budeme hledat počátek naší epizody

* Obi-Wan - o jeho padawana tedy budeme hlasovat, nějaké návrhy se tu shromáždily, takže to je současná priorita při řešení č. 1 :)

... zatím pomalu rozvažujte, jak se vyvrbí náš počátek epizody a co ještě by bylo zapotřebí rozřešit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže sice nerad, ale Obi-Wanovo padawanem byla vybrána Ahsoka a tady se tedy přikláním k názoru, že ji dostane o něco později, než dostal Anakina a mezitím si bude vesele rytířovat.

Takže přejděme snad konečně k poslednímu bodu, a to roli hraběte Dooku před druhou epizodou. Připomínám, že Palpatine již nového učedníka má, i když je stále mladý ( v době začátku klonovek mu bude jedenáct ).

Můj názor: Hrabě Dooku se stáhne z Řádu Jedi a přiblíží se k němu Sidious s tím, že by z něho chtěl velitele svých jednotek(potajno budovaných klonových armád). Dooku však odmítne, protože je na pochybách s důvěrou v Sílu, nehledě na stranu a vymizí se do ústraní. Přesto sleduje dění v galaxii a když vidí, jak pokračuje rozklad Republiky, zdržuje se nábor a výroba Republikových armád(Palpatinovo zásahy, který nenápadně podporuje Alderaanskou myšlenku proti zbrojení). Dooku se rozhodne stavět svou vlastní sílu elitních válečníků, které vyučuje sám osobně a ze svých zdrojů začne budovat soukromou flotilu. V této situaci bude čekat na svou chvíli a hledat nové spojence.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“