Diskuze - Projekt Lucas to měl špatně, aneb jak to mělo být

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Diskuze - Projekt Lucas to měl špatně, aneb jak to mělo být

Příspěvek od Jordi Linx »

... zde zakládám diskuzi k tomuto topicu, bylo to na žádost a určitě si to zaslouží, páč doufám v zajímavou budoucnost ...
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 30.1.2011 21:15:57, celkem upraveno 10 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Tak protoze to bylo na moji zadost tak by bylo abych se k tomu nevyjadril... :P

Takže jednotlivé návrhy:
Elinor: Toto mi přišlo inteligentní, že by to federace plánovala dopředu. Tedy jestli jsem to pochopil správně. Že by vlastne vláda Naboo byla ta zlá. Asi sem to nepochopil správně... :D

Xavier: Co dodat??? Nejspíš že: "Jediů je dost viz. Epizoda 2" :D

Pear: Myslím, že ihned na začátku zbavit Qui-Gonna a Obi-Wana funkcí není zrovna nejlepší nápad. Ale budiž. Navažil sis to tak si to sežer... :P

Já osobně jsem hlasoval pro možnost 4 jelikož mi přišla jaksi celkem taková neutrální. A jesště jednou se omlouvam Elinor, že jsem to nepochopil.... :P
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

no, spíš jde o to, že federace přesvědčí Republiku (s výjimkou Obiho), že Naboo jsou ti špatní. :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... já se vyjádřím k tomu, proč se mi nelíbíli varianty s okny ... kdo to kdy viděl, aby byla otvírací okna na vesmírné loďi ? (taktéž na ponorce a supersonických letadlech :D) A ono přistání by bylo cítit ať jsou sebelepší tlumiče, protože atmosféra je docela nepříjemná :D A elina verze ... no jde o to, že on Sidious to tak ani nechtěl a byl to on, kdo tahal za špagáty ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jordi - no, mě se líbila představa, že by Palpatine na federační trik zuřil a pak spolupracoval s Obi Wanem (a Obi by třeba skončil v roli Vadera místo Anakina :D)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Mimochodem doufám, že v dalších návrzích mou snahu dostat Obi Wana na temnou stranu Síly a udělat z něj Sidiousova učedníka podpoříte. :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... hlavně jsem zvědavý, jestli se třeba vůbec najde Anakin :D A pár dalších událostí ... (pokud nebude Anakin nebude ani C3-PO ! Já toho droida fakt nemusím, zvlášť v Lego Star Wars) :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jasně, že se Anakin musí najít!
Bude přece bojovat proti padlému Kenobimu (který při svém propadnutí temné straně zničí C3-PO) 3) .

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Lidi, aktivizujte se! :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže s dokončením Lucas to měl špatně - Epizoda I, by mě zajímaly nejprve vaše názory na tento projekt, jak se vám líbil, nelíbil, co by se mohlo udělat jinak ...
... potom zda-li by jste chtěli další pokračování a pokud ano v jaké podobě ? Pokračovat Epizodou dvě s tím, že by se použil stav na začátku ? Nebo ji odvodit z epizody I, jak byla upravena vašimi příspěvky ? Či vymýšlet něco alternativního ? Nebo něco úplně jiného ? Nebo ještě nějak jinak ? Ptám se vás, odpovídejte 8)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Projekt s přepracováním Lucasova scénáře je jistě zajímavý, nicméně pokračování by si zasloužilo víc aktérů a autorů ;)

Naše první epizoda se vyvíjela až do konce s patřičným nábojem. Já osobně jsem se vždy snažil přidat pozoruhodné zpracování, leč v porovnání s autorskými matadory jsem pohořel (o to více se zasadím o další pokračování projektu :D)

A jak by mělo další kolo vypadat? Varianta s počátkem stejně, jako u jedničky, se mi zdá přijatelná. Přece jen předěláváme mistra Lucase, takže začneme u něj a skončíme svým vlastním závěrem... Takže podle mě začátek druhé epizody, jako ve filmu a "to be continued" už bude v naší režii! 3)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ačkoli jsem se zapojil všehovšudy jednou, jsem pro pokračování epizody II podle naší epizody I. ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

I když sem odpovídal kolikrát? Dvakrát, třikrát? Jednou sem dokonce myslím uspěl, ale nevermind...určitě by jsme měli pokračovat...
Pokračování bych bral podle konce naší epizody...přece jenom jsme se s tím dělali, a zahodit to všechno a začít zas s něčím jiným je zbytečný...proto bych se napojil na náš konec, a pokračovat...samozřejmě trochu se držet toho co bylo ve dvojce, ale podle toho našeho...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Osobně bych vám chtěl oponovat - i když jsem si vědom toho, že jsme přepracovali jedničku a tudíž by bylo vhodné na naše úsilí navázat. Ale v jedničce jsme taky začali od píky. A proto i druhá epizoda by měla být přepsána od samého počátku... Aby to naše zpracování bylo jak se patří ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Odněkud jsme začít museli, a když to měl mít Lucas špatně, zákonitě se začalo od prvního dílu... a právě proto když přepracováváme co měl Lucas špatně, měli bychom v tom mít i my nějákej příběh, a ne jenom překopávat epizody nezávisle na sobě... ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“