Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Zde se odehrává výcvik nové postavy pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, Kantýna Černá díra
Opět jsem si vyslechl všechny připomínky k rodícímu se plánu. Nalla stála za mnou a snažila se přijít s plánem, který by fungoval. Paní Norma opět stála v opozici. Začínalo se mi zdát, že má proti mojí pomoci svůj názor.
Přesto, že jsem cítil jisté negativní emoce, něco přeci řekla správně. Nebylo by vhodné kompromitovat pozici Nally, která měla přístup do objektu.
Pokud půjdu dovnitř, půjdu tam inkognito. Rozhodl jsem. Pokud mě dostanete přes bránu dovnitř, najdu si už cestu ven. Mapu už jsem viděl a cesty mimo hlavní brány jsem si prohlížel.
I když se to nejeví jako nejlepší cesta, nenechám se paní Normou jen tak popichovat, nenechám si to líbit.
Budeme tu hrát dlouhou hru, to vám jde. Pokud mě chytnou, nemám nic, co by vás ke mě vázalo. A pokud snad neuspěju, budete si moc najít někoho dalšího, kdo bude dělat vaší práci.Odpovím jí na její poznámky o mé mistryni a vrátím se k řešení plánu.
Máte digitální verzi map? Zeptám se. Pokud bych si mohl vzít mapy s sebou, akci bychom mohli začít dříve. Ve svých věcech mám cestovní datapad. Ušetřilo by nám to čas, pokud bych se musel učit trasy a rozložení továrny.
K tomuto navrhnu ještě jednu cestu.
Nechtěl bych vás ohrozit, pokud by šlo komunikaci vysledovat. Pokud byste mě mohli vést pomocí vysílačky, taky bychom se mohli dobrat rychlejších výsledků.
Plán se už blížil. Brzy se uzavřou všechny cesty, kromě té do továrny. Už jsem byl odhodlán. Půjdu tam a najdu jejich dokumenty. Pokud se mi to podaří, najdu i svou mistryni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra":
S ohledem na celkovou situaci jsi nakonec potvrdil, že propašování dovnitř bude lepší volbou, než vstup pod zástěrkou falešné identity. Navíc minimálně při potvrzení, že to shledáváš jako lepší přístup se Normě trochu ulevilo. To jí ale vydrželo jen do doby, než sis neodpustil jistou poznámku. K další diskuzi však nedošlo, protože do toho spěšně vstoupil Ronni, když se postavil před mapu.
S mapou ti asi moc nepomůžeme - digitálně toho uchováváme co nejméně, navíc jak ji máme pořád na očích, tak to známe skoro celé z paměti. Jediné co máme na fóliích jsou schémata některých budov, ty by se daly rychlým scanem zdigitalizovat,
prozradil Ronni, že mapa na stole je svým způsobem unikát. Také tím nepřímo naznačil, že bezpečnost a utajení je pro tuhle skupinu klíčem k jejímu přežití. Až to pomalu budilo dojem, že se snaží jenom přežívat a sledovat svůj cíl v naději, že se jim naskytne nějaká šance.
Na utajenější komunikaci nejsme vybaveni, vše jedeme z vlastních zdrojů a veřejné kanály jsou tady dobře odposlechnutelné,
zaoponovala Norma a připomněla ti, že kvalitní komlinky se šifrováním nepatří až tak mezi galaktický standard, zatímco v Řádu Jedi by jiné byly naprostou vzácností. K tvé smůle je však potřeba stejně kvalitního zařízení na obou stranách.
Kdybych se zastavila za Fornem, tak by mohl zajistit nějaké bezpečnější přímé vysílačky,
navrhla Nalla, která asi projevovala největší iniciativu z trojice "rebelů".
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, kantýna Černá díra
Ronni mě informoval o stavu mapy. Následoval jsem ho ke stolu s podklady, které tvořily jedinou mapu. Je unikátní, nedohledatelná - žádné digitální stopy, žádné fyzické kopie, pouze jeden originál a paměť tvůrců.
Jak jsem řekl, nebudu vás ohrožovat tím, že bych zanechával stopy. Řeknu Ronnimu nad mapou. Dejte mi den na přípravu. Naučím se vše podstatné z vaší mapy.
Doufal jsem, že nikdo nebude mít námitky na mojí prosbu. Další otázkou byly vysílačky. Nakonec došlo k tomu, co jsem už poznamenal.
Máte pravdu, soukromá komunikace by byla pravděpodobně ještě rizikovější, než digitalizovaná mapa. Opět, překvapivě souhlasím s Normou nad tématem komunikace. I přes Nallinu poznámku o jistém Fornovi, musím odmítnout.
Děkuju za nabídku, ale ne. Kdybychom jim dali vysílačku s kontaktem na vás, ohrozilo by to celou vaší akci. Řeknu Nalle s jistou odhodlaností.
Vlastně nevím, jestli se snažím ochránit je, nebo se nezaplétat do cizích problémů. Nyní už jsem měl v hlavě plán, jak se dostat do továrny. Ještě stále jsem se ale nerozhodl, čemu dát v továrně prioritu.
Mitryně mě nepotřebuje, nikdy nebyla v situaci, ze které by neznala východisko. Dne jsem tu pro ně a měl bych se zaměřit na pomoc těmto lidem...
Nakonec mě napadá ještě jedna otázka, která sice nemá moc společného s plánem, ale ukáže mi, jak moc jsem pro tuto skupinu
a její členy důležitý.
Co pro mě můžete udělat, až budu uvnitř továrny?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra":
Bylo ti jasné, že na místo nemůžeš naběhnout hned za hodinu a navíc jsi chtěl čas pro možnou přípravu a zapamatování si mapy. I když by se to mohlo zdát někomu jako relativně krátký čas, tak se znalostí některých technik v Síle to až takový problém nebyl. Samozřejmě záleželo na tom, jak se používaly - takže třeba pro učení se logických věcí to tak jednoduché nebylo, ale pro zapamatování si nějakého obrazu, obličeje nebo mapy to však bylo naprosto vhodné. A k tvému štěstí ti tvá mistryně o této technice nejenom říkala, ale měl jsi možnost si ji i několikrát nacvičit a vyzkoušet.
Po tu dobu můžete zůstat tady, případně se můžeme zkusit podívat po nějakém volném dělnickém bytě,
navrhnul Ronni s tím, že o ubytování nouze nebude. A s tím cos už viděl, se nedalo pochybovat o tom, že se tu občas i přespávalo.

Možnost dodatečné komunikace jsi nakonec zamítnul, protože jsi se sám rozhodl tuto skupinu pokud možno nevystavovat žádnému nebezpečí, což bez pochyb potěšilo Normu, i když naopak jsi vytušil mírné zklamání právě v pohledu Nally.
Situace se změnila s tvou zatím poslední otázkou, která se týkala možné podpory z jejich strany.
Asi by se dala připravit nějaká diverze, vím kde Torve schoval nějaké výbušniny, i když je bude zapotřebí asi nejprve vyzvednout. U nějakého kontaktu by se případně dala domluvit nějaká sabotáž v továrně, která by také mohla posloužit pro odvrácení pozornosti. Máme tři tipy, co by se dalo v případě potřeby realizovat,
zapojila se opět aktivně Nalla, jíž se horlivost po nějaké akci rozhodně nedala upřít, na rozdíl od jejích kolegů.
Možná by se dal provést jemnější zásah - docela důležité jsou zásobovací linie a se šikovným přístupem by se dala na nějakou chvíli odstavit vozidla se zásobami a kdybychom u toho ucpali i dopravu v okolí, tak by to mohlo mít jemnější dopad,
připojil se nakonec i Ronni, zatímco Norma na ně nechápavě koukala.
Je to moc riskantní, zbytečně budeme riskovat odhalení, že naše skupina ještě existuje,
bránila se rovnou, byť bez jakéhokoliv předloženého argumentu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra"
Během přípravy mi bylo nabídnuto místo zde, nebo v dělnickém bytě v okolí. Čistě z pragmatického hlediska, bylo lepší toto místo.
Zatím zůstanu tady. Stejně strávím spoustu času s mapou. Řeknu a nechám je vysvětlit nápady pro podporu zvenčí. Nalla opět nabízí možnost rázné akce, která by stála pracovníky továrny mnoho pozornosti. Bylo by to skvělé odvedení pozornosti. Ronni upozornil, že by to mohlo ohrozit existenci této skupiny a navrhl méně nebezpečný přístup.
Práce s provozem a zásobovacími linkami se mi zdá velmi náročný. Na druhou stranu sabotáž by mohla ohrozit váš kontakt. Pokud bych měl nějakou výbušninu sebe, mohl bych ji odpálit podle potřeby. Samo o sobě by to mohlo vyvolat pochyby o tomhle podniku. Možná to nebyl plán, který Nalla navrhovala, ale byl to plán, ve kterém budu mít kontrolu nad situací.
Výbuch bude určitě v okolí slyšet, pak bych potřeboval jen zajistit bezpečný východ. Můžu vás poprosit... Vstanu a naznačím, aby se ostatní přidali ke mně nad mapou.
Na vyzvednutí výbušnin bude čas, až se budu připravovat. Ale než se pustím do přípravy, rád bych slyšel váš názor na vstupní body. Pokud máte nějaké zkušenosti s prostředím, jaký vstupní bod bych si měl vybrat? Pustím se rovnou do přípravy plánu. Není důvod se zdržovat s dalšími otázkami, nyní je důležité, abych se seznámil podrobně s mapou. Dokud tu jsou její autoři, kteří mi mohou objasnit cíle mé mise.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra":
V podstatě jsi zamítl, aby ti skupina jakokoliv pomohla vlastní akcí,nicméně výbušniny jsi rozhodně přivítal. Diverze by se totiž určitě mohla hodit a pokud si ji zařídíš sám, tak nebude ohrožen nikdo další a především teta Norma by tak mohla mít klid od strachování se o Nallu.
Konverzaci jsi pak zavedl především ke studiu mapy a získání znalostí týkajících se možných vstupních bodů.
Přes nákladní bránu tě dokážeme dostat v rámci nějaké zásilky, jak jsem říkala předem. Jinak to tam hlídají kamery a vždycky dva strážní plus dvě stacionární laserové věže. Od brány k nákladišti je to pak dobrých třicet metrů otevřeným prostorem, na který vidí i tahle strážní věž,
prozradila Nalla a ukázala na mapě na nákres strážní věže, což byla dle všeho vyšší budova sloužící pro ochranku, aby měla nadhled. K mapě přišel blíž i Ronni a ukázal na druhý vchod.
Hlavní brána se používá hlavně pro příjezd návštěv, vyššího vedení a podobně, nicméně její obrana je dvojnásobek toho, co je u nákladní brány. Navíc na otevření musíš mít přístupové kódy, celou bránu neotevřou ani hlídači, aniž by dostali autorizaci ze správní budovy. Samozřejmostí je pak několika kamer, které bránu sledují,
naznačil Ronni a ukazoval na známé pozice kamer - na hlavní bránu jich směřoval určitě alespoň sedm.
Třetí veřejný vchod je tahle budova - vstup pro zaměstnance - uvnitř jsou turnikety, vše hlídané kamerou, je tam i strážnice. Obecně kamery snímají snad každou část areálu, která je venku, uvnitř je to o něco mírnější,
připojila se Norma a na chvilku se pustila do kreativního řešení vzniklé situace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, Kantýna "černá díra"
Podle toho, co mi bylo řečeno, nejednodušší cesta byla přes příjem zboží. I když stále téměř nemožná cesta, nyní se mi zdála jako jediná možná.
Jsem Nautolan. Těžko najdu podobnou tvář mezi lidmi. Tady určitě není nikdo podobný mě. Zhodnotil jsem cestu přes zaměstnanecký vstup. Cestu pro návštěvníky jsem zamítl rovnou. Pokud by existovala tato cesta, nenavrhovali by mi jinou možnost.
Dobře, půjdu zásilkou. Pokud to bude možné, propašuji si dovnitř bombu a nastražím ji pro případ odvedení pozornosti.
Začnu organizovat svůj plán.
Zbraň nepotřebuji, všechno nechám tady. Pokud se něco zvrtne, postarám se o sebe. Rozhodnu se pro pacifistický přístup.
Teď se ještě seznámím s mapou a pak budu připraven. Řeknu konečně.
U všech svatých... Do čeho jste mě to zatáhla, mistryně? Zeptám se sám sebe studujíc mapu. Doufám jen, že až vás najdu, budete ta samá osoba...
Až bude všechno zařízeno, dejte mi vědět. Budu tady. Doplním, než se se všemi rozloučím a začnu se připravovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra":
I přes zmíněné alternativy jsi dospěl k témuž, co skupina - a to že, nejjednodušší bude tě propašovat v rámci nákladu. Využil jsi také možnosti výbušnin a vyžádal si je mezi prostředky, které jsi chtěl mít pro tuto misi k dispozici. Po představení tvého vstupu dovnitř, nakonec všichni pokývali, že to bude asi nejlepší možné řešení.
Dobře, já zařídím všechno pro vstup - prostředek, zásilku, řízení pak zvládne Nalla sama. Zítra k polednímu by to pak mohlo být všechno připraveno a v pořádku,
poznamenal Ronni a přesunul svou pozornost na Nallu, která si okamžitě dala dohromady, co bude muset připravit ona.
Půjdu opatrně vyzvednout ty výbušniny - budou stačit dvě nálože? Jedna je velká jako datapad a široká na pěst. Jsou docela velké, přeci jen je Torve připravoval sám. Vím jinak asi o sedmi dohromady,

popsala ti Nalla výbušninu a zeptala se na počet, který s sebou budeš chtít brát. Nezmínila se o výbušné síle takové trhaviny - ale bylo velmi pravděpodobné, že to ani nemohla tušit.
Jít dovnitř neozbrojený mi přijde jako blbost, ale je to vaše rozhodnutí. Postarám se o to, abyste tu do zítřka neumřel hlady a možná bych mohla sehnat nějaké dělnické oblečení, třeba by vám to mohlo pomoct,
poznamenala nakonec Norma a přispěla svou měrou k přípravě tvojí akce. Ať už byla jakákoliv, pořád měla zájem na tom, aby se celá situace nějak vyřešila a skončilo i ono záhadné mizení dělníků a ostatně všechny záhady okolo toho.

Tím i skončila schůze a skupina se vydala splnit své úkoly, zatímco tys měl čas na přípravu. Dle očekávání jsi pak nakonec obdržel i večeři a něco k pití. Toho večera se nakonec vrátila už jenom Nalla, která přinesla ony výbušniny.
Budeš chtít ještě s něčím pomoct? Zvládnu spoustu věcí,
zeptala se nakonec a bylo ti jasné, že to myslela upřímně a nejradši by šla dovnitř s tebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, Kantýna "černá díra"
Děkuji vám, řeknu všem doufám, že i vy mi budete moc poděkovat, až budeme hotoví. Potvrdím ronniho komentář o přípravě transportu a odpovím Nalle.
Dvě budou bohatě stačit. Možná i jedna. Upřesním. Potřebuju jí jen pro diverzi, nikoli pro její destrukční účinky. Možná i menší by stačila, ale musíme pracovat s tím, co máme. Řeknu lehce s úsměvem a přiznáním, že né vždy máme dostatečné prostředky.
Mistryně mě naučila jak pracovat s minimem informací a prostředky, které ne vždy dostačují. S tímhle jsem se obrátil na paní Normu. zvednutými dlaněmi naznačím o čem mluvím.
Tohle jsou moje zbraně, nic víc nepotřebuji. Trénink boje beze zbraně byl pro mě v chrámu vždy způsob jak se odreagovat. Nikdy jsem nevynikal, ale vždy jsem našel vnitřní klid při tréninku. Vlastně se teď blížila chvíle, kdy mě začínalo chybět nějaké cvičení.
Máte pravdu, oblečení se určitě bude hodit. Doplním paní Normě.
Když se schůze rozejde, začnu studovat mojí přístupovou cestu. Hlavně vzdálenosti, které budu muset překonat, trasy strážných a rozmístění kamer, které by mě mohly předčasně odhalit. Během večera a přestávky na večeři jsem si začal rozmýšlet, jak bude vypadat cesta dovnitř a ven.
Když přišla Nalla, měl jsem několik otázek, které mě při studu mapy napadly.
Mám, ještě nějaké otázky. Začnu. Mají-li dělníci pracovní oblečení, neměl bych se převléct na cestu ven? Začnu první otázkou. Druhá směřuje k bombám.
Nemají u vchodů detektory, které by odhalily moji bombu? Z bezpečnostního hlediska, bych je tam čekal...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra":
Jakmile jsi měl výbušniny před sebou, tak jsi jen mohl souhlasit s tím, že velikostně opravdu odpovídají předchozímu popisu a byly poměrně velké. Nalla však přinesla i batoh, který je obě dobře pojal, ale sám o sobě nebyl příliš velký. A hlavně vše nasvědčovalo tomu, že se dal dobře skrýt třeba pod plášť.
Dělníci se převlékají v šatnách, svoje pracovní oblečení prakticky nevynášejí ven,
odpověděla ti a ukázala na místo na mapě, kudy se vcházelo do šaten.
Je prý tak lepší přehled o spotřebě materiálu a hlavně se takhle nemůže nic vynášet ven. Ale samozřejmě existují cesty, byť některé jsou komplikované,
dodala a ukázala na světle modré čáry, které značily kanalizace nebo nákladní vozy, které přepravovaly materiál z a do zařízení.
Klasickou bombu by detekovaly, ale Torve ji skládal sám a je z materiálů, které detektor nespustí. Přece jen je to domácí výroba, což má nakonec svoji výhodu,
doplnila Nalla a ta nevýhoda byla hned jasná. Spolehlivost nebo křehkost, pokud by výbušninu nedělal někdo zkušený, jež ohrožovaly i toho, kdo by ji někde umisťoval. Nicméně rychlé prohlédnutí ti stačilo, abys viděl, že byla tahle připravena se vší pečlivostí.

Vždycky, když můžu, tak tu mapu sama studuju, sleduju rafinérii a vlastně dost věcí jsem zakreslila nebo aktualizovala já. Poslední dobou mě však zaráží, že dovnitř jezdí více neoznačený cisteren, než tomu bylo dříve. Většinou palivo přepravují smluvní dodavatelé nebo dceřinné společnosti a všechny mají svoje stroje označené logem. Občas se pak pronajaly nějaké soukromé na výpomoc, ale objem těch bez označení poslední dobou hodně stoupl. Jsou to obyčejné cisterny, jen prostě je to divné,
dodala, zatímco si sedla ke stolu a vylovila sáček s nějakou místní laskominou. Potom co si sama vzala - vypadalo jako něco podobného jemnějším ořechům obaleným v nějakém prášku, nabídla i tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra"
Nalla mi odpověděla na všechny otázky a vetšinou kladně. Ukázala mi několik cest, které nejsou příliš vhodné pro vstup, ale pro odchod by se teoreticky použít daly.
S poděkováním si nabídnu nallinu svačinku.
Myslíš, že se chystá něco velkého? Zeptám se, když zmíní neoznačené cisterny.
Když už mluvíme o odchodu dojde mi, že nemám ponětí, jak data z továrny odnesu.
Řekni, má Gertin data v elektronické nebo papírové podobě? Nemám u sebe žádnou datakartu.
Už teď si myslím, že za Gertinem stojí něco víc. Kvůli výrobě bomb s neztrácejí lidi. Ale svoje domněnky si nechám pro sebe.
Teď je potřeba soustředit se na nadcházející úkol.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna "Černá díra":
Z dostupných informací ti ohledně celé rafinérie a jejího majitele něco nesedělo, ale zatím jsi to nedovedl nějak přesněji pojmenovat a rozhodl ses držet si to pro sebe. Přesto ses zeptal, jestli Nalla netušila o ničem větším. Ale už po položení otázky jsi mohl vidět, že musela tápat, aby ji něco mohlo napadnout.
Jestli něco velkého to nevím, ty neoznačené cisterny tam pravidelně jezdí už docela dlouho. Není to tak, že by to bylo jenom poslední týden nebo tak nějak, ale prostě už nějaký ten měsíc. Jednou jsme několik takových cisteren sledovali, ale jenom jeli na vzdálenější část kosmoportu, kde náklad naložila normální cisternová loď. Tam už se pak dopravci sledují hůře, protože jich je tam najmutých spoustu,
doplnila ti ještě nějaké další informace, co se týkalo oněch cisteren. Nicméně podezření to rozhodně nijak nezlehčovalo.
No, tipovala bych elektronickou, ale kdo ví. Tak daleko jsme se nedostali, ale protože si platí vlastního technika pro obsluhu počítačů, tak to tomu nasvědčuje. Takže ta datakarta by nemusel být tak špatný nápad, nějakou ti bez problémů seženeme, než budeš muset vyrazit,
pokrčila nejistě rameny a naznačila, že informace ohledně těch samotných dat nejsou nikterak pestré. Uzmula další z ořechů, které jsi mohl shledat jako překvapivě jemné až rozplývající se na jazyku a posadila se blíž tobě.
Už tušíš, jak budeš postupovat? Hrozně mě zajímá, jak v tomhle směru pracují Jediové,
naklonila se k tobě s nefalšovaným zájmem a doufala v nějaké odhalení nebo snad i zajímavou historku. Neušlo ti, že když tu nebyli ostatní, tak byla v mnoha ohledech otevřenější a uvolněnější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Výcvik SR“