Adria Drayven - Na kočku a na myš

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 95
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk
Japan

Re: Adria Drayven - Na kočku a na myš

Příspěvek od Kyell »

Keren, policejní stanice
Vypadlo to, že vlídná slova zafungovala stejně tak jako pasivní agrese, no v tomhle případě nebyla agrese moc pasivní. Geril se skutečně chytil příležitosti a snažil se z hlavy vydolovat i to, co nemohl vědět.
Začal ze sebe sypat další podrobnosti jako poznávací znamení pachatele či umístění datapadu v tajné schránce spolu s přístupovým kódem.
Velmi se mi ulevilo, že nebylo potřeba na Gerila více tlačit, to co nám nyní poskytl bylo víc, než v co jsme mohly doufat. Z neznámého důvodu jsem i v samotném Gerilovi pocítila jistou dávku úlevy, jako by z něj spadla obrovská tíha. Zda to bylo tím, že už nic netajil nebo to bylo tím, že se pokusil zvýšit své šance na přežití, to už nevyčtu, ale každopádně jsem byla ráda i za něj.
Mistr na nic nečekala a okamžitě zavelela k odchodu, poslušně jsem následovala téměř v poklusu, jak moc Mistr spěchala. V mezičase, kdy si zjišťovala Gerilovu adresu jsem si všechny poznatky, které nám zdělil, rychle uložila do datapadu.
Do bytu jsme se dostaly díky taxíku, poté stačilo nechat se vyvézt do předposledního patra a prohledat Gerilův byt. Ovšem to by nebylo jen tak.
Po otevření dveří nás uvítal nejen pach zatuchlosti, který nám sdělil, že zde opravdu nikdo nebyl. Alespoň ne dlouhodobě. Mistr stejně tak jako já, i když o pár vteřin později, zaznamenala přítomnost dalších návštěvníků, kteří měli pravděpodobně stejné úmysly jako my.
Nepromarnila tak příležitost, aby zkusila, jak bych postupovala já.
Zamyslel jsem se, měly jsme na naší straně okamžik překvapení, věděly jsme co hledáme a kde to máme hledat. Na rozdíl od našich soků jsme věděly, že v bytě někdo je. Každopádně rozložení bytu hrálo proti nám, kdyby mělo dojít k nějaké větší šarvátce.
"Navrhuji toto."
Zašeptala jsem téměř neslyšně polohlasem.
"Můžeme se proplížit do kuchyně a tiše si na naše nepřátele počíhat, v horším případě je vylákat ven bouchnutím dveří či podobně. Vylákáme je tak z komplexu pokojů, ve kterém je náš počet nepodstatný, jelikož neumožňuje útok ze zálohy."
Poněkud mě zarazilo, že se i nad tímto Mistr pozastavila, jelikož já sama jsem nepředpokládala žádný větší odpor, protože pokud tu byl někdo vyslán, určitě to nebude někdo velice důležitý nebo přehnaně nadaný v umění boje se světelným mečem. Spíše bych to tipovala na nějaké dva vagabundy s blastery, ale pro všechny případy jsem se snažila přijít s nejvýhodnějším řešením pro nás dvě.

This is a new day, a new beginning.


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Adria Drayven - Na kočku a na myš

Příspěvek od Phate »

Keren, Gerilův byt:

Seděly jste každá z jedné strany dveří a naslouchaly dění v bytě, zatímco se Nyrin rozhodovala o dalším postupu.
"Uděláme to po tvém a zkusíme je vylákat ven. Lézt do kuchyně by bylo riskantní a ani nevíme, jak to tam vypadá," zhodnotila nakonec. "Dobře, schovej se támhle za roh k výtahu, já budu na druhé straně. Zkusíme je zajmout živé, ale kdyby šlo do tuhého, tak neváhej použít meč. Oni váhat nebudou."

Plán byl jasný. Chvilku potom co ses schovala, uslyšela si jak mistr pomocí Síly otevřela dveře. Jemný náznak v Síle ti pak dal vědět, že se k nim někdo blíží. Chvilku na to vletěl do chodby oslepující granát. Proti tobě byl vcelku k ničemu a Nyrin se stačila schovat. Do chodby nyní mířily dvě hlavně blasterových pušek. Nejednalo se o žádné amatéry. Vteřinu na to se ozvala salva a další výbuch. Omračující granát dostal Nyrin, která akorát vykrývala palbu z blasterů, která se soustředila jejím směrem.

Měla jsi jen zlomky vteřiny, než se buď otočí palba na tebe, nebo zabijou tvého mistra.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 95
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk
Japan

Re: Adria Drayven - Na kočku a na myš

Příspěvek od Kyell »

Keren, Gerilův byt
Mistr s mým plánem souhlasila, což bylo povzbudivé. Dala mi tak najevo, že jsem jednala správně a rovněž, že mi věří. Rozhodla se tedy, že nepřátelé vylákáme ven z bytu.
Dle pokynu jsem se schovala za roh u výtahu, mezitím co se Mistr schovala na druhé straně. Měly jsme tak strategickou výhodu. Chvíli se nic nedělo, ale poté jsem uslyšela, že Mistr otevřela dveře pomocí Síly. Ihned jsem ucítila, že se někdo blíží. Bylo to logické, i kdybych nebyla Jedi, něco takového bylo téměř jasné. Co jsem ale neočekávala, byl oslepující granát, který přistál na chodbě. Vůči mě byl téměř k ničemu. Mistra pravděpodobně nezasáhl, takže jsme byly obě v pohodě. Z bytu mířily do chodby jen dvě blasterové hlavně, které střílely co to dalo. Dle jejich mušky se nejednalo o žádné amatéry, což mě opět a už poněkolikáté, za což jsem si skutečně nadávala, překvapilo. A hned pár vteřin na to se ozvala další rána, tentokrát omračující granát, který už Mistra zasáhl.
Nebylo co řešit, musela jsem jednat, jinak by to špatně dopadlo. Vzhledem k situaci jsem musela odvést pozornost, proto jsem se narovnala, zažehla světelný meč a postavila se přímo do chodby, aby na mě měli střelci co nejjednodušší palbu. Bylo to buď a nebo, buď mě mé Soresu ochrání nebo mě trefí, každopádně jsem musela získat Mistrovi alespoň několik vteřin, aby se dala dohromady. Měla jsem nastražené smysly, kdyby chtěli do chodby hodit další granát, v mžiku jsem byla připravena poslat ho pomocí Síly zpět ke svému majiteli.

This is a new day, a new beginning.


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Adria Drayven - Na kočku a na myš

Příspěvek od Phate »

Keren, Gerilův byt:

Setinu vteřiny potom, co jsi zažehla svou čepel, se tvým směrem vydala dvojice blasterových výbojů, když tě bránící dvojice vyhodnotila jako větší hrozbu. Odrazit je, pro tebe nebyl nejmenší problém. Základ, který se učí každý youngling. Útočníci byli ovšem velice dobře sehraní a a dávkovali palbu tak, aby sis nemohla ani na vteřinu odpočinout.
To samozřejmě poskytlo dostatečný čas mistrovi, která se velice rychle vzpamatovala a zapojila se do boje. Uchopila Sílu a její pomocí trhla za zbraň jednoho ze střelců. Ten, zavěšen na jejím popruhu, vylétl ze dveří s udiveným výrazem ve tváři a narazil do protější zdi. Jakmile se začal zvedat, mrštila s ním mistr o strop a nechala jeho bezvládné tělo dopadnout na podlahu. Než se druhý střelec zvládl zorientovat, potkal ho podobný osud.

Chodbou se rozhostilo ticho přerušované chroptivým dýcháním omráčených střelců. Mistr vyčkávala. V Síle nebyla cítit přítomnost někoho dalšího.
"Vypadá to, že jsme je vyřídily, ale buďme opatrné." pošeptala mistr a pomaličku nakoukla do dveří. Nic se nestalo. Obezřetně vešla do malé chodby a kontrolovala své okolí, kvůli skrytým pastem a jiným nástrahám.
Než jsi stačila dojít ke dveřím, proletěla jimi mistr a narazila do stěny. Sesunula se na zem, omráčená. Ze dveří se vyřítil bojový droid tobě neznámého typu s vibromečem v jedné a blasterovou puškou v druhé ruce.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Odpovědět

Zpět na „Mise SR“