Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Přidávám se ke gratulantům.Tenhle titul sis zasloužil víc jak já ten svůj, Lane.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... máme tu dalšího vítěze, kterému chci poblahopřát - gratuluji Atalone, seč se ti nikdo nepostavil, vyhrál jsi kvalitní hrou a budu si přát, aby jsi v ní setrval :)

... zároveň se jako obvykle ptám, jakou zlatou ikonu ze seznamu by sis přál ;) (buď to napiš sem, nebo PMkou)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Samozřejmě gratulace, Atalona jsem si osobně tipoval, čili pro mě žádné překvapení.
Co se nominace týká, asi bych měl spolu s Lanem sklopit zrak a tiše závidět vítězi, ale znovu připomenu poměrně tristní aktivitu našich moderů - ne všech, ale přece... Určitě se mnou Lan, jazen a další budou souhlasit. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Také gratuluji,tentokrát oficiálně.Přiznám že Atalon byl také můj tip.A to z několika důvodů:Obrovsky rychle a kvalitně zvládnutý výcvik,obdržel za to 98% což je skvělé procento.Dále také projekt Závody,skvělý nápad.A také byl velice aktivní a to počítá :)


--> Takže smekám a opět gratuluji
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Tak skláním hlavu a gratuluji novopečenému vítězi :) Skutečně zasloužené vítězství.

Easte ty máš samozřejmě také pravdu. V nové republice můj výcvik prakticky neexistuje. V MW a staré republice si nemohu stěžovat, ale Xav má jiný styl než tito dva a těžko se mi s tím sžívá, ale věřím že se to poddá :)
ty jsi na tom s aktivitou moderů hůře nežli já :)
takže, ještě jednou gratuluji, a tobě přeji lepší odezvu ať má Atalon soupeře :)

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Omlouvám se, že nejsem prvním reagujícím, ale snad mé překvapení je dostatečnou omluvou.

Jediné co mohu a chci říci je má hluboká úcta k Akademii i všem jejím účastníkům a pokládáte-li mou aktivitu zde za přínosnou pak vám slibuji její pokračování.

Velmi děkuji všem.

----------
Co se ikony mé týče, ta jíž nesu se mi líbí převelice a neměnil bych za žádnou.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Gratuluju Atalone, nějakou dobu jsem přemýšlel co napsat... tak asi začnu...
Věděl jsem že vyhraješ ty, nebo znovu Lan... tvůj výcvik mě vcelku udivova, tak jsem si tě chtěl proklepnout tím, že jsem tě vyzval na souboj.... v té době jsem měl celkem hřebínek, myslel jsem si jo.. to vyhraju v pohodě, potom porazim Freeda a nakonec to epicky zakončím v porážce, kterou mi uštědří Xavier už na první stránce , ale jak jsem rychle pochopil, proti tobě mám mizivou šanci, rychle jsi mi srazil hřebínek..Ale neboj.. souboj ještě nekončí. 3)
Druhou gratulaci ode mně nedostaneš, ale popřeju ti hodně štěstí v tomto měsíci.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Já jsem ti už blahopřál, tak jen přidám, že jsi si to opravdu zasloužil a žlutá ti sluší víc :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže měsíc je pryč a je tu nový hráč měsíce ! Nuže ...

... veľa blahoželám jazen, bo si bol najlapšie ;)
(ne, že mě bude drbat za to, že jsem to někde zmrvil - slovenštinu mám jenom z odposlechu :D )
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Připojuji se ke gratulaci a doufám, že spolupráce s vítězem mě i nadále bude naplňovat stejným optimizmem a chutí do práce, jako za minulý měsíc, když jsem jej zdědil po Roflovi... :)

Jen tak dál, chalane! 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Let's go Rangers! :D Gratulace :) užívej si zlato, je to hezká barva, ale radši mám na helmě zelenou než zlatou :D
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Též gratuluji, jen tak dál ;)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

ďakujem veľmi pekne :-)
Dash: Rangers Lead The Way! (ak myslíš US ARMY)
Jordi: Hm...to veľa by tam asi ani nemuselo byť, bo (skratka/slang pre lebo) a najlepší :)....ale furt lepsie ako moja cestina
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... měsíc je fuč, a s ním i škola a my tu máme dalšího vítěze ankety Hráč Měsíce ! Tímto chci pogratulovat Vesgamovi k jeho prvnímu vítězství a skalpu jazena, stejně jako se ho táží, zdali si bude přát zlatý meč, helmu, Vaderovu helmu či jiné ze standartní nabídky zlatých ikonek, na něž má jako Hráč Měsíce právo 8)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

gratuluju :)
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“