1. ALS - Povídky sem !(zrušená)

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

1. ALS - Povídky sem !(zrušená)

Příspěvek od Jordi Linx »

Do tohoto topicu můžete zasílat vaše soutěžní příspěvky do 1. ALS, aby jste se o ně podělili nejenom se mnou jakožto hlavním porotcem(dokud neusmyslím jinak), ale také s ostatními návštěvníky a obyvateli akademie.

-----------
Vzhledem k pouhým dvěma povídkám byla soutěž zrušena a zpětně děkuji oběma přispěvatelům za jejich práce.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 03.1.2011 16:37:49, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Tvorba od Freedom Nadd

Příspěvek od Freedon Nadd »

Grievousův den volna

Bylo ráno a generál Grievous ještě ani nezamhouřil oči. Měl problémy se spánkem. A navíc musel velet armádě tupých doroidů. Takto to šlo pořád dokola. Grievous každé ráno seděl v křesle a nemohl usnout. A už z toho byl vyčerpán. A ještě do toho ty strašné boje. A takhle se jeden den zamyslel a řekl si, že si udělá volno. Lehl si na postel a zavřel oči. Snažil se usnou, marně. Jen co už to vypadalo, že by konečně dokázal usnout vběhl do pokoje jeho osobní strážce a říká mu, že na ně opět útočí kloni a že velice rychle postupují a už prolomili i jejich obrané pozice. Grievous obratně a rychle vstal a zakřičel z plných plic: Cože??? Proč jste mě neinformovali dřív? Zakřičel na vojáka a zachraptěl. A v duchu si říkal: Ten mace Windů je, ale drtič. Od jeho posledního zmáčknutí se cítím jako my mě pošlapal reek. A opět se vrátil myšlenkami na bitevní pole. A jeho strážce říká: Nechtěli jsme vás rušit. A navíc to nevypadalo tak kriticky když útočili poprvé. Grievous se velice rozzlobil a vypadal opravdu strašlivě rozzuřeně. Strážný bral pomalím krokem roha. Ale Grievous na něj jen tichým hlasem promluvil. Kam tak spěcháš? Pojď zpátky. Grievous to řekl přes zuby takže to znělo tiše a zuřivě. Strážný jen kývl hlavou a pomalým krokem došel až ke Grievousovi. Ten se na něho škaredě zadíval a najednou ho popadl za krk a hodil s ním o zem. A když se strážný zvedal, tak ho ještě přišlápl a potom ho probodl jedním ze svých světelných mečů. Trochu se uklidnil a vrátil svůj meč zpět. A hned spěchal na loď, aby byl na místě včas. Ale žádná loď nebyla přístupná. Tak tam musel se svojí skupinou pěšky. Šly asi 2 hodiny. A když tam došli zjistily, že zde nedošlo k žádnému boji. Grievous začal zuřit a začal mlátit svoji skupinu. Když se dostatečně vyzuřil odešel zase zpátky do svého pokoje. Když tam došel zjistil, že mu někdo zničil doslova zdevastoval pokoj. Šel za strážci jeho pokoje a ptal se co se stalo. Oni na to, že nic neví. A přitom se velice usmívali. Grievous se zamračil a oba strážce zabyl. A aby se uklidnil, šel si hledat místo na odpočinek. Šel k vodopádu a tam si lehnul na vrchol a těsně vedle jeho hlavy protékala voda a asi 10 cm od něj byl vodopád. Ten byl 10 m dlouhý. Grievous už zavíral oči a voda ho hezky uspávala. V tom na něj někdo volá z dola u vodopádu. Grievous sebou tak mrskl leknutím, že málem spadl z vodopádu. Jenomže ten kdo na něj volal si nevšiml, že Grievous už vstal a že už jde. Proto hodil na horu na Grievous kámen. Ten ho trefil do hlavy a Grievous spadl dolů do vody. Začal jiskřit a než se dostal ven z vody tak byl večer a Grievous jenom naštvaně koukal do neznáma. A posel hned přišel a řekl mu, že na něj volal, aby šel na oběd. A dodal. Ale teď už můžete jít akorát na večeři. Řekl Grievousovi a podíval se na něj. Grievous už byl tak naštvaný, že zuřivostí nakopl posla do slabin. A potom odešel do svého zdevastovaného pokoje a sedl si na židli. Z té ovšem spadl, protože mu někdo pravděpodobně nařízl nohu od židle. Tak si sedl do okna a zase se celou noc díval na oblohu. A tak skončil Grievousův den volna. Jako vždy špatně. A takto proběhl Grievousův den volna.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

1.ALS aneb Greviousuv volny den

7:00
Generálovi se zrovna zda krásný sen. Sedí na kovové pláži a příliv slaného oleje mu omývá nohy. Ale není tam sám. Je tam se svou ženou špatně sestaveným synem. Tyhle chvíle byly vzpomínky jeho mysli, ale co to vidí??? Sithious se mu zase hrabal v "snáři". "Snář" byla jednotka, kde měl uložené své sny. A Sithious se mu v nich musí pořád mýrnix týrnix hrabat!!! To ho vážně dokázalo vytočit. Tamhle na pláži se líbá Dooku s nějakým psem nebo co. Konečně, už se probouzí. To byl hrozný sen. Vstal a ve svých "trenkách" jde do koupelny, kde čistí si tam obličej. Vždy se držel přísloví: "Ráno pro krásu, večer pro zdraví." Pak vlezl pod sprchu a že se osprchuje. Jeho pamětová jednotka ovšem začínala ztrácet, taky nebyla nejmladší. Běžela totiž na DOS. A protože port na klávesnici měl vzadu na hlavě, tak ji tolik nepoužíval. Ale měl by. Zapomněl že nahý není vodotěsný a tudíž když podeváté vleze pod sprchu nahý, zruší záruku a Sithious bude zuřit.
9:27:52
Oprava byla ukončena a Grevious vstal. Oblékal si plášť a řekl si, že si zatrénuje, když má dneska to volno. Ovšem, jeden z oprávářu, nejspíš zase Nyx, vzal jeden meč. Grevious vyběhl ze svého pokoje a zařval "Kuck, kuck. Nyxi!!!!!! kuck. Mám tu kuck. Výplatu kuck." Nyx byl velice důvěřivý a tak se vrátil. Grevious zabouchl za milým Nyxem dveře a tichým hlasem špitl: "Kuck. Tas a Bojuj!!!" Nyx odhodil na zem meč který ukradl klekl si na kolena a začal prosit. "To je dobře Nyxíku..." Sebral ze země meč. "Odejdi!!!" "Ale pane, zamkl jste." "Neodmlouvej a odejdi. Máš na to deset vteřin. Jinak nechtěj vědět s tebou bude." Greviousovu způsobu týrání obětí byla dána první cena na Korribanské Banthě. Nyx doběhl k oknu, otevřel ho, zařval: "Whooow!!!", a skočil z okna s velikou elegancí a rozplácl se na parapetu v pátém patře. Grevious se jen pousmál.
11:24
Greviousův sonic* na počítači zrovna běžel cílovou rovinku, když se zapl jeho hologramový příjmač a zařval na něj Sithious: "Dobré ráno!!! Víš co se stalo???" "Kdo zas umřel???" "Dnes mám narozeniny!!!" Grevious se tak lekl, že se jeho čas zhoršil a dvě sekundy. "Sakryš!!! Útočil sem na rekord. Ti opraváři dávaj lepší časy než já!!! Všechno nejlepší." "Byl bych rád, kdybys mě pozval na bojiště, abych viděl co se tam děje. "Bojiště???" říkal si Grevious když zrovna jel poslední kolo Grand prix. "Sakra!!!" Byl zrovna od cílové pásky dva metry, když musel vytrhnout klávesnici z počítače. Začal si ji připojovat k hlavě a Sithious to automaticky počítal. To totiž po něm Grevious vždy chtěl.
11:27
Klávesnice byla zapojena a Grevious programoval a vyhledával ve své paměti slovo "bojiště" a dnešní datum. "Neshoduje se to s mou pamětí.Počkat ale taky mám nějak dost volného místa. Najmeme nové opraváře, tyhle kradou vzpomínky." Přiběhl hrabě dooku: "Otevři!!!" Grevious otevřel a Dooku vběhl dovnitř: "Rychle pojď!!! V bojišti se bez tebe nedá bojovat!!!" "Ale já mám volno!!!" Sithious jen špitl: "To snad neni možný..." a kroutil hlavou, dokud nezmizel. "Já mám volno!!! A nemíním si ho kazit nějakým bojištěm!!!" "Ale po zemi se tam válí hromada mečů." Dooku věděl dobře čím Greviouse nalákat.
"Vážně??? A nelžeš???" "Nee to víš že ne..." zakroutil nedůvěřivě Dooku hlavou. "Tak jdem." A tak vyšli. Na úrovni venkovních dveří se Grevious zastavil a seshora z rozhlasu se ozvalo: Greviousovi není povoleno projít,má volno, ale jestli jde nakupovat a vloží nákupní kartu do naší čtečky. Grevious strčil nákupní kartu a chtěl projít, ale zastavil ho opět hlas z rozhlasu. Váš zůstatek na vaší kartě je -579 kreditů a za vulgární vyjadřování ve své ubikaci mu strháváme další kredity, potom za zakoupení našich nápojů, použití elektřiny, olejová lázeň, opráváři z toho jeden mrtvý a jedna zničená opravářská uniforma, protože Persil neumí vyprat skvrny od krve, Což dává dohromady... ...tum tu dum... ... zatím si poslechněte odpončikovou hudbu... Grevious stál a čekal až se mu vrátí karta. Najednou začala hrát šílena hudba s textem: "Jednu bílou orchiiid........" hudba ztichla a znovu zazněl hlas rozhlasu. "Vypočítáno, celkem to dělá 10456 kreditů a váš zůstatek na vašem kontě je celkem -11036 kreditů. Děkujeme za používání našich služeb. Dooku vzhlédl na Greviouse: "Dneska z toho asi nic nebude co???" "Myslim, že ne." A s pokleslou hlavou odkráčel zpět na svou ubikaci hrát hry a bavit se podle svých představ po celý zbytek dne.
_________________________
Už se jen modlim, abyste mi to počítali... :) Ale jestli chceš Jordi, stav se a omlať mi to o hlavu... :) ale zkus to cestou přečíst... :) Ne... zas tak dlouhy to neni...
A pro všechny ostatni: Zas takova konkurence pro vas nejsem... :D
*=takový malý modrý ježek (počítačová postavička)
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“