Morwen - Aenea Meanas (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Morwen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 28.3.2018 20:31:13

Morwen - Aenea Meanas (Phate)

Příspěvek od Morwen »

Jméno: Aenea Meanas

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 41 BBY

Planeta narození: Chandrila

Životopis postavy:
Aenea se narodila na planetě Chandrila jako třetí dítě do rodiny jednoho z místních politiků. Většinu času strávila buď v Hanna City či v rodinném sídle u moře. Z času stráveného tam si pamatuje jen pohled na klidné moře a vlny narážející do písku. Lehce si vybavuje i své dva starší bratry. V šesti letech u ní byl rozpoznán cit pro Sílu a začala studovat v chrámu Jediů na Coruscantu. Jako youngling byla součástí klanu heliosta a zajímala se o historii Síly a těch, kteří jí používali. To byl také důvod, proč se její mistryní stala Rakka Aren, odbornice na archeologii a chrámy dávných uživatelů Síly.

Barva čepele: Zlatá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti: Vysoké skoky, vycítí použití Síly v blízkém okolí, pohyb malými předměty, podražení nohou pomocí Síly, zvládá základy pilotování, ale přistání bývají poněkud tvrdá, dobrá orientace v historii

Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročilé zdvihání předmětů, vycítí holokrony a místa, kde se hromadí Síla

Vzhled, poznámky: Středně vysoká hubená postava, opálená, šedé oči, červenohnědé vlasy na ramena; extrovert, respektuje autority, ale nebojí se klást nepříjemné otázky a očekává na ně odpověď, zvídavá, je přesvědčená, že neexistuje nic jako „vědět příliš mnoho“

Pár myšlenek, jak bych viděla děj do budoucna (pokud se tam někam dostaneme :D) – odkrývání starých chrámů zasvěcených jak Světlé, tak Temné straně Síly a různých holokronů – s tím přichází pochyby, možná trocha experimentování s Temnou stranou; Klonové války podle mistryně překáží seriózní archeologické práci; pokud přežije rozkaz 66, snaha posbírat a dát dohromady zbytky Jedijského učení a uchovat je pro budoucnost

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, první tři série Clone Wars, Rebels, Thrawn z 2017, SWTOR

Odhadovaná častost hraní: Asi tak jednou týdně, možná častěji

Kontakt: e-mail: ElKolarova@gmail.com

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Morwen - Aenea Meanas

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím tě, promiň tu menší prodlevu, ale já jsem byl pár dní pryč a ostatní se očividně neměli moc k akci.

Přihlášku jsem prošel a vypadá v pořádku. Takže ti zatím nahodím testík a snad se zmátoří i někdo další z moderátorského sboru, poněvadž já jsem nyní na maximu kapacit a i tak jsem trochu pozadu ...

Tedy k testu:

1, Kdo může přispívat do archívu?

2, Jak se zapisují odkazy mimo Akademii?

3, Uprav následující příspěvek, aby splňoval konvence formátování v rámci Akademie:

Zasedací místnost Chandrilské rady, Město Hanna:
Sledoval jsem, jak velvyslanec galaktického senátu předstupuje přes shromážděnou radu, aby jim odpověděl na jejich žádost, kterou předložila jejich mladá senátorka Mon Mothma. Než obsah odpovědi, mě však zajímalo osazenstvo a vchody - přidělený úkol v podobě hlídání velvyslanec mi jasně říkal, že se mu nemá nic stát. Probíhající klonové války tomu navíc nikterak nepomohly a kromě běžných aktivistů jsem si musel dávat pozor i na aktivity separatistů.
Kdyby to aspoň byl nějaký slušný chlap a ne takovej slizoun,
pomyslel jsem si pro sebe, zatímco velvyslanec začal s dlouhým vysvětlováním, proč senát musel tuto žádost zamítnout a jak je důležité se semknout a podpořit hrdinné vojáky.
Velmi elegantně jej však utnula samotná senátorka Mon Mothma, kterou doprovázel povědomý muž v rouchu. Až po chvíli jsem si uvědomil, že to byl kolega z Řádu, když vzhlédnul k jedněm z dveří a stáhnul senátorku za sebe.
K zemi!
neváhal jsem s výkřikem a přešel do bojové pozice s aktivovaným světelným mečem a vyrazil jsem k místu, které můj kolega shledal jako podezřelé. Již po pár krocích jsem také konečně vycítil onu hrozbu a duševně se připravoval na všechno možné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Morwen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 28.3.2018 20:31:13

Re: Morwen - Aenea Meanas

Příspěvek od Morwen »

1. Do archivu můžou přispívat jenom archiváři a moderátoři (moderátoři musí být předtím schváleni vrchním archivářem).

2. Odkazy je možné zapisovat pouze v "code".

Kód: Vybrat vše

takto
3. Zasedací místnost Chandrilské rady, Město Hanna:
Sledoval jsem, jak velvyslanec galaktického senátu předstupuje přes shromážděnou radu, aby jim odpověděl na jejich žádost, kterou předložila jejich mladá senátorka Mon Mothma. Než obsah odpovědi, mě však zajímalo osazenstvo a vchody - přidělený úkol v podobě hlídání velvyslance mi jasně říkal, že se mu nemá nic stát. Probíhající klonové války tomu navíc nikterak nepomohly a kromě běžných aktivistů jsem si musel dávat pozor i na aktivity separatistů.
Kdyby to aspoň byl nějaký slušný chlap a ne takovej slizoun,
pomyslel jsem si pro sebe, zatímco velvyslanec začal s dlouhým vysvětlováním, proč senát musel tuto žádost zamítnout a jak je důležité se semknout a podpořit hrdinné vojáky.
Velmi elegantně jej však utnula samotná senátorka Mon Mothma, kterou doprovázel povědomý muž v rouchu. Až po chvíli jsem si uvědomil, že to byl kolega z Řádu, když vzhlédnul k jedněm z dveří a stáhnul senátorku za sebe.
K zemi!
neváhal jsem s výkřikem a přešel do bojové pozice s aktivovaným světelným mečem a vyrazil jsem k místu, které můj kolega shledal jako podezřelé. Již po pár krocích jsem také konečně vycítil onu hrozbu a duševně se připravoval na všechno možné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Morwen - Aenea Meanas

Příspěvek od Jordi Linx »

... test je v pořádku, takže to hlavní je splněno. Teď poprosím chvilku o trpělivost, zaurguji kolegy, aby se ozvali, poněvadž, jak jsem zmínil, tak já jsem nyní krapet vytížen a dle všeho bych nestíhal odpovídat dost často k tvé spokojenosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Morwen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 28.3.2018 20:31:13

Re: Morwen - Aenea Meanas

Příspěvek od Morwen »

V pohodě, počkám :).

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Morwen - Aenea Meanas

Příspěvek od Phate »

Ještě jednou Tě vítám na Akademii a omlouvám se za to čekání :)

Ujmu se tě, ale než začný něco vymýšlet, chci se optat na pár věcí. V kolika letech chceš chceš začít hrát? A máš nějaká specifika o svém mistrovi? Rasa, věk, zjev, povahové rysy, nebo to necháš na moderovi?
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“