1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
V hlavě sis sestavil hned několik plánů, které bys mohl realizovat, ale nejspíše si to trochu překombinoval a na ten původní pozapomněl - proto ses spokojil s jedním méně propracovaným.
Po nalezení vhodného předmětu jsi zahájil klasický plán s jednoduchým odvrácením pozornosti - vše sis připravil a kámen vyrazil vpřed. Jeden se za ním otočil a pohotově tasil blaster, zatímco druhý, ten u Kasii, schytal druhý z tvou tří výstřelů a začal se kácet k zemi. Vše se zdálo být v pohodě, když zpoza tebe přiletěl nějaký předmět, který jsi brzo identifikoval jako nějakou slupku od ovoce.
Šmírák, násilník, padouch!
křičela na tebe autorka onoho plesnivého předmětu a již po tobě házela další. Byla to starší žena v ošuntělém oblečení, která nejspíše byla vynést odpadky, když tě spatřila, jak si chystáš blaster. A dle všeho se rozhodla zachovat jako uvědomělá občanka, i když vůbec neměla tušení, o co přesně se tu jedná.
Její zásah tě každopádně rozrušil natolik, že se druhý z útočník stihl vzpamatovat a dvakrát po tobě vystřelil, čemuž ses neměl problém vyhnout. Možná jsi dokonce musel vyhodnotit střeleckou mušku babky mnohem lepší, než u pronásledovaných, nicméně ten si našel kryt a ostřeloval roh, za nímž ses skrýval.
Ve vzniklém zmatku jsi zaregistroval, že Kasia stále ležela v bezpečí na zemi, nicméně babka stále hlasitě hulákala o pomoc, o násilnících a div, že tě nelíčila jako největšího masového vraha ve známé galaxii.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

Kdysi v chrámu jsme vedli s několika kamarády debatu o tom, co je nejhorší a nejprotivnější tvor v galaxii, ta nejhorší manifestace temné strany co přežije i šváby. Na výsledku jsme se shodli všichni.
Protivný starý báby.
Absolutně jsem netušil, proč mne označila za šmíráka, neboť o mé cestě větracími průduchy až k dámským sprchám tehdy na Coruscantu nemohla vědět. ale to nebyl ten největší problém, největší problém bylo to, že si únosce dokázal najít kryt a opětovat palbu.
Nech mě babo, nebo tě ještě zašijou za napomáhání únosu, co se tu snažim překazit.
Ohradil jsem se bez větších nadějí na to, že by mne fakt nechala.
Současná situace byla dost mizerná mohl jsem jen ze svého krytu se snažit mířit na druhého únosce, vyhýbat se jeho střelám, doufat že babka se spokojí s házením odpadku, nepříjde jí někdo na pomoc a kavalerie dorazí dostatečně brzy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
Nová osoba na scéně ti velmi znepříjemnila život a zdálo se, že i když tě považovala za násilníka, na něhož jsou snad po celé galaxii vypsány odměny na desetitisíce kreditů, tak musela projevit své životní zkušenosti a odvahu. A také ji očividně nevadilo přehrabávat se v odpadcích, které pak používala jako své projektily spravedlnosti vůči tobě.
V součtu s její střeleckou muškou jsi musel věnovat skoro polovinu svého času tomu, aby ses vyhýbal tomu, co přilétalo od ni a to samozřejmě zvýhodňovalo únosce, které jsi tu chtěl přepadnout.
Faktem pak bylo, že normálně by to bylo s únoscem jen o to, kdo dřív zaznamená přesnější střelu, nicméně v tvém případě jsi tomu nemohl věnovat sto procent, obzvlášť, když okolo tebe prolétla kost od nějakého oběda. O to víc ses musel skrývat a to samozřejmě zase dávalo prostor únoscům, především, když se začínal vzpamatovávat ten druhý z nich. A hlavně, na rozdíl od tebe stříleli blasterové výboje a nikoliv omračující pulsy jako ty.

Babka mezitím pokračovala ve svých výkřicích, kdy jeden věnoval i tobě:
Mě unášet nebudeš ty bídáku! Prase hnusný!
vyložila si tvou frázi a nasnadě bylo, zda-li disponovala dostatečně zdravým sluchem, aby v tom všem mohla slyšet, co jsi doopravdy říkal. Po očku jsi navíc mohl sledovat, že pokud nepodnikneš nějakou akci, tak se únosci zase vzdálí. Mohl jsi sice kráčet v jejich stopách a pokračovat v přestřelování se, jenomže stará uvědomělá občanka by se tě mohla také rozhodnout pronásledovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

No co to má znamenat? Bych si měl stěžovat!
Usoudil jsem, když jsem spatřil jak se zasažený protivník začíná probírat. Nebyl jsem sice expert na palné zbraně, a popravdě ani na jiné zbraně jsem odborník nebyl, ale že by měl člověk zasažený omračovacím výbojem zůstat v limbu déle jsem věděl. Ovšem na reklamaci zbraně nyní nebyl příliš čas, nehledě k tomu, že jsem neměl od toho blasteru ani účtenku, a jen Síla ví jak dlouho po záruce už mohl být.
Babka na druhé straně přicházela s dalšími způsoby jak být otravným trnem v patě. A ani špatný sluch ji nemohl omluvit za nesmyslnost se kterou přišla.
Vskutku jen sebekontrola, kterou získáte za dlouhá léta v chrámu, mne zarazila od toho abych ji na místě zastřelil. A udělal tak galaxii službu, za kterou by mi měli postavit sochu.
Tak táhni do háje!
Obořil jsem se na ní a pochopil jsem proč bylo v historii tolik jediů co padlo na temnou stranu a proč měli v takové oblibě používání blesků.
Raději jsem ve vhodném okamžiku namířil na probírajícího se nepřítele a pokusil se ho omráčit znova. Přeci jen, ten se zatím nekryl a byl relativně snadný cíl, což mu nemuselo dlouho vydržet.
Ten druhej parchant pálí tak, že by se mu mohl celkem brzy vybýt blaster.
Zadoufal jsem, že by se na mne přeci jen mohlo usmát štěstí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
Pokračoval jsi v ostřelování pozic protivníků a zároveň v ukrývání sebe sama před zběsilou babkou. Omráčený muž se zapotácením ještě stihl zvednou Kasiu a poslat ji kolegovi, než jsi ho do limbu poslal znova. Při pohledu na jeho pád, který by mu záviděl i ten nejneschopnější pilot galaxie při pokusu o co nejhorší přistání, sis pak mohl být jistý tím, že se jen tak nezvedne.
Horší však bylo, že Kasii dostal k tomu druhému, jenž ji nejen začal používat jako štít, ale hlavně čekal na moment, kdy bude od tebe moci začít zdrhat.
K tvojí smůle přišel dřív než později a to když babka nalezla nástroj z nějakého sportu využívajícím rakety a tu nasměrovala přímo k tobě. Musel ses pořádně sehnout, aby ses vyhnul zásahu a v tu chvíli útočník, jenž měl u sebe Kasiu vyrazil pryč náhodně střílejíc na tvou pozici. Navíc to babka nevzdávala a směřovala k tobě teď ovoce, jež bylo vrásčitější jak hutt.
Našli jsme slušnou zkratku, do pěti minut budeme v místě sjezdu za mostem. Jinak té havárie už je plné místní rádio, označili tě za sebevražedného vypatlance, který naštěstí nerozumí technice, aby věděl, že musí za letu deaktivovat repulzory a pojistky,
ozval se z komlinku Auril a přidal ti tak další bod, na nějž ses mohl v dané chvíli soustředit.
Nehledě na to, že jsi měl pocit, že se brzy někdo přiblíží směrem od babky a ten by mohl být atleticky zdatnější, ne-li přímo něčím vyzbrojený, což bylo to poslední, co bys v danou chvíli potřeboval.
Otázkou však bylo, jak by babka reagovala na tvůj případný pokus vydat se za pronásledovatelem, z jejího pohledu pokus zmizet před jejím spravedlivým hněvem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

Ať mi políbí šos s nějakým vypatlancem!
Už mě to všechno celkem štvalo, a že mě v rádiu označují jak mě označují bylo už fakt dost.
Zkuste to rychleji, tady to de do háje, zkouší i Kasií zdrhat. A už tu na mě útočí i starý babky co evidentně utekly z blázince.
Zkusil jsem je popohnat.
Střelit tu brécu do kebule snad ani nemůže být tresnej čin.
Nepřítel se i s Kasií začal vzdalovat, takže jsem byl nucen přeběhnout/přeskočit do dalšího krytu, v pronásledování za ním. Naštěstí nemohl téměř vůbec mířit.
A už by mu sakra mohla dojít munice!
Zadoufal jsem, stejně tak jsem i doufal že ta stará ochechule zůstane kde je, aby oslavovala vítězství, nebo alespoň nebude nalézat již tolik munice. Ono tedy by bylo nejlepší, kdyby se dala do pronásledování ten hajzl jí omylem sejmul.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
Aurilovi a ostatním jsi vzkázal, ať s sebou zkusí trochu pohnout, protože se situace nevyvíjela podle předpokladů. Sice už zůstal jediný z únosců, ale vstup "místní domobrany" situaci zase stavěl do jiného úhlu.
Rozhodl jsi se tedy nejprve postupovat vpřed do dalšího krytu, kterých tu naštěstí nebylo až tak málo a potvrdila se i tvá teorie o tom, že při postupu vpřed bude střelecká muška únosce značně mizerná, obzvláště, když budeš postupovat kryt po krytu. Nevýhodou však byla rozdílná rychlost a s tím i narůstající se vzdálenost mezi tebou a únoscem.
Zároveň ses na chvíli dostal mimo palebnou výseč babky, jak jsi zalezl za roh a mohl jsi se více soustředit směrem dopředu. Díky tomu jsi se dostal i ke dvěma dost slušným ranám a tomu, že ses mohl soustředit na postup vpřed.

To celé vydrželo nějakých patnáct sekund, dokud se zpoza rohu nevynořila i ta babka. Udělala pak ještě pár kroků a snažila se zorientovat v celé situaci. Tys byl v tu chvíli o zhruba čtyři kryty vpředějc, takže na tebe neměla přímý dohled i s ohledem na překážky mezi vámi, obzvlášť, když jsi byl přikrčený a čekal na další výstřel, aby ses posunul vpřed.
Nováčka na scéně si však všiml i únosce, který se zastavil, zamířil a vyslal čtyři výstřely směrem nad babku, která jenom vyjekla a přikrčila se k zemi.
Ze své pozice jsi dobře viděl, že rány nešly přímo na ní, ale nad ní. Jedno pohlédnutí vzhůru vše vyjasnilo, zasažena byla klimatizace na straně baráku, která teď měla co nevidět spadnout. A bylo nade vše jasné, na koho během několika vteřin spadne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

Babka ukázala, že opravdu není z nejbystřejších. Viděla, že zde probíhá přestřelka a přesto za mnou vyběhla.
Zde přichází nový aspirant na (nenašel jsem vhodnou SW náhradu za Darwina, tak radši nebudu vymýšlet nějaké nové jméno) cenu.
Nepřítel sice nezačal střílet přímo po ní, ale výsledek vypadal obdobně. Klimatizace jí rozmáčkne stejně.
V mikrovteřině jsem zvážil své možnosti.
Buď se pokusim zachránit babku. Která však leží na zemi, takže bych jí musel chytit a odtáhnout a není jisté, zda to stačím včas, nehledě na to, že jakmile se k ní přiblížim, tak mě začně mlátit a křičet že jí chci znásilnit a klimatizace rozmázne nejspíš oba dva. i když jí zachránim, tak se nejspíš dočkám jen dalších nadávek osočování a pravděpodobně i bití. 'Nehledě na to že Kaisia je již tak dostat daleko a mohl bych jí ztratit.
Na druhou stranu když budu pokračovat v pronásledování Kasii a únosce mohu je spíše dostihnout, či aspoň navést Aurila a Aniah na správné místo aby jí zachránili oni. A babka umře.
Vzhledem k tomu že všechna fakta hovořila pro pokračování v pronásledování, jsem pokračoval, tak rychle jak jsem si troufnoul ve snaze zachránit Kasii.
Když jsem však vyrážel, tak mě lehce zatrápilo svědomí, že tam nechávám babku umřít. Ona v podstatě nemohla z ato že je stará, hluchá, pitomá a protivná jak činže, tedy za to poslední asi může. Ale správný jedi by ji jistě dokázal zachránit a ještě neztratit Kasii z dohledu. Ale na druhou stranu i to byl jeden z důvodů, proč nyní nejsem jedi, natož dobrý jedi. Abych nedělal blbečka lidem co se kvůli vlastní hlouposti dostanou do nebezpečí a nakonec je ze všeho viněn. To tedy asi budu stejně, ale alespoň to dělání blbečka všem lidem okolo si odpustím.
Zaťal jsem tedy zuby a pokračoval.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
Morální dilema, které se před tebou objevilo, tě přeci jen na vteřinku zastavilo. A přestože před nějakou dobou nazpět bys neváhal a otáčel se směrem k babce, tentokrát se ti povedlo neotočit. Chtělo to sebezapření, chtělo to vícenásobné odůvodnění, proč jít spíše dopředu než dozadu, ale dokázal jsi to.
Zvuk, když se klimatizace konečně utrhla byl v podstatě nepatrný, takové kovové zlomení. Její let byl pak prakticky neslyšný - o to výraznější byl dopad nebo přistání. Těžko definovat, co z toho je správný výraz, když mohutná klimatizace dopadne na stařenu a v podstatě ji rozmázne. Možná by se to dalo označit jako takové tupé šplouchnutí, nějaká ta prasknutí a vše doprovázeno posledním výkřikem zmaru ze stařeckých opotřebovaných plic. Nemusel ses otáčet, abys věděl, že proces byl rychlý a díky tomu i dost bezbolestný - i ten slabý hlásek, který tě ne a ne opustit potvrzoval, že tam za tebou už není živá osoba.

S čistým prostorem za zády pak začala poněkud neobvyklá honička úzkými uličkami. Výstřel, pokrčit, pohyb kupředu na tvé straně, zatímco výstřely, zatažení rukojmí a ústup jinam na straně druhé. Trochu jsi začal ztrácet pojem o čase, když se ti ozval komlink a musel ses tak na chvilku skrčit, abys mohl hovořit.
Jsme konečně na druhé straně - kde přesně seš? Nebo aspoň nějak přibližně?
ozval se Auril a ty ses mohl konečně dočkat nějaké dobré zprávy. Orientace v uličkách však nebyla úplně optimální, protože jsi se soustředil především na pronásledování a snahou zasáhnout protivníka dříve, než se to povede jemu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

Odřízl jsem se od toho že mi za zády umřela lidská bytost. Tedy teoreticky lidská, zas až tak jistý jsem si tím nebyl. Nyní jsem měl sám dost co dělat abych se k ní nepřidal ve vypouštění duše.
No konečně.
Zaradoval jsem se, když jsem uslyšel že je Auril nedaleko. Vyvstal však problém v tom, jak ho sem odnavigovat.
Začal jsem mu popisovat cestu sem tak dobře jak jsem dokázal.
Pomůže vám, když vystřelím do vzduchu, že by ste viděli střelu?
Napadne mne a zeptám se ho, zda je to použitelný nápad, nebo jen plýtvání municí.
Vystřelím rychle, ani ne moc přesně nyní, několik střel po únosci, aby se příliš nerozptyloval a čekal na odpověď a posily.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
Situace se převracela všemi možnými směry a ty ses snažil neupínat na ztráty, které zatím v této bitvě nastaly. Pokoušel ses Aurilovi co nejlépe vysvětlit cestu tam, kde ses nacházel a navrhl jsi i možnost, že by ses pokoušel jim pomoct v navedení výstřelem do vzduchu. S ohledem na to, žes byl mezi budovami sis v tu chvíli ani neuvědomil, že by to nejspíš moc nepomohlo.
Výstřel nám nepomůže - zpoza budov ho těžko uvidíme. Jinak zhruba tuším, kde asi můžeš být, ale tam odsud pořád vedou tři východy - počítej svou levou jako směr na sever a zkus nás navést v případě odbočení, jinak budu počítat, že pokračuje pořád na východ - tedy rovně v ulici, kde asi nejspíš jste,
předal ti odpověď Auril, aby ses následně mohl už jen soustředit na přestřelku a na chvilku několika výstřely zaměstnal svého protivníka.
Následující chvíle opakovaly stále stejný scénář - tys pronásledoval a snažil se střílet co nejpřesněji, protivník naopak střílel větší dávky s větším rozptylem, takže měl větší možnost náhody. Tak jako tak, jste se oba zdvořile drželi od toho, aniž byste jeden druhého zasáhli.
Mohl jsi nyní zaregistrovat, že únosce nyní zabočil do ulice po tvé levici a opět se ti na chvíli ztratil z dohledu do doby, než se ty sám dostaneš k té odbočce. To nakonec nebyl výraznější problém a opět jsi dostal únosce do svého zaměřovače, jen abys získal výhled na uličku, která již ústila na hlavní cestu a tedy mezi lidi a dopravu. Každopádně se nezdálo, že by k lidem a dopravě zatím chtěl a jal se tě držet krátce za místem, kudy jsi zatočil. Naneštěstí pro tebe měl protivník výhodný kryt, takže běžným postupem vpřed bys dost výrazně riskoval zásah.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

Sakra. Sakra! Sakra, sakrasakrasakra.
Zanadával jsem v duchu a okamžitě oznámil Aurilovi že jsme odbočili a přiblížili se k nějaké rušné ulici. To by mu mohlo kapku víc napovědět, kde přesně jsme.
Nyní jsem musel obzvlášť opatrný, kam střílím, neboť kdyby můj zbloudilý výstřel zamířil do davu tak by z toho byl průšvih jakej jsem ještě nezažil.
Naštěstí pro mne vypadal únosce na chvíli spokojen s výhodnějším krytem, což nám dávalo trochu času pro příchod posil. Snad jen našich.
Nesnažil jsem se ho tedy z úkrytu nijak vystrnadit, spíše ho přimět aby tam zůstal a doufal jsem že se kavalerie přivalí z druhé strany a překvapí ho zezadu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Vedlejší uličky:
S ohledem na situaci ses dostal do takového patového stavu - ty ano únosce jste nyní nepostupovali a v podstatě jste se dostali do fáze čekání. U sebe jsi věděl, že si to můžeš dovolit, každým okamžikem se totiž blížil Auril a ostatní. Otázkou však bylo, proč tato situace vyhovovala únosci, který také nejevil tendenci se příliš posouvat a snažil se využívat svého o něco lepšího postavení.

Rozuzlení přišlo s příjezdem dvou landspeederů - tedy, nejprve toho prvního, z něhož vyskákal další z místních, který spustil palbu z těžší zbraně směrem k tobě, zatímco únosce i s Kasiou spěchali k landspeederu. Druhý už jsi viděl mnohem radši - nicméně Auril nemohl zastavit u protivníka a to mu poskytlo dostatek času, aby svého muže i Kasii dostal do vozu. Ten velmi rychle vyrazil vpřed, aby se u ústí zastavil Aurilův landspeeder s otevřenými dveřmi.
Dělej, ať je neztrátíme!
houkl na tebe tvůj současný šéf, jakoby neměl pochyby o tom, že celou situaci ustojíš.

Za řízením zatím byl Jon, přičemž Aniah ani droida jsi nikde neviděl. Co nejrychleji ses dostal k landspeederu a naskočil, aby Jon tryskem vyrazil za pronásledovateli.
O jeden blbej náklaďák z postranní ulice - ale co mě zaráží víc, je jejich organizovanost,
zaklel Auril na místě spolujezdce a snažil se najít úhel, pod nímž by mohl na pronásledované poslal pár blasterových výbojů. Jon mezitím od volantu utrousil jediné slovo ve svém rodném jazyce - "otrokáři". Ani ty ani Auril jste nepotřebovali překlad, moc dobře jste věděli, co jsou otrokáři zač a kolik si jsou schopni vydělat na "hodně dobrém úlovku".
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vena, Vedlejší uličky

To je sakra nesportovní chování!
Křikl jsem k přichýející těžké palbě od posil. Naštěstí jsem už viděl přijíždět i mé posily.
Trochu jsem zadoufal, že naši onoho střelce s těžkou zbraní přejedou, ale asi byla u volantu Aniah, či alespoň dost mluvila do řízení. Následně jsem zjistil že jsem se, co se angažovanosti Aniah, mýlill.
Proč musíme být sakra zrovna my ty hodný.
Raději jsem se ale podobnými úvahami, ani úvahami na téma, kdy měl sakra čas zavolat pro posily, nezabíval a jakmile to bylo trochu bezpečné sprintoval směrem k našim a naskočil rychle do speederu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vena, Ulice města:
Do vozu jsi nakonec naskočil na zadní místa a Jon okamžitě vystřelil vpřed za pronásledovateli. I když získali trochu náskoku, tak jsi při Jonově jízdě nepochyboval o tom, že by je nedohnal. Auril si mezitím kontroloval blasterovou pušku a ukázal na zadní sedadla, kde byla ještě jedna další. Kromě ní se tam válely i dvě těžké blasterové pistole, dva oslepující granáty a blasterová karabina.
Sbalil jsem jenom nějaké věci narychlo, ale mělo by to stačit. Čapni co preferuješ, v prostoru na nohy jsou pak zásobníky, Jon na to šlapal, tak se trochu rozsypaly,
pousmál se Auril, aby trochu osvěžil situaci, nicméně jsi na něm jasně viděl, že to celé bere hodně vážně. Podobně jsi mohl vnímat i zápal Jona, který sem tam utrousil nějakou nadávku ve svém rodném jazyce. Při práci s ním ses nadávky v sulluštině naučil velmi rychle.
Nejradši bych to do nich pálil co to jde, ale mají tam pořád Kasiu. Aniah zkouší z lodi zjistit, jestli nám pomůžou oficiální složky, ale zatím to nevypadá nadějně - nejspíš jsou krytí odněkud shora. Jindy ideální úkol pro rytíře Jedi, ale jaksi nejsou po ruce. Ale ať je to tak či onak, tak nikdo nebude unášet nebo vyhrožovat členům mojí posádky. Takže se snažíme vyřadit jejich vůz a pak je dorazíme manuálně. Máš i nějakou dýku nebo vibronůž?
předal ti Auril další informace, abys byl více v obraze, stejně jako svou teorii. Jon to doplnil dalším peprným výrazem, který by se dal přeložit ve smyslu "zasraná byrokracie" a prudce trhnul vozem do strany, abyste zahlédli na konci dlouhé ulice váš cíl. Na přesnou střelbu to ještě nebylo, ale byli jste jim v patách a určitě jste se přibližovali.
Měl jsi alespoň možnost si lépe prohlédnout landspeeder únosců - typ s pevnou střechou, zatmavená skla a relativně drahý model, ten váš byl zato relativně laciný vypůjčený ve verzi kabrio.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“