Claire Maxwell (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Claire Maxwell (Phate)

Příspěvekod Krumla » 24.11.2016 21:05:45

Meno: Claire Maxwell
Titul: Padawan
Rasa: Človek
Rok narodenia: n/a (12 rokov) - pár rokov pred order 66
Planéta narodenia: Coruscant

Životopis postavy:

Claire je dievča, ktoré patrilo do pomerne normálnej rodiny úradníkov v jednej z častí planéty Coruscant. Jej rodičia patrili k vyššej vrstve a o kredity nikdy nemali príliš veľkú núdzu. Rozhodne boli schopný vychovávať svoju novo narodenú dcéru. Jej detstvo bolo celkom normálne na jej vek a postavenie jej rodičov. Vychovávali ju hlavne doma, aspoň kým nedosiahla veku štyroch rokov. Vtedy v sebe Claire objavila istý dar, alebo skôr cit pre "silu". Bolo to na jednom z výletov, ktorý s ňou rodičia podnikali. Aj keď vtedy to bol u nej skôr taký podnet, ochranný reflex, ktorý ešte dlho nijakým spôsobom nedokázal podnietiť. Celé to ale mohlo skončiť ako nepríjemná tragédia. Keď prechádzali spodnými časťami Coruscantu, niekde vysoko nad nimi sa z nejakého trajektu odtrhla časť nákladu, ktorá začala letieť presne smerom na ich hlavy. Claire bola vtedy jediná, ktorá si niečoho všimla.. kvôli hluku a podobne. Bola však s jej priamej rodiny jediná, ktorá túto udalosť aj prežila. Jej matka a otec boli rozdrvený nákladom, zatiaľ čo ona v ten deň prvý krát a zcela bez rozmyslu využila svoj dar - Silu. Aj keď si na to nepamätá, keďže sama upadla do bezvedomia a hlavne bola ešte veľmi mladá, nebolo pochýb že to sila bola. Keď vyhrabávali z trosiek ju a jej rodinu, bola to len ona, kto nemal jediné zranenie a ktorej sa trosky v podstate ani len nedotkli.
Claire pôvodne nemala mať žiaden problém ani do budúcna. Mala predsa ďalšiu rodinu, tetu s jej rodinou či dokonca aj strýka, ktorý už bol ale veľmi starý a o malú sa postarať nemohol. Problém bol len v ľudskej malichernosti a v tom, že sa o ňu jej teta vôbec nezaujímala. Dokonca aj majetok ktorý mala Claire časom zdediť, jej odoprela a samotnú Claire nechala doviesť do jedného z detských domovov. Tam sa ale mladé dievčatko nezdržalo dlho. Udalosť ktorej sa zúčastnila a v podstate jej čin, sa čoskoro dostal do uší tých správnych ľudí a čoskoro na dvere jej izby zaklopal muž. Bol oblečený naozaj divne, mal na tvári príjemný úsmev a tá brada mladú Claire doslova fascinovala. Nemusel ju presviedčať a keďže ani nebol nikto, kto by bol nejak proti tomu aby ju odviedol do chrámu, tak sa tam behom ďalších dní ocitla.

Samotná Claire na prvý pohľad nikdy nežiarila žiadnym výnimočným talentom. Skôr naopak, len bola veľmi usilovná a tak sa dokázala ostatným younglingom v jej veku vyrovnať. Od tej doby neprešlo veľa. Vlastne len osem rokov. Teraz má dvanásť a aj keď stále cvičí viac menej len s cvičnými mečmi, naučila sa ako ostatný svoju prvú formu v boji so svetelným mečom. Shii Cho, pre ňu samú to bol celkom úspech, dalo by sa povedať, že je na seba hrdá. K tomu aby dokončila svoj Jedi výcvik, však má ďaleko. Momentálne svoj čas venuje len svojmu tréningu, meditácií a vzdelávaní sa v múdrostiach, na ktoré za dlhé tisícročia stihli Jedi prísť. Tento spôsob života ju baví a navyše sa tak pripravuje na svoje skúšky, po ktorých dúfa, že z nej bude Padawan. Sama to síce netuší, no aj cez jej pomerne priemerný talent je veľmi citlivá na Silu.. alebo ako by isté postavy povedali: "The Force is strong with this one", problém je len ten, že tento jej talent zatiaľ hlboko spí aj cez čas, ktorý strávila svojim tréningom a prípravou.

Farba čepele: Modrá
Svetelný meč: Jednočepeľový

Štýl boja so svetelným mečom:
Forma I - Shii Cho


Schopnosti:
Základné využívanie sily (pull, push)

Schopnosti ako rytier Jedi, Sith:
n/a (rád by som to nechal otvorené, uvidí sa časom )

Vzhľad, poznámky:
Je v podstate stále ešte dieťa. Aj keď má za sebou prvé roky výcviku, nedá sa povedať, že by patrila k nejakým pokojným a rozvážnym padawanom. Aj vety, ktorými sa Jedi radia, sú pre ňu zatiaľ skôr nejaké morálne rady, než by sa nimi mala naozaj nechať viesť. Nemá k nim blízko. Je celkom akčná, hyperaktívna a často druhým ľuďom hrozne kvôli tomu lezie na nervi. Rada odvráva, rada sa pýta, rada spoznáva nové veci a často krát opakuje stále rovnaké chyby dookola a dookola. Je veľmi nepozorná, čo ju už pár krát takmer stálo vypočúvanie si monológu pre ňu "starých páprdov". Čo sa týka vzhľadu, ako dieťa je pochopiteľne dosť malá a útla, no na jej vek taký priemer. Má ryšavé vlasy zväčša zviazané do copu, bledú pokožku, pehy a tmavo-zelené oči.

Rozsah Znalostí o SW: Moc nie, Darth Bane (myslím že sa tak manik volal) a čo to si možno ešte pamätám zo starých filmov. Trocha z hier ako Jedi Academy a ešte menej zo SWTOR

Odhadovania častosť hrania: Kto vie, každý deň by som mal byť schopný hodiť post. Nie je to však pravidlo.
Kontakt: Junior Curry (FB), krumla@centrum.sk

Pozn: vek charakteru je síce dosť malý no je to zámer. Rád by som hral takto od .. "začiatku", pri čom by mi vôbec nevadili niečo ako časové posuny trebárs po jednotlivých výcvikoch / misiách - ročné, dvojročné.. to už by bolo na dohode s prípadným modom. Je to hlavne z dôvodu, že nemám veľké "plány" a skôr ma zaujíma, kam by sa "priemerný" no ťažko pracujúci padawan dokázal dostať aa čo mi hodia pod nohy.
Pozn2: Mal som tu ešte minimálne jednu prihlášku, ktorú mal na starosti Shisco (asi sa to tak píše), no ten tu bol naposledy tretí mesiac v roku O_o tak sa ju ani nesnažím obnoviť. (aj keď je to trocha škoda tho)
Naposledy upravil Krumla dne 21.2.2017 20:41:32, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell

Příspěvekod Phate » 15.1.2017 09:50:07

Předně mi dovol, abych se jménem svým i celé Akademie omluvil za toto malé nedopatření, ke kterému dochází jednou, maximálně dvakrát za deset let!
K přihlášce se zeptám snad jen na jaké období před rozkazem 66 to vidíš?
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Claire Maxwell

Příspěvekod Krumla » 15.1.2017 10:55:10

To je v pohode, je to len hra .)

Hmm, niečo okolo 7-10 rokov pred ? dosť času na to, aby sa postava do vtedy stihla nejakým spôsobom vyvinúť
Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell

Příspěvekod Phate » 15.1.2017 11:06:05

Ok, test tedy vynecháme a poprosím tě ještě o trochu trpělivosti, výcvik založím nejpozději do úterý :)
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Claire Maxwell (Phate)

Příspěvekod Phate » 17.1.2017 16:48:35

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše
http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4684


LOCK
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron