Alldgarr Brax - Sithův učeň

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Alldgarr Brax - Sithův učeň

Příspěvek od Shisco »

Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii...
ALLDGARR BRAX - SITHŮV UČEŇ

Byl počátek nového roku. Roku, který si historikové příštích tisíciletí budou pamatovat jako rok 3958 před bitvou o Yavin, a zatímco na Republikovém území ještě dozníval ruch oslav, na dalekém DROMUND KAASU v prostoru ovládaném SITHSKÝM IMPÉRIEM, které dosud v tichosti zbrojilo, se připravovala dlouho očekávaná ofenzíva.
Dva veteráni Mandalorianských válek, společně se všemi svými jednotkami přísahali věrnost Sithům a s přízvisky DARTH REVAN a DARTH MALAK přichystali tažení proti Republice, již sami před pouhým rokem zachránili proti Mandalorianům, dopomohli jí k vítězství a byli za to zváni hrdiny.
K sithským jednotkám účastnícím se tažení se společně se svým mistrem přidává i ALLDGARR BRAX, mladý patnáctiletý sithský učeň, který touží zakusit válku a vydobýt si slávu v boji proti Jediům...

Dromund Kaas, válečný kosmoport Kaas City

Na válečný kosmoport v hlavním městě byl fenomenální pohled. Rozlehlé ferobetonové pláně byly pokryté stovkami velkých bitevních lodí, kam až oko dohlédlo, a kolem panoval shon jako v mraveništi, jak se technici, údržbáři a účeloví droidi rozličných druhů prolínali a spěchali za svými povinnosti, aby byly lodě včas připraveny odletět a potáhnout na Republiku.
Třebaže to na první pohled vypadalo jako chaos, v tom hemžení panoval dokonalý a precizně daný řád.
"Cítím tvou lačnost po bitvě..."
Tvůj mistr s rukama za zády sledoval scenérii, jež se před vámi rozprostírala, shlížeje na všechno to hemžení z balkónku hangárové budovy, na kterém jste oba stáli.
Sithský mistr jménem Ker Nevjor tě cvičil teprve asi dva měsíce, před kterými si tě vyzvednul z Akademie s tím, že tě bude učit sám, přičemž mistr Nevjor sdílel tvůj pohled na Sílu.
Patřil totiž k sektě, poměrně nové a nepříliš rozšířené odštěpenecké frakci sithského řádu nazývané Šedí Sithové, podle jejichž doktríny žití podle sithského kodexu neznamená nutnost nenávidět celý vesmír a zabřednout do temné strany až po krk.
"Ale nenech se vysmát, můj učedníku. Musíš mít na paměti, že ani se Sílou nejsi nepřemožitelný, obzvlášť vůči těm, kteří jí vládnou také."
Dlaní pohladil černou rukojeť světelného meče se stříbrným žebrováním, již mu chvílemi zakrýval dlouhý černý plášť třepetající se ve větru.
"Myslíš, že jsi na ně připravený?"
Nečekal na odpověď, bleskově strhnul světelný meč z magnetické úchytky na opasku a než jsi se nadál, světelný meč s charakteristickým klap-bzzzzzz aktivoval, krvavě rudý energetický paprsek proříznul vzduch a mistr se proti tobě mžikem rozmachoval z otevíracího postoje Ataru, s mečem drženým obouruč.

___________________________________
Nebraň se myšlenkám, pocitům, můžeš i zavzpomínat, nehraj za jiné postavy než za tu svou a mírně posuň děj.
Příjemnou zábavu...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax - Sithův učeň

Příspěvek od Alldgarr »

Dromund Kaas, válečný kosmoport Kaas City

uskočit,tasit meč a zaútočit proběhlo mi hlavou ve chvíli kdy mistr tasil meč.Uskočil jsem a málem jsem přepadl přes zábradlí balkónku, ustál jsem to a tasil jsem meč.Už jsem chtěl zaútočit když mě napadlo on nejspíš čeká že ihned zaútočím,musím vymyslet nějakou lest a nějakou jsem vymyslel.Vyskočil jsem na zábradlí balkónku a seskočil jsem dolů.Nebylo to tak vysoko a naštěstí jsem dopadl celkem měkce.Po dopadu jsem opět zapnul meč a křikl na mistra "nemáš šanci tohle vyhraju" ale usilovně jsem se snažil vymyslet co dál.jedinné co teď mohu udělat je čekat na reakci mistra proběhlo mi v hlavě a tak jsem čekal.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dromund Kaas, válečný kosmoport Kaas City

Hbitý a obratný úskok do strany zachránil situaci a tvá pohotovost tě zachránila od toho, aby váš souboj skončil ještě dříve než vůbec započne. Nicméně rychlost se projevila na úkor obratnosti a tak jsi neměl daleko k propadnutí skrz mezeru mezi horní a spodní příčkou zábradlí, jež vás dělilo od tvrdého ferobetonu mnoho metrů pod vámi.
Nato jsi aktivoval svůj vlastní světelný meč ku své obraně, leč když mistr prováděl další úder, namísto zaparírování jsi pozadu vyskočil na zábradlí a v okamžení se vrhnul až dolů na zem, kde jsi přistál o poznání méně ladně, než jsi zamýšlel, přesto však na obě nohy a bez zranění.
"Leda v tvých snech."
Okamžik jste stáli se zažehnutými světelnými meči a zírali jeden na druhého, aby pak mistr zakroužil světelným mečem kolem těla a zeshora zahřměl:
"Chvíli pryč z Akademie a už tak arogantní! Budu tě muset naučit respektu!"
Načež se třemi kroky rozběhl a následně se vymrštil do vzduchu, aby se skrčil do elegantního salta, kterým se přehoupnul přes zábradlí a po krátkém volném pádu doskočil elegantně jako kočka asi tři metry před tebe.
Okamžitě se do tebe pustil a počastoval tě několika výpady na pásmo hlavy, bodnutím na břicho a technikou tekoucí vody, kdy sjel svou čepelí po tvé ve snaze jít po ruce svírající jílec světelného meče
Od dvou červených energetických čepelí sršely jiskry pokaždé když narazily jedna do druhé a blízkým okolím se ozýval jejich nezaměnitelný hluboký bzukot.
Mistr se otočil na špičce přední nohy o tři sta šedesát stupňů a energii bleskurychlé otočky využil ke tvrdému úderu shora, kdy sis málem sežehnul vlasy vlastním světelným mečem, jak ti silou nárazu při krytu podklesly ruce.
Mezitím, co jste se přetlačovali, tvé oči se střetly s přísným ledovým pohledem těch jeho.

_______________________
Že tys nečetl ani příspěvek v ostatních herních vláknech? :vader: Jednak za tečkou ve větě se vždy dělá mezera, a také je dobrým zvykem dávat myšlenky a přímou řeč na nový řádek. Takhle je to strašně nepřehledné...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax - Sithův učeň

Příspěvek od Alldgarr »

Dromund Kaas, válečný kosmoport Kaas City

K čertu co dál? problesklo mi v hlavě. Musel jsem urychleně něco vymyslet. Napadl mě jeden hodně riskantní plán a jeho provedení mě může stát život, ale musím to zkusit.
"Vypadáte unaveně mistře,nechcete si jít sednout do chládku?" řekl jsem s těžce provedeným úsměškem a co nejsilněji jsem ho kopl nohou která na tom po předchozím pádu vypadala v lepším stavu. Nebylo to dokonalé a místo do kolene jsem mistra kopl jen do holeně. Nejspíš to zabolelo ale nehlo to s ním ani o krok.
Sakra, co mám dělat teď, jsem v pasti. a s tou myšlenkou jsem se pod silou mistrova meče hodně pokrčil v kolenou. Došlo mi že předchozí provokace byla velká chyba a že nemám šanci. Někde jsem slyšel že je lepší přijmout porážku se ctí než zemřít jako úplný hlupák.
"Vyhrál jste, měl jste pravdu." řekl jsem a snažil se aby to neznělo ustrašeně. No účinek obloukem minul a jedinné co jsem ze sebe dostal bylo:
"Vyhrál jste" bylo to slabé skoro neslyšné a vsadil bych krk že to znělo ustrašeně.
Jsem unavený a on snad pochopí proč to vzdávání znělo jak to znělo. To bylo poslední co mi prošlo hlavou, pak jsem ucítil jak tlak meče povolil a hned poté nějaký úder do hlavy, pak nic.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dromund Kaas, válečný kosmoport Kaas City

Vystartoval jsi proti mistrovi kopem, zatímco jste se přetlačovali s prskajícími červenými čepelemi zaklesnutými do sebe. Zasáhl jsi, leč špatné místo, a mistr jen pozvedl obočí v gestu, jestli to opravdu jako myslíš vážně.
Podklesnul jsi v podřepu a mistr za okamžik polevil tlak, jak jsi očekával. Deaktivoval světelný meč, ale rukojeť si nechal v ruce, načež druhou ruku natáhnul, chytil tě za tuniku a potom tebou Sílou mrštil někam dozadu.
Okamžik jsi letěl a pak ses skutálel z nějakých schodů dolů, načež ses udeřil do hlavy a svět pohltila tma.

Dromund Kaas, mistrova rezidence

Probral ses na lůžku ve své komnatě v mistrově rezidenci a když jsi otevřel oči a vzpamatoval se, spatřil jsi mistra, stojícího u dveří a čekajícího, kdy přijdeš k sobě.
"Kdo nedokáže respektovat svého protivníka," promluvil k tobě a udělal několik kroků, aby přistoupil blíže, "toho čeká jedno nepříjemné překvapení za druhým."
Podal ti ruku, aby ti pomohl vstát.
"Sithové na invazní flotile by tě za tvoji aroganci tvrdě potrestali. Nezapomínej, že názory, jaké zastáváme, zdaleka nejsou populární, a pro naše vlastní dobro na sebe nesmíme příliš upozorňovat."
Otočil se ke dveřím a pohlédl na chronometr tiše visící nad nimi. Na jeho displeji svítily číslice 5:53.
"Přichystej si své věci, ve tři nula nula galaktického času čekej na válečném kosmoportu k nalodění společně s posádkou křižníku Maleficent, sejdeme se na palubě."
S těmi slovy ti mistr Nevjor podal tvůj světelný meč, načež se otočil na podpatku a rázným krokem vykročil ze dveří, až za ním jeho šedočerný plášť zavlál.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax - Sithův učeň

Příspěvek od Alldgarr »

Dromund Kaas, mistrova rezidence

"Jistě mistře, budu tam" odpověděl jsem a vrátil jsem meč na opasek. Vyzvedl jsem si u lékařského droida nějaké medikamenty a vydal jsem se na cestu na kosmoport.

Dromund Kaas, válečný kosmoport Kaas City

Jsem tu, už zase pomyslel jsem si a vzpomněl jsem si na bolestné ponoření do bezvědomí. Vyhledal jsem mistrovu loď a nastoupil jsem. Bylo tam celkem živo. Nějaký voják mě zavedl do mé ubytovací místnosti. Tam jsem si odložil svou břašnu a vydal jsem se na můstek.
"Je zde lord Nevjor?" zeptal jsem se důstojníka na můstku a odpovědí mi byla naprostá ignorance. Už jsem chtěl tasit meč když jsem si uvědomil že za smrt jednoho z důstojníků bych pochvalu nedostal.
Můžete mi prosím říct zda je tu lord Nevjor?" řekl jsem a odpovědí mi byl naprosto nechápavý pohled.
No, tak já asi počkám v kajutě. pomyslel jsem si a odešel jsem z můstku.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dromund Kaas, na palubě křižníku Maleficent

Důstojník na můstku byl zabrán pohledem do konzole a upíral na ni veškerou svou pozornost. Jen k tobě zvedl oči a následně pokračoval v práci, teprve až když ses otočil, povšimnul si světelného meče blyštícího se na svém právoplatném místě u tvého levého boku.
"Promiňte, nepoznal jsem vás," zavolal na tebe muž v šedé uniformě s barevnými hodnostními proužky prvního důstojníka na klopě v okamžiku, kdy ses chystal opět nastoupit do výtahu a odebrat se do své kajuty. Léta svého největšího věhlasu měl zjevně za sebou, nyní sis všiml, že muž byl starý, vrásčitý a po ramena mu splývaly šedivé vlasy, a třebaže své povinnosti stále byl schopný vykonávat svědomitě, patrně už hůře slyšel.
"To nemám tušení, pane," odvětil. "Ale můžu se podívat do palubního deníku a říct vám, jestli už se nalodil."
Důstojník znovu ponořil svůj vrásčitý zahnutý nos do konzole lodního počítače a chvíli hledal v seznamech.
"Podle počítače před dvěma minutami vstoupil na palubu."
Sotva starcova slova dozněla, na můstek přijel výtah a když se jeho dveře otevřely, vystoupil z něj vysoký, přes dva metry měřící Sith. Byl to čistokrevný Sith s červenou kůží, na nohou vysoké okované těžké boty, které s každým krokem duněly celým můstkem, oděn v lehké černé zbroji s pláštěm, který za ním povlával, a u pasu mu visela dlouhá černá rukojeť oboustranného světelného meče s aktivačními tlačítky zhotovenými ze dvou broušených červených drahokamů.
Sith si vykračoval můstkem suverénním krokem velitele operace a žlutě planoucíma očima přejel shromážděné členy posádky, kteří jako jeden okamžitě řádně zasalutovali.
"Je Maleficent připravený?" zeptal se tichým, ale přesto hrozivě znějícím hlasem.
"Ano, můj pane," povstala zpoza přístrojů kapitánka lodi, asi čtyřicetiletá žena s černými vlasy spletenými do jednoho velkého copu. "Dobíhají poslední předletové operace, Maleficent může vzlétnout během pěti minut. Sacreligious hlásí poruchu jednoho z motorů, na jejímž odstranění se pracuje, flotila může odstartovat podle plánu."
Poznával jsi toho Sitha od vidění, jmenuje se Iriol, několikrát se objevil na akademii během tvého zdejšího pobytu a mezi učedníky o něm kolovalo pár drbů. Některé pravily, že v rámci svého kariérního postupu zabil několik vysoce postavených lidí, aby mohl zaujmout jejich místo, nebo že v záchvatu hněvu Sílou uškrtil svého vlastního bratra, když mu bylo pouhých pět let.
___________________________________
Opět příliš předbíháš děj, když s někým máš interakci nebo rozhovor, já jako moderátor hraji za něj a určuji, co řekne nebo udělá. Nehledě na to, že nevšímat si maníka se světelným mečem za pasem na palubě sithské bitevní lodi by se členům posádky mohlo hrubě nevyplatit, mnohdy naposledy...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax - Sithův učeň

Příspěvek od Alldgarr »

Dromund Kaas, na palubě křižníku Maleficent

Sakra co ten tady dělá? pomyslel jsem si a uklonil jsem se mu. Chvíli jsem přemýšlel jestli nebude lepší neříct ani slovo a odejít nebo se zkusit zeptat na mého mistra.
No co, jediné co se mi může stát je že mne zabije. mi proběhlo hlavou.
"Můj pane, smím se zeptat kde je můj mistr? Měli jsme se zde sejít?" řekl jsem a radši jsem mu ani do očí nepohlédl a i tak mne zamrazilo a pocítil jsem jak mnou projel strach a respekt z toho válečníka.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dromund Kaas, na palubě křižníku Maleficent

"Já nejsem tvoje chůva, škvrně," řekl čistokrevný Sith a tentokrát už zvýšeným, hněvivě podbarveným hlasem, oči mu zaplály a když pohrdavě svraštil tvář, sumcovité úponky u jeho úst se zakomíhaly.
"Palivo předehřáto na optimální hodnotu, všechny systémy svítí zeleně. Zahajuji předstartovní sekvenci," ohlásil jeden z pilotů usazených u kormidla posazeného na vyvýšeném ostrůvku obklopeného konzolemi přesně uprostřed můstku.
"Start za dvě minuty."
"Dobře," pronesl opět Iriol a nyní zněl o něco spokojeněji, o čemž svědčil i potměšilý úsměv, který se vrátil na jeho tvář. Zamyšleně si promnul výrůstky u brady, ozdobené několika zlatými a electrumovými kroužky, a jeho pozornost byla opět zaměřená na něco jiného než na tebe.
"Start za jednu minutu. Spouštím motory..."
Pilotova slova doplnilo jemné zachvění doplněné tichým, téměř se vytrácejícím zahřměním, a o pár úderů srdce později na můstek znovu přijel výtah. Když se dveře otevřely, z kabiny vystoupil tvůj již netrpělivě očekávaný mistr.
"Jdete pozdě, Kere Nevjore," počastoval jej Iriol, zatímco mu mistr spěchal vstříc.
A potom...
Iriol sevřel ruku a Sílou tvého mistra uchopil a zvedl ho nad podlahu. Několik sekund komíhal nohama jako brouk převrácený na záda, načež Iriol škubnul rukou k sobě a mistra Nevjora si přitáhnul, aby vzápětí sáhnul druhou rukou na opasek po světelném meči, s charakteristickým klap-bzzzz probudil jednu červenou čepel k životu a nechal mistra Nevjora, aby se na ni napíchl a proklála mu břicho.
"Nedisciplinovanost je neodpustitelná slabost, Nevjore."
Vyškubnul z něho bzučící rudou energetickou čepel, načež opět škubnul dlaní a odmrštil mistra do kovové stěny, až to zadunělo jako zvon.
"Cha cha cha! Jak jste slabý!"
Mrštil jím proti protější stěně, a ještě jednou tam a zpátky, chechtaje se u toho jako maniak.
"Start za pět sekund... Start."
Pilot se za kormidlem krčil strachy a hlas se mu mírně chvěl, dával však na odiv svou profesionalitu a pokračoval ve své práci jako by nic. V tom okamžení se Maleficent odlepil od přistávací plochy.
Iriol prudce šlehnul s tvým chroptícím mistrem o kovovou podlahu, ten se z posledních sil škrábal po světelném meči.
"A to jste měl někoho učit?"
S těmi slovy Iriol škubnul rukou vzad a mistr Nevjor proletěl přímo skrz jeden z menších bočních průzorů, nárazem jej roztříštil a vyletěl z lodi, která mezitím nabrala výšku. Prudký vichr fučel dovnitř do lodi, než rozbitý průzor za několik sekund utěsnil bezpečnostní kryt.
"Jste nejslabší... Máte padáka," prohlásil válečník a na tváři se mu zjevil zvrácený škodolibý úsměv.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax - Sithův učeň

Příspěvek od Alldgarr »

Dromund Kaas, na palubě křižníku Maleficent

Sakra, kdybych měl za mistra jeho a on mě naučil tomu co umí on tak by se ze mě stal opravdový sith. pomyslel jsem si při pohledu na jeho práci. Bylo mi mistra líto, ale byl jsem zcela ohromen ukázkou síly a zjevu toho válečníka. Začala ve mě hlodat touha po takové moci a měl jsem nutkání začít ho třeba i prosit o to aby mne naučil tomu, co umí on.
"To je úžasná ukázka moci můj pane, a já bych se rád naučil tomu co umíte vy." řekl jsem a snažil jsem se aby to znělo sebevědomě a silně. Nechal jsem se ovládnout temnou stranou a v tu chvíli jsem skoro zapomněl na vše co mě učil Nevjor. Očekával jsem jeho odpověď a doufal jsem ve svůj úspěch.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dromund Kaas, na palubě křižníku Maleficent

Mohutný čistokrevný Sith se na tebe zahleděl žlutě žhnoucíma očima a ve tváři pokryté matně červenou kůží se mu zjevil potěšený, leč neméně hrozivý úsměv.
"Moc temné strany Síly je lákavá, že ano?"
Důstojníci loďstva na palubě Maleficentu se sotva odvažovali na vrchního velitele Iriola byť jen pohlédnout a aby své zděšení událostmi posledních několika desítek sekund rozptýlili, pustili se ještě horečněji do vykonávání úkolů na svých stanovištích.
"Ale aby jí bylo možné dosáhnout, je potřeba se jí plně oddat. Veškerá moc vyžaduje oběti," řekl a široce se ušklíbaje ukázal řadu ostrých špičatých zubů.
"Jsi připraven je přinést, Alldgarre Braxi?"

_______________________
Holy Sith, úplně jsem na tebe zapomněl... A za to se omlouvám. Už se to nestane.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“