Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

vesmír, luxusní jachta
Zkoumavě jsem se podívala na oba muže. Kdybych jen na chvilku měla uvěřit těmto fantastickým žvástům, tak bych zasloužila dostat ten největší výprask ve svém dosavadním životě.
Proč tedy nevykoupili všechny? Proč nešli nějakou oficiální cestou? Proč nevyužili bezpečnostních složek? Proč vysvobodili jen nás dvě? Plošný zátah by pomohl daleko více lidem. Ne, lžou.
Aha,
odpověděla jsem, rýpajíc se ve svém jídle. Má předchozí otázka hlavně toho postaršího muže trochu podráždila, proto jsem mlčela.
Ten mladík vypadal bezelstně, dokonce se mi zdálo, jako by sám věřil tomu, co říká. Ale na druhou stranu, nemuselo to znamenat vůbec nic. Pojem svoboda je dosti široký.
V mladíkově otci se moc "číst" nedalo. Prostě nasadil dokonalý nicneříkající výraz.
Byla jsem unavená. Strašlivě. Pohledem jsem zabloudila k Rose, která vypadala jak štěně, které dostalo kolečko salámu.
Husa jedna hloupá. Cožpak neví, že se za všechno platí?
Chvíli jsem ještě na ty dva muže hleděla, abych se ujistila, že jim na toto neskočím. Tedy, jedné části jsem uvěřit ochotná byla. A to konkrétně tomu, že se nevrátím zpět k Agaionovi. Ale nebyla sjem z toho šťatná. Kdybych si měla vybrat mezi známým zlem a něčím takto tajemným až strašidelným, dám jednoznačně přednost právě svému pasákovi. od něj totiž vím, co čekat. Tady jsme byla se svým rozumem v koncích. Jen jedním jsem si bya jistá. Že ten mladík, třeba neúmyslně, pěkně kecá.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Teď si hodlal vzít slovo starší ze dvou 'vysvoboditelů'. Část skutečnosti vám už vypověděl mladý Palus a Yewe teď chtěl doplnit podrobnosti.
"Kdybych vás koupil jen pro naše potěšení, pak vězte, že už bychom si dávno užili a nejen jednou... jak řekl můj syn, budete obě volné. Jen co opustíme tento sektor a najdeme vám vhodné útočiště, kde se budete moct ukrýt a začít nový život. Domů vás pochopitelně vzít nemůžeme, třebaže byste samy chtěly. Dáme vám nějakou menší částku, abyste se mohli slušně obléct a taky najíst. Pak si ale musíte poradit samy, rozumíte?" řekl a otřel si koutky úst od dojedené večeře.

"Tohle všechno děláme z vlastní vůle, je nás víc po celé galaxii a takto se vypořádáváme s těmi, které jednoduše nemáme v lásce. Pokud by vám to ale vadilo, můžeme obrátit loď a za pár hodin jste tam v té žumpě zpátky..." doplnil tatínka poněkud chladně Palus. Nepřestával přitom sledovat Tebe, protože u mladičké Rose už dozajista zabodoval. Uvěřila mu a proto se teď na Tebe jako na starší a zkušenější zadívala, aby viděla Tvou reakci. A rozhodně toužila po jediné...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

vesmír, luxusní jachta
Tak teda jupí...
Ne, tohle bylo prostě na hlavu padlé. Kdyby chtěli skutečně pomoct a měli tak obrovskou sílu, tak na to jdou zcela jinak. I já bych dokázala vymyslet lepší plán.
Jaký smysl má pomoci dvoum holkám? To je to samé, jako kdybych měla lžičku, stála u moře a tou lžičkou se to moře snažila přemístit...
Jupí!
Pronesla jsem nahlas, neboť jsem nevěřila ani tomu, že by nás vrátili zpět. Nejlepší bylo neprovokovat, vyčkávat...
Rozáthla jsem ústa do hraného úsměvu a dokonce jsem se odhodlala k tmu, abych poplácala Rose "radostí".
Slyšíš? Budeme volné! Měla jsi pravdu! Jsem tak šťastná...
Zkušenost mi jasně říkala, že tohle pravda rozhodně nebude. O něco jim jde, i když se nám mezi nohy asi dostat nechtějí... to by už udělali.
Ale co můžou chtít od dvou kurev?
Pokoušela jsem se při tom "radování" spíše přemýšlet, ale moc mi to nešlo. Já hlavu nepoužívala už dlouhé roky.
Nemá to něco společného s místem, na kterém nás vysadí?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Palus i jeho otce nebyli tvou reakcí příliš vyvedeni z míry, i když je očividně moc nenadchla. Na svých misích byli zvyklí na různorodé jednání ze strany svých hostů. A i proto se starší z mužů obrátil k vám zády, zahleděl se do jednoho z oken lodi a vypadalo to, že si rozmýšlí svá další slova.

Štafetu ale přebral opět jeho syn.
"Máte štěstí, že jsme se o vás dozvěděli včas. Kdoví, co by z vás bylo za pár týdnů v péči toho bastarda. Pořád nechápete, že tohle naše setkání nebyl osud, ale plán. Nejsme andělé, ani spasitelé. Nechceme otroctví a bojujeme proti těm, co jej provozují. A to tak, jak umíme nejlíp. Můj otec a jeho přátelé mají určité finanční možnosti a využívají je pro dobrou věc. Myslíte si, že by bylo lepší naběhnout tam s nakoupenou armádou droidů, povraždit vaše pány a vás z toho vysekat? Tohle byste raději zažily?"

"Můj syn mluví rozvážně, poslouchejte jej pozorně dámy!" doplnil promluvivší Yewe Gaston, když odvrátil svůj zrak od širého vesmíru a svůj pohled stočil opět k vám.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

vesmír, luxusní jachta
Pořád jsem nevěděla, co si o těch pitomcích mám myslet. Byla jsem unavená... strašně unavená. A tohle mne už přestávalo bavit. Snad únava, to slibované bezpečí a vůbec, celý tento na hlavu padlý rozhovor způsobilo, že jsem se přestala přetvařovat.
Jen jsem se hořce zasmála.
Jo, myslím si, že tohle bych raději zažila,
obracela jsem v ruce vidličku.
To hovado mne nevlastnilo pár týdnů, ale tři roky, vy mí slavní zachránci. Bylo mi patnáct, když mne poprvé znásilnil. Teď je mi osmnáct. Tři roky bolesti, bití, nejrůznějších sexuálních praktik, o jakých to tvé malé ucho ještě určitě ani neslyšelo,
odfrkla jsem si směrem k mladíkovi.
Až mi dáte ty kredity, tak je použiju na to, abych ho zabila. Zabiju každého, s kým jsem musela proti své vůli spát. A s těmi, kteří mne týrali a byli hůř než zvíře... tak ti si budou přát, aby zemřeli,
znovu jsem se zasmála, byť že jsem si moc dobře uvědomovala, že by to mohl být poslední smích v mém životě. Snad mi na tom už ani nezáleželo.
Vy a vaši přátelé, jste jen banda hloupých snílků, co si myslí, že osvobozením dvou holek napraví veškerou křivdu v galaxii, že bojují proti otrokářství, nebo co jste to tady plácali za hovadiny, možná jsou vaše obchody dokonce i určitým způsobem nelegální a tak potřebujete nějak utišit své špatné svědomí,
bylo mi jedno, co se mnou udělají? Možná... horší než to, co jsem zažila, to už být nemůže. Navíc se stylizovali do role mých zachránců. Tak ať zachranují.
Tak teda díky za záchranu. To tu nemáte nic ostřejšího? Chci se opít, abych minimálně do rána vůbec nic necítila,
začala jsem se zajímat o chlast, jako bych právě své „osvoboditele“ neurazila a nepostavila před krutou realitu, se kterou zřejmě ani nepočítali.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Yewe Gaston byl až doteď prostý emocí a hovor s vámi jej víceméně nijak nevzrušoval. Tedy až do tvého proslovu...

"Máš toho asi hodně za sebou, děvče," pronesl polohlasem postarší chlapík a zadíval se tvým směrem. To bylo poprvé, co na tebe takto dlouze pohlédl od doby, co jste byly na jeho lodi.
"Ale já nejsem žádný uzurpátor, ani násilník. Nemám v úmyslu vás tu držet, pokud se tedy rozhodnete jinak. Dáme vám slíbené peníze a v podstatě je nám jedno, jak s nima naložíte. Mějte však na paměti, že jakmile vás opustíme, můžete být ve velkém nebezpečí. Vaši majitelé vás asi budou chtít zpět a to za jakoukoliv cenu. Jste pro ně výnosný a drahý majetek a jakmile zjistí naši lest, budou nás pronásledovat. Takže s námi máte alespoň nějakou šanci na přežití... samotné někde v galaxii budete lehkým terčem, dámy!" vyslovil svoje obavy starší z Gastonů.

Yewe už se oproti prvních chvil už tolik nezapojoval do hovoru svého otce, jen si vás prohlížel a zase nemohl spustit oči z Rose.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

vesmír, luxusní jachta

Tak celá tato situace byla tak absurdní, že jsem se začala mírně hystericky chlámat.
Oni nám dají nějaké kredity a jednoduše nás vyšoupnou? To je ta slavná záchrana?
Trvalo pěkně dlouho, než jsem se uklidnila. Slzy smíchu mi dokonce tekly po tvářích.
To nebude probíhat žádná terapie? Znovuzačlenění do společnosti? Nějaké chráněné bydlení a chráněné dílny?
Dál jsem se smála, protože tito pitomci jsou tak pitomí, že mi nedají ani facku. V momentě, kdy jsem se trochu uklidnila, nalila sjem si cokoliv, co tu bylo na stole k pití a vyprázdnila svou skleničku během pár vteřin.
Cožpak to nechápete? Vy jste tomu hajzlovi dali víc, než bychom kdy vydělaly. Jim se nevyplatí, aby se za námi honili. Jim stačí ty prachy. Budou si třeba myslet, že jste jenom úchyláci, co si při našem mučení chtěli honit čůráky. Já jsem jen zboží, Rose je taky jen zboží a jsme lehce nahraditelný,
odfrkla jsem si.
Snad si nemyslí, že naše pokoje zůstanou prázdné na dlouho?
A co bude jako teď? Dáte mi už ty kredity? A taky mi řekněte, kde se mám do prdele naučit zabíjet a kde mám vzít zbraně. Když už jste mne tedy slavně zachránili, tak raďte.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, oběžná dráha planety

Dřív, než stačil cokoliv říct, dostal Yewe Gaston zprávu od pilota, že jsem skoro na místě.
"Jsme doma, táto!" vydechl šťastný mladík hledíce na svého otce.
Přitom na Nar Shaddaa tvrdili, že letíte na konzulární cestu. Bylo ale zřejmé, že jste se přesunuli do jejich základny.

"Chcete kredity a chcete pomstu, to jsem pochopil hned!" otočil se příkře k vám.
"Ale tak lehké to zase nebude!" dodal, načež se obrátil ke svému synovi.
"Palusi, až přistaneme, zajeď k strýci Loganovi. Potřebuju jej na základně a to okamžitě!" zněl příkaz. Syn mlčky přikývl a odešel.

"Dám vám oběma šanci, abyste se připojili k mým lidem. To vám dá možnost splatit staré dluhy. Ale nebude to procházka růžovou zahradou..." řekl naposled, než se odebral k posádce lodi a vás dvě zanechal ve společenské místnosti, kde jste až doposud debatovali.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, oběžná dráha planety
Teď konečně ten idiot začal mluvit rozumně a všechno začalo dávat jakýs takýs smysl.
Práce...
Promnula jsem si čelo a přestala jsem se smát i šklebit. Zůstala jen únava. Měla jsem to, co jsem chtěla.
Za jak dlouho přistaneme?
Byla jsem strašně unavená. Všechen ten strach a mírná hysterie mne dosti vyčerpávalo. Navíc nutnost přemýšlení a logického uvažování mne také unavilo. Nejraději bych si šla na chvíli lehnout. V podstatě mi už bylo tak trochu fuk, co dál se mnou bude. Nikdy jsem neměla osud ve svých rukou a na jistou závislost jsem byla vlastně zvyklá.
Co se Rose týče, už jsem se o ni nezajímala. Ať se o to naivní děcko postará někdo jiný. Já si už na hodnou kamarádku hrát nemusela.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, dok 21-2, přistávací plocha

Odpovědí ti po chvíli bylo měkké dosednutí lodi v docích. Prozatím nebylo přes průzory vidět moc okolní krajiny, či městské zástavby. Takže bylo těžké určit, kde zrovna jste.

Za další okamžik jste s Rose doprovázely Yewea a Paluse Gastonovy při výstupu na rampu, pod níž vás očekávala menší delegace. Tedy pokud se tak dalo říct zástupu mužů, oblečených stejně prostě, kteří se sešikovali do špalíru. V jeho ústí na vás čekal v pevném postoji a s rukama za zády mladý nautolan. Byl evidentně klidný, když k němu oba vaši průvodci přistoupili.

"Tak jste se vrátil z konzulární cesty, pane?" prohodil mladík a jakoby mu na rtech zahrál lehký úsměv.
"Ano, Zeelone! Byla vskutku únavná a jsem rád, že jsme doma," opáčil Yewe taktéž mírně ironicky.
"Mohu se zeptat, kdo jsou tyto rozkošné dámy?" zeptal se Zeelon a zaměřil na vás svůj pohled.
"To jsou naše přítelkyně, kamaráde. Už brzy se s nimi seznámíš, neboj se!" zvolal tentokrát mladší z Gastonů.
"Bude mi potěšením," opáčil nautolanský zástupce velitele a mírně zklonil hlavu. Pak se ale naklonil ke svému vůdci a ztišil svůj hlas: "Nemám dobré zprávy, pane..."

Yewe ustaraně pohlédl na svého syna a prohodil: "Palusi, vezmi prosímtě děvčata do mých komnat a dej jim co potřebují." Pak odešel se svým pobočníkem a nechal vás, ať jdete nabrat síly po dlouhé cestě.
"Já chci sprchu..." vydechla znaveně Rose a s prosebným výrazem pohlédla na mladíka, jenž ji už na lodi poměrně upoutal.

"Bude to všechno, dámy?" zeptal se Palus a obrátil se k tobě.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, dok 21-2, přistávací plocha
Ten uvítací výbor na mne dojem teda neudělal. Jestli se snažili nějak prezentovat svou sílu, moc a já nevím, co ještě, tak to se jim teda nepovedlo. Znuděně jsem zívla. Teď mne zajímala spíš má postel a ty slibované kredity. Na tu práci bude dost času až zítra. Stejně kromě pelešení se v posteli vůbec nic neumím. Tedy, kdysi jsem prý byla nadaná pilotka, ale to bylo před mým útěkem a patřilo to ke starému životu, na který se mi už dávno podařilo přestat myslet.
To, že se s námi nějaký chlap bude moci seznámit blíže, jsem nepřivítala vůbec s nadšením. Ti šašci přece říkali, že budeme svobodné a bla, bla, bla… a jejich slova potvrzovalo jen to, že se mnou už dávno nevytřeli podlahu. Ti kašpaři se prostě báli praštit holku a já jsem tedy neviděla důvod, proč bych měla držet hubu, když jsem přes ni nedostala už dávno.
To teda určitě, šmejde. Šáhni na mne a už se ti v životě nepostaví,
zareagovala jsem. Na mne už žádný chlap nesáhne. Nikdy. Teda pokud byly ty jejich kecy pravdivé, ale to se teprve uvidí.

Do komnat? Slyším dobře?
Samozřejmě, že ne. Chci flašku něčeho ostřejšího a oblečení, ve kterém nebudu vypadat jako kurva. Kalhoty… chtěla bych kalhoty a boty do půli lýtek. Košili bez výstřihu a koženou bundu. Taky by se mi hodil blaster a nůž na obranu, kdyby na mne nějaký ten úchylek tady chtěl vztáhnout ruku,
hned jsem si začala vymýšlet, cože všechno potřebuji a bez čeho se určitě neobejdu.
Taky chci normální spodní prádlo. Obyčejné kalhotky a podprsenku, žádné kraječky a flitry. Možná bych chtěla i komlink a datapad s připojením na HoloNet. Potřebuju taky nějaký normální deodorant. Ty debilní voňavky už nechci ani vidět. A chtěla bych, aby mne někdo prohlídl. Jako doktor, chápeš? Nechci riskovat, že do tohoto novýho života půjdu s něčím, co jsem získala jako bonus od nějakého toho hnusáka.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, dok 21-2, přistávací plocha

Palus nebyl nikterak rozhořčen Tvými požadavky, ba naopak cítil, že chceš odhodit poslední zbytky tvého dosavadního způsobu života a začít znovu. Byl docela rád, usmál se.
"Zařídím, slečno Ardess!" řekl skoro poslušně a sklonil hlavu.
Poté se pohledem na to samé zeptal i Rose, i když ti dva by si mohli povídat i beze slov.
"Díky Palusi, já zůstanu s Ardess a pak bych se možná ráda prošla a porozhlédla, jestli bys mne..." špitla.
"Samozřejmě, bude mi potěšením," odvětil mladík a odešel do útrob doků.

Vypadalo to, že jste unikly ze spárů mocného Agaiona a za svou minulostí luxusních děvek můžete udělat tlustou čáru. I když mladičká Rose měla za sebou teprve začátek a nezažila vlastně ani zlomek toho, co máš za sebou ty sama. Teď jste stály na prahu něčeho nového a tebe se zmocňoval lehký pocit naděje, který ovšem nemohl zatím přehlušit únavu, vyčerpání a emoční vypětí posledních dní.

-------------------------------------

16 BBY

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Od doby, kdy jsi přiletěla na planetu, uběhlo pár let.

Palus Gaston, mladší z tvých mentorů, se dal dohromady s Rose. Ti dva spolu utvořili nerozlučný pár a málokdy je bylo vidět jednoho bez druhého. Vlastně jsi byla docela ráda, alespoň na Tobě nebyla tak závislá a našla si někoho, kdo ji měl rád.

Palusův otec se od vašeho příletu přestal věnovat osvobozování otroků a po nástupu Impéria k moci se zaměřil na tajný odboj. Jelikož disponoval poměrně slušným majetkem a zaměstnával velký počet osob, které mu byly oddány, mohl si dovolit podporovat některé rebelské frakce. Svým způsobem našel něco, v čem se mohl angažovat a co ho naplňovalo. Byl často mimo domov, ale o to víc se pak věnoval vám i synovi, když přiletěl ze svých diplomatických cest.

Ten den byl však velmi zamlklý, když jste večeřeli po dalším z jeho příletů.
"Mluvil jsi s těmi lidmi z Alderaanu, otče?" zeptal se v deprimující atmosféře Palus, když dožvýkal sousto grilovaného masa.
Starý Yewe chvíli mlčel, poté se napil vína a odvětil: "Odmítli nás. Odmítli jakoukoliv pomoc, techniku, vojáky. Nechápou hrozbu, která se nad nimi vznáší. Pacifisti..."
_________________________
Jak jsi si jistě všimla, byli jsme nuceni přeskočit víc jak 800 let dopředu, přesto v ději jsme se posunuli jen o pár roků. Pro hráčků tvého kalibru to nebude problém, já jako bývalý moder to už neřeším... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových
Tak nějak jsem byla automaticky zahrnuta do Gastonovic famílie. Tedy, ne že by mi to bylo vyloženě proti srsti. Opravdu dlouho jsem nechápala, o co jim jde, pořád čekala na nějakou ránu, po které vyjdou najevo jejich skutečné úmysly… jenže oni na mne byli hodní. Pořád. V podstatě jim ani nevadilo, jak mluvím, co dělám… Jednu dobu se na mne žádný chlap nemohl ani podívat, aniž bych ho nechtěla zmlátit a měla jsem za sebou hezkých pár incidentů, kdy jsem rozdávala rány jen za obyčejný pohled, který se mi zdál moc „prasácký“.
Alkohol jsem pila skutečně ráda. Tedy, ne tolik, aby ze mne byl notorik, ale občas jsem se dokázala slušně opít. Většinou to bylo po tom, co se mi zdálo o mém bývalém zaměstnavateli.
Ale zvykla jsem si na to, že mne mají možná i rádi. Já je taky měla skoro ráda. Na mém žebříčku oblíbenosti byli poměrně vysoko, jenže já ani nevěděla, jestli vůbec dokážu mít někoho ještě ráda. Kdybych je měla zradit, asi bych to dokázala, ale měla bych z toho fakt velké výčitky svědomí. A to teda bylo něco. Obrovský posun. Ostatně mé svědomí se taky trochu vzpamatovalo. Ale jen trochu.

Seděla jsem na svém obvyklém místě, měla jsem jednoduchý culík, nijak nevyzývavé oblečení, ne příliš výrazné líčení a místo voňavky jsem používala jen obyčejný deodorant. Šperky a podobné hovadiny jsem nenosila.
Na židli jsem seděla na „turka“. Sice to nebylo moc slušné, ani vychované, ale nějaké lepší způsoby se ode mne snad ani nečekaly. Vidličkou jsem napichovala kousky opečené zeleniny, nože jsem se ani nedotkla a tvářila se jsem se trochu otráveně. Kolem stolu totiž byla dost blbá nálada. To jsem cítila i já, i když jsem v sobě moc taktu neměla.
Spíš totální idioti,
zareagovala jsem ihned poté, co jsem se dozvěděla hlavní novinky. Pokud u mne někdo hledal nějaké pochopení, povzbuzení a poplácání po rameni, tak hledal skutečně na velmi špatném místě.
Tak jim prostě dejte šanci, aby mohli zemřít za svou pravdu jako hrdinové. Třeba o nich někdo natočí moc pěkný film, u kterého si za pár let s gustem pobrečím,
rozhlídla jsem se, jestli v mém dosahu není nějaká flaška něčeho ostřejšího.
Proč tu není taková ta brandy?
Pro mne to bylo jasné, momentálně panák něčeho ostřejšího byl daleko důležitější, než problémy lidí někde v prčicích, které se mne ani netýkaly. Tenhle syndrom mé nové „rodiny“ jsem prostě nechápala. Já bych pro tu obrovskou spoustu peněz, co vyhazovali skoro do povětří, našla daleko lepší využití.
To mám pít jenom víno? Copak jsem nějaký káranec? To bych si rovnou mohla dát vodu,
brblala jsem nespokojeně. Na luxus si člověk velmi rychle zvykne a já si ho mohla posledních několik let užívat do sytosti a momentálně jsem ohrnovala nos nad vínem, za který bych před pár lety zcela jistě zabíjela.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

"Ardess, oceňuji tvůj příspěvek do diskuze, nicméně jsem zklamán jejich postojem. Alderaan jsem vždy považoval za velkého spojence v boji proti Impériu. Navíc dobře znám Baila Organu a jeho ženu, jsme blízcí přátelé. A čekal bych od senátora alespoň zájem mne vyslechnout," zklamaně odvětil Yewe a bylo znát, že ho to stále víc rmoutí.

Jeho syn byl tentokrát nakloněn spíše tvému názoru. "Tati, možná má Arda pravdu, nemůžeš je do ničeho nutit. Pan Organa je velmi moudrý muž a schopný politik. Pokud si myslí, že to zvládnou jinou cestou..." nadhodil opatrně, vyčkávajíce otcovi reakce.
Yewe se zamyslel, usrkl vína a odpověděl: "Možná máš pravdu, ale chci to ještě zkusit. Třeba je můžeme podpořit i jinak..."

Teď se obrátil přímo na tebe a s nadějí ti pohlédl do očí: "Ardess, pamatuješ si ještě na Ewuana Scarleta? Byl to tvůj poslední zákazník u Zrzavé Bibi, pak jsi poznala nás..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových
Má zmínka o alkoholu byla jako obvykle úspěšně vyignorována a já trochu nespokojeně nakrčila nos.
Taková tyranie! Nedaj mi snad ani kapku něčeho ostřejšího!
Hm,
jen jsem zareagovala na Yeweho a hrála si s vidličkou a zeleninou, kterou jsem začala srovnávat dle barvy a tvaru. Tenhle rozhovor začínal být poněkud nudný.
Palusi, jestli si myslíš, že ti zapomenu, jak jsi na mne minule práskal jen proto, že ses mne teď zastal, tak se pleteš. A neříkej, že to bylo pro mé dobro. Pro mé dobro by to bylo, kdybys uměl držet jazyk za zuby,
ukázala jsem na mladíka vidličkou, ale trochu jsem kecala. Pro tuto chvíli si mne získal tím, že se mne zastal, což se až zas tak často nestává, protože mé názory většina osazenstva stolu většinou nesdílí.
Tak odmítli, no,
bez toho, aniž bych se pokoušela o soucit a utěšování jsem opět strčila jedno sousto do úst. Nechápala jsem, proč kvůli tomu tolik nadělá.
Prostě pitomci, co nechtějí nic zadáčo. Nebo…
Hele, co když odmítli právě proto, že to bylo zadarmo? Co když to brali jako provokaci? Vždyť furt říkáte, že doba je zlá, nedá se nikomu věřit… Třeba si myslí, že jsme Imperiální agenti,
chtěla jsem se trochu vytáhnout, jakože i já umím myslet, a když mne něco napadlo… co jsem považovala za trochu chytré, proč to neříct?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“