Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Jordi Linx »

Prakith, Citadela Inquisitorius: (18BBY)
Stěny temné cely byly chladné stejně jako celé místo, v němž ses nyní nacházela. Chycená, zbídačená a zostuzená - to asi nejlépe charakterizovalo výsledek situace, do níž ses dostala. Ale ani v takto malém prostoru, jakým místnost o rozměrech dva metry na dva metry byla, ses nemohla volně pohybovat. U stěny tě držely silová pouta, která zesílila svůj stisk pokaždé, když ses pokusila o prudší pohyb.
Z oděvu ti zůstalo jenom torzo toho, cos měla na sobě při bitvě, jinak bylo vše protrhané propálené, stejně jako kůže mnohdy pod tím. Nedostalo se ti žádného hlubšího ošetření než toho, aby tě udrželi naživu. A když jsi se dostala do vědomí a měla jsi dojem, že budeš silnější, tak tě přišli mučit. Na nic se neptali, prostě mlátili, řezali do tebe a pak zase odešli. Ne jednou se stalo, že jsi skončila v bezvědomí, když to přehnali a jednou dokonce i do té míry, kdys potřebovala ošetření. Ale to vše jsi přežila, nebo tě snad nutili přežít.
S tímhle cyklem bylo velice jednoduché zapomenout na pojem času na cyklus dne - jediné co se mohlo zachovávat byl cyklus od výslechu k výslechu. Do cely se totiž dostávalo jen tolik světla, kolik dovolovala slabá luma ve stropě. Byla jsi tu skoro v naprosté tmě a proto pokaždé, když se otevřely dveře, bylas na značnou dobu oslepena.
Co jenom dokreslovalo bezútěšnou atmosféru tohoto místa byla směsice zvuků, které se tu rozléhaly nejspíše díky výtečné akustice místa, v němž se nyní nacházela. Skladba zvuků však nebyla ničím příjemným - sténání, výkřiky bolesti, utrpení a někdy i prosté prosby o ukončení. Prosté žádosti, aby se došlo ke konci a ten dotyčný to nemusel déle snášet. Netušila jsi, kolik jich bylo vyplněno, ale žádnou kladnou odpověď jsi nikdy nezaslechla a ani následné reakce prosebníků nenasvědčovaly tomu, že jim bylo vyhověno v jejich přání. Do jisté míry se dalo pi pochybovat o tom, co vlastně mělo být toto místo zač.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Cela, někde

Nedávalo to smysl. Z mého úhlu pohledu. Dát si tolik práce...
...dobře, ne zas až tolik...
...kvůli novému boxovacímu pytli, to šlo zcela mimo rozlišovací schopnosti toho, co ještě zbývalo z mého racionálního myšlení.

Oprava.
Nemělo mi to dávat smysl. Žádnému normálnímu Jedimu by to nemělo dávat smysl. Ale klonové války a tehdejší úkoly udělaly svoje.

Aktuální informace? - Nejela jsem v ničem, kde se hraje na pravidlo „prvních 24 hodin“. Nemuseli spěchat, neuteču jim. LAACDoc navíc poskytuje času, kolik budou chtít, aniž by museli řešit legrace jako legálnost zadržení, nutnost obvinění, směřování vyšetřování k výstupu.
Jako by je něco z toho zajímalo, celkový postup se dal shrnout snadno.
Dezorientovat a znejistit. - Dva klíčové cíle, velmi kulantně vyjádřené.

Tohle naopak zbytky racionálního myšlení pobíraly víc než dobře. „Dezorientovaný a znejistěný“ vězeň snadněji přejímá pravidla a podmínky, s kterými přijdu, když usoudím, že k tomu nastala vhodná doba. Postup skoro konvenční, v SOBDE jsme dělali něco ne zcela nepodobného. Samozřejmě bez akustiky s ní spojené... a bez té skutečně špinavé práce.
Začínám mít pocit, že spíš než etické aspekty v tom hrála role orientace na bezprostřední hrozby a to, že vedení v některých záležitostech raději „outsourcovalo“ než by dělalo obrovský rozpočtový tunel nutný pro zřízení a údržbu tajné věznice.

Obrana? - Nulová.
Celé to v zásadě byla hra „víme, že ví, že víme, že ví, že...“ a jejich víme bylo o dost víc. Navíc nebyl důvod, proč se vlastně pořádně držet na nohách. Snažit se nějak fungovat, přežít. Zůstávala jenom setrvačnost, slábnoucí s každým kolečkem. Pokud to ještě šlo, slábnout.
Deptá to stejně efektivně jako nekončící, do sebe splývající cyklus výslechů, tmy a čekání.
Pokus počítat aspoň cykly dojel na povýslechové stavy, ostatní pokusy o aspoň základní přežití nedopadaly o mnoho lépe. Horší než... nepohodlí..., bolest, nepříjemná společnost a několik chuťovek vyplývající z částečné smyslové deprivace bylo ticho. Spíš jeho nedostatek. Mozek si postupně zvykal, nějak, svým způsobem.
Ale takhle nějak vypadá naprostá bezmoc.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Jordi Linx »

Prakith, Citadela Inquisitorius:
Sama se svými myšlenkami nejspíše na celou věčnost, i tak ti mohla připadat současná situace. Tedy alespoň do chvíle, kdy se otevřely dveře do tvé cely a umožnily světlu z chodby, aby tě oslepilo.
Po jistou chvíli jsi tak mohla vnímat jenom kroky, ale i tak jsi vytušila, že to nebyla ta samá osoba, která tě chodila navštěvovat v pravidelném agresivním rituálu bez nějakého dalšího vysvětlení. Tyhle kroky byly totiž výrazně lehčí, přesto jsi jasně vycítila skrytou hbitost a rychlost.
Ozval se zvuk položeného dřeva a když jsi mohla více vnímat, tak sis uvědomila, že se jedná o židli, kterou se někdo postavil před tebe.
Když se dveře zavřely, zůstala jsi v místnosti sama s jednou další osobou zahalenou v černé kápi. Do výšky osoba rozhodně nebyla příliš vysoká, nebylo však pochyb o tom, že tuto schopnost byla připravena kdykoliv využít. Onen ženský rod byl ostatně na místě, protože ti velice rychle došlo, že máš proti osobě jedince stejného pohlaví.
Kápi neměla jako součást nějakého pláště, jaké jsi třeba mohla nosit jako Jedi, když jsi vyrážela na mise v rámci nějakého krytí. Její oděv byl značně komplexnější. Od pasu dolů nosila úzkou a dlouho sukni, ale nedělalo ti problém odhalit pružný materiál, z něhož se skládala, tudíž při boji nikterak nemohla překážet. Od pasu nahoru měla na sobě něco jako kábatec s posíleným středem a jasným znakem nového impéria nad oblastí srdce. K tomu kabátci byla přidělaná právě ona kapuce.
Kromě loga impéria jsi postrádala na oděvu jakýkoli symbol nebo znak prozrazující hodnost či konkrétnější příslušnost, stejně jako jsi nemohla na první pohled nikde nalézt zbraň. A vyloučit jsi mohla i její ukrytí v rukavicích, jejichž horní hřbet byl bezpochyby vyztužen a rána s nimi jistě patřila mezi ty bolestivější.
Ať tak či onak, postava ženy zatím tiše mlčela, nedávala ti příležitost zahlédnout jí do obličeje a nic dalšího nedělala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Někde

Mhouřím oči proti záplavě světla.
Podvědomě se přikrčím. Zbytečně. Bod pro ně, vyčíhnout okamžik, kdy si člověk zvykne a přestane se o cokoli, jakkoli zajímat...

Copak? Že bychom chtěli něco začít skutečně řešit?

Připadám si dost nepatřičně.
Při intenzivnějších formách výslechu není moc prostoru řešit následky nedostatečného sanitárního vybavení cely, zbytky oblečení a že zranění, zbytky po nich, a šrámy a modřiny, musí vypadat opravdu zajímavě.
Rozumově k tomu není důvod, člověk po nějaké době nepřetržitého držení na malém prostoru a ve tmě narušovaném jen „milou společností“ nějak dopadá, o tom tady bezpochyby ví víc než dost. Stejně že by člověk mohl, což pro mě není tak jednoduché si připustit, dopadat ještě o dost hůř.

Ale obě víme, že nejhorší problém je stejně někde úplně jinde, že?

Promluvit? Pomalu si ani nejsem jistá tím, jak by zněl můj hlas.
Když už vynechám takovou drobnou komplikaci, jako co říct.
Ahoj, co se děje, že mě nikdo nemlátí? Ne že bych o to stála, jenom mě zajímá ta změna. - Ne, tohle rozhodně není příklad vhodné konverzace.
Pak jsou tu moje otázky, a pocit, že by mi stejně neodpověděla, nebo spíš: neodpověděla by mi nic jiného, než jsou kecy, kterých byl republikový pohrobek plný. Nebo by možná odpověděla, ale nebyla jsem si jistá, jestli bych tu odpověď chtěla slyšet. Teď.

Zkusím ji zavnímat v Síle, zlehka se k ní natáhnout, udělat si víc jasno, pokud jde o její osobu.
A zůstávám u pozorování.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Jordi Linx »

Planeta neznámá, Temná cela:
Do tiché atmosféry ses rozhodla ničím nepřispívat a jen jsi trpělivě vyčkávala, až se bude něco dít. Jenže, jak jsi se tichý postoj rozhodl zachovávat i ty, stejně tak k tomu přistoupila tvá protisedící.
Z těch mála věcí, které jsi mohla provádět, jsi přikročila k použití Síly. Chtěla ses na osobu před sebou podívat v Síle, odhalit něco bližšího o ní, nějaké úmysly, prostě cokoliv, co by ti napovědělo více. Jenže se nestalo skoro nic ...
Tedy, byla tam, vnímala jsi ji v Síle, ale stála před tebou jako uzavřená schránka - jako trezor, jehož obsah ti zůstával skryt a tys neznala kombinaci k tomu, abys jej mohla otevřít. A nebylo možné ji odhalit, ať jsi to zkoušela různými způsoby, které jsi za léta Jediského výcviku a praxe objevila nebo se naučila od mistrů, kolegů či z bohaté knihovny Chrámu.
Ať jsi se pokoušela ji zkoumat jakýmkoliv způsobem pro tebe to byl jenom neprůhledný stín v černé kápi bez jakýchkoliv vlastností vyjma toho, že byl neprůhledný.
Ať si svých snah nechala nebo ne, žena nijak výrazně nereagovala, pouze z kapsy vylovila chladnou ocelovou krabičku a otevřela ji. Nacvičeným pohybem vylovila jednu protáhlou cigaretu a pouzdro opět schovala na jeho místo. Z druhé strany oblečení vylovila archaický zapalovač s mechanickým škrtátkem, jenž se v současnosti už jen tak neviděl. Její pohyby byly naučené mechanické, ale překvapivě elegantní a prosté.
Škrtla jednou, podruhé, než jiskra konečně splnila svůj účel a cigareta se rozžhnula do ruda. A zatímco zapalovač si našel cestu nazpět na své místo, tak žena slastně nasála z cigarety a chvilku si ji vychutnávala než poprvé vyfoukla. A poté znova, a ještě jednou.
Dým se pomalu rozléhal místnost a štiplavě jsi ho mohla velice brzy vnímat. Cigarety byly více než silné, což si poznala díky slabšímu pálení v očích, stejně jako mírnému škrábání v krku, jakmile jsi vstřebala trochu kouře do sebe. Nic dalšího však neříkala a jen v tichosti pokuřovala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámá planeta, temná cela

Tohle bude na dlouho.
Asi.
Pravděpodobně.
V zásadě to mělo jediný háček. Neměla jsem náladu na složité tahání pomyslných figurek na stejně pomyslné šachovnici.

Fajn. Pravděpodobně Silové maskování. Extrémně dobré. Stejně jako koncentrace a znalost patřičných how-know. O praxi nemluvě, pravděpodobně.

Tahle situace mě začínala štvát už tím, jak byla – ve zkratce – popuzující. Zase se nehýbala z místa a zase se s tím nedalo nic dělat. Skoro.
Pohodlně jsem se opřela o zeď a můj protějšek si se stejnou samozřejmostí zapálil. Každý máme svoje vousaté triky. Jen někdo asi neslyšel, že kouření škodí zdraví minimálně stejně jako vedení výslechů. Ostatně, obě činnosti měly společné i něco jiného. Jejich pasivní forma byla vyhodnocována jako podstatně škodlivější.
Ne, necukne mi v koutcích, na to se příliš kontroluji.

Copak, počkáme si, jestli mi nabídne taky?
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Jordi Linx »

Planeta neznámá, Temná cela:
Cigaretový dým, ti nebyl příliš příjemný, ale snažila ses to nikterak nedávat najevo, stejně jako jsi nechtěla přikročit k tomu, abys promluvila první. Ženě naproti tobě to však bylo očividně jedno, protože se nechystala na to,a by něco řekla. Jenom si dál v klidu pokuřovala a užívala pro ni nejspíše slastné pochoutky.
Odpadajícímu oharku nikterak nevěnovala pozornost, jako by bylo samozřejmé, že to tu někdo uklidí. Moc dobře jsi však věděla, že něco takového se tu od tvého příchodu ještě nekonalo a cela si udržovala svou unikátní auru. Zůstávalo zde vše, co sem bylo přineseno a nikterak neodneseno. Žes ty sama byla součástí tohoto všeho, to byla věc druhá.
Cigareta se přechýlila za druhou polovinu a ty sis poprvé uvědomila zkoumavý pohled osoby zpoza kapuci. Důkladně a pozorně si tě prohlížela, kousek po kousku a trvale při tom pokuřovala. Dobře jsi vnímala, že si musela prohlédnout snad každou část tvého těla a to nejméně dvakrát. Nezaregistrovala jsi nic, co by se rovnalo průzkumu v Síle - prostě jenom klasické, co oči dovolí spatřit a mozek umožní odtušit z toho.

Cigareta konečně zhasla, nicméně dým se mezitím konstantně rozptýlil po místnosti a tvářil se jako drobná mlha. Nepříjemností však bylo pálení očí, které tuto "mlhu" doprovázelo. Alespoň to trochu ztlumilo osvětlení z chodby, které prve tak silně kontrastovalo s tmou ve tvé cele. Zbytek cigarety dopadl na zem a byl alespoň úhledně zašlápnut. Špičaté vysoké kožené boty si nebohý nedopalek vychutnaly a kroutivým pohybem ukončily jeho časy v plamenech. A to bylo asi tak vše, co se událo, než nastalo ticho v kouřovém dýmu a tichá seance mohla pokračovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde, cela

Dobře. Být muž, shledám na způsobu a stylu, s nímž likviduje nedopalek, cosi přitažlivého. Takhle si jen v duchu povzdechnu, že mi v kobce dělá ještě větší svinčík, než tu vygeneroval sám od sebe.
Plíce začínají protestovat, vzduch je díky vykouřenému svinstvu opravdu hnusný.

Co na tomhle místě není?

Mlčení pokračuje. Ne že by mě bavilo. Stejně tak mě nebaví odhadovat, jestli se otočí na podpadku, odejde a nechá mě se v tom víc vydusit, nebo něco řekne. Její tah, možná uvažuje, jestli přece jen nepřišla brzo. Nevím. Zatím zůstáváme u zkoumavého pozorování a testování trpělivosti.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Jordi Linx »

Planeta neznámá, Temná cela:
V probíhajícím čase, za naprostého ticha, pokud jsi tedy nepočítala občasné výkřiky bolesti a utrpení z pozadí, se v cele prakticky nic nepohnulo. Jediné, co jsi mohla označit za nějakou formou měnící svou pozici, byla oblaka dýmu převalující se po místnosti. Byla to vyloženě zajímavá podívaná, když se dým převaloval sem a tam, místy houstnul, aby zase jinde trochu prořídnul. S trochou představivosti bys v něm mohla dokonce nalézt různé obrazce, vzory a tvary. Ne nepodobné tomu, jak se někdy zkoušeli adepti pro vstup do Řádu, když tedy ještě nějakou formou fungoval.
Zdálo se to nekonečné a ona se za tu dobu snad ani nepohnula, jen vytrvale seděla a koukala před sebe. I pohled byl pevný a držel si směr, jakoby tu seděla nějaká socha.

Konečně se začal dým trochu rozptylovat a případné obtíže s ním spojené postupně mizely. Když se to konečně stalo - pohnula se. Bylo to až šokující, když zvedla levou nohu vzhůru a pomalu ji srovnala vedle té pravé, což bývá mnohdy pozice pro to, aby mohl člověk vstát. Trochu se zavrtěla v židli, která ji poskytovala útočiště, aby poté začala zvedat pravou nohu. Jak mířila výše a výše, tak naděje na nějakou akci opět rychle odumíraly. To se potvrdilo jen o nějakou tu vteřinku později, když pravá noha překřížila levou a lehce na ní spočinula. Tato změna pozice v jejím posedu byla za dlouhou dobu to jediné, co se v místnosti změnilo a nic poté nenasvědčovalo, že by tomu mělo být jinak. Ticho pokračovalo, stejně jako přítomnost tvé společnice v cele, jenž ti byla tak laskavě nabídnuta k ubytování pro posledních pár dní a nejspíše se zdálo, že tvá rezervace by tu mohla mít ještě delšího trvání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámá planeta, temná cela

Pomalu se začínají ozývat záda. Docela bolí, mrchy. Že nohy pro změnu zase naprosto necítím, je výsledek dlouhodobějšího přesezení, přece jen, má současná poloha má do pohodlnosti poměrně daleko. Na židli se na sochu hraje o dost líp.
Celkovou statičnost scény narušují převalující se obláčky cigaretového výparu, lehká změna pozice neznámé a opět převalující se obláčky cigaretového výparu. Zjevně tu má někdo příliš mnoho volného času - a nejsem to jenom já.

Tak tomu se říká skutečně akční dámská jízda. Chybí jen koktejly a přátelské klábosení na téma nemožnosti mužského pokolení.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Waylin(Morgen Torlin)

Příspěvek od Jordi Linx »

Planeta neznámá, Temná cela:
Vaše sezení jsi pojala jako dámskou jízdu a pokračovala jsi v nenarušování jejího průběhu. Nicméně tvá sokyně se hodlala držet stejného tónu nastolené konverzace - tedy žádné.
Nejpodivnější bylo, že z pozadí pomalu ustaly i melodramatické zvuky věznice, v níž jsi byla držena. Chodbami se rozléhalo už jenom prosté ticho, které bylo nečekaně trýznivé a po takové době značně znepokojivé. K tvému překvapení se věznicí po chvilce začal rozléhat silný vítr, jenž se odrážel od jejích kovových stěn a táhle vyl. Mohlo to nasvědčovat tomu, že na druhé straně zdí právě nejspíše zuřila bouřka a to hodně silná.
Ale ani to s "tvou kamarádkou" nepohnulo a jen dál nehnutě seděla na své donesené židli s pohledem upřeným kamsi ke stěně, u niž jsi byla připoutaná.

Auru nekonečného ticha narušil až okolo jdoucí strážný chřestící s množstvím rozličného nádobí. Nebylo pochyb o tom, že byl čas večeří, snídání nebo obědů - prostě pokrmu. S trochou zamyšlení se dalo dospět k tomu, že i tohle mohlo být příčinou vzniklého ticha, kdy se taktovky zdejšího orchestru ujmula divá příroda tam venku. Tedy, ne že bys mohla tušit, co vše se venku nacházelo, nicméně bouře musela být opravdu silná.
Při takovýchto tichých momentech jsi mohla více pozorovat ženu naproti sobě a dospět k závěru, že byla jen o něco málo vyšší než ty. U figury jsi mohla těžko odhadovat, stejně jako o svalstvu, nicméně z pevného posedu se jednalo o někoho, kdo pravidelně udržoval svou fyzickou kondici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“