Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi: (64 BBY)
V tréninkové místnosti bylo nezvykle plno a ty jsi si společně s Shandi čekal, až svůj souboj dokončí Lyra a Lavidean. Jako obvykle oba volili spíše vyčkávací taktiku a snažili se najít nějakou chybu v obraně toho druhého. Další možností by bylo, že by skončil některý z ostatních soubojů, ale nikde to nevypadalo na nic rychlého.
Lyra se zrovna pokusila o výpad vpřed, ale Lavidean jej bez větších potíží odklonil. Nerozhodl se však pro žádnou formu protiútoku a dál setrvával ve svém vysoce obranném postavení. Bylo vidět, že dvojice preferuje formy Soresu a Shien, které patří mezi ty defenzivnější.
To klidně můžeme obejít celý Chrám, než se mezi nima něco stane,
utrousila Shandi znuděně, jak se už nemohla dočkat vašeho plánovaného tréninkového souboje. Pravidelně jste mezi sebou provozovali takové miniturnaje ve čtyřech. A protože jste si byli v mnoha ohledech vyrovnaní, tak se vítězové střídali snad častěji, než lodě na Coruscantském kosmoportu.

Napravo od vašich kamarádů se odehrával mnohem zajímavější souboj, kde mladá černovlasá lidská padawanka zatlačovala zhruba o rok až dva staršího verpina, který dle všeho neměl daleko do svých zkoušek. I když byl odlišného druhu, tak roky výcviku v Chrámu vás naučily rozpoznávat některé věkové detaily o různých druzích. O to jednodušší to pro tebe bylo, když jsi měl jednoho verpinského chlapce i ve svém klanu. Souboj byl zajímavý především proto, že verpin dle všeho neměl sebemenší šanci a padawanka jej tlačila přesně tam, kam chtěla. Vyznačovala se dost agresivním stylem, ale jasně jsi poznal, že to nebylo Ataru, které bylo považováno snad za ten nejagresivnější. Komplikovanost prozrazovala, že to nebylo ani bojově pojaté Shii-Cho a na Makashi to bylo málo elegantní.
----------------------
Co bych rád viděl v prvním příspěvku? Nechávám ti mnoho prostoru, nač se zaměřit - jestli na souboj svých přátel, duel, který tě má očekávat nebo zajímavý střet opodál. Můžeš se víc věnovat verpinovi, vaší tradici miniturnajů nebo klidně i něčemu dalšímu. Také lze prohodit několik slov se Shandi, nebo i pokusit se povzbuzovat své přátele. V neposledním případě se můžeš třeba detailněji zaměřit na nějaký detail a věnovat se jeho zkoumání nebo popisu, pokud to tedy nepřeženeš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Pozoruji jak Lyra a Lavidean spolu bojují, zdá se, že jako obvykle volí vyčkávací taktiku.
To zas bude na dlouho. pomyslím si a zívnu.
Pak ke Mně Shandi promluví. Usměju se a řeknu: Musím ti dát za pravdu. Už se těším na náš duel. Protože nemám co dělat, kouknu se na duel vedle nás, kde to vypadá, že lidská padawanka má navrh. Tak co, komu z těch dvou fandíš? Zeptám se Shandi a ukážu na vedlejší duel. Já tý černovlásce, rozhodně má navrh. Zajímalo by mě co používá za formu.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Zareaguješ na Shandinu snahu o komunikaci a sám ji vřele odpovíš a také nasměruješ k dalšímu tématu pro hovor. Zároveň připustíš vlastní nejistotu o tom, jakou formu zvolila tmavovlasá holka, jenž získávala další a další prostor. Přesto stále ještě neměla vyhráno, byť to působilo překvapivě a nečekaně. Trochu to budilo dojem, jakoby měla potíže najít prostor pro ten finální útok, jímž by vše ukončila a mohla odejít jako vítěz.
Já ti nevím. Působí na mě jako naštvaná šestnáctka, kterou mistr nechtěl vzít na misi. Ano, sice má navrch, ale stejně bych radši fandila verpíkovi. Ale co to je za formu, to netuším - asi nějaká varianta na Ataru nebo tak něco,
podotkla Shandi a zkusila otypovat formu. Ale vzhledem k tomu, že Ataru jsi cvičil dnes a denně, tak jsi dobře věděl, že se Shandi mýlila. Už ony základní prvky neměly s Ataru nic společného, natož cokoliv jiného, co následovalo. Při hlubším pozorování ti navíc nemohlo ujít, že dívka neviděla nic jiného, než svého protivníka před sebou. Útočila na něj zprava, zleva, ale verpin se stále obratně bránil, dokud neminuli ručník položený na zemi. Ten se krátce poté vznesl a přistál dívce na hlavě, čímž ztratila moment a sotva se vzpamatovala, tak měla čepel u krku.
To nebylo fér,
postěžovala si odevzdaně, protože veškeré její úsilí právě přišlo vniveč.
Co myslíš Ptere, bylo to fér?
vyrušil tě ze sledování přísný a velice důvěrný hlas. Nemusel ses ani otáčet, abys v něm poznal svou mistryni Vobu Starfall. Byla oblečená v cestovním, což prozrazovalo jednu jedinou věc a to, že ji čekala mise. Otázkou bylo, zda-li tentokrát pojedeš s ní, nebo byla vyhodnocena jako příliš náročná pro tvou přítomnost s mistryní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Shandi mi odpoví s tím, že ta holka vypadá spíš jako naštvaná šestnáctka V tomhle jí musím dát za pravdu. a že její forma je pravděpodobně nějakou variací Ataru. Zavrtím hlavou Ne, Ataru to rozhodně není. Ta holka se pohybuje úplně jinak. Odvětím zamyšleně a přemýšlím, co za formu to asi může být.
Mezitím také pozoruji jak verpin hbitě využil ručníku k získání výhody. Holka, jak se dalo očekávat, si stěžuje na nespravedlnost. V tom uslyším hlas své mistryně, který se mě ptá, co si o tom myslím. Když se podívám na svou mistryni, vidím, že je připravena na cestu. Snad mě vezme sebou. Pomyslím si.
Mistryně, řeknu a ukloním se, po chvíli přemýšlení odpovím Dle mého názoru, verpin pouze použil ručník k získání výhody. Kdyby šlo o souboj na život a na smrt, použil bych to samé. Ale jestli to bylo fér? Ne, to si nemyslím. Odpovím své mistryni a čekám na její odpověď.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jakmile jsi viděl svou mistryni připravenou na cestu, tak jsi zatoužil po tom letět tentokrát s ní. Ne, že by ses nedostal ven z Chrámu na mise s ní, ale rozhodně to nebylo pravidlem. Sice bys mohl říct, že se to postupem času zlepšuje, ale pořád ti připadalo, že je to skoro víc misí, na něž neletíš, než naopak. Otázkou bylo, jestli tě přišla mistryně informovat o svém odletu, nebo o tom, že si máš jít zabalit své věci.
Správné rozhodnutí, byť z části chybné. V tomhle případě záleží na tom, jaká si stanovili pravidla. Nepředpokládám, že by o tom nějak zrovna tihle dva přemýšleli, ale existují i varianty specifický soubojů, kdy se smí bojovat jen dle nastavených pravidel,
zamítla okamžitou správnost tvé odpovědi mistryně a podívala se směrem k dvojici, která se již přestala dohadovat. Jejich přátelství nebo kolegialita již překonala drobné rozčílení a oba spokojeně odcházeli z tréninkové místnosti.
Hlavní lekcí je, že nikdy nemusí být nic tak jasné, jak se může zdát. Ať to vypadá sebejasněji, o to komplikovanější to může být pod povrchem. Ale proto jsem nepřišla - do hodiny si sbal a doraž na odletovou plochu C-7. Letíme na misi a tahle není takového charakteru, aby mohla být nad tvé schopnosti,
oznámila ti nakonec skutečný důvod toho, proč dorazila. Chvilku se zadívala na zdráhavý souboj tvých přátel, než se otočila směrem k odchodu.
A nezdrž se, neletíme sami,
dodala ještě, než s vlajícím rouchem rychle odkráčela pryč, nejspíše připravovat některé další věci týkající se vašeho nadcházejícího úkolu.
To je smůla, takhle z našeho souboje nic nebude,
povzdechla si Shandi, aby se nakonec vesele usmála a uštědřila ti ránu do zad.
Ale, když letíš ven, tak to nevadí, ne? Pak mi budeš muset všechno vyprávět, třeba oni dva už do té doby dokončí souboj,
zazubila se a poslední větu řekla úmyslně dost nahlas na to, aby ji soupeřící dvojice mohla slyšet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Mistryně mi řekla, že se mám hned sbalit a jít na plošinu C-7. To by mě zajímalo, co to bude teď. Pomyslím si.
Shandi se ozve s tím, že je škoda, že z našeho souboje nic nebude. To, jo. Už jsem se těšil až tě konečně porazím. Odpovím a usměju se. Tak síla s vámi, už musím jít.
Rozloučím se a rozeběhnu se ke svému pokoji. Hm, Voba říkala, že neletíme sami. To by mě zajímalo s kým ještě poletíme. Podivím se, ale to už jsem ve svém pokoji.
Tak, co bych si měl vzít? Zeptám se sám sebe a už si beru blaster, ocelové lanko s hákem schopné udržet 1 osobu a pár kreditů. Tak, to je snad všechno. Pomyslím si a vyběhnu z pokoje směrem na plošinu C-7.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Bylo ti líto, že jsi musel odložit svůj zápas se Shandi, ale vidina blížící se mise měla jasně převahu. Přesto ti již od počátku vrtalo hlavou několik informací vztahujících se k misi, o jejímž úkolu jsi doposud nic nevěděl. Také tě zajímali možní spolucestující, ale to jsi se nemohl dozvědět dříve, než na startovní ploše, nebo pokud ti to mistryně neřekne.

Rychle jsi popadl několik věcí včetně svého světelného meče, blasteru, ocelového lanka a několika kreditů a už jsi rychle vyrazil směrem k přistávací ploše. Nijak sis nekontroloval čas a pouze jsi spěchal, abys vše bez potíží stihnul. Jenže spěch a pobíhání v Chrámu si velice rychle vybraly svou daň - za jednou zatáčkou jsi prudce narazil do protijdoucího Jediho. Jenomže, zatímco on se bez potíží udržel na nohou, tak ty sis ustlal na zemi a to velice tvrdě. Když jsi se vzpamatoval z tvrdého nárazu, tak jsi mohl vzhlédnout vzhůru a spatřit devaronianského rytíře Jedi, jak se na tebe nepříjemně šklebil. Nakonec zakroutil nechápavě hlavou a nabídl ti ruku, aby ti pomohl vstát.
Po Chrámu bys neměl utíkat, obzvlášť v takto přelidněných místech. Kam jsi vůbec spěchal? Zapomněl sis něco zabalit na misi a vracel ses pro to, nebo někomu něco neseš?
zeptal se tě, zatímco si tě přeměřoval pohledem. U pasu se mu pohupovala rukojeť, která nepatřila běžnému světelnému meči. Dle tvaru totiž patřil její majitel k uživatelům obouručních světelných mečů, kterých nebylo příliš mnoho. Rukojeť sice nepůsobilo nějak zářně, ale ohmatané koženě pruhy naznačovaly časté používání v mnoha různých směrech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi

Zatímco jsem natěšeně běžel vstří rampě C-, podařilo se mi vrazit do mně neznámého Jedie.
Au, au, au. Poznámka pro bezpečnost: příště musím dávat pozor na cestu. Pomyslím si a vzhlédnu. Jedi se mě otáže kam tolik spěchám. Omlouvám se pane. Měl jsem dávat větší pozor. Omluvím se a vstanu.
No, spěchám na plošinu C-7, čeká tam na mě mistryně, Voba Starfall, prý se nemám opozdit. Asi jsem to s tím spěchem trochu přehnal. Vysvětlím a usměju se.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Netrvalo ti dlouho, aby ses vzpamatoval a mohl věnovat pozornost setkání s rytířem Jedi, stojícím naproti tobě. Když zaslechl, že jsi spěchal, tak jeho výraz trochu změknul, přesto se i nadále tvářil dost přísně. Zevrubně si tě prohlédl od pat až po účes a nazpět, aby si tě vyhodnotil, nebo snad pokusil někam zařadit.
Nic hrozného se nestalo, ale najdou se bytosti mimo Chrám, které by to nevzaly tak lehce,
promluvil relativně smírným tónem a trochu si přerovnal roucho, které ještě neslo stopy pomuchlání od vašeho střetu.
A někdy je lepší přijít pozdě, než cestou naštvat půlku galaxie. Navíc mám dojem, že hodláš cestovat poněkud nalehko. Pokud tedy letíš se svou mistryní na misi. Nejhorší vždy bylo, když mi mistr říkal, ať se připravím, ale nesdělil mi cíl naší cesty. Nejednou se mi stalo, že jsem měl teplé oblečení do pouště nebo naopak lehkého oblečení do mrazivé tundry. Ono není snadné si zabalit a ještě ve spěchu k tomu,
pousmál se devaronian při vlastní vzpomínce, když si uvědomil, že tě nejspíš zdržoval. Ustoupil proto trochu stranou, abys měl volný prostor k cestě kupředu.
Ale nebudu tě již déle zdržovat. Něco k poučení a zamyšlení jsem ti řekl, nikdo nedostál újmy, tak můžeš spěchat dál. Jen prosím opatrně - bylo by nemilé někoho takto zranit,
dodal ještě, než sám vyrazil kupředu a zanechal tě samotného, dokud by ses nevydal zpět na cestu. K platformě to nebylo až tak daleko a navíc ti cestu mohlo usnadnit několik turbovýtahů, kterými byl Chrám protkán skrz naskrz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Poté co jsem se omluvil a vše vysvětlil, mi cizí Jedi dal pár pouček a odešel. Děkuji pane. Zavolám na něj než se ztratí z doslechu. Teda, to bylo setkání. Pomyslím si a vyrazím, tentokrát pomaleji, abych do ničeho nevrazil, směrem na plošinu C-7. Asi bych se měl Voby na toho Jedie zeptat.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jak jsi na tom byl s časem jsi začal řešit teprve až poté, co jsi dorazil na přistávací plošinu a ujistil se, že jsi zde byl první. Kontrola aktuálního času ti posléze prozradila, že jsi měl ještě skoro půl hodiny k dobru, než byl smluvený čas odletu. Nezbývalo ti tedy než počkat, až dorazí někdo další, s kým byste mohli letět.

Během celých dvaceti minut čekání stihlo z okolních odletových ploch vzlétnout a přistát přesně 25 plavidel, povětšinou vezoucích nebo přivážejících Jedie na mise. V průměru neslo jedno dva celé dva pasažéra, který byl příslušníkem Řádu a asi třikrát tolik ne-členů. V Chrámu nebylo mnoho dalších míst, které by mohly svou rušností konkurovat. Prozrazovalo to jen, jak rozsáhlý a vytížený Řád Jedi byl, přičemž ty a tvá mistryně jste byli pouze dvěma dalšími členy.

Pět minut před smluveným časem se objevila tvá mistryně nesoucí si své zavazadlo s věcmi a zastavila se s překvapeným pohledem přímo před tebou. Podívala se po tvém blízkém okolí, než si povzdechla.
To je vše, co si s sebou bereš? Oblečení, co máš na sobě, světelný meč a blaster? To snad očekáváš, že naším úkolem je něco vystřílet, vymlátit a vrátit se zpátky do Chrámu, jako by se nic nedělo?
poznamenala ostrým tónem, když si byla jistá vybavením, které sis rozhodl vzít s sebou. Nečinilo ti velké potíže zjistit, že tvá mistryně rozhodně nebyla spokojená s tvou přípravou a nyní čekala na to, jak ses rozhodl hájit. Ne náhodou se ti vybavilo, jak často dbala na to, abys věděl, že samostatnost je pro Jediho velice důležitá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Povedlo se mi dostat se na plošinu půl hodiny před plánovaným odletem. No tak Vobo, kde jsi? Pomyslím si netrpělivě a dál čekám na svou mistryni.
V tom přijde se svým zavazadlem a začne mi vyčítat proč jsem si vzal tak málo věcí. Vzpomenu si jak mi vtloukala do hlavy, že Jedi má být samostatný.
Mistryně řeknu Omlouvám se, asi jsem to s tím spěchem přehnal a vzal si jen to nejdůležitější. A navíc jsem ani netušil na jakou misi vyrážíme. Odpovím a omluvně se usměju.
Měl bych se zeptat na toho devaroniana. Pomyslím si a hned své myšlenky převedu do slov. Mimochodem, cestou jsem vrazil do jednoho devaronianského rytíře Jedi, měl u sebe dvoučepelový meč. Nevíte kdo to mohl být? Zeptám se své mistryně.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Výraz tvé mistryně poté, co jsi jí sdělil, jak hodně jsi spěchal, byl více než vypovídající. Dalo by se to přirovnat asi k takovému překvapení, jakoby jí mistr Yoda řekl, že ve skutečnosti je vlastně mladý a pohledný humanoid, ale protože chtěl působit nenápadně, tak na sebe vzal postavu malého zeleného a vrásčitého skřítka, od kterého by nikdo neočekával takové schopnosti. Každopádně nějakou chvilku trvalo, než se z toho vzpamatovala, zatímco ses zeptal na devaroniana.
Znám snad každého Jediho v Chrámu? Jsou nás tu tisíce a ty se ptáš na jednoho devaroniana s obouručním mečem ...
podivila se tvé otázce a tobě nemohlo ujít, že její nevěřícný pohled se přetavil v hněv. Nebylo to nic, co by hraničili s temnou stranou, prostě na tebe byla jenom naštvaná, žes opomněl vzít v potaz stránku oblečení.
A navíc to teď není podstatné. Ty se teď rychle vypravíš zpátky do svého pokoje, kde si zabalíš několik kusů oblečení do prostředí podobného Coruscantu a další běžné cestovní věci a pak se šupem vrátíš zpátky. Žádné zdržování, žádné klábosení, nic podobného. Čím dřív to stihneš, tím líp. A hlavně do nikoho nevraž, nebo se o někoho nepřeraž, to by nám tak ještě chybělo,
povzdechla si a popoháněla tě pohledem. Poté se už otočila a začala přecházet zamyšleně na místě. Přesto jsi ještě mohl zaslechnout pár slov z jejího rozčileného mumlání.
... to mi snad dělá schválně ... to tam chce smrdět celý týden v jednom plášti? ... přece nikam neletíme poprvé ...
mohl jsi zaslechnout, zatímco do odletu zbývalo pouhých pár minut. Bylo již jasné, že se tedy váš odlet opozdí a nebylo pochyb o tom, na koho by mohla být v tomto případě svalena vina.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Poté co jsem mistryni sdělil svoji poněkud chabou výmluvu se mi zdálo, že mě hodlá zabít, ale místo toho mě poslala abych si vzal oblečení do města a další cestovní věci. Radši okamžitě vyrazím. Tak dobře Ptere, to se ti zas něco povedlo.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jakmile bylo vysloveno vše, tak jsi okamžitě neváhal a vydal se zpět do své ubikace, aby sis zabalil i nějaké oblečení. Vzal sis dvě kompletní "sady", několik kusů navíc u toho typů, který hrozil znečištěním nebo poškozením častěji než ostatní. Přibalil jsi i nějaké základní hygienické pomůcky a teprve poté jsi mohl opět rychlým krokem vyrazit zpět na přistávací plochu. Při svém spěchání jsi byl již nyní poučen a povedlo se ti obě cesty absolvovat bez nějaké srážky, i když jednou tomu opět hrozilo. Mohl jsi dokonce zaslechnout i komentář jednoho ze starších mistrů, které jsi minul, o tom, jak ztřeštěná ta současná mládež je, ale to bylo pouze stranou tvého zájmu.

Když jsi se vrátil zpět na přistávací plochu, tak zde byl již přistavený transport a to v podobě republikového křižníku v jasně červených barvách. Dobře jsi věděl, že se jedná o třídu Consular a byla vedena jako diplomatická loď Republiky, což znamenalo nějakou významnější misi. Tahle však měla navíc výrazné zelené pruhy, což vůbec nebývalo zvykem.

Tvá mistryně čekala netrpělivě dole u lodi a jakmile tě spatřila, tak tě snad ještě více popoháněla pohledem k tomu, abys nastoupil co nejdříve. I proto jsi velice rychle na to, vykráčel po rampě, jež se začala zvedat ještě dříve, než jsi dolezl nahoru. Mistryně tě zastavila ještě před tím, než jste mohli vstoupit do společenské místnosti.
Informovala jsem je, že jsi se zdržel, kvůli jedné zprávě, kterou jsem potřebovala doručit. I tak by bylo vhodné se omluvit, žes zdržoval,
podotkla přísně, než tě pobídla pokynem hlavy, abys pokračoval dál. Ve společenské místnosti již čekala další dvojice mistr-padawan. Za povšimnutí stálo oblečení padawana, které bylo ve velké míře tvořeno zelenými částmi oděvů. Byl to mladý člověk, dle všeho tvůj vrstevník. Jeho mistr byl proti tomu již šedivějící člověk, u něhož by se dalo předpokládat, že tohle mohl být jeho poslední padawan.
----------------------------------
Neboj se občas rozepsat trochu víc. V posledním příspěvku ses mohl zaměřit hlouběji na své pocity ohledně toho, co ti řekla tvá mistryně, nebo třeba reflektovat na události okolo celého tohohle. Taky jsi mohl podrobněji popsat, co sis sbalil - protože k dispozici nebudeš mít nic, co sis nesbalil nebo nějak jinak nezískal. To je důležité si pamatovat pro další průběh mise.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“