Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Cesta skalním údolím:

Když jsem zastavily, lord Tuss dal prvním čtyřem energetickou tyčinku. Zastrčila jsem si ji do pásku ke světelnému meči. Rozhodla jsem se, že si ji radši nechám na později.
Pak jsem čekali, až se doplazí zbytek skupiny. Když nám zadal, že si jídlo máme chytit a dal nám vodu, trošku jsem se napila. Sundala jsme si batoh, položila si vodu k batohu a vydala se hledat něco k jídlu. Vydala jsem se pomalu do trávy a rozhlížela se, jestli neuvidím něco poživatelného.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Cesta skalním údolím:
Nijak jsi se nepozastavovala nad tím, jak celý výlet probíhal, včetně posledního úkolu, a rovnou se vydala kupředu s jeho plněním. Mírně osvěžená douškem vody sis odlehčila o svůj batoh a vkročila do trávy jako druhá. Zabračka zatím ignorovala vše již od začátku a šla podstatně hlouběji, než ostatní. Krátce poté, co jsi vstoupila do travin, vyrazili tímhle směrem i ostatní, když i jim došlo, že jinak to asi opravdu nepůjde.
Zaregistrovala jsi v trávě před sebou drobný šelest. Jenže, než jsi se mohla více přiblížit, tak se začal rychle pohybovat kupředu, jak sem na okraj začali vstupovat další tví kolegové. Z míry šelestu jsi mohla vytušit, že to bylo něco čtvernohého a o velikosti zhruba tvé dlaně. A také to bylo poměrně rychlé na svou rychlost a prostředí. Podle reakce se zdálo, že to reagovalo nejspíše na zvýšenou hladinu hluku, jak vstupovali tví kolegové na lov do travnatého prostoru.
Mohla jsi samozřejmě jít mnohem dál do travin, které byly opravdu rozlehlé, nebo jsi se mohla zkoušet poohlédnout i po něčem jiném, co by posloužilo jako potrava.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Cesta skalním údolím:
Ty otrapové mi všechno vyplaší. Hodila jsem zlý pohled za sebe. Neviděla jsem jinou možnost, než jít dál od toho zdroje hluku.
Rychle jsem se rozběhla. Když jsem usoudila, že jsem dost daleko, zpomalila jsem a začala vnímat okolí. Snažila jsem se soustředit všemi smysly, abych něco ulovila.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Velice rychle ti došlo, že snažit se něco ulovit v blízkosti tvých kolegů, by bylo asi tak marným, jako snažit se vykácet celý wroshyrový les holýma rukama. Od ostatních ses hodlala vzdálit co nejdál, jak to ostatně udělala i ona zabračka a za chvíli jsi je mohla stěží slyšet, natožpak vidět. A když jsi nyní měla prostor a klid, tak sis uvědomila, že jsi spíše při okraji travnatého porostu, než při jeho středu.
I díky tomu, že traviny zde více řídly, až mizely, jsi mohla nalézt pevné rostliny s něčím kulatým a modrým na svých větvích. Místy jsi mohla spatřit, že některé větve byly docela hrubě očesané a při využití tvých znalostí z domovského světa jsi dokonce nalezla pozůstatky stop.
Prioritně jsi se však zaměřila na ony malé čtyřnohé tvory. Znamenalo to chvilku stát v naprostém klidu, než se ti povedlo jednoho z nich spatřit. Sice vypadal na první pohled docela vypaseně, ale ty jsi dobře věděla, že podle jeho stavby nohou dovedl hodně rychle zvýšit rychlost a vyrazit kupředu. Otázkou nyní bylo, jak jej chytit, pokud jsi to tedy chtěla provést a nespokojit se třeba s něčím jiným.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Konečně jsem se dostala z dosahů rušení těch otrapů. Už jsem pochopila, že musím nehnutě stát. Trochu jsem počítala s tím, že když tam budu nehnutě stát, neuvidí ve mě takové nebezpečí a třeba jednoho chytím. Pozorovala jsem pohyb tvorečku a jejich reakce, abych měla šanci je chytit. Zvažovala jsem své šance na lov i na tomto cvičení.
Jsem sice wookie, ale nejsem zas až tak dobrý lovec, ale zase ostatní jsou unavení a nemají moc šanci. Jediný, kdo něco uloví je ta zabračká. Ostatní nemají moc šancí. Já navíc vydržím bez jídla déle než většina z nich, nehledě na to, že jsou taky víc unavení. Zatím jsou moje šance dobré.
Mezitím, co jsme přemýšlela, jsem zpozorovala, že se jedno zvířátko přišlo blíž ke mě. Sotva znatelnými pohyby jsem si upravila postoj a skočila po něm.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Vyhodnotila sis, že tvoje šance jsou v porovnání s ostatními vyšší, někdy výrazně. Přesto jsi sama dobře věděla, že ani ty, byť s výhodou znalostí lovu, jsi na tom nebyla vyloženě až tak dobře.
To jsi ale nyní hodila za hlavu, aby ses mohla soustředit na lov samotný. Nejprve si drobné tvory mohla chvilku pozorovat a sledovat, jak se pohybují, jak reagují na různé pohyby a tedy je celkově studovat. Teprve poté sis vyčkala, až jeden dorazil blíž a ve správném momentě po něm skočila. Tvor prokázal své rychlé reflexy a reagoval skoro okamžitě, ale výhoda velkého těla a i trochu šťastného odhadu byly tentokráte na tvé straně. Když jsi se tedy narovnala a znova postavila, tak jsi měla v tlapě omráčeného tvora, který mohl být tvou večeří.
A právě až nyní sis jej mohla prohlédnout důkladněji a zjistit tak, že zvíře velké asi jako tvoje pěst mělo jemnou trochu nazrzlou srst a poměrně roztomilý výraz v obličeji. Na chvíli se snad mohlo zdát, že v tvé dlani pouze usnul a spokojeně odpočíval.
Bylo jen na tobě, jak se zachováš a co se svým úlovkem provedeš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Opatrně jsem tvorečka držela tak, aby mi neutekl, ale abych mu ani neublížila. Jelikož jsem nevěděla, kolik mám ještě času, vrátila jsem se k batohu. Tam jsem si znovu lokla vody a přivázala si flašku na svůj pás. Sedla jsem si k batohu a prohlížela si tvora ve svých rukách. Pořád jsem nebyla rozhodnutá, co s ním udělám.
Je docela hezký, pokud to bude vypadat, že by šel ochočit nechám si ho, pokud ne sním ho. Hodila jsme pohled ke klacku, který sloužil jako hodiny a po ostatních dětech.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Tvor se nejprve zmítal, jak se ti pokoušel uniknout, ale to byla očekávaná reakce. Držela jsi ho však pevně, aniž bys mu ubližovala a vyrazila jsi zpět k místu, kde jsi našla lorda Tusse, jak klidně podřimoval ve stínu jednoho ze stromů. Vůbec se nezdálo, že by o vás jevil nějakou starost, a bez obav podřimoval poté, co se do syta najedl.
Tvor v té době již nezkoušel uniknout a spíše vyčkával - buď na svou šanci, nebo na to, co se bude dít. Mohla jsi jen těžko posoudit, co z toho bude pravda, ale to mohl ukázat jenom čas a budoucnost.
Sevření jsi však držela i nadále pevné a zkontrolovala jsi uplynulý čas - mezi počátkem a koncem se stín posunul asi o čtvrtinu, což znamenalo ještě hodně času do odchodu. Tady v táboře jsi byla jediná, protože ostatní se pokoušeli o svůj vlastní lovecký úspěch v travinách. Všichni se postupně rozprostřeli víc a víc do šířky, takže jsi některé už ani nemohla vidět, ale většina jich doposud lovila neúspěšně.
Lovecké instinkty nezušlechtíš za den,
vybavila se ti poučka jednoho z wookiejských členů kmene při prvním lovu a samozřejmě prvním neúspěchu. Rozhodně ti zbývalo ještě dost času zjistit, zda-li je tvor ochočitelný nebo ne a případně se poohlédnout i po jiném zdroji potravy.
------------------------
V příštím příspěvku by mě zajímalo, jak hodláš zjišťovat ochočitelnost tvora a taky, jak s tím hodláš přistupovat vůči ostatním "spolužákům".
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Tvoreček se chvíli zmítal, ale pak se uklidnil. Seděla jsem u batohu a chvíli pozorovala lorda Tusse. Vypadalo to že spal. Času jsem měla dost. Nejprve jsem chvíli nepřítomně hladila tvorečka. Nakonec jsem se rozhodla to s ním zkusit. Vytáhla jsem si s popruhu provázek. Můj popruh nebyl stejný jako u dospělých Wookie, měl spoustu kapsiček, protože ještě doma, jsem ráda sbírala malé věci. Tvorečka jsem provázkem přivázala k popruhu, abych ho mohla mít na rameni a aby mi hlavně nemohl utéct. Udělala jsme mu takový postroj kolem bříška a nožiček, aby se při svých pokusech o útěk neuškrtil. Posadila si ho na rameno a drbala ho. Vstala jsem a rozešla se hledat bobulky, které jsem tvorečka viděla jíst, když jsem na něj číhala. Šla jsem na místo, kde jsem tvorečka chytila, protože tam jsem nějaké viděla. Zároveň jsem se dívala, co dalšího bych mohla sníst.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Sestavit postroj a popruh pro tvora nakonec nebylo nikterak složité a zabralo ti to pouhou chvilku času. To vše jsi přivázala ke svému popruhu a položila tvora na své rameno. Chvilku se překvapeně rozhlížel okolo sebe, než se pokusil o útěk mrštným odražením se od tvého ramene. Nebylo mu to však nikterak platné a popruh jej zastavil uprostřed letu a zhoupl ti jej na rameno,kde se zmítal do doby, než jsi ho znova uchopila a položila zpět na rameno. Vůle po svobodě však nutila tvora zkoušet uniknout ještě několikrát, vždy však se stejně neúspěšným výsledkem, kdy byl zastaven popruhem a svezl se zpátky na tvé rameno. Během toho jsi však vyrazila do místa, kde jsi ho chytila, aby se porozhlédla po něčem k snědku.

Na místě jsi celkem bez problémů nalezla ony bobule, kterými se tenhle tvor živil. Jednu jsi vyzkoušela a málem tě překvapila její nakyslost. Kromě nakyslosti se však nezdálo, že by bobule mohla dělat něco jiného a tudíž by se dala označit za jedlou. Po chvilce prohledávání okolí a několikerém přerovnání tvora zpět na rameno jsi nalezla něco, co vypadalo jako hlízovitá bylina. U těch několika nalezených jsi spatřila i množství drobných stop a některé byly trochu nakousané. Dále jsi našla menší keř s červeným bobulovitým ovocem, který jim byl plně obsypán. U keře jsi žádné stopy neviděla a ani se nezdálo, že by některé z těchto bobulí chyběly. Další poživatiny, pokud bys nepočítala travinu samotnou, jednu rostlinu s ostrými kraji listů, jsi již nenalezla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Celou cestu k bobulím jsem tvorečka po každém pokusu o útěk vrátila zpátky na rameno, pohladila ho a snažila se na něj konejšivě žvatlat.
Došla jsme až na místo odchytu a nasbírala do kapsiček trochu bobulí pro tvorečka. Sama jsem jednu okusila, byly kyselé, ale zároveň mi docela chutnaly.
Pár jsem jich snědla. Pak jsem opatrně snědla i několik nakousaných hlíz, doufala jsem, že když je mohou jíst tvorečkové, snad je budu moc sníst, bez újmy, i já.
Už jsem byla celkem najedená, takže červeného ovoce jsem si ani nevšimla, řídíc se tím, že ani tvorečkové ho nejedí.
Natrhala jsme si ještě několik tvoreččích bobulek a vydala se k batohu.
Pár jsem jich snědla cestou. Když jsem došla k batohu, sedla jsme si a začala si hrát s tvorečkem.
Po chvíli jsem mu nabídla i několik bobulek.


--------------------------------------------------------------------------
Omlouvám se , jsem laidák :( já už se polepším.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Na místě jsi se řídila podle stop a náznaků toho, které možné poživatiny byly okousané nebo shledané poživatelnými někým jiným. Díky tomu ses vyhnula červeným plodům a spokojila se s nakyslými bobulemi, stejně jako hlízami. Jejich chuť byla vesměs neutrální, ale byly až nečekaně syté, takže jsi za chvilku byla najezená. Jakmile jsi tedy dosáhla tohoto stavu, tak jsi se zásobila několika dalšími bobulemi, aby jsi jich pár cestou nazpět sezobla.

Když jsi se vrátila na místo, tak se zde prakticky nic nezměnilo, lord Tuss byl stále tam, kde předtím usnul, stejně jako většina zavazadel, která zde studenti zanechali. Znamenalo to, že nebudeš nikým rušena a budeš si moct hrát s tvorečkem dle své vlastní libosti. Při kontrole klacku sis uvědomila, že stín je zhruba v polovině cesty do bodu, kdy odsud budete moci vyrazit dál. Takže prioritou se stal tvoreček, s kterým sis začala hrát.
Z počátku sice moc nespolupracoval, ale jakmile jsi do pokusu o hraní zahrnula potravu, tak se zdál být kooperativnější. Nakonec se ti povedlo přimět tvora chodit tam, kam jsi mu položila bobuli. Po nějaké době dokonce neměl problém ti chvilku nehnutě sedět na rameni, a to jakmile měl pár bobulí v sobě a něco se napohyboval.

Z tvé zábavy tě vyrušil příchod blonďaté dívky, která dorazila až nyní a vypadala hodně zničeně. Rozhlédla se po místě, našla si pozici mimo batohy ostatních a s úlevou si sundala ten svůj. Chvilku tam jenom seděla a vydýchávala se, než pohlédla na spícího lorda Tusse a potom tvým směrem. A právě k tobě se rozhodla nakonec vydat šouravým krokem.
Myslíš, že bys mi mohla nějak naznačit, co máme dělat? Nikoho jiného tu nevidím ... a lord Tuss ... spí,
zeptala se, zatímco si udržovala odstup nějakých tří-čtyř metrů. Rozhodně byla opatrná a tobě bylo jasné, že by proti tobě neměla v tenhle moment žádnou šanci. Ostatně by ji nejspíš neměla proti nikomu ze svých spolužáků, kteří zatím lovili jídlo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Pohrávala jsem si s tvorečkem a zdálo se mi, že dělám docela pokroky. Už se trošku podřizoval tomu co jsme chtěla já. Rozhodla jsme se tedy, že si ho opravdu nechám.
S přemýšlení o tom, jak a co s ním udělám mě vyrušil příchod té nejslabší ze skupiny. Chvíli se nerozhodně rozhlížela a pak se vydala ke mě. Dokonce se na mě odvážila i promluvit.
Protože jsme měla dobrou náladu ze svých úspěchů s tvorečkem, rozhodla jsem se jí pomoct. Zvedla jsem se a rozešla se na místo, kde jsem předtím našla jídlo.
Na dívku jsem nemluvila, protože to neměla cenu. Už jsem věděla, že kromě mistrů mi nikdo nerozumí. Když jsem došla k místu, kde byli keříky z bobulemi, doplnila jsem si prvně svoji zásobu a pak natrhala několik i pro ni.
Posbírala jsem několik dalších poživatin a vrátila se k dívce. Jídlo jsem položila tak metr, dva před ní a ukázala na něj rukou. Teď už to záleželo jen na ní, jestli si ho vezme nebo ne.
Nevěděla jsem nakolik jsou lidé odlišní ode mě, ale předpokládala jsem, že ne natolik, aby ji něco otrávilo, když na mě to nepůsobilo. Sedla jsem si zpátky na své místo a rozhlížela se okolo.
Přemýšlela jsem o tom, kde se courají ostatní a co jin tak dlouho trvá, vždyť jídla tu bylo spoustu, stačilo se jen dobře dívat. Na holku jsem se pohledem nezaměřovala, přišlo mi, že by se bála a nic si nevzala, kdybych se na ní dívala.
Už tak vypadala dost zbědovaně. Pokud se nenají, tak nejspíš nedojde, i když možná nedojde ani tak. Podvědomě jsem hladila tvorečka a pořád seděla.
Možná bych si mohla nasbírat nějaké zásoby na cestu, kromě krmení pro tvorečka, napadlo mě náhle, ale nechtělo se mi už znovu vstávat, navíc když jsem momentálně neměla hlad.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Vzhledem k tvé současné dobré náladě jsi se rozhodla dívce pomoci a naznačila jsi jí, aby tě následovala. Příliš neváhala a vyrazila za tebou, dokud jsi nedorazila na místo, kde jsi předtím ukořistila svou zásobu potravin. Naznačila jsi dívce, že jsou jedlé a sama to prokázala ochutnávkou, než jsi několik plodů a hlíz položila před ní. Dívka se po plodu nejistě natáhla a ochutnala jej, aby se výrazně zakřenila, když naplno pocítila jeho chuť. Rozhodla se ochutnat i kus hlízy a roztodivnost výrazů její tváře byla až překvapující. Ty sis zatím doplnila své zásoby a chystala se vrátit na své místo, když ti dívka zastoupila cestu.
Děkuju,
pronesla nakonec a vrátila se zpět k plodům, které jsi ji darovala, aby se chtě nechtě do nich pustila. Ty ses mezitím vrátila na své místo, kde jsi pokračovala ve své předchozí činnosti.

Dívka se po chvíli vrátila a vypadala již o poznání lépe, přesto se uložila u svého místa a skoro ihned usnula. Postupně se začali vracet i ostatní, někteří vypadali méně spokojení, jiní přeci jen něco k jídlu nalezli. Nejsebejistěji však vypadala zabračka, která se vrátila i s kusem opečeného masa, aby jej schovala do svého batohu. Neměla jsi problém poznat, že maso bylo ze stejného druhu, jako byl tvor na tvém rameni.

Když byl stín skoro na místě,tak se lord Tuss zvedl ze svého místa a pohledem vás všechny zkontroloval.
Za pět minut vyrážíme, tak se připravte,
poznamenal pouze a všichni si začali chystat batohy. Dívka, které si pomohla se mezitím probudila, trochu se protáhla a z kapsy vylovila ještě několik plodů, které rychle shltla a čekala, až bude lord Tuss chtít vyrazit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Když mi dívka poděkovala, moc jsem si s toho nedělala, za to že jsem jí pomohla, vděčila jen mé dobré naladě.
Nehodlala jsem se z lidmi ani nikým jiným paktovat, stejně by mi při nejbližší příležitosti bodli kudlu do zad.
Sledovala jsem ostatní jak se vraceli z více či méně úspěšného lovu. Podle očekávání někteří ulovili i tvorečky, ale naštěstí nikdo neměl zájem o toho mého.
Když se lord Tuss vzbudil a dal rozkaz k odchodu, nasadila jsem si batoh, chvíli ho srovnávala, aby nevadil tvorečkovy a připravila se na cestu.
Ostatních jsem si zase nevšímala.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“