Noe Peer-Gynt

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Noe Peer-Gynt

Příspěvek od Noe »

Jméno: Noe Peer-Gynt

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Correlia

Životopis postavy:
Narodil jsem se na planetě Corellia, poblíž města Coronet roku 7BBY. Ranné dětství jsem zde prožil u rodičů, matky Saraby a otce Jareda.
Planeta byla pod silným vlivem impéria, ve městech se hojně vyskytovali imperiální jednotky, jakýkoliv odpor byl potlačován, často i násilně. Protože se můj otec stýkal s povstalci a zapojoval se do menších zásahů proti impériu, museli jsme, tehdy mi bylo pět let, opustit planetu a hledat úkryt před vojáky, kteří nás pronásledovali.
Na cestách jsme se po dobu několika měsíců střetávali s vojáky, avšak z těchto krátkých přestřelek jsme vyšli vždy ve zdraví. Otec je totiž dobrý bojovník a samozřejmě dobrý střelec.
Naše cesta získala nový směr po útoku imperiálních stíhaček na naši loď. Pevná konstrukce a výkonné štíty dlouho odolávaly, ale nemohli vydržet věčně. Záchranu pro nás znamenala skupina povstaleckých stíhaček, kteří nás nejspíš vyhledali. Našeho nepřítele se podařilo zničit, ale při útoku došlo na lodi k poškození a následkem výbuchu části paluby zemřela má milovaná matka.
Vydali jsme se s otcem za povstalci. Žili jsme mezi nimi. Zde jsem díky setkání s Lukem Skywalkrem objevil své nadprůměrné schopnosti a zvýšené cítění, co se týče síly. Otec Jared se účastnil mnoha misí a útoků na impérium. Mimo to jsem s ním trávil mnoho času, čímž mezi námi vzniklo velmi silné pouto.
Po pádu impéria a založení akademie Jedi na Yavinu IV mi bylo dovoleno v letech mé plnoletosti stát se padawanem.

Barva čepele: oranžová

Světelný meč: jednočepelový, ale v budoucnu bych chtěl dva

Styl boje se světelným mečem: Makashi, Soresu

Schopnosti: Vysoké skoky, oklamání mysli

Schopnosti jako Jedi: pohybování předměty, uzdravování

Poznámky: světlé delší vlasy, zelené oči, veselý, optimista , rád se bavím, jsem společenský a dokáži vycházet dobře s lidmi
,
Rozsah znalostí o SW: filmy SW, hry SW Jedi outcast a SW Jedi academy

kontakt: Tesa.21@seznam.cz (omlouvám se, na tento e-mail jsem už účet registroval, ale nešel mi spustit, nemohl jsem se přihlásit. Nevím jak to smazat, tak to radši hlásím, nikdo na tom účtu (Noe Gynt) tudíž nehraje.)
Naposledy upravil(a) Noe dne 14.6.2011 07:40:54, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Takže v následujících dnech se budu zajímat o Tvou přihlášku, ale jelikož dnes mám noční šichtu, už nic nestihnu... zítra tedy očekávej mou první reakci na přihlášku atd. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Zdravím Tě tedy a vítám zde na Akademii ;)

Po přečtení přihlášky jsem toho názoru, že životopis máš celkem slušný, jen planeta narození je trošku obehranější, ale neberu to za chybu (hlavně, že nejsi z Tatooinu, či Coruscantu :D). Chybí ti tam ale jeden údaj v úvodu - čili oprav si to a můžeme přejít k dalšímu... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

Opraveno. Doufám, že je jinak v pořádku.
Mimo to bych se chtěl ale ujistit jestli není problém s tím účtem.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

S účtem problém nebude. Neboj se. Jestli ještě existuje, tak ho zlikviduju.. Občas to tak blbne, že třeba nepřijde aktivační mail nebo něco jiného.. Hlavně že ses k nám dostal.. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

Díky, to jsem moc rád :)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výborně, pokud i potíže se starým a nepotřebným účtem naši skvělí administrátoři vyřešili, pak nevidím důvod nepostoupit k testu z pravidel:

1) Kolik misí musí splnit hráč, jehož zákl. postavou je Jedi, aby se stal Mistrem Jedi - členem Rady?

2) Do kterého období musí hráč zařadit svou přihlášku, když chce působit v tzv. 'Ruusanské kampani'?

3) Kdo může mazat příspěvky své nebo ostatních hráčů?

4) úprava textu dle pravidel:

Kessel, doly na koření

Slyšel jsi to? zeptal se ustrašeně pan Quellig, když se svým sluhou procházeli dolní oblast jednoho z největších dolů, který právě koupil.
Ne pane, nic jsem neslyšel... řekl nahlas sluha a v duchu mu proběhlo hlavou: Kdo ví, cos slyšel, ňoumo!
Najednou se proti nim vynořil velký a tmavý stín a o chvíly později bylo jasné, na co ti dva narazili! Bylo slyšet jen řev a zvuky zápasících těl a pak už nic, jen lomoz nedaleko pracujících strojů a dělníků.
Velký energetický pavouk se neslyšně pohyboval po své síti a spokojeně pohyboval všemi svými kusadly...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

1) Tuším že 15
2) Nové sithské války a pád republiky
3) administrátor (?)
4)

Kessel, doly na koření

Slyšel jsi to?
zeptal se ustrašeně pan Quellig, když se svým sluhou procházeli dolní oblast jednoho z největších dolů, který právě koupil.
Ne pane, nic jsem neslyšel...
řekl nahlas sluha a v duchu mu proběhlo hlavou: Kdo ví, cos slyšel, ňoumo!
Najednou se proti nim vynořil velký a tmavý stín a o chvíly později bylo jasné, na co ti dva narazili! Bylo slyšet jen řev a zvuky zápasících těl a pak už nic, jen lomoz nedaleko pracujících strojů a dělníků.
Velký energetický pavouk se neslyšně pohyboval po své síti a spokojeně pohyboval všemi svými kusadly...

(jinak otázky docela zákeřné tak doufám že je mám cca dobře :D )

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

jednička je 16 už vim :)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výsledky testu:

1) přesnější je počet 1+16 (tedy výcvik + jedna mise pro udělení titulu Rytíř Jedi + patnáct dalších úspěšných misí)

2) správně

3) Jen administrátor?

4) text je správně
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

3) i moderátor (?)

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

no beru vše zpět...
Nejspíš každý ovšem s povolením z vyšší sféry...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Své příspěvky si maže každý sám dle potřeby a nutnosti, ale příspěvky druhých mažou jen moderátoři a administrátoři, v závislosti na svém uvážení... pokud jsi si nestačil omrknout pravidla, doporučuji:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=57
Jinak bych viděl test jako úspěšný a poslední věc, co mě zajímá, je zaměření výcviku, co bys tam rád měl, neměl... které období konkrétně Tě zajímá? Řekni si, ať se mám čeho chytnout - nerad vymýšlím náměty sám :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

Tak rád bych získal nějakou zkušenost, co se týče souboje. Svůj výcvik bych zaměřil asi na nějaké to objevování. Konkrétněji mě nic moc nenapadá. Snad nějaká loď nebo tak něco.. :)

Uživatelský avatar
Noe
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 13.6.2011 11:47:42

Příspěvek od Noe »

a docela bych rád někoho potkal... co se týče postavy :)

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“