Přihláška Marxadus (podruhé)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marxadus

Přihláška Marxadus (podruhé)

Příspěvek od Marxadus »

Jméno: Marxadus

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Dantooine

Životopis před příchodem do řádu: Narodil jsem se na Dantooinu. Jméno měla má matka i otec z neznámého důvodu jednoslovné, tak mě taky tak pojmenovali. Moji matku pak ale v mých šesti letech unesli spolu s několika dalšími lidmi neznámí muži, kteří se prokázali jako zjevní obchodníci s lidmi. Bohužel jsem ji už nikdy nespatřil. Tito muži se ale po pár týdnech vrátili, protože jim jejich původní kořist zřejmě nestačila, a tak chtěli unést i mě. Naštěstí je pronásledoval Jedi, který se o nich dozvěděl z nouzového signálu od jednoho muže, který zahlédnul první únos. V přestřelce bohužel zahynul můj otec. Jedi mě potom vzal do Akademie Jediů, protože ve mě rozpoznal Sílu.

Barva čepele: Hodně světle modrá, skoro až bílá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Niman

Schopnosti: Zdvihání středně velkých předmětů, středně vysoké skoky

Schopnosti jako rytíř jedi: Vysoké skoky, zdvihání a odhazování velkých objektů, léčení, telekinetický boj s mečem, Elektrický Rozsudek

Poznámky: Středně velký, blond vlasy, modré oči, na veřejnosti tichý, nezajímavý, ale bystrý

Kontakt: email: *odstraněno na žádost uživatele*, Skype: *odstraněno na žádost uživatele*
Naposledy upravil(a) Marxadus dne 13.12.2010 18:27:21, celkem upraveno 2 x.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

přihláška vypadá správně, sice nevím jestli bylo tolik Jediů, aby hledali všechny koho unesou, ale dejme tomu, že byl zrovna poblíž ;)

Jinak (s tím se moc nesetkávám) si můžeš přidat počet schopností a zvětšit tu jednu (myslím, že tušku zvedne 8letý youngling), chybí ti přehled znalost o SW, proč tě ten Jedi bral na Coruscant?

Pooprav a já pošlu test a pokudn nebudeš mít námitky (nebudeš nebo budu zlej! 3) ) tak ti poté založím výcvik
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

no tak třeba zrovna nemělo více Jediů co na práci, tak vyhledávali únosce :D no, znalost o SW celkem mám, i když se jedná spíše o takové základnější, a už si skoro ani nevzpomínám, kdy jsem naposled nějaký SW film viděl :D takže stačí, když poupravím schopnosti?

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Jasně, máš tady test:

1. Můžeme na fóru psát vulgárně? Existuje vyjímka?
2. Můžeme na fóru uveřejňovat odkazy?
3. Komu patří vše co na fóru uveřejníme?

Přepiš do správné podoby.

Spodní patra, Coruscant
Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.

K znalostem - kdybys cokoliv co bych napsal špatně pochopil, neznámý ve světě SW atd. zeptej se. Nejhůř tě pošlu na wookieepedii nebo do archívů...

Nějaký speciální nápad k budoucímu výcviku, ať to neprotahujeme?
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

1. Na fóru je standartně vulgarita zakázána. Vyjímky tvoří buď přímá řeč nebo myšlenky postav.
2. Ne
3. Vše na fóru patří fóru :)

Spodní patra, Coruscant

Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž.
Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš.
Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře.....
Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora.
Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi.
Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně:
Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3.
Bere někdo? zeptá se Tuordi.

Žádný speciální nápad k výcviku nemám :D

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Všechno správně - tvé formátování také správně, sice píšu jinak, ale souhlasím. Výcvik očekávej zítra.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

ok, díky :D

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“