Hodnocení výcviku Luko Paloua (Jedi Pablo Hol)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení výcviku Luko Paloua (Jedi Pablo Hol)

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení výcviku Luko Paloua (Jedi Pablo Hol)

- vedl: East.Wood

- timeline: 13 ABY

- tvar příspěvků: Neměl jsem pocit, že by bylo nutné jej upozorňovat na chybné příspěvky, snad jednou předběhl děj a šel, kam neměl...

- chování charakteru: Výcvik je relativně zkušební období, takže ani já jsem od něj nechtěl příliš. Na začátku byl úsměvný konflikt se zvířetem na Yavinu IV, pak už byl vesměs ve společnosti své přítelkyně a mistra Madurrina. V závěrečné pasáži se utkal s gangem zlodějů a rozhodně nezklamal...

- postup v příběhu: Snažil se o plynulý postup, zádrhele snad jen u mě samotného...

- reakce na podněty: Víceméně v pořádku.

- využití Síly: V potyčce v přístavu si vedl dobře, nemusel jsem jej nijak omezovat ani napomínat.

- následky výcviku: Utvořil zajímavou dvojici s krajankou z jeho domovské planety, zkušený Jedi Madurrin je prozatím drží zpátky - výjimka již výše zmíněná bitka s gangem. Učí se samostatnosti.

+ v souboji poprvé více využil Sílu, prozatím ale s rezervami
+ odhalil a pomohl zajistit nebezpečné násilníky
+/- před sebou má první velký úkol, nemusí jej zvládnout psychicky...

Závěrečné shrnutí: Myslím, že svým výcvikem položil základ k velmi slušné misi, uvidíme, jak si povede v ostřejší akci - hodnotím 79% ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí NR“