Arya Corriolan (Elinor)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Arya Corriolan (Elinor)

Příspěvekod Jordi Linx » 13.6.2009 20:43:30

Výcvik - Průzkum Velké Knihovny Jedi na Ossusu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: To je asi jediná věc, kde můžu něco(málo) vytknout ... a to že občas se vyskytli trochu kratší příspěvky, jinak jejich formát a pravopis jsou v perfektním pořádku.
Chování charakteru: S výzvou v podobě malé a zvídavé dívky, která má navíc dar v podobě Síly jsi si poradila na jedničku. Vsuvky zacílené na vlastní představy byli výtečné, stejně jako ideály postavy.
Postup v příběhu: Ani zde není co vytknout, vše bylo plynulé a naprostém pořádku, jak jen to snad může být.
Reakce na podněty: Další plus, když jsem něco ponoukl, okamžitě jsi se toho chytala a rozvíjela tak zápletku a obohacovala příběh.
Využití Síly: Přesně takové, jaké ho dívka ve věku tvé postavy může mít, nevytříbené, únavné a často i pro vlastní zábavu, přesto nepopře talent daný genetikou své rodiny.

Nuže, jaké je tedy celkové hodnocení ? Paráda, bavil jsem se u toho a psal jsem ti odpovědi s potěšením a pokud jsi dlouho neodepisovala, tak jsem pociťoval i jakýsi absťák :D Už to samo hovoří o kvalitě a až na tu jedinou drobnou výtku, tak musím prostě šáhnout po hodnocení nejvyšších - 98 procent (A+ by byl vysokoškolský ekvivalent).

Následky výcviku:
+ Zlepšení schopnosti v kreslení a obkreslování
+ Počátky rozvoje techniky Cítění Síly, především rozpoznávání Světlé a Temní strany
+ Zárodek techniky Ochrana

Kořist:
- protože jste byly chyceny, tak byla většina předmětů zabavena i vzhledem k jejich povaze - svitky, datapad, medailony i meče. Zůstali ti tvoje kresby, jeden z oněch světelných mečů, který jsi nefunkční nalezla(s tím, že jej nesmíš opravit, dokud to nebude dovoleno viz taťka) a nakonec jste každá dostala jeden z dvojice zlatých medailonů, které po prozkoumání zkušenějšími rytíři Jedi nevykazovali žádné příznaky. Tvůj se vyznačoval zeleným zdobným symbolem, zatímco Fayin symbol měl modrou barvu. Měli jste ale přístup k překladům a výsledkům průzkumů jednotlivých předmětů.

1. Mise - Zahájení Galaktických Her na Denonu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Asi jednoznačné plus hlavně z počátku, kdy byly příspěvky dlouhé a bohaté, občas se pak vyskytly i 'kratší' verze. Na škodu určitě nebylo ani bohaté rozepisování pocitů, což velice rád vidím. Takže perfektní, bravo - akorát občas zkontrolovat nějaké chybičky(špatný nadpis apod.)
Chování charakteru: Když překousnu směrování charakteru k Jacenovi, jehož nemám zrovna v oblibě, tak i zde jsme spokojen, tedy až na pocit, že je Arya občas působí hodně dospělým dojmem(přecejen jí je 13)
Postup v příběhu: Tak tady není kde hledat chybky, postup plynulý na případné výzvy(žádosti) bez problémů i trochu nakopnutý kupředu k větší plynulosti.
Reakce na podněty: No, tentokráte jich sice mnoho nebylo, takže není mnoho co hodnotit, každopádně na ty slovně určitě reakce byly.
Využití Síly: I zde nebylo tolik příležitostí, většinou pouze v prkotinách jako hraní si se snídaní apod., rozhodně však nic mimo normu.

Když člověka něco baví, tak to jde samo, máto spád a celkově to působí dobře - i proto jsem to při hodnocení pročítal téměř celý odznova(a že toho je dost) a určitě jsem spokojen. Jisté rezervy by se sice někde i našly, přesto nelze než hodnotit výtečným skóre tedy - 95 procent.

Následky výcviku:
+ Počátek rekonstrukce vztahu s Jainou, posílení vztahu mistr-padawan
+ Zlepšení pozorovacích schopností a schopnosti všímat si detailů s pomocí Síly


Timeline charakteru:
30 ABY - V 7 letech průzkum Velké Jediské Knihovny na Ossusu
36 ABY - V 13 jako padawanka vypomáhá udržovat pořádek na Galaktických Hrách na Denonu
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Zpět na Hodnocení výcviků a misí NR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron