Hodnocení hráče Stass Khoon

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Hodnocení hráče Stass Khoon

Příspěvek od Pear »

Výcvik -Tajemný Poustevník
Vedl: Pear

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Vesměs v pořádku, až na jednu maličkost bylo vše v pořádku. I délka byla obstojná, co ovšem není dobré je, že se snažil zbytečně prodlužovat délku odpovědi, což vedlo k opakování mých slov v předchozích odpovědích, což bylo nepotřebné. Ale obecně dobré.
Chování charakteru: Choval se jak Jedi. Dodržoval pravidla, a chránil světlou stranu. Někdy se podle mně choval poněkud pod svůj věk, ale chování byla jedna z lepších stránek výcviku.
Postup v příběhu: Tady je pata úrazu. Ze začátku se prostě snažil předbíhat, jak to jen šlo. Většinou ukončoval souboje a diskuze, než jsem se k tomu dostal. Tato věc mi ve výcviku nejvíce vadila. Ke konci se to zpravilo, ale ideální to stále není.
Reakce na podněty: Reakce byly někdy až překvapivé, nicméně když jsem mu dal určitou možnost, chytil se jí, na náznaky spíše nereagoval. Z výcviku si pomatuju, když na otázku, jestli je síla v davu, odpověděl že síla je ve vesmíru, což mně v jednu chvíli přišlo vtipné, ale uvědomil jsem si, že se to dalo pochopit všelijak.
Využití Síly: Tady jsem to moc nehlídal, ale když bylo potřeba, využil jí.

Shrnutí:
Výcvik mně někdy od středu začal dost bavit. Předbíhání děje mně ovšem moc nepotěšilo. Z výcviku mám divný pocit, ale konec a má snaha o ukázku řádu v jejich horší podobě, navíc tvoje místné odpovědi mně přesvědčily. Když to vezmu z jedné i druhé strany, nedám ti víc než 75%, máš to za poslední, asi 3 stránky, které mně přesvědčily, že v tobě něco bude.

Následky výcviku:
+ Zlepšení v boji s mečem.
+ Pochopení proudění síly (Nyní pépe pochopíš pocitiy ostatních, jejich zdroje a částečně ovládáš mysl)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí NR“