Star Forge

Archív obsahující informace z období od starých sithských válek, přes mandalorianské války až po občanskou válku Jedi.

Moderátor: Archiváři

Star Forge

Příspěvekod Mastr Kavar » 06.12.2007 22:31:10

Dějiny:

Stanice se nacházela ve vnějších oblastech galaxie. Stanici vybudovali Rakatané (Národ z Neznámého světa, Lehonu), když ještě vládli galaxii. Pak se ale Rakatanské impérium zhroutilo a oni ztratili vládu nad stanicí. Po několika desítkách let přijeli na Neznámý svět Darth Revan a Malak (kterří již propadli temné straně). Namluvili Rakatanův, že se jim odmění, když jim dají stanici. Rakatanové jim stanici předali a Revan je zradil. Ovládl stanici a je nechal bydlet na Neznámém světě (Lehonu). Malak ale naplánoval vzporu a svrhnul Revana. Malak pak vybudoval obrovské flotily lodí, které hlídkovaly u Star Forge. Revan se mezitím vycvičil znovu na rytíře jedi a vydal se hledat hvězdné mapy (viz. archiv v M.W: Hvězdné mapy) . Našel je a vydal se k Star Forge. Stanice ale byla chráněna štítovým polem. Deaktivovat se mohlo pouze ve chrámu Rakatanů na Neznámém světě (Lehonu). Revan tam doletěl a přístroj deaktivoval (při tom ještě porazil temnou sithku Bastilu Shan). Revan pak zavolal Republikovou flotilu a ta se okamžitě přihnala ke Star Forge. Začala obrovská bitva, která se vyvíjela pro Republiku neštastně, protože Bastila proti Republice používala bitevní meditaci. Revan ale spolu s týmem rytířů jedi pronikl na Star Forge a Bastilu navrátil na světlo. Následoval Republikový útok, admirál Donna spatřila díru v sithské formaci a vysala tam zelenou letku.
Zelená letka: "Prorazili jsem sithskou formaci! Bastla již proti nám nepoužívá svojí bitevní meditaci! Karta se obrátila!!"
Pak Donna vyslala do průlomu i Červenou letku a sithská obrana se proměnila v chaos. Křižníky byli zničeny a hlavní Republikové loďe letěli k jádru Star Forge. Jádro obklíčili a začali na něho systematicky pálit. Revan mezitím zabil Malaka a na poslední chvíly unikl ze Star Forge, protože jádro vybouchlo a stanice se zřítila na Rakata Prime, ale nezničila ho, protože vybouchla těsně před dopadem.


Obrázky:

Obrázek
Holografické znázornění Star Forge.

Obrázek
Star Forge v plné síle

Obrázek
Rakatanové

Obrázek
Chrám na Rakata Prime
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin

Zpět na Dantooinský Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron