Bitva o Jabiim (aneb největší bitva v dějiných akademie)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Naše menší klonová armáda :)
Jabiim- Upatí kopce
Fordo doběhl krytí svými ARC k Alphovi.
Posílají mně sem abych vás zachránil, moc vás není, v klidu se vlezete knám do Laatu.
a ukázal směrem k laatu.
Zjevně to zakřikl, nějaká zbloudilá raketa trefila laat a ten vybouchl.
Fordo zařval
ARC ke mně
Alpha klony ke mně
Alpha se ušklíbl
Má někdo plán B?
Ten od ARC doslova vybouchl

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

3. skupina

Jabiim - úpatí kopce

Konečně se odsud dostanem.
Jestli alfův hlas působil životodárně, tak Fordův hlas probouzel k životu i mrtvé. Ano, sice máme všichni stejné hlasy, ale my, kloni, poznáme rozdíly.
Ozval se výbuch a já trošku poodletěl. Dopadl jsem do bahna a pomalu se zvedal.
Ale ne.
LAAT od ARCéček ležel okus dál, rozpárán na kusy.
Velitelé nás k sobě zavolali a my udělali kolem nich kruh.
Dotatooinu, co teď.

Buri

Příspěvek od Buri »

Jabiim- Úpatí kopce
Jelikož jsem právě klečel vedle LAAT/i, zasáhl mě jeho výbuch naplno a tlaková vlna mě odnesla několik metrů dál. Při dopadu jsem uslyšel kdesi pod sebou křupnutí, načež mi došlo, že to byla moje ruka.
Do pr*ele, pomyslím si v duchu, když zvuk dožene i pocit bolesti.

Potan

Příspěvek od Potan »

---------
Pro moje klony ten návrh plánu B platí hlavně na vás :wink: :wink:
nechcete tam přeci chcípnout v blátě

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Jabiim - úpatí kopce

Jelikož nám vybouchla LaaT plan A byl v p*dely...
Usmyslím si když mně výbuch Laat trochu odhodí...
zvednu se ze země a utíkám ke kapitánovi a navrhuju plán...
Pane mám návrh...nedaleko jsou velmi strategicky výhodné
skály...když se tam dostaneme mame výhodu a navíc je tam
plošina na přistání...
řekl jsem a ukazal jsem směrem kde sou skály...
pak sem ani chvíly neváhal a běžel pomoct Burimu...
Jsi v pořádku kámo? promluvil jsem na nej a pomohl jsem mu vstát
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Potan

Příspěvek od Potan »

Naše menší klonová armáda
Jabiim - úpatí kopce
Fordo se zamračil
Skály jsou od nás skoro půl kilomteru volnou plání.
Droidi by nás rostřílely na kousky.
Musíme najít jiný spůsob.

do řeči mu skočil Alpha
Nejlepší bude počkat AT-AT, brzo by tu již měly být.
Fordo přikívl.
Pravděpodobně ano. Na pozice, bránit.
Až přijdou posily at vydí hromadu zničenejch droidů na důkaz že sme se tu neflákaly


Obrázek
---------
Prostě pište jak bráníte kopec a střílíte droidy :) :)
Dyštak skuste další plán :wink: :wink:

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Clone squad

Jabiim - úpatí kopce

Přikývl jsem, a spolu s několika bratry se schoval za jeden kus plechu ze zničeného LAATu.
Aspoň k něčemu byl dobrej.
Boj začal znovu naplno. Stříleli jsme droidy a pod námi se hromadili prázdné zásobníky. Střely létaly sem a tam.
Koutkem hledí jsem pozoroval ARCéčka.
Nejsou zas tak jiní.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

1. skupina
Jabiim

Ten poručík má pravdu, před chvíli jsem tím směrem opravdu viděl letět modré LAAT/i a ARC jsou známí tím, že umí odvést dobrou práci, zvažoval jsem další postup. A zároveň jsem cítil negativní vibrace, které vycházely z Berryho, když jsme toho vojáka všichni poslouchali. Rozhodl jsem se a hned řekl nahlas: Dobře, necháme ARC, ať se přidají k Alphě-17 a půjdeme na pomoc Jediům k sestřelenému transportéru. Bude to sice stejně nebezpečné, jestli je ale někdo z nich naživu, mohli bychom pak zaútočit a sevřít ty droidy do kleští - my z jedné strany, Alpha z druhé.
Nechtěl jsem jít na zteč, a proto jsem ještě dodal: Budeme se snažit postupovat tak, abychom na sebe nepřilákali zbytečnou pozornost. Stejně si myslím, že se boji nevyhneme. Všechno jasné? zeptal jsem se všech kolem. Klonový poručík kývnul jako první a jal se rozdělovat příkazy dalším vojákům. Otočil jsem se proto k Rstanovi a Berrymu: Cítil jsem ve vás nesouhlas. Musíme v tomhle být naprosto jednotní, bez předsudků, jedině tak máme naději zvítězit, jasné? Jestli chcete k tomu plánu něco dodat, tak teď a tady. Nechtěl jsem, aby to vyznělo jako kázání, protože nám však šlo o hodně, bylo nutné si některé věci uvědomit.

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Jabiim - Bojiště

Jakmile pomůžu Burimu vstát nechám ho aby se o mně podepřel...
pak sem promluvil na kapitana...Ano pane!Souhlasím s vámí
a omlouvám se za to že jsem nepomohl...
řekl jsem kapitánovi
a připravoval jsem se na střelbu ale čekal sem na buriho odpověd...
Byl jsem trochu sklamaný ale přece jenom si vyší hodnost musím
zasloužit...nedalo se nic dělat...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Buri

Příspěvek od Buri »

Jabiim - Bojiště
Zatímco mi Wolf pomohl no nohy, moje brnění mi již stačilo vstříknout do žil dávku séra proti bolesti. Na displeji v helmě se mi objevil velitelův rozkaz.
Rozumím, potvrdím příkaz a zaujmu bojové postavení vedle člena Alphy, který se kryl za rozstříleným LAAT.
Díky, stihnu ještě prohodit směrem k Wolfovi.

Potan

Příspěvek od Potan »

Wedgova skupina
Jabiim - Bojiště
Za zády vám přistálo asi takových 20 Laatů a začli znich vyskakovat klony.
Poručík se na vás podíval.
Když jste říkali že boji se nevyhneme, co si vzít sebou posily?
Nebo skusíme to s tím proniknout nepozorovaně?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

1. skupina
Jabiim - Bojiště

Na klony vyskakující z transportérů byl skutečně skvostný pohled. Jejich sehranost, disciplína a oddanost danému cíli byly téměř hmatatelné. Myslím, že Republika podceňuje důležitost klonů, bez nich by náš Řád nedokázal udržet v galaxii mír a pořádek, přemítal jsem pro sebe, když tu mě vyrušil poručík se svou otázkou, zda by se nám nehodili jako posily. Okamžitě jsem se rozhodl: Ne, poručíku. Pokusíme se k nim dostat nepozorovaně, což by se nám s dvěma sty vojáky podařilo asi jen dost obtížně. Myslím, že mohli být spíše užiteční jako asistence ARC jednotek a veliteli Alphě-17.
Protože jsme se ale zatím pořádně nehnuli z místa a byli jsme ideálním cílem pro útok, bylo načase, abychom se vydali na cestu. Čím déle tady budeme stát, tím menší mají Rytíři a Padawani z toho transportéru šanci na záchranu. Musíme vyrazit! Řekl jsem proto všem z mé skupiny: Je načase jít. Takže ještě jednou: budeme se snažit neupoutávat na sebe zbytečnou pozornost. Poručíku, vy řekněte svým vojákům, ať nepálí na droidy, dokud nezačnou jako první. Rstane, Berry, my půjdeme jako první, kloni budou krýt boky a záda. Jestli budeme z nějakého důvodu rozděleni, pokuste se vrátit sem do bezpečné zóny, nepouštějte se do boje sami. Pozor!
Poslední slovo jsem vykřikl tak nahlas, aby ho všichni kolem slyšeli. Kousek od nás totiž znovu explodovala střela z blasteru, tentokrát však mnohem blíže něž předtím. Je to jasné, droidi ví, kde jsme, uvědomil jsem si. Už není času nazbyt.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

1. skupina
Jabiim - Bojiště

Ne jedi Baile nemám žádné námitky jdu s vámi!
Podívám se na Wedge odhodlaným pohledem a sevřu studenou rukojet mého světelného meče!Nad hlavou mi přelétla spška raket!Na co to střílí vždyt tu kromě nás nikdo není!Ohlédnu se a vidím LAAT jak přiváží výsadek klonů!Bylo jich kolem dvou stovek!Vyslechl sem řeč wedge a opět mu dal za pravdu!ODvrátím pohled od clonů a poslozchám!
Sám v týhle řeži nikam nejdu!To udělá snad jen šílenec!A pojdme už nebo nás tu trefí nějaká zbloudilá střela!
Hned potom mně síla varovala!Skočil sem se ukrýt!Uz od nás dopadla střela od halifre droida!Zasypala mně sprška hlíny!Opatrně se zvednu a čekám na povel k vyražení!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jabiim - bojiště

Sevřel jsem meč a vyšel s Bailem a Rstanem. Počkejte na mě!!!
Vyběhl jsem za nimi a když jsem byl u nich, plížil jsem se...
Nad námi lítaly smečky raket na klony a jedna mě málem trefila. Po chvíli jsem zjistil, že jsem stratil meč a proto jsem začal prohledávat okolí a zjistil že mi leží asi 150m za mnou, tak jsem se vrátil. Našel jsem meč, ale kluci nikde. Sakra!!! Začal jsem je hledat a ztratil jsem se tak, že jsem se nedostal ani zpět do bezpečné zony.Musel jsem bojovat.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Wedgova Skupina
Jabiim - bojiště

Sevřel jsem meč a vyšel s Bailem a Rstanem. Počkejte na mě!!!
Vyběhl jsem za nimi a když jsem byl u nich, plížil jsem se...
Nad námi lítaly smečky raket na klony a jedna mě málem trefila. Po chvíli jsem zjistil, že jsem stratil meč a proto jsem začal prohledávat okolí a zjistil že mi leží asi 150m za mnou, tak jsem se vrátil. Našel jsem meč, ale kluci nikde. Sakra!!! Začal jsem je hledat a ztratil jsem se tak, že jsem se nedostal ani zpět do bezpečné zony.Musel jsem bojovat.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“