RC - Mise

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: RC - Mise

Příspěvek od Marinho »

Orbita Corellie, Republikový křižník třídy Acclamator Cumulus - taktická místnost: Lambda 64

Procentuální úspěšnost byla hodně vysoká, minimálně na takovou misi. Bez jakékoliv podpory, v týlu nepřítele a jen s omezeným inventářem bych očekával spíše úspěšnost kolem 40%, kdybych byl optimista. Na druhou stranu náš útok snad nebudou očekávat, pokud nedojde k úniku informací. Každopádně mám své rozkazy a mou povinností je splnit každý z nich. Nakloní se ke mě Shadow s dotazem, co si beru s sebou. Počkal jsem, až Leon domluví, aby mi nic neuniklo a obrátím se k němu. Mluvím nahlas, aby to slyšeli všichni.

Tak krom základní výbavy medikitů a protijedů bych si vzal alespoň lehkou hrudní část brnění. Pak by si aspoň dva z nás měli vzít DC-17ku a každý DC-15ku. A pak každý podle své specializace. Měli bychom být rychlí a nést s sebou spíše méně než více věcí. Nějaké civilní oblečení určitě taky. Já si vezmu na starosti bezpečnostní systémy a další věci ohledně informatiky.

Poslechnu si případné tipy, co bych si měl vzít. A pak také poslechnout si, co si berou ostatní a případně jim říct svůj názor. Máme tři hodiny na přípravu, takže není třeba příliš spěchat.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: RC - Mise

Příspěvek od Jordi Linx »

== uzavírá se pro neaktivitu hráčů a to na dobro ==
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“