SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Cestou na Coruscant.

Začal jsi meditovat. Vždy jsi doufal, že dostaneš vizi, o kterých se hodně mluvilo jako o vzácném daru. A tobě se to teď nejspíše povedlo! Začal jsi vidět obrazy. Živé, a ty se dokonce hýbaly.
Stál jsi uprostřed vstupní haly Chrámu. Nikdo kolem tebe nebyl, pouze v dáli stála malá postavička. Stála jistě a sebevědomě, zády k tobě. Proto jsi šel blíž a pomalu jsi rozeznával černý plášť, který zahaloval asi metr dvacet vysokou bytost. Chtěl jsi se podívat, o koho jde, ale bytost začala utíkat dopředu a po cestě odhodila plášť. Viděl jsi pod ním béžovou tuniku a blonďaté vlasy. Ale jak se od tebe bytost vzdalovala, vše se rozplývalo, až tě probudil náraz lodi. Ano, automatický pilot s tebou přistál na volném místě blízko Chrámu, navigace byla dokonalá.
Vystoupil jsi z lodi a Coruscant vypadal jako vždy, vysoké budovy, čerstvý vzduch, spousta lidí. Chrám se dal odsuď vidět, ale také společnost, která k tobě přišla.
"Cítil jsem tvojí přítomnost Sithe, předemnou se těžko skryješ!"
Řekl ti tvrdě asi 150cm vysoký Jedi, který měl za sebou doprovod asi deseti policistů.
"Dál se už nedostaneš, překročil jsi hranice. A zde končí tvá cesta..."
Rozsvítil svůj modrý světelný meč a připravil se do postoje. Samozřejmě musel čekat, jestli náhodou neutečeš, protože zaútočit první nemůže. Avšak policisté tě už obkličovali a připravovali se, jak tě nejlépe zadržet.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Poprvé se mi povedlo že v mé meditaci byla i vize, nějak jsem nedokázal pobrat co obsahovala a hlavně momentálně nebyl čas to ani řešit, jestli jsem právě přistával na Corsucantu.
Nikdy jsem zde nebyl a tudíž při mém příletu jsem se rozhlížel kolem dokola a díval se na ty obrovské budovy které sahali tak hluboko do spodních částí planety, že to vypadalo jako obrovská propast bez návratu.
Páni.
Udivil jsem se i poté, když jsem vylezl zpoza mé lodi na povrch. Ještě dříve než jsem se stačil vůbec rozkoukat kde to přesně jsem, nastali potíže. Zahlédl jsem menšího muže s patřičnou partou místní ochranky.
Pokud jsi mě ucítil, taktéž jsi vycítil i to, že dnes se naplní tvůj osud.
Taktéž jsem zahodil svůj plášť a vytáhl světelný meč. Točil jsem se kolem dokola, přede mnou stál malý Jedi a kolem dokola tlupa policistů, musel jsem vymyslet plán, jak z toho. Nejvyšší hrozbou pro mě byl samotný Jedi, toho bych se potřeboval zbavit nejdříve.
Koukám že sis dovedl posilu, to na mě nestačíš sám ?
Promluvil jsem na Jediho s doměním, že se na mě vrhne sám a nechá své kumpány opodál.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

"Na tebe by stačil padawan, sithe! Tohle je jenom moje záloha, která zajistí, že nebudeš zkoušet nic naivního!"
Mávnul na poldy a ti se k tobě začali přibližovat. Samozřejmě že na tebe nezaútočil jako první, i když to by měl možná ještě šanci, čím déle čekal, tím více jsi sílil a mohl zabít více lidí.
"Sithe, vzdej se, odevzdej světelný meč a klekni na kolena! Neboj, nic novýho tě nečeká, péra můžeš sát dál!"
Řekl ti nejspíše jejich kapitán a všichni se k tobě přiblížili. V ruce měli směšné teleskopické obušky s omračovačem na konci.
Jedi naopak čekal opodál a vyhlížel, jak se vyvine situace. Přesto měl světelný meč zapnutý, asi aby umocnil svojí autoritu, protože se určitě hromada lidí podělala při pohledu na tuto energetickou zbraň.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.


Lehce přiblble jsem se pousmál což mělo za následek to, že mě chtěla každá buchta v okolí, načež žárlil i Jedi a tím jsem odlákal jeho pozornost. Použil jsem na něj sílu odstrčení a frajer letěl přes půl galaxie, nebo to alespoň tak vypadalo, nakonec ale dopadl jen pár desítek metrů ode mě, což mi ale dávalo skvělou možnost zabít ostatní.
Ani jsem se nepodíval kdo kde jakou má šarži a vrhl jsem se hned na prvního, který to odnesl krutým svíjením v křečích od mého bleskového útoku. Poté jsem už ale použil meč, prohodil pár komb, pár otoček, párkrát jsem i máchl mečem, vyvenčil hada, zalil čaj a všichni byli mrtví.
Whooohooo.
Zvolal jsem.
Tak kde máš tu svou slavnou skupinu gayů teď.
Začal jsem zlehka oslavovat a rozjel jsem twerking jako Miley Cyrus.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: SW ep. VI: Darkness Strikes Again

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Všichni leželi kolem mrtví, až se nechtělo věřit, že tvoje loď nebo ty nejste od krve. Byl jsi pouze od čaje, opařený a připravený zabíjet dál. Jakmile jsi vyšel z přístavu, bylo kolem tebe asi dvacet dalších policistů, které jsi zmasakroval světelným mečem jednoho podruhým, jinak se do úzké chodby nevešli. Pak jsi chytnul trojelbus a načerno dojel až ke chrámu. Před tebou se tyčila svatyně Jediů a opravdu tu byl provoz daleko menší než obvykle. Tu a tam prošel Jedi a vlatně si tě nikdo moc nevšímal. Částečně jsi taky skryl svojí přítomnost v Síle a nikdo tě nepoznal.
Bylo potřeba vymyslet zlý plán, jak najít nejlepšího younglinga v celém prázdném chrámu a jak ho zabít. Polehčující bylo, že spousta rytířů a mistrů byla pryč a tak byl Chrám naplněn většinou výhradně younglingama a jejich dozorem. Přesto, chtít se prosekat dovnitř násilím a zabít všechny by znamenalo mimo jiné zabít asi sto mistrů, další tisícovku rytířů a nepočítaje younglingů. Ovšem věřil jsi, že by ti temná strana pomohla, ovšem spoléhat se na to můžeš velmi těžko.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“