S/Zkus si být moder Azhugu

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

S/Zkus si být moder Azhugu

Příspěvek od Kazma »

Žyvotopis
Méno: Kuňk
Rasa: Gamoreán
Planeta narození: Taková ta kulatá, tam v předaleké galaxii kdysi dávno
Pohlaví: Eště nevim
Titul: úpně neječí diplomat
Životopis: Se dozvíš za běhu
Zbraň: levá pěst spravedlnosti, pravá pěst spravedlnosti
Sekundární zbraň: Všechno kolem
Znalosti ohledně sw: Není to se mnou tak špatný jak to vypadá
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: S/Zkus si být moder Azhugu

Příspěvek od Azhug »

Tákže zaprvé asi si tě vezmu...........Asi !!!

Jméno : Kuňk néní Gamorreánské jméno.....též je to citoslovec né jméno takže OPRAVIT

Rasa: Když už tak Gamorreán......
Nacházejí velké zalíbení v brutalitě a plenění. Z tohoto důvodu a také pro svou obrovskou sílu jsou ideálními žoldáky a lovci lidí. Libují si v krutosti a udatnosti, takže jsou ochotni vstoupit i do otroctví, jestliže jim tím kyne více možností k válčení. Mají dva základní požadavky pro jednání s jinými bytostmi, kteří chtějí využít jejich služeb: Jakákoliv dohoda smí být podepsána jen krví toho, kdo je chce příjmout do svých služeb a navíc se musí utkat s jedním z nich.
...opravdu ti tohle připadá jako dobrá rasa pro diplomacii ?

Planeta narození: oprav a hned než se tady rosypu.....Planety najdeš v sekci Centrální archív galaxích

Pohlaví: je důležité vedět protože neznám rasu která by byla hermafroit teda až na Hutty

Titul:spíše povolání né?..titul můžeš použít u Jediho, či u senátora ale ne u diplomata
Životopis : JE POTŘEBA.....nemůžeš mi říct dozvíš se za běhu......takže dokud nebude......(životopis min pět řádků)

Zbraně : oprav nejsi ve svetě Kung-fu Pandy....

Sekundární zbraň : ještě jsem neviděl někoho kdo umí použít všechno kolem....OPRAV

Znalosti SW: rozepiš jaké filmi jsi viděla co jsi hrála a četla....ovšem vše musí být z prostředí Star Wars

Též si oprav životopis...Doporučuji WOLRD
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: S/Zkus si být moder Azhugu

Příspěvek od Kazma »

Jméno: Antje Amiri

Pohlaví: žena

Rasa: člověk patrně, alespoň na to vypadá

Věk: 27 let standardních, pravděpodobně, když měl někdo amnézii, tak měl hold amnézii

Planeta narození: neznámá (spíše zapomenutá)

Povolání: diplomat

Životopis:
O Antje toho před tím, než začala pracovat pro Republiku jako diplomat není moc známo. Její dětství je ztracenou částí historie, díky amnézii, která ji v pubertě postihla. No a to je tak to poslední, co se ví před tím, než ji vzal pod ochranná křídla kancléř Valourm, jenž si ji vydržoval z určitých důvodů, které se novému kancléři zdáli též velice příhodné.
A to je tedy ona, tady přichází, žena s dlouhými tmavými vlasy schopna zjistit o vás vše během několika prvních vteřin co s vámi mluví. Žena, která svými pečlivě volenými slovy dokáže upravit budoucnost jakéhokoliv národa. Žena, která nezná svou minulost, ale ví, co chce od budoucnosti. Nezemřít na žádné ze svých diplomatických misích.

Zbraň: westar-34 (poměrně slušně střílí na kratší i střední vzdálenosti) + čtyři skryté nože, nejvíc u sebe ovšem nosí dva zaraz

Styl boje:
-když už nějaký je, útočí spíš do zad
-nejčastěji ovšem defenzivní
-není to ten typ, co se tě snaží ukecat, abys přestal útočit

Poznámky na okraj:
-dokáže se domluvit většinou známých jazyků
-rozumí mimice jednotlivých ras, čemu nerozumí, to si domyslí, obvykle se trefí
-chová se tak, jak vyžaduje situace, nikdo neví, jaká je v soukromém životě, nikdo neví, jestli vůbec nějaký soukromý život má
-poměrně nevyzpytatelná osoba, mající sklony vědět všechno o všem

Vzhled:
-176 cm
-na první pohled poměrně křehká osoba
-dlouhé vlnité tmavé vlasy, až po pás
-tmavé jiskřivé oči
-světlá kůže
-dlouhé, pečlivě udržované, často nalakované nehty
-její šatník vypisovat nebudu, to by bylo nadlouho


Znalosti sw: však víš

Pozn. pro Azhuga: Detailní podrobnosti znáš
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: S/Zkus si být moder Azhugu

Příspěvek od Azhug »

Úvod
Je pátý měsíc roku 22 BBY a galaxie se otřásá ve válce, zatím ve valný prospěch Separatistů…kterým se povedlo zprovoznit supertovárnu na droidy všech typů….
Ovšem republice svítá naděje……..

Coruscant – Tvůj luxusní byt

Právě jsi četla nejnovější zprávy z galaxie kromě nové porážky republiky nic nového….
Když za tebou přišel tvůj domácí droid a přinesl ti hologram na kterém byla jedna nepřečtená zpráva , od tvého bothanského nadřízeného jménem Arsk Fyr’yan. Ve zprávě stálo:

Kód: Vybrat vše

Zdravím 
Dostavte se prosím neprodleně do mé kanceláře, jde o velmi důležitou věc v rámci republiku.
Odvoz vás bude čekat za 15 min na parkovišti buďte tam prosím včas…..

                                                                     Z pozdravem Arsk Fyr’yan
Tvůj nadřízený byl vždycky slušný k podřízeným.

Nedalo ti vůbec žádnou práci pochopit, že se jedná o další diplomatický úkol zjevně velice důležitý.
Po tom co jsis přečetla zprávu zeptal se tě tvůj droidní ‘‘sluha‘‘ .
Nedáte si paní kávu nebo čaj ?

______________________________________________________________________________________________
Můžeš děj posunout až do kanclu nadřízeného jestli chceš …..
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: S/Zkus si být moder Azhugu

Příspěvek od Kazma »

Coruscant, můj luxusní byt

Zase jsme to projeli. Já vím, my víme. Zbraně furt nic neřeší. Já vím, my víme.
A děkuji.
Jemná saténová přikrývka ledově modré barvy zašustila, když jsem se natahovala po datapadu. Ano, být bohatý mělo své výhody, tak nechutně bohatý, že by jste do konec života nemuseli pracovat, ale tohle vlastně nebyla práce, tohle byla sranda. Luxusně a elegantně zařízený pokoj mi poskytoval neustálé útočiště, i když s válkou okolo se to mohlo eventuálně změnit.
Ani jedno, ani druhé.
Odmítla jsem, když jsem dočetla zprávu. 15 minut bylo zatraceně málo. Bylo načase začít něco dělat. Opuštění postele mě stálo neobyčejné úsilí. Ve své spací róbě -nazvat tento umělecky střižený kus bílé jemné látky s černými vzory květin, z dílny proslulé Bian Maragi, noční košilí by byl vrchol nevkusu a barbarství- jsem se vydala do koupelny, osvěžit se ranní pětiminutovou sprchou. Na víc zjevně nezbude čas
Připrav mi ty korzetové modrobílé s dlouhými rukávy zlatými vzory a všemu ostatnímu, co k tomu náleží.
Úkolovala jsem droida po cestě. Šéf vždycky nerad čekal. Navíc, u diplomata Republiky se očekávalo, že bude dochvilný. Tolerance tři minuty. Představte si příjemnou ranní sprchu, představte si, jak vám chladivé kapky dopadají na kůži, … představte si, že jste ve sprše už čtyři a půl minuty a čas vám neúprosně běží dál. Šaty, šperky do vlasů, šperky na krk, šperky na ruce, šperky do uší.
Co já bych bez toho droida dělala, musela bych si to najít sama.
I přemýšlení zpomaluje, ovšem ne někoho s mým tréninkem. Letmo jsem zkontrolovala svůj vzhled v zrcadle.
Nedostačující.
Pohled na hodiny.
Tak akorát.
Přivedení mého obličeje do barevnějšího stavu, mi ovšem vzalo i ty poslední zbytky času, co jsem mohla mít.
Optimální? Ano.
Kdyby mě někdo sháněl, budu ještě dneska zpátky. Zítřejší masáž odvolej, pravděpodobně tu již nebudu. Pokud ovšem bereme v potaz …
Za ustavičného přemýšlení jsem vklouzla do páskových bot s podpatkem.
Odřekni všechno na nejbližší měsíc.
Odešla jsem narychlo z bytu a nechala droida, ať se o všechno postará, jako ostatně obvykle. Tohle místo mi přirostlo k srdci a bylo nesmírně těžké jej opouštět, byť se jednalo pouze o pár minut vzdálenou kancelář šéfa. Tak, čisté, klidné, tiché. Výtah pokračoval až do garáží, kde na mě už čekal osobní „taxík“. Nevím jak to, ale i když jsem měla vždy přesnou představu o tom, co od které bytosti můžu čekat, tenhle věčně se usmívající barabel za volantem dokázal opravdu znejistit každého. Ovšem řídit uměl, bezchybně.
Dobré ráno.

Do práce a v práci

Usmála jsem se a nastoupila. Teď už byl na klid nárok, teď už cesta nezáležela na mně. Má paměť se zaobírala různými fakty, zejména ranními zprávami, všeobecnou situací, analyzovala, propočítávala a odhadovala. Prostě takové ty myšlenkové pochody, při nichž se stává, že vaše vědomí neví, kde jste, ale vaše podvědomí vás bezchybně dovede před kancelář nadřízeného. Nejdřív před jeho strážné a po obvyklé rutinní diskuzi až … Vstoupila jsem do místnosti. Křesla, stůl, za stolem šéf.
Dobré ráno.
Snažila jsem se, aby to znělo, co nejlépe a nejklidněji. Bothan totiž vypadal, i když to navenek nechtěl přiznat, jako někdo, kdo je ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jakoukolvi řeč jsem nechala na něm. Vytáhl mě z postele dřív, než jsem chtěla vylézt a to se přece nedělá ani ve chvílích, kdy je galaxie ve válce. Tak dobře, dělá, ale proč mně?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: S/Zkus si být moder Azhugu

Příspěvek od Azhug »

V práci - kancelář šéfa

Ve chvíli kdy jsi vešla do pracovny zavlnila se srst bothana v mírném nesouhlasu , zjevně s tvým o dvě minuty pozdním příchodem.
Dobré ráno
Řekl neutrálním tonem a pokynul ti , abys sis sedla na jedno ze dvou luxusních křesel, které stály před bohatě vyzdobeným stolem.
Dáte si něco k pití ?
Po krátké odmlce řekl:
Jsem opravdu rád že jste zareagovala na moji zprávu tak rychle.
Další odmlka .
Jistě se ptáte PROČ jsem vás vytáhl tak brzo z postele…
Jak jistě víte od začátku téhle války jsme ve stavu stagnace a největší nárůst tohoto stavu zažíváme teď…..
Doslova a upřímně na každé frontě to projíždíme na celé čáře….
Ovšem svitlo nám několik nadějí a to přesněj řečeno nezávislé soustavy, které z nějakých důvodů podle zpravodajů by byly ochotni se spojit z nějakou stranou buď z důvodů ekonomických
(nový odběratelé zboží…), vojenských (nové území…ochrana atd..) , či čistě politických…

Jsou to soustavy :Kernaro
Zergiios
Anatai


Vaším úkolem bude soustava Kernaro , kterou obývají Alkíni (o Alkínech víš jenom něco málo).
Všechny podrobnosti o soustavě,rase atd.. + úkoly budou na vás čekat v lodi ….
Jistě vás potěší že s vámi poletí vaše už dobře známá posádka.
Odlítáte přesně za deset hodin z doku 7b , jako obvykle.
Nějaké otázky ?
Jestli ne prosím běžte se připravit.

Přeji vám hodně štěstí a vkládám ve vás velkou důvěru nejenom já ale i celá Republika.
Po těchto slovech se postavil a políbil ti ruku.
Přeji hodně štěstí…nashledanou….

Tvůj obvyklí doprovod na mise:

Ozbrojený křižník třídy Consular jménem : Sleepwalker

- Kapitán a zároveň pilot: Dave Amstrong (pilot který by dokázal s plně naloženou lodí proletět blokádu hvězdných destruktorů bez úhony na životech a lodi)


Tvůj ozbrojený doprovod :

- Falleenská seržantka Zarach (je zabouchlá do tvé postavy)
Vyzbroj : Těžký blaster CR-2
DC-17 Blaster
2 x termální detonátor třídy C

- Lidský desátník Max Immelman
Výzbroj : DC-15x Odstřelovací puška
DC-17 Blaster
1 x EMP granát

- Lidská svobodnice Jane Goylová (Zdravotník jednotky)
Výzbroj : SFOR Republiková karabina
DC-17 Blaster
________________________________________________________
Zbylé charaktery tří vojínů nechám na tobě………… + posunout děj můžeš až do doků


Po dohodě uzavřeno ... Kazma
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“