Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Kazma »

Podzemní aréna

Panovalo zde příjemné příšeří rušené jen hlaholem účastníků. Podlaha byla složena z mnohaúhelníků navzájem oddělených širokými koryty o hloubce asi jednoho metru a šířce asi 40 centimetrů. Na první pohled není jasné co to je, ale něco přeci jisté je, lépe nešlapat.
Dámy a pánové. Dnes jsme svědkem souboje dvou uživatelů Síly. Poslední sázky byly uzavřeny, všichni jsou už na svých místech, takže přivítejme, na startovním poli číslo jedna, Tuznela. A na stanovišti dvě, jeho soupeře Shad'ow Shan'dri'se. Chcete nám něco říct?
Zahlaholil lidský komentátor a k vám slétly dvě kamery.

------------------------------
Vzhledem k tomu, že moder je silně zaujat vůči twi'lekům Mike začíná první. Tak se zabíte :mrgreen: .
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Mike Charge »

Podzemní aréna

Stojím v západním konci arény a rozhlížím se kolem sebe. Můj pohled skončí na postavě twi'leka na druhém konci místnosti.
Jedi, konečně pořádná výzva.
Po dvou krátkých krocích se zastavuji. Ujistím se, že mi čelenka drží na místě. S rukama v bok pozoruji soupeře. Chvíli v tomto postoji setrvám, ale když se ani po dvou minutách stále nic neděje, sjedu rukama na jílce mečů ve snaze soupeře vyprovokoat k prvnímu útoku.
Tak pojď. Já jsem ne tebe připraven, jedi.
Pomalu uchopím meč na pravém boku, ale stále jej nechávám zavěšený na opasku. Byl jsem cvičen, abych byl schopen použít v boji jakoukoli zbraň. Od raketometu až po vlastní pěsti. Mým nejoblíbenějším prostředkem pro exterminaci nepřátel však je můj světelný meč s fialovou čepelí. Když mě ještě učil sith, chtěl abych si opatřil rudou čepel. Já se však nikdy jako sith necítil a odmítal jsem užívat to co sithové... nebo jediové. Světelné meče jsem však měl v oblibě od mého výcviku v Chrámu. A protože si většina lidí ( i nelidí) v galaxii spojovala jedie s modrou nebo zelenou čepelí meče, vybral jsem si barvy "neutrální".
Snažím se soupeře vyprovokovat pohledem. Nerad začínám souboje, baví mě je vyhrávat. A myslím, že tenhle mě bude bavit.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Iandoin »

Podzemní Aréna


Všichni diváci si značně vesele povídali, také značně hlučně.
Lidé vždy miovali násilí, nejlépe když se prolévá krev...
Poté komentátor vyhlásil mého soupeře - nějakého tunela nebo co...
To jako tuneluje firmy nebo co? A když bude taky bojovat světelňákem, tak se publikum té krve moc nedočká....
Poté, když se k nám slétly kamery, chtěl jsem původně dát přednost tuneláři, ale kdyžjsem viděl, že soupeř jaksi na kameru nereaguje, tak jsem vydal prohlášení sám.
Domnívám se, že před bojem by neměly být dlouhé proslovy, proto jenom doufám že vyhraje ten lepší!
....a že to budu já...
Poté jsem si všiml, že podlaha je z úhlovníků s mezerami mezi nimi.
Ani si nechci domýšlet co by se stalo, kdybych tam stoupl. Že bych zemřel?
Pomyslím si a pak prostě počkám, až souboj oficiálně začne.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Kazma »

Podzemní aréna

Tuznel byl tak zabrán do vyzývavého pohledu na soupeře a tešení se na výhru, že kameru úplně ignoroval.
Zato Shad'ow se rozhodl prohodit alepsoň pár slov. Jeho věty vyvolaly v publiku hlasité ozvěny a skandování. Tanhle zápas byl dlouho očekáván a nejeden z obecenstva vsadil vysoké částky, aby tak lehce vydělal velkou sumu kreditů.
Záápas můůže začíít!!!
Vykřikl komentátor.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Mike Charge »

Podzemní aréna

Protivník stojí. Donutil jsem ho jen k jedné rozvité větě, ne však k prvnímu úderu. Po chvíli čekání dělám pár kroků vpřed.
No tak. Pojď. Udeř.
Srovnávám si plášť a stále sleduji jediho.
Myslel jsem, že vy jediové nemáte rádi ty, co sešli z cesty ochránců míru v galaxii. Každý kdo opustí chrám a stane se sithem je váš nepřítel, že?
S rukama složenýma na prsou dělám pár dalších pomalých kroků vpřed.
Já jsem opustil Chrám. Nechal jsem se zlákat temnou stranou. Cvičil mě sith. Chtěl, abych byl jako on. Zabíjel jsem pro něj nevinné, bezbranné poctivé obyvatele Republiky aniž bych pro to měl pořádný důvod.
Tahle hra na city zabírá často. Ukáže to loajalitu jediho k řádu a jeho vztah k jejich kodexu.
Přistupuji ještě blíž, skoro až k okraji desky.
Život je příliš krátký, jedi. A když zbavíš galaxii někoho jako jsem já, alespoň něco tu po tobě zůstane. Nebude to moc, ale pomůžeš tak galaxii, pořádku a svému řádu. Tak pojď, zbav galaxii zla, osvoboď ji od dalšího sitha!
Nejsem sith, ale pokud tomu ten jedi uvěří, může to být pro mě výhoda.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Iandoin »

Podzemní aréna

Díky mé větě se publikum trochu rozvlnilo a ještě víc zvýšilo hlasitost.
Tisíce, desetitisíce kreditů ztratí tunelářovi kamarádi....
Když začali diváci skandovat mé jméno potěšilo mě to, samozřejmě.
Komu by to mohlo vadit? Mě teda jenom při HODNĚ silné kocovině.
Poté ovšem zařval - opět hlasitě - komentátor a zápas tak byl zahájen.
To jsou tady všichni tak hlasití?
Chvilku po začátku jsem stál a jenom si poskakoval, když se ovšem trochu pohnul soupeř, pohnul jsem se trochu i já. Několik kroků dopředu a stop. Soupeř začal mluvit.
Nemáme rádi ty co sešli z cesty...stane se sithem? To je Sith? Ou Shit.
Rozhodl jsem se soupeře neignorovat, ale odpovědět.
No já nevím... Že bysme Sithy nenáviděli... Já jsem Jedi a protiklady se přitahují víš. Takže My Sithy ve skutečnosti milujeme.
Odpovím mu ironicky a popřemýšlím o jeho povídání. Pak na něj odpovím..
Opustil chrám. OK nic zvláštního. Cvičil ho Sith... Nečekané. Zabíjel nevinné bezdůvodně... To je normální i u zlodějů.
To jsi velmi šikovný že jsi to přežil... Já slyšel že-
mám říct vy nebo ne? Je to sith nebo není?
-Sithové rádi zabíjejí ty ostatní... To že zabíjíš nevinné je docela normální, byť přiznávám, že zrovna chvályhodné to není. Dělá to každý druhý, maximálně třetí zlodějíček, nebo lupičíček.
Odpovím mu. Poté pohopsám opět o několik desek dopředu.
Pak promluvil znovu.
Ten hoch je prostě zlý! A nezná všechny techniky Síly! A nezná nás! A nezná mě!
Tunele Tunele... Tak za prvé, život není krátký... Se Silou je dlouhý sto a o trochu víc let... To ale po souboji pro jednoho znás platit nebude. A mimochodem, mě nevyprovokuješ - jak je v původní verzi Kodexu : Emoce, přesto klid.
Je to Sith? Tvrdí to o sobě. Necítím z něj ale příliš temné strany... Chmpf.
Postoupím dopředu, zkusmo Silou zatlačím do prolákliny vpravo ode mne a začnu se soustředit na Tuneláře.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Kazma »

Podzemní aréna

Nikdo jste se neměl k první ráně. Poskakovat a povídat. To bylo uživatelům Síly podobné, nebo alespoň většině. Nezapomínejte však, že mluvení kredity v aréně nevydělá. Stáli jste od sebe asi tak na čtyři dlažky.
Tuznel si začínal uvědomovat, že toho Jediho narážkami nevyprovokuje, možná by mohl zvolit jinou strategii.
Shad'ow zjistil, že mezi jednotlivými úhelníky se po zatlačení objevují vlnky něčeho velice podezřelého a nelibého, Dokonce i akčního, neboť se trocha té hmoty, nazývejme to ale spíše bahnem, rozvalila na části dlaždice vedle něj. A buďme upřímní, vypadala jako rozteklí hutt. Asi i tak klouzala.
Obecenstvo mezi tím začalo hlasitě toužit po boji.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Mike Charge »

Podzemní aréna

Poslouchám jediho a nemohu se ubránit úsměvu.
Tebe asi nevyprovokuju, že?
No tak, jedi, obecenstvo chce boj, ne řečnění.
Otáčím se na patě, abych se mohl rozběhnout a přeskočit proláklinu. Ve vzduchu si pomohu Sílou a předvedu salto, aby obecenstvo neumřelo nudou. Dopadám do podřepu a než vstanu odejmu z opasku jeden z mečů.
Jestli nezaútočí teď, budu muset první udeřit já.
Hraju si v ruce s jílcem meče, pohazuji si s ním a připraven kdykoli zažehnout čepel, stále čekám na další krok soupeře.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Iandoin »

Podzemní aréna

Když jsem zatlačil do prolákliny, stalo se něco velmi divného.
Co to kurva je? Žaludeční šťávy? A ony se... hýbou? Fuj.
Když se ještě trochu podívám na hmotu, zjistím že i nelibě páchne, a klouže.
Toho by se dalo využít.... Klouzající nepřítel = mrtvý nepřítel.
Pak ale publikum počalo bučeti, na znamení nelibosti nad tím že jenom kecáme.
Dobře stádo tupé, když chete boj, tak bude boj.
Pomyslím si a podívám se na nepřítele. Přibližuje se. Otáčí se, rozbíhá se.
On chce skočit! Jsme od sebe čtyři dalždice, to by šlo!
V okamžik, kdy je soupeř na vrcholu skoku, zkusím ho silou přitáhnout k sobě a provést Shiak.
Pokud by se mi to nepovedlo tak, že dopadne nedaleko ode mne, vytáhnu i druhý meč, provedu klamný útok pravou rukou na nohu a silou mu na ni zatlačím, abych ho donutil spadnout do bláta. Pak bych jej sekl z obou stran meči, tedy bych udělal takové nůžky. Poté bych odskočil od dlaždici zpět.
Pokud by mé zatlačení Silou nemělo vůbec efekt, nebo by prostě soupeř dopadl ode mě dál, opět bych zapnul oba meče a postupoval k němu. Před ním bych provedl Shun a následně Sai Tok jedním mečem, druhým bych se kryl. Pak bych provedl klamný útok na bok levou rukou a pravou bych udělal Shiak.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Tuznel vs. Shad'ow Shan'dri'

Příspěvek od Kazma »

Podzemní aréna

Gratulujete si pánové, publikum je spokojeno, že se začalo něco dít.

Všechno k čemu se chtěl Shad‘ow odhodlat ani nedošlo. Jeho první technika, tedy přitažení az pomocí Síly a následné provedení Shiaku oslavilo svůj úspěch, sice ne tak, aby to boj ukončilo, ale zasáhl si protivníka do levé nohy. Sice ne moc, ale zásah to byl.

Tuznel pocítil, že není až tak úplně pánem svého ukázkového skoku. Spíš si povšimnul, že se nezadržitelně řítí vstříc svému soupeři. Nakonec se mu naštěstí podařilo svým mečem částečně odklonit twi’lekův Shiak. Ano škrábanec se dá opomíjet, ale s lítostí ti musím oznámit, že si dočasně nezaběháš, ale můžeš rychle kulhat.

Stojíte na sousedících dlaždicích, každý máte aktivovaný jeden meč.

--------------
Mike má pro příští tahy u mě postih na hody, moc velký ne.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“