Pokec: Projekt Warhammer 40k

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Pokec: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Gnost Kohn »

Včera padl nápad a tady ho teď splácneme. Předem upozorňuji že pisu z mobilu takže je pro me to odradkovat trochu těžší.
Takže za prvé by se mělo domluvit období: před HH, během, krátce po nebo až 40k.
Za druhé co všechno bude zpřístupněno (rasy) tyranidy bych možná vynechal ale vše se dá domluvit.
Za třetí kdo to povede? Řeším to ja takže to asi padá na mě.
Za čtvrté místo kde se bude děj odehrávat takže loď nebo planeta (taky typ planety).
Za paté kdo všechno do toho teda půjde bylo by dobrý kdyby jste byli aspoň po dvou.
Za šesté uděláme to v projektech nebo aby to bylo přehlednější tak do multiplayer misí?
Jo ještě mohli nysme se domluvit tady a aji na skypu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od DarkSherrs »

Mocd se omlovám za svou neznalost ale nevím co je to warhammer 40k.Prosím někocho aby mi to přiblížil moc děkuji.Jinakse rád z učastním a můj kontakt ...skype Jakub Ka. Děkuji předem DarkSherrs
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Rád bych krátce po Horus Heresy nebo během něj, ale nečetl jsem žádné knihy o tom a tak jediné, co o té době vím vím, je to, co jsme si přečetl z Lexicana. O klasickém 40k toho vím vcelku dost, hrál jsem celou sérii DoW1 a přečetl několik knih (Trilogie o Ragnarovi Hromové pěsti a 13. Trestaneckou legii, chystám se na Zbraně Tanith), takže by to pro mne v této době bylo asi nejlepší.
Jinak co se týká dvojic, půjdeme s Kazmičkou, přičemž má postava by byla černokněžník Chaosu od Císařových dětí a ta její hierarcha Temných Eldarů se skrytým talentem psykera, zajata Chaosem a přetvářena k obrazu Slaaneshovu.
Ohledně vedení by to mohl být selfmoder, ikdyž se obávám, aby se to nezvrhlo v ještě větší chaos než Chaos Undivided. Navíc ty z nás oplýváš největší znalostí univerza, takže pokud se neobjeví někdo další, vedení asi padne na tvá bedra.
Místo, kde se bude odehrávat děj? Snad nějaká vesmírná stanice, snad planeta pod vlivem sil Chaosu, nebo snad imperiální svět, exodití svět, Tauský svět...
Kam to dáme? To bude asi otázka, na které nezáleží, dokud nevyřešíme ty předchozí, ale asi bych to šoupnul do projektů, neboť v MPM bývají přeci jen ty multimise, které se týkají Star Wars.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Needay »

ano včera jsme se o tom bavily... Čekal jsem kdy to sem hodíš :D :D
Nechal bych to v projectech Shisco má pravdu. Jako dvojici bych se domluvil ještě ale slyšl jsem že Ashug taky W40K. Jsem zapřísáhlý marín mylující Dark Eldary, Takže já bych hrál třeba za vysloužilého mariňáka Black Templářů vydělávající si jako lovec odměn (Na přihlášky bychom zřídily téma v ,Ostatní') Rád bych si zahrál na planetě, někde dál od Terry... Na nějakém ledovém nebo lesnatém povrchu s občasnými zástavbami. Období bych dal bud po Horus heresy (pěkná technyka) nebo přímo 40K. Jakožto nejznalejší by mohl vést Gnost. můj skype: nee.day jméno: Petr S.
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Gnost Kohn »

Needay: vysloužilý mariňák? a ještě k tomu z nejfanatičtějších templářů? si padl na hlavu... u mariňáků.. to je služba až do smrti.. je taky možnost.. tou je chaos ale to se nestává samo od sebe.. většinou teda.... ale vysloužilý neexistuje.. a už vůbec ne lovec odměn.. Nejsem si jistý jestli vůbec nějací ve WH40k jsou.. možná.. ale rozhodně ne mariňák.. toho by hnedka chytili a upálili za kacířství.

Jinak selfmoder by byl nehoráznej bordel, takže se toho asi ujmu...

Jinak.. když nám učitelka vysvětlovala živnostenské právo, tak jsem o tom zapřemýšlel..
Tak teda co mě zatím napadlo.. období bych dal teda rozhodně někdys v 40k.. je tam nejvíce možností..
ohledně planety tak... převážně lesnatá planeta 60% planety mírný-subtropický pás 40% ledový..., Planetu nedávno znovudobylo impérium od orků. Okrové na to zahájíli protiútok a do toho se přidali tyranidi. Planeta se ale zrovna dostala do několika měsíčního cyklu warpových bouří, což zničilo orkskou i tyranidskou flotilu a znemožňuje se dostat na planetu... není to však nemožné.
O co by teda šlo. Na planetě zbývá už jenom několik pevností bráněných gardou a mariňáky (později upřesním). Orkové a tyranidi střídavě bojují s obránci a mezi sebou. Do toho se na planetu dostává skupina chaosáků z legie Cisařových dětí (Shisco a Kazma) a chtějí otevřít warpový portál a přivést na planetu celou armádu. Warpové bouře však zabraňují otevření portálu, takže je potřeba mnoho obětí a přesné načasování.
Před začátkem bouří stihli obránci vyslat nouzový signál, který zachytily nejbližší flotily mariňáků (řekl bych že Needay, možná ještě někdo) . Jedna loď templářů je na orbitě (moje) a připravují výsadek na planetu.
Rekapitulace:
úkoly agresorů (tyranidi a orkové): zničit všechno (poznámka.. už tak toho mám dost a v organizaci těchto dvou ras se moc nevyznám, takže bych je vynechal, kdo by měl mít zájem za ně hrát prosím)
úkoly chaosu: otevřít portál, přivést armádu a dobýt planetu (řekl bych že tady zatím dva stačí)
úkoly obránců (gardy/mariňáků): ubránit se do příchodu posil (není nutné tady mít hráče..)
úkoly posil: to je snad jasný.. celkově ubránit planetu do příchodu většího počtu posil (tady bych uvítal někoho)

Eldary bych z toho teda kompletně vynechal dvě hratelné strany zatím stačí.. vyzkoušíme a .. Kazma může, takhle mi to sedí. Tyranidi a orkové budou přítomní, ale taky je zatím označil za nehratelné... budu mít bohatě práce s organizací tohohle všeho.

Co vy na to?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Kazma »

Tak jo beru. To se mi zamlouvá, nakdy mám začít smolit přihlášku? :mrgreen:
Skyp mám: Iszmir1
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Azhug »

Rád bych se také přidal. Přinejlepším za generála Deth Korps ,který tam byl vyslán jako posyla :isd: .
Fanatického veterána nějakých bitev s orky.
Teď nad tím přemýšlím ,též bych mohl být svrchovaný šéf Braze minotaurů nebo Truchlících .
Kontakt: Skyp: dyngo666
ps : nešlo by nějak omezit použití psykerských schopností ?
Naposledy upravil(a) Azhug dne 20.1.2012 17:56:06, celkem upraveno 1 x.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Needay »

Pravda Gnoste, možná jsem to přehnal... Dobrá tak budu člen tvé jednotky: Scout sergeant Black Templářů. OK? Jináč příběh je super...
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Gnost Kohn »

Azhug: přemýšlel jsem o tom.. ještě uvidím
Needay: templáři nemají seržanty nebo scouty.. mariňáci i scouti jsou zformovaní do crusader squad... to co mám u planety je jenom část flotily se kterou mám jistý plány do prologu, takže můžeš přiletět se zbytkem pod vedením druhého castellana.. marschall je momentálně mrtvý.. co nejdřív to dopíšu.

Počty armád doplním zítra a pak podle přihlášek, nebo něco dám už teď.. založím další téma.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Xavier »

Kdyby byla možnost si to zde střihnout za Tau, tak bych do toho šel, k uctívačům seschlý mumie, chaosákům ani orkům se mi nechce
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Gnost Kohn »

No... sice o toho o Tau moc nevím, ale dobrá... akorát mě nenapadá jak je do toho zařadit... něco splácneme.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Xavier »

planeta je poblíž Tauského impéria, já jsem člen průzkumného a infiltračního týmu a zůstane tam trčet?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Kazma »

Xavier píše:planeta je poblíž Tauského impéria, já jsem člen průzkumného a infiltračního týmu a zůstane tam trčet?
Osmažím si rybičku v chutném solném těstíčku. :mrgreen:
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Azhug »

Kdyby byla problém vyšší hodnost moji postavy , možu dělat i obyčejného gardistu se životností dva příspěvky......
Nebo člena mariňáku ovše hrát za černé temláře nebudu....
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Projekt Warhammer 40k

Příspěvek od Gnost Kohn »

Takže zítra sem nahodím pravděpodobně mapu.. nečekejte zázraky...
Taky bych mohl nahodit první příspěvek, nebo aspoň lepší nastínění situace.. ještě uvidím.. prvně všichni dodělejte přihlášky..
Xave... pošli mě ještě kolik vojáků atd bys tak chtěl nebo odhadoval do toho týmu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“